-->
BLINK direktelinker rett under nyhet nr. 2
RESULTATER: Meråker Mountain Challenge| Andre konkurranser

Tour de Ski, 4. etp. Oberstdorf - Menn 20 km skibytte

 1     HEIKKINEN Matti  1983  FIN   49:20.1  
 2     COLOGNA Dario  1986  SUI   49:21.1  
 3     JAKS Martin  1986  CZE   49:25.0  
 4     GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   49:25.1  
 5     BAUER Lukas  1977  CZE   49:26.0  
 6     RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   49:27.5  
 7     KERSHAW Devon  1982  CAN   49:28.3  
 8     LEGKOV Alexander  1983  RUS   49:29.7  
 9     GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR   49:30.7  
 10     HELLNER Marcus  1985  SWE   49:31.2  
 11     FREEMAN Kris  1980  USA   49:31.3  
 12     PERL Curdin  1984  SUI   49:31.7  
 13     CLARA Roland  1982  ITA   49:31.9  
 14     DI CENTA Giorgio  1972  ITA   49:32.0  
 15     HARVEY Alex  1988  CAN   49:33.0  
 16     FRASNELLI Loris  1979  ITA   49:33.1  
 17     NORTHUG Petter jr.  1986  NOR   49:34.2  
 18     OLSSON Johan  1980  SWE   49:34.3  
 19     VITTOZ Vincent  1975  FRA   49:34.4  
 20     REICHELT Tom  1982  GER   49:34.5  
 21     CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   49:35.3  
 22     OESTENSEN Simen  1984  NOR   49:35.4  
 23     DOTZLER Hannes  1990  GER   49:36.3  
 24     FISCHER Remo  1981  SUI   49:36.8  
 25     YOSHIDA Keishin  1987  JPN   49:36.9  
 26     MORIGGL Thomas  1981  ITA   49:37.0  
 27     PERRILLAT Christophe  1979  FRA   49:37.8  
 28     MANIFICAT Maurice  1986  FRA   49:39.1  
 29     SOEDERGREN Anders  1977  SWE   49:40.0  
 30     FILBRICH Jens  1979  GER   49:40.2  
 31     DUVILLARD Robin  1983  FRA   49:45.0  
 32     CHECCHI Valerio  1980  ITA   49:45.7  
 33     JOENSSON Emil  1985  SWE   50:00.5  
 34     TURYCHEV Sergey  1985  RUS   50:05.1  
 35     MIRANDA Cyril  1985  FRA   50:05.7  
 36     HOFER David  1983  ITA   50:25.1  
 37     BABIKOV Ivan  1980  CAN   50:25.2  
 38     PINTER Juergen  1979  AUT   50:37.7  
 39     BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   50:46.1  
 40     JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   50:50.7  
 41     NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   50:52.8  
 42     LIVERS Toni  1983  SUI   51:00.5  
 43     EINARSSON Snorri  1986  NOR   51:03.8  
 44     RENNEMO Kristian Tettli  1984  NOR   51:04.1  
 45     SCOLA Fulvio  1982  ITA   51:06.9  
 46     MAE Jaak  1972  EST   51:08.9  
 47     JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN   51:13.4  
 48     KOUKAL Martin  1978  CZE   51:24.0  
 49     KRECZMER Maciej  1981  POL   51:35.1  
 50     DUFOURD Benoit-Gilles  1984  FRA   51:39.9  
 51     TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   51:45.5  
 52     HIRNER Manuel  1985  AUT   51:49.8  
 53     MODIN Jesper  1988  SWE   52:10.5  
 54     MICHALEK Mariusz  1987  POL   52:15.9  
 55     DJUPVIK Roger Aa  1981  NOR   52:16.7  
 56     TEICHMANN Axel  1979  GER   52:24.5  
 57     LEYBYUK Roman  1977  UKR   52:29.0  
 58     KOZISEK Dusan  1983  CZE   52:55.9  
 59     PETUKHOV Alexey  1983  RUS   52:56.1  
 60     MORILOV Nikolay  1986  RUS   52:59.4  
 61     SIMONLATSER Timo  1986  EST   53:21.0  
 62     NEWELL Andrew  1983  USA   53:50.6  
 63     SOULIE Francois  1978  AND   53:52.5  
 64     WATSON Callum  1989  AUS   54:49.7  
Did not start
      BOEGL Lucas  1990  GER     
      KUMMEL Peeter  1982  EST     
      EISENLAUER Sebastian  1990  GER     
      GOERING Franz  1984  GER     
      TSCHARNKE Tim  1989  GER   


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +