OL TOKYO - PROGRAM og RESULTAT| UTVALGTE RESULTATER| NM Friidrett Junior| RESULTATER ØVRIGE mellom nyhet 4 og 5| LANGRENN PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER| UTTAK LANDSLAG OG TEAM

Tour de Ski 4. etp. - Menn - Jakt 35 km fristil


Annonse

Cortina til Toblach, Italia - 3. januar 2013

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid
 1  3 NORTHUG Petter jr.  1986  NOR   1:16:32.7
 2  5 LEGKOV Alexander  1983  RUS   1:16:33.4
 3  2 COLOGNA Dario  1986  SUI   1:16:33.6
 4  1 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   1:16:34.3
 5  6 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   1:17:58.4
 6  4 HARVEY Alex  1988  CAN   1:17:58.5
 7  7 HELLNER Marcus  1985  SWE   1:18:00.0
 8  8 BAUER Lukas  1977  CZE   1:18:00.5
 9  18 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   1:18:19.0
 10  19 PERL Curdin  1984  SUI   1:18:19.8
 11  20 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   1:18:20.4
 12  22 KERSHAW Devon  1982  CAN   1:18:20.5
 13  30 ANGERER Tobias  1977  GER   1:18:20.7
 14  10 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   1:18:20.8
 15  23 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR   1:18:20.9
 16  29 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   1:18:21.2
 17  11 OLSSON Johan  1980  SWE   1:18:21.6
 18  16 FILBRICH Jens  1979  GER   1:18:21.7
 19  36 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   1:18:22.4
 20  9 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   1:18:22.4
 21  21 BABIKOV Ivan  1980  CAN   1:18:22.8
 22  26 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   1:18:23.3
 23  13 VALJAS Len  1988  CAN   1:18:31.7
 24  12 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   1:18:33.8
 25  31 DOTZLER Hannes  1990  GER   1:20:40.6
 26  14 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   1:20:41.1
 27  45 CHECCHI Valerio  1980  ITA   1:20:41.2
 28  39 REICHELT Tom  1982  GER   1:20:41.4
 29  28 LARKOV Andrey  1989  RUS   1:20:41.9
 30  46 FISCHER Remo  1981  SUI   1:20:42.0
 31  38 MORIGGL Thomas  1981  ITA   1:20:42.4
 32  54 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   1:20:42.5
 33  51 DUERR Johannes  1987  AUT   1:20:43.0
 34  25 SEMENOV Michail  1986  BLR   1:20:43.7
 35  35 KATZ Andreas  1988  GER   1:20:44.1
 36  42 CLARA Roland  1982  ITA   1:20:44.2
 37  24 REHEMAA Aivar  1982  EST   1:20:54.5
 38  44 RAZYM Ales  1986  CZE   1:22:22.4
 39  33 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS   1:22:23.1
 40  58 JOHANSSON Martin  1984  SWE   1:22:23.8
 41  57 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   1:22:24.2
 42  66 CLEMENTI Fabrizio  1988  ITA   1:22:24.2
 43  52 FREEMAN Kris  1980  USA   1:22:24.6
 44  55 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   1:22:25.6
 45  37 BING Thomas  1990  GER   1:22:25.7
 46  59 WIBAULT Mathias  1985  FRA   1:22:26.1
 47  65 LASUTKIN Alexander  1983  BLR   1:22:26.1
 48  47 LIVERS Toni  1983  SUI   1:22:27.9
 49  50 MAGAL Jiri  1977  CZE   1:22:30.0
 50  69 DUVILLARD Robin  1983  FRA   1:22:46.3
 51  40 SCOLA Fulvio  1982  ITA   1:22:46.7
 52  43 LEHTONEN Lari  1987  FIN   1:22:51.8
 53  17 KUEHNE Andy  1987  GER   1:23:01.9
 54  74 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   1:23:55.9
 55  80 LINDBLAD Anton  1990  SWE   1:25:10.0
Startet ikke
   83 DARRAGON Roddy  1983  FRA   
   82 FURGER Roman  1990  SUI   
   79 YOUNG Andrew  1992  GBR   
   77 STAREGA Maciej  1990  POL   
   73 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   
   67 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   
   53 PASINI Fabio  1980  ITA   
   49 EINARSSON Snorri  1986  NOR   
   32 HOFER David  1983  ITA   
   27 JOENSSON Emil  1985  SWE   
   15 JAKS Martin  1986  CZE   
Brutt
   34 OESTENSEN Simen Haakon  1984  NOR   
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse