-->

Tour de Ski Totalt etter 3 av 7 etp. Menn 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Tour de Ski 2013-2014
Etter 2 etapper i Oberhof og 1 etappe i Lenzerheide

Plass Navn Født Nasjon Tid Differanse
 1 HARVEY Alex  1988  CAN   13:38.3  
 2 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   14:01.0  +22.7
 3 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   14:05.3  +27.0
 4 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   14:22.0  +43.7
 5 ERIKSSON Jens  1987  SWE   14:22.6  +44.3
 6 NEWELL Andrew  1983  USA   14:27.0  +48.7
 7 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   14:29.3  +51.0
 8 KERSHAW Devon  1982  CAN   14:30.8  +52.5
 9 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   14:34.8  +56.5
 10 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   14:37.1  +58.8
 11 HAMILTON Simeon  1987  USA   14:38.7  +1:00.4
 12 RAZYM Ales  1986  CZE   14:39.9  +1:01.6
 13 LEGKOV Alexander  1983  RUS   14:42.6  +1:04.3
 14 BELOV Evgeniy  1990  RUS   14:47.2  +1:08.9
 15 JESPERSEN Chris   1983  NOR   14:48.9  +1:10.6
 16 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   14:50.1  +1:11.8
 17 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   14:50.2  +1:11.9
 18 DUVILLARD Robin  1983  FRA   14:52.5  +1:14.2
 19 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   14:53.3  +1:15.0
 20 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   14:53.9  +1:15.6
 21 TSCHARNKE Tim  1989  GER   14:55.3  +1:17.0
 22 JAKS Martin  1986  CZE   14:58.4  +1:20.1
 23 LEHTONEN Lari  1987  FIN   15:00.6  +1:22.3
 24 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   15:02.2  +1:23.9
 25 REHEMAA Aivar  1982  EST   15:02.5  +1:24.2
 26 LARKOV Andrey  1989  RUS   15:03.4  +1:25.1
 27 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   15:03.8  +1:25.5
 28 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   15:07.7  +1:29.4
 29 DOBLER Jonas  1991  GER   15:09.6  +1:31.3
 30 WURM Harald  1984  AUT   15:10.2  +1:31.9
 31 STAREGA Maciej  1990  POL   15:11.7  +1:33.4
 32 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN   15:12.6  +1:34.3
 33 TEICHMANN Axel  1979  GER   15:12.7  +1:34.4
 34 TAMBORNINO Eligius  1986  SUI   15:12.8  +1:34.5
 35 KUEHNE Andy  1987  GER   15:13.6  +1:35.3
 36 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   15:13.9  +1:35.6
 37 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   15:14.7  +1:36.4
 38 BING Thomas  1990  GER   15:14.9  +1:36.6
 39 ANGERER Tobias  1977  GER   15:16.3  +1:38.0
 40 WIBAULT Mathias  1985  FRA   15:16.3  +1:38.0
 41 HOFER David  1983  ITA   15:16.5  +1:38.2
 42 WENZL Josef  1984  GER   15:17.0  +1:38.7
 43 TOENSETH Didrik  1991  NOR   15:17.2  +1:38.9
 44 BAUMANN Jonas  1990  SUI   15:17.3  +1:39.0
 45 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   15:19.8  +1:41.5
 46 QUICKLUND Carl  1992  SWE   15:19.9  +1:41.6
 47 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   15:20.8  +1:42.5
 48 SEMENOV Michail  1986  BLR   15:21.2  +1:42.9
 49 UTKIN Alexander  1986  RUS   15:21.9  +1:43.6
 50 RANKEL Raido  1990  EST   15:22.1  +1:43.8
 51 PERL Curdin  1984  SUI   15:22.3  +1:44.0
 52 JOHANSSON Martin  1984  SWE   15:22.4  +1:44.1
 53 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS   15:22.7  +1:44.4
 54 ROETHE Sjur  1988  NOR   15:22.9  +1:44.6
 55 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR   15:23.2  +1:44.9
 56 SOEDERGREN Anders  1977  SWE   15:23.5  +1:45.2
 57 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   15:23.7  +1:45.4
 58 FISCHER Remo  1981  SUI   15:24.3  +1:46.0
 59 DUERR Johannes  1987  AUT   15:24.5  +1:46.2
 60 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   15:25.7  +1:47.4
 61 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   15:26.2  +1:47.9
 62 NIZZI Enrico  1990  ITA   15:26.6  +1:48.3
 63 KOZISEK Dusan  1983  CZE   15:26.7  +1:48.4
 64 DOTZLER Hannes  1990  GER   15:27.4  +1:49.1
 65 KINDSCHI Joeri  1986  SUI   15:27.8  +1:49.5
 66 FILBRICH Jens  1979  GER   15:28.7  +1:50.4
 67 TAMMJARV Karel  1989  EST   15:29.3  +1:51.0
 68 GLAVATSKIKH Konstantin  1985  RUS   15:29.6  +1:51.3
 69 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   15:32.0  +1:53.7
 70 ERIKSSON Gustav  1991  SWE   15:33.2  +1:54.9
 71 HORYNA Ondrej  1987  CZE   15:33.9  +1:55.6
 72 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   15:34.1  +1:55.8
 73 YOUNG Andrew  1992  GBR   15:34.6  +1:56.3
 74 LIVERS Toni  1983  SUI   15:35.5  +1:57.2
 75 BABIKOV Ivan  1980  CAN   15:36.4  +1:58.1
 76 GULLO Giovanni  1983  ITA   15:36.8  +1:58.5
 77 BAUER Lukas  1977  CZE   15:38.6  +2:00.3
 78 LASUTKIN Alexander  1983  BLR   15:39.5  +2:01.2
 79 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   15:41.4  +2:03.1
 80 PASINI Fabio  1980  ITA   15:42.5  +2:04.2
 81 GOERING Franz  1984  GER   15:43.9  +2:05.6
 82 RAGOZIN Roman  1993  KAZ   15:44.3  +2:06.0
 83 RASTELLI Maicol  1991  ITA   15:45.1  +2:06.8
 84 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO   15:46.2  +2:07.9
 85 MLYNAR Peter  1988  SVK   15:46.8  +2:08.5
 86 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   15:48.3  +2:10.0
 87 MORIGGL Thomas  1981  ITA   15:50.8  +2:12.5
 88 ANTOLEC Jan  1990  POL   15:53.0  +2:14.7
 89 HOFFMAN Noah  1989  USA   15:53.5  +2:15.2
 90 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   15:55.8  +2:17.5
 91 KARP Algo  1985  EST   15:56.5  +2:18.2
 92 BAJCICAK Martin  1976  SVK   15:56.6  +2:18.3
 93 MOELLER Martin  1980  DAN   15:57.9  +2:19.6
 94 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   15:59.2  +2:20.9
 95 PELLEGRIN Mattia  1989  ITA   16:02.3  +2:24.0
 96 GAZUREK Sebastian  1990  POL   16:05.9  +2:27.6
 97 MAGAL Jiri  1977  CZE   16:09.1  +2:30.8
 98 IVANOU Aliaksei  1980  BLR   16:17.8  +2:39.5
 99 SUN Qinghai  1988  CHN   16:19.9  +2:41.6
 100 MOELGAARD Lasse  1986  DAN   16:26.0  +2:47.7
 101 XU Wenlong  1987  CHN   16:33.4  +2:55.1
 102 SEDOV Petr  1990  RUS   16:44.4  +3:06.1
 103 ZHOU Hu  1989  CHN   16:45.0  +3:06.7

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut