-->

Tour de Ski Totalt etter 3 av 7 etp. Kvinner 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Tour de Ski 2013-2014
Etter 2 etapper i Oberhof og 1 etappe i Lenzerheide

Plass Navn Født Nasjon Tid Differanse
 1 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   11:57.4  
 2 BJOERGEN Marit  1980  NOR   11:59.4  +2.0
 3 HERRMANN Denise  1988  GER   11:59.7  +2.3
 4 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   12:06.4  +9.0
 5 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   12:20.6  +23.2
 6 CALDWELL Sophie  1990  USA   12:32.0  +34.6
 7 ERIKSON Hanna  1990  SWE   12:38.2  +40.8
 8 KOLB Hanna  1991  GER   12:40.1  +42.7
 9 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL   12:41.0  +43.6
 10 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   12:41.6  +44.2
 11 JOHAUG Therese  1988  NOR   12:43.4  +46.0
 12 VUERICH Gaia  1991  ITA   12:45.3  +47.9
 13 CEBASEK Alenka  1989  SLO   12:48.2  +50.8
 14 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   12:50.3  +52.9
 15 DIGGINS Jessica  1991  USA   12:51.9  +54.5
 16 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   12:53.6  +56.2
 17 ANGER Lucia  1991  GER   12:57.7  +1:00.3
 18 LAHTEENMAKI Krista  1990  FIN   12:58.0  +1:00.6
 19 JEAN Aurore  1985  FRA   12:58.4  +1:01.0
 20 WENG Heidi  1991  NOR   13:00.3  +1:02.9
 21 SETTLIN Evelina  1992  SWE   13:02.4  +1:05.0
 22 VRABCOVA - NYVLTOVA Eva  1986  CZE   13:03.2  +1:05.8
 23 ZELLER Katrin  1979  GER   13:03.7  +1:06.3
 24 AYMONIER Celia  1991  FRA   13:07.6  +1:10.2
 25 RINGWALD Sandra  1990  GER   13:11.5  +1:14.1
 26 BOEHLER Stefanie  1981  GER   13:11.5  +1:14.1
 27 HUGUE Coraline  1984  FRA   13:13.4  +1:16.0
 28 NYSTAD Claudia  1978  GER   13:17.1  +1:19.7
 29 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   13:18.0  +1:20.6
 30 GAIAZOVA Daria  1983  CAN   13:18.8  +1:21.4
 31 BROOKS Holly  1982  USA   13:20.4  +1:23.0
 32 SARASOJA-LILJA Riikka  1982  FIN   13:21.7  +1:24.3
 33 JONES Perianne  1985  CAN   13:21.7  +1:24.3
 34 NOVAKOVA Petra  1993  CZE   13:21.8  +1:24.4
 35 BROCARD Elisa  1984  ITA   13:23.1  +1:25.7
 36 MEDVEDEVA Polina  1989  RUS   13:23.7  +1:26.3
 37 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   13:24.2  +1:26.8
 38 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA   13:26.6  +1:29.2
 39 FAIVRE PICON Anouk  1986  FRA   13:27.0  +1:29.6
 40 SMUTNA Katerina  1983  AUT   13:28.3  +1:30.9
 41 SKOFTERUD Vibeke W  1980  NOR   13:29.3  +1:31.9
 42 STEIRA Kristin Stoermer  1981  NOR   13:30.7  +1:33.3
 43 LAURENT Greta  1992  ITA   13:31.5  +1:34.1
 44 SCHWARZ Nathalie  1993  AUT   13:32.8  +1:35.4
 45 RYDQVIST Maria  1983  SWE   13:34.6  +1:37.2
 46 HAAG Anna  1986  SWE   13:35.0  +1:37.6
 47 SCARDONI Lucia  1991  ITA   13:35.2  +1:37.8
 48 JEZERSEK Barbara  1986  SLO   13:35.3  +1:37.9
 49 PILLER Marina  1984  ITA   13:36.5  +1:39.1
 50 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   13:36.9  +1:39.5
 51 SVAN Julia  1993  SWE   13:37.0  +1:39.6
 52 KUZIUKOVA Olga  1985  RUS   13:37.4  +1:40.0
 53 MACIUSZEK Paulina  1985  POL   13:38.6  +1:41.2
 54 CARL Victoria  1995  GER   13:40.6  +1:43.2
 55 LINDBORG Sara  1983  SWE   13:40.8  +1:43.4
 56 GROHOVA Karolina  1990  CZE   13:43.8  +1:46.4
 57 ERMOSHINA Polina  1988  RUS   13:46.1  +1:48.7
 58 WIKEN Emma  1989  SWE   13:48.5  +1:51.1
 59 TANYGINA Alevtina  1989  RUS   13:49.1  +1:51.7
 60 STADLOBER Teresa  1993  AUT   13:49.2  +1:51.8
 61 MAN Dandan  1989  CHN   13:51.4  +1:54.0
 62 ISHIDA Masako  1980  JPN   13:53.0  +1:55.6
 63 KHAZOVA Irina  1984  RUS   13:54.5  +1:57.1
 64 LI Hongxue  1984  CHN   13:56.3  +1:58.9
 65 GUSCHINA Mariya  1989  RUS   13:59.8  +2:02.4
 66 SHEVCHENKO Valentina  1975  UKR   14:00.6  +2:03.2
 67 IVANOVA Julia  1985  RUS   14:00.9  +2:03.5
 68 AGREITER Debora  1991  ITA   14:01.7  +2:04.3
 69 MUSGRAVE Rosamund  1986  GBR   14:04.0  +2:06.6
 70 TIKHONOVA Yulia  1986  RUS   14:04.4  +2:07.0
 71 KUBINSKA Kornelia  1985  POL   14:05.8  +2:08.4
 72 MANNIMA Tatjana  1980  EST   14:09.4  +2:12.0
 73 SHAIDUROVA Larisa  1987  RUS   14:12.5  +2:15.1
 74 CHI Chunxue  1998  CHN   14:36.8  +2:39.4

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut