-->

Tour de Ski 3. etp. - Menn sprint prolog 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Tour de Ski - 3. etappe - Sprint fri teknikk, prolog
Lenzerheide, Sveits - 31. desember 2013

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid
 1  38 HAMILTON Simeon  1987  USA   2:35.01
 2  8 NEWELL Andrew  1983  USA   2:35.32
 3  27 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   2:35.74
 4  102 SUN Qinghai  1988  CHN   2:36.18
 5  6 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:36.41
 6  30 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:36.69
 7  19 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   2:36.73
 8  24 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   2:36.98
 9  45 STAREGA Maciej  1990  POL   2:37.31
 10  21 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   2:37.56
 11  9 RAZYM Ales  1986  CZE   2:37.74
 12  77 WENZL Josef  1984  GER   2:37.81
 13  26 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   2:37.97
 14  28 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:38.30
 15  65 TAMBORNINO Eligius  1986  SUI   2:38.61
 16  7 ERIKSSON Jens  1987  SWE   2:38.66
 17  4 LARKOV Andrey  1989  RUS   2:38.72
 18  39 WURM Harald  1984  AUT   2:38.75
 19  29 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   2:38.79
 20  1 JAKS Martin  1986  CZE   2:38.83
 21  12 TSCHARNKE Tim  1989  GER   2:38.86
 22  20 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   2:38.86
 23  53 HOFER David  1983  ITA   2:39.04
 24  10 HARVEY Alex  1988  CAN   2:39.26
 25  56 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   2:39.30
 26  78 KINDSCHI Joeri  1986  SUI   2:39.49
 27  82 YOUNG Andrew  1992  GBR   2:39.56
 28  70 NIZZI Enrico  1990  ITA   2:39.73
 29  13 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   2:40.01
 30  59 QUICKLUND Carl  1992  SWE   2:40.09
 31  57 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS   2:40.09
 32  35 TEICHMANN Axel  1979  GER   2:40.15
 33  55 RANKEL Raido  1990  EST   2:40.54
 34  2 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   2:40.60
 35  23 DUVILLARD Robin  1983  FRA   2:40.73
 36  3 DOBLER Jonas  1991  GER   2:40.74
 37  11 LEGKOV Alexander  1983  RUS   2:40.82
 38  58 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   2:40.90
 39  36 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   2:41.18
 40  34 KUEHNE Andy  1987  GER   2:41.43
 41  41 BAUMANN Jonas  1990  SUI   2:41.55
 42  5 REHEMAA Aivar  1982  EST   2:41.58
 43  44 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   2:41.59
 44  90 RAGOZIN Roman  1993  KAZ   2:41.68
 45  25 LEHTONEN Lari  1987  FIN   2:41.80
 46  31 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN   2:41.81
 47  48 SEMENOV Michail  1986  BLR   2:41.87
 48  40 TOENSETH Didrik  1991  NOR   2:41.96
 49  16 BELOV Evgeniy  1990  RUS   2:42.10
 50  79 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   2:42.56
 51  51 PERL Curdin  1984  SUI   2:42.59
 52  88 RASTELLI Maicol  1991  ITA   2:42.75
 53  103 XU Wenlong  1987  CHN   2:42.81
 54  17 JESPERSEN Chris   1983  NOR   2:42.84
 55  50 JOHANSSON Martin  1984  SWE   2:42.93
 56  15 KERSHAW Devon  1982  CAN   2:42.94
 57  68 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   2:43.24
 58  60 KOZISEK Dusan  1983  CZE   2:43.37
 59  83 PASINI Fabio  1980  ITA   2:43.42
 60  49 ROETHE Sjur  1988  NOR   2:43.44
 61  72 ERIKSSON Gustav  1991  SWE   2:43.65
 62  61 DOTZLER Hannes  1990  GER   2:43.68
 63  46 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR   2:43.87
 64  42 UTKIN Alexander  1986  RUS   2:43.95
 65  66 TAMMJARV Karel  1989  EST   2:44.19
 66  89 MLYNAR Peter  1988  SVK   2:44.20
 67  18 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   2:44.33
 68  14 BING Thomas  1990  GER   2:44.43
 69  33 ANGERER Tobias  1977  GER   2:44.46
 70  97 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   2:44.47
 71  22 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   2:44.60
 72  54 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   2:44.72
 73  71 HORYNA Ondrej  1987  CZE   2:44.76
 74  63 FILBRICH Jens  1979  GER   2:44.89
 75  32 WIBAULT Mathias  1985  FRA   2:44.96
 76  47 DUERR Johannes  1987  AUT   2:45.11
 77  85 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO   2:45.26
 78  52 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   2:45.44
 79  62 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS   2:45.81
 80  43 FISCHER Remo  1981  SUI   2:45.95
 81  91 ANTOLEC Jan  1990  POL   2:46.02
 82  81 BAUER Lukas  1977  CZE   2:46.21
 83  92 HOFFMAN Noah  1989  USA   2:46.53
 84  87 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   2:46.61
 85  94 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   2:46.68
 86  69 LIVERS Toni  1983  SUI   2:46.70
 87  73 GULLO Giovanni  1983  ITA   2:47.14
 88  80 LASUTKIN Alexander  1983  BLR   2:47.41
 89  96 MOELLER Martin  1980  DAN   2:47.45
 90  93 KARP Algo  1985  EST   2:48.07
 91  99 GAZUREK Sebastian  1990  POL   2:50.26
 92  37 SOEDERGREN Anders  1977  SWE   2:50.28
 93  75 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   2:50.52
 94  104 SEDOV Petr  1990  RUS   2:51.43
 94  84 MORIGGL Thomas  1981  ITA   2:51.43
 96  105 ZHOU Hu  1989  CHN   2:51.59
 97  64 BABIKOV Ivan  1980  CAN   2:51.98
 98  101 MOELGAARD Lasse  1986  DAN   2:52.39
 99  95 PELLEGRIN Mattia  1989  ITA   2:52.59
 100  100 IVANOU Aliaksei  1980  BLR   2:53.10
 101  98 MAGAL Jiri  1977  CZE   2:53.52
 102  86 BAJCICAK Martin  1976  SVK   2:55.30
 103  67 GOERING Franz  1984  GER   2:58.35

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut