-->

Tour de Ski Totalt etter 2 av 7 etp. Kvinner 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Tour de Ski 2013-2014
Etter 2 etapper i Oberhof

Plass Navn Født Nasjon Tid
 1 BJOERGEN Marit  1980  NOR   9:08.7
 2 HERRMANN Denise  1988  GER   9:27.4
 3 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   9:34.5
 4 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   9:36.9
 5 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   9:37.7
 6 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL   9:43.0
 7 JOHAUG Therese  1988  NOR   9:44.0
 8 FESSEL Nicole  1983  GER   9:50.0
 9 ANGER Lucia  1991  GER   9:52.0
 10 CEBASEK Alenka  1989  SLO   9:52.3
 11 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   9:52.5
 12 ERIKSON Hanna  1990  SWE   9:53.5
 13 CALDWELL Sophie  1990  USA   9:54.8
 14 DIGGINS Jessica  1991  USA   9:55.0
 15 VUERICH Gaia  1991  ITA   9:58.0
 16 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   9:58.0
 17 AYMONIER Celia  1991  FRA   10:03.5
 18 KOLB Hanna  1991  GER   10:03.7
 19 VRABCOVA - NYVLTOVA Eva  1986  CZE   10:04.0
 20 SETTLIN Evelina  1992  SWE   10:04.3
 21 ZELLER Katrin  1979  GER   10:06.3
 22 LAHTEENMAKI Krista  1990  FIN   10:06.5
 23 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   10:08.7
 24 HUGUE Coraline  1984  FRA   10:09.1
 25 WENG Heidi  1991  NOR   10:09.9
 26 NYSTAD Claudia  1978  GER   10:10.2
 27 BOEHLER Stefanie  1981  GER   10:11.8
 28 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   10:12.2
 29 GAIAZOVA Daria  1983  CAN   10:12.4
 30 JEAN Aurore  1985  FRA   10:12.5
 31 RINGWALD Sandra  1990  GER   10:15.3
 32 LINDBORG Sara  1983  SWE   10:15.3
 33 JONES Perianne  1985  CAN   10:16.0
 34 BROOKS Holly  1982  USA   10:16.2
 35 BROCARD Elisa  1984  ITA   10:17.1
 36 SARASOJA-LILJA Riikka  1982  FIN   10:17.7
 37 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   10:18.1
 38 SKOFTERUD Vibeke W  1980  NOR   10:19.3
 39 MEDVEDEVA Polina  1989  RUS   10:19.9
 40 FAIVRE PICON Anouk  1986  FRA   10:19.9
 41 SMUTNA Katerina  1983  AUT   10:22.2
 42 STEIRA Kristin Stoermer  1981  NOR   10:22.6
 43 NOVAKOVA Petra  1993  CZE   10:23.7
 44 SCHWARZ Nathalie  1993  AUT   10:24.6
 45 RYDQVIST Maria  1983  SWE   10:25.2
 46 HAAG Anna  1986  SWE   10:26.7
 47 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA   10:26.8
 48 JEZERSEK Barbara  1986  SLO   10:26.9
 49 SVAN Julia  1993  SWE   10:27.6
 50 PILLER Marina  1984  ITA   10:28.0
 51 SCARDONI Lucia  1991  ITA   10:28.4
 52 MACIUSZEK Paulina  1985  POL   10:29.8
 53 MONONEN Laura  1984  FIN   10:30.0
 54 WIKEN Emma  1989  SWE   10:31.6
 55 KUZIUKOVA Olga  1985  RUS   10:34.1
 56 ERMOSHINA Polina  1988  RUS   10:34.3
 57 STADLOBER Teresa  1993  AUT   10:37.9
 58 CARL Victoria  1995  GER   10:39.8
 59 KHAZOVA Irina  1984  RUS   10:40.9
 60 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   10:41.1
 61 BELGER Julia  1994  GER   10:41.2
 62 TANYGINA Alevtina  1989  RUS   10:41.3
 63 GROHOVA Karolina  1990  CZE   10:44.9
 64 ISHIDA Masako  1980  JPN   10:45.8
 65 MAN Dandan  1989  CHN   10:47.4
 66 LI Hongxue  1984  CHN   10:48.0
 67 GUSCHINA Mariya  1989  RUS   10:48.0
 68 LAURENT Greta  1992  ITA   10:48.3
 69 AGREITER Debora  1991  ITA   10:48.6
 70 SHEVCHENKO Valentina  1975  UKR   10:49.6
 71 IVANOVA Julia  1985  RUS   10:52.1
 72 KUBINSKA Kornelia  1985  POL   10:54.8
 73 TIKHONOVA Yulia  1986  RUS   10:57.5
 74 MANNIMA Tatjana  1980  EST   10:59.4
 75 MUSGRAVE Rosamund  1986  GBR   11:00.2
 76 SHAIDUROVA Larisa  1987  RUS   11:03.0
 77 CHI Chunxue  1998  CHN   11:20.0

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut