-->

Tour de Ski Totalt etter 2 av 7 etp. Menn 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Tour de Ski 2013-2014
Etter 2 etapper i Oberhof

Plass Navn Født Nasjon Tid
 1 HARVEY Alex  1988  CAN   11:26.1
 2 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   11:46.3
 3 KERSHAW Devon  1982  CAN   11:47.9
 4 ERIKSSON Jens  1987  SWE   11:48.0
 5 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   11:52.9
 6 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   12:00.1
 7 LEGKOV Alexander  1983  RUS   12:01.8
 8 RAZYM Ales  1986  CZE   12:04.2
 9 BELOV Evgeniy  1990  RUS   12:05.1
 10 JESPERSEN Chris   1983  NOR   12:06.1
 11 NEWELL Andrew  1983  USA   12:06.7
 12 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   12:11.3
 13 DUVILLARD Robin  1983  FRA   12:11.8
 14 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   12:13.3
 15 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   12:13.9
 16 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   12:14.7
 17 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   12:16.9
 18 LEHTONEN Lari  1987  FIN   12:18.8
 19 REHEMAA Aivar  1982  EST   12:21.0
 20 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   12:21.4
 21 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   12:23.2
 22 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   12:23.4
 23 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   12:23.4
 24 JAKS Martin  1986  CZE   12:23.6
 25 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   12:27.5
 26 DOBLER Jonas  1991  GER   12:28.9
 27 TSCHARNKE Tim  1989  GER   12:29.5
 28 LARKOV Andrey  1989  RUS   12:29.7
 29 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   12:30.1
 30 BING Thomas  1990  GER   12:30.5
 31 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN   12:30.8
 32 WIBAULT Mathias  1985  FRA   12:31.4
 33 ANGERER Tobias  1977  GER   12:31.9
 34 KUEHNE Andy  1987  GER   12:32.2
 35 TEICHMANN Axel  1979  GER   12:32.6
 36 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   12:32.8
 37 SOEDERGREN Anders  1977  SWE   12:33.3
 38 HAMILTON Simeon  1987  USA   12:33.7
 39 WURM Harald  1984  AUT   12:34.5
 40 TOENSETH Didrik  1991  NOR   12:35.3
 41 BAUMANN Jonas  1990  SUI   12:35.8
 42 UTKIN Alexander  1986  RUS   12:38.0
 43 FISCHER Remo  1981  SUI   12:38.4
 44 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   12:39.3
 45 STAREGA Maciej  1990  POL   12:39.4
 46 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR   12:39.4
 47 DUERR Johannes  1987  AUT   12:39.4
 48 SEMENOV Michail  1986  BLR   12:39.4
 49 ROETHE Sjur  1988  NOR   12:39.5
 50 JOHANSSON Martin  1984  SWE   12:39.5
 51 PERL Curdin  1984  SUI   12:39.8
 52 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   12:40.3
 53 HOFER David  1983  ITA   12:41.5
 54 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   12:41.5
 55 RANKEL Raido  1990  EST   12:41.6
 56 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   12:42.5
 57 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS   12:42.7
 58 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   12:42.8
 59 QUICKLUND Carl  1992  SWE   12:42.9
 60 KOZISEK Dusan  1983  CZE   12:43.4
 61 DOTZLER Hannes  1990  GER   12:43.8
 62 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS   12:43.8
 63 FILBRICH Jens  1979  GER   12:43.9
 64 BABIKOV Ivan  1980  CAN   12:44.5
 65 TAMBORNINO Eligius  1986  SUI   12:45.2
 66 TAMMJARV Karel  1989  EST   12:45.2
 67 GOERING Franz  1984  GER   12:45.6
 68 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   12:48.8
 69 LIVERS Toni  1983  SUI   12:48.8
 70 NIZZI Enrico  1990  ITA   12:48.9
 71 HORYNA Ondrej  1987  CZE   12:49.2
 72 ERIKSSON Gustav  1991  SWE   12:49.6
 73 GULLO Giovanni  1983  ITA   12:49.7
 74 COLOGNA Gianluca  1990  SUI   12:49.9
 75 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   12:50.9
 76 WICK Thomas  1991  GER   12:51.1
 77 WENZL Josef  1984  GER   12:51.2
 78 KINDSCHI Joeri  1986  SUI   12:51.4
 79 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   12:51.6
 80 LASUTKIN Alexander  1983  BLR   12:52.1
 81 BAUER Lukas  1977  CZE   12:52.4
 82 YOUNG Andrew  1992  GBR   12:58.1
 83 PASINI Fabio  1980  ITA   12:59.1
 84 MORIGGL Thomas  1981  ITA   12:59.4
 85 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO   13:01.0
 86 BAJCICAK Martin  1976  SVK   13:01.3
 87 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   13:01.7
 88 RASTELLI Maicol  1991  ITA   13:02.4
 89 MLYNAR Peter  1988  SVK   13:02.6
 90 RAGOZIN Roman  1993  KAZ   13:02.7
 91 ANTOLEC Jan  1990  POL   13:07.0
 92 HOFFMAN Noah  1989  USA   13:07.0
 93 KARP Algo  1985  EST   13:08.5
 94 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   13:09.2
 95 PELLEGRIN Mattia  1989  ITA   13:09.8
 96 MOELLER Martin  1980  DAN   13:10.5
 97 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   13:14.8
 98 MAGAL Jiri  1977  CZE   13:15.6
 99 GAZUREK Sebastian  1990  POL   13:15.7
 100 IVANOU Aliaksei  1980  BLR   13:24.7
 101 MOELGAARD Lasse  1986  DAN   13:33.7
 102 SUN Qinghai  1988  CHN   13:47.8
 103 XU Wenlong  1987  CHN   13:50.6
 104 SEDOV Petr  1990  RUS   13:53.0
 105 ZHOU Hu  1989  CHN   13:53.5

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut