UngdomsBirken - Klasse Gutter 12 år



UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Gutter 12 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 38042 Brage Buseth Hammerstad Haslum IL 46:14
2 38029 Halfdan Baumann IL TRY 47:31
3 38021 Nikolai Holmboe Bærums Verk IF 47:37
4 38043 Phillihp Granaas Lillebø Konnerud 47:40
5 38044 Trygve Solberg Aarstad Oppegård IL 47:45
6 38001 Vegard Aarstad Ås IL 47:52
7 38024 Petter Bakken LynSki 48:34
8 38027 Lars Håkonsen Botne Skiklubb 48:45
9 38015 Thristan Engebø Ullebø Førde il 48:46
10 38051 Oskar Kjølle Slette Hamar Skiklubb 48:47
11 38005 Jacob S. Verdenius Tolga IL 48:48
12 38041 Aleksander Holmboe Bærums Verk IF 49:00
13 38037 Isak Skari Berger Lillehammer Skiklub 49:01
14 38013 Herman Liverud Knudsen Konnerud IL 49:09
15 38182 Harald Horn Koll IL 49:17
16 38025 Danis Brguljak Årvoll IL 49:27
17 38010 Audun Nordaas Strandbygda il 49:31
18 38038 Bjarte Bjertnæs Jevnaker IF ski 49:32
19 38209 Simen Olsen Kirkevik Ottestad IL Ski 49:33
20 38032 Filip Meo Røa IL 49:42
21 38004 Jørgen Nordvold Lunde Åslia skilag 49:54
22 38082 Erlend Andersen Åslia skilag 49:55
23 38040 Ola Spigseth Nes Ski - Akershus 49:59
24 38248 Kristoffer Mogen Oppegård IL 50:00
25 38016 Anders Høiås If birkebeineren ski 50:03
26 38276 Felix Tobiasson Reinemo Bækkelaget 50:09
27 38022 Jacob Blixt Flaten Rustad IL langrenn 50:10
27 38011 Kasper Engeset IL Jardar 50:10
29 38181 Vetle Holvik Haslum IL 50:16
30 38023 Hans Kristian Bjørgo Kværum Kjelsås IL - ski 50:19
30 38191 Jesper Andreas Haakonsen Strømmen & Lillestrøm Ski 50:19
32 38245 Felix Moe Heming 50:24
33 38019 Oskar Myrvang Olsen IL Runar 50:27
34 38103 Simen Bratteng Gjelleråsen Ski 50:48
35 38050 Kornelius Kriszat-Løvfald Lyn Ski 51:04
36 38114 Halvor Dybdahl Njård 51:15
37 38036 Eskil Troneng Skoppum Ski 51:17
38 38298 Marius Rønningen Skaug Svarstad Il Ski 51:18
39 38169 Mathis  Haugen Bærums Verk IF 51:28
39 38026 Tarjei Nesheim Bærums skiklub 51:28
41 38047 Simen Fritzner Gjelleråsen Ski 51:31
42 38033 Bjørn Lindvik Stubrud Søre Ål IL 51:47
43 38012 Magnus Sørbø Gjerstad IL 51:50
44 38170 Sebastian Helgheim Haslum IL 51:52
45 38031 Njaal Lundemo Aakvik Surnadal il 51:59
46 38048 Magnus Ødegaard Try 52:15
46 38049 Sigurd Mjølstad-Svendsen Varde IL 52:15
48 38205 William Lien Karlsen Bærums verk 52:17
49 38009 Ole Jakob Frankrig Kjelsås 52:21
50 38311 Johannes Staune-Mittet Lillehammer Skiklubb 52:24
51 38336 haakon tretterud lund Nittedal 52:36
52 38368 Amund Aalvik Nanset Ski 52:37
53 38334 Christoffer Torkilsrud Frogner IL 52:41
54 38018 Oskar Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 52:42
55 38337 Sigurd Tveter Holmen IF - Langrenn 52:44
56 38132 Martin Grape Fladby Bærums Verk IF 52:45
56 38303 Haakon Jensson Skregelid Frogner IL 52:45
58 38017 Sebastian Gjelsvik Fet skiklubb 52:46
59 38134 Magnus Flesjø Røa IL 52:48
60 38270 Fredrik Hammerdal Owren Lillehammer Skiklubb 53:02
61 38030 Markus Sellevoll Oppegård IL 53:03
62 38342 Andreas Øyen Tøraasen Folldal IF 53:04
63 38112 Henrik Falkenberg Dokset Kjelsås 53:05
64 38091 Jonathan Berg Åsen IL 53:26
65 38339 Eivind Tømmerberg Fossumif 53:32
66 38318 Kristian Sveen Hamar Skiklubb 53:33
66 38035 Sondre Robøle Lien Hamar Skiklubb 53:33
68 38172 Even Hemma Brøttum/ Team Sjusjøen 53:40
69 38315 Eivind Stenvold Årvoll IL Ski 53:45
70 38289 Petter Sagen JH-langrenn 53:46
70 38088 Nikolai Hansen Bakken IL Trysilgutten 53:46
72 38147 Henrik Glomnes Holmen IF 53:47
73 38020 Sondre Weseth Hof Il 53:49
74 38045 Andreas Aune Aakerli Heimdal Ski 53:52
75 38216 Elias Kvalevaag-Holm MjøsSki 53:54
76 38331 Sverre Thürmer Asker Skiklubb 53:57
76 38222 Martinius Lie-Petterson Haslum IL 53:57
78 38199 Joakim Wilkens Jernberg Kjelsås IL 54:05
79 38297 Jesper Skaug Norcem/Leca/Bygg.no 54:06
80 38307 Petter Solberg Skedsmo Skiklubb 54:10
81 38284 Knut Andreas Rugsland Holmen IF 54:16
82 38341 Henrik Vandvik Tørstad Oppegård IL 54:25
83 38261 Halvor Nordhagen Bromma IL 54:26
84 38079 Alexander AMUNDSEN LØRENSKOG SKIKLUBB 54:28
85 38078 Anders Amdal Røa IL 54:36
86 38028 Torjus Asak Vind IL 54:37
87 38329 Jørgen Thorud Lyn Ski 54:41
88 38111 Mats Dokken Vikersund IF 54:42
89 38168 Herman Glede Hauge Njård 54:43
90 38250 Simon Moosmayer Holmen IF 54:45
91 38244 Adrian Birkeland Mo Olderskog IL 54:46
92 38006 Vegard Thon Etnedal Skilag 54:57
93 38095 Håkon Omholt Berrefjord Svarstad IL - ski 54:58
94 38349 Emil Myhre Velo Jevnaker IF ski 54:59
95 38151 Stian Grønli Strømmen&Lillestrøm Skiklubb 55:03
96 38034 Kristoffer Bruland trøsken il 55:11
97 38357 Magnus Wæhre Asker Skiklubb 55:21
98 38335 Sindre Torvik Rustad IL 55:24
99 38189 Jens Høie Rustad IL 55:26
100 38084 Gaute Arnegard Fjellet IL 55:33
101 38274 Tobias Ramsberg IL Kolbukameratene 55:38
102 38254 Aslak N?ss Jensen IL Jardar 55:39
103 38046 jesper johansen kompalla Oseberg Skilag 55:49
104 38094 Fabian Berlin Try 55:52
105 38358 Theodor Waalen Holmen IF - Langrenn 55:53
106 38073 Jens Kålås Abrahamsen IL Runar 55:54
107 38346 Mathias August Myhrstad Valhovd Holmen IF 55:59
108 38096 Aksel Bertnes Bærums Verk IF 56:00
109 38290 Olav Brandstorp Sanden Holmen langrenn 56:01
110 38260 Andreas Sanne Nordeng Follebu Skiklubb 56:04
111 38378 Jørgen August Bolseth Stokke il 56:19
112 38302 Stian Røhne Skofteland Lyn Ski 56:21
112 38324 Anders Tivert Sølvberg Lyn Ski 56:21
114 38097 Håvard Aaseth Besseberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 56:23
115 38141 Ferdinand Fremming Try 56:27
116 38131 Sebastian Fjell HEMING IL 56:29
117 38014 Magnus Spilsberg Gjøvik skiklubb 56:34
118 38370 Sivert Aasdalen Kjelsås IL 56:43
119 38359 Lars Øderud Vatne Bækkelaget SK 56:44
120 38291 Jesper Ulleberg Schilvold Lyn Ski 56:48
121 38275 Frithjof Rasmussen Fossum 56:49
122 38235 Oscar Singsaas Magnussen Bærum Skiklubb 56:51
122 38115 Vegard Dybvand Rustad IL 56:51
124 38272 Håvard Winge Prytz Kjelsås 56:57
125 38101 Knut Borkholm-Røstum Hokksund Ski 57:02
126 38159 Martinius Hage Gunnerød IL IVRIG SKI 57:03
127 38360 Sindre Økern Frogner IL 57:04
128 38353 Ask Grøtan Wang Haslum IL Ski 57:06
128 38177 Sander Hognestad Oppegård IL 57:06
130 38231 Sigurd Andreas Lund Njård 57:08
131 38351 Mathias Sirevåg Vik   57:15
132 38223 Torjus Lindefjeld IL Jardar 57:16
133 38039 Rasmus  Rosenvinge Oseberg Skilag 57:18
134 38387 Melkior  Nergaard Åslia skilag 57:21
135 38162 Sondre Zahl Hagen Njård 57:23
136 38355 Johannes Willassen Bækkelagets SK 57:29
137 38257 Magnus Nesteby Andresen Bækkelagets SK 57:30
138 38157 Carl Johan Gutzkow HEMING IL 57:40
139 38246 Georg Moe Lyn Ski 57:41
140 38145 Oskar Gisleberg Søndre Ål Sportsklubb 57:46
141 38149 Tobias Mellembråten Grøan Høybråten og Stovner 57:49
142 38356 Even Wollebek Ås IL 57:51
143 38188 Amund Wardberg Høiby Åsmarka IL 57:52
144 38317 Johan Akseli Sveen Ullensaker skiklubb 57:54
145 38340 Sander Tømmerberg Fossumif 57:55
145 38313 Magnus M. Stensby Hamar Skiklubb 57:55
147 38375 Tobias Alm Østre Toten Skilag 57:57
147 38362 Andreas Østensen Søre Ål IL 57:57
149 38390 Jacob Person Njård 58:04
150 38212 Amund Kristiansen Øverby Strandbygda Ski 58:06
151 38127 Endre Hammerlund Fangel Øvrevoll Hosle IL 58:10
152 38343 Herman Byfuglien Ulsrud Vind IL 58:11
153 38227 Jacob Bjerke Lote Lyn Ski 58:17
154 38224 Sigurd Lindquist Stein Ullensaker skiklubb 58:20
155 38207 Mikkel Katla Haslum IL 58:26
155 38385 Simen Lindstad Vang Skiløperforening 58:26
157 38117 John Stokkevåg Eide Tormod Skilag 58:27
157 38166 Jacob Furseth Harper Røa IL 58:27
159 38136 Henrik Willumsen Flugstad Bærums Verk IF 58:30
159 38247 Vemund Moe Lom il 58:30
161 38104 Iver Brovold Midtsundstad Vaaler IF/ Solør Ski 58:39
162 38217 Emil Kvalheim Otterdal Nes Ski 58:44
163 38273 Sune Raknes Sogstad Gjøvik skiklubb 58:46
164 38266 Trym Olafsen Rustad 58:50
165 38381 Henrik Emaus Holm Lillehammer Skiklub 58:52
166 38316 Christian Hermansen Sveen Åsen IL 58:53
167 38119 Olav Birch Eide Søre Ål Skiklubb 58:54
167 38388 Oliver  Nergaard Åslia skilag 58:54
169 38328 Christian Thon Christensen Skrautvål IL Ski 58:57
170 38332 Jørgen Tobiassen Holmen langrenn 58:58
171 38364 Eirik Thunshelle Øvstedal Kjelsås 59:03
172 38183 Sebastian Horn Skedsmo Skiklubb 59:04
172 38218 Thor Herman Kvamme Søre Ål IL 59:04
172 38363 Kristian Østermann IL TRY 59:04
175 38264 Eirik Nydal Høybråten og Stovner IL 59:07
176 38176 Even Hjelmås Molden Søndre Ål Sportsklubb 59:09
177 38251 Magnus Morgenlie Skei Kjelsås 59:10
178 38118 Laurits Stokkevåg Eide Tormod Skilag 59:14
179 38268 William Bureid Onstad Kjelsås i.l. 59:18
180 38108 Trym Danielsen Lyn Ski 59:20
180 38123 Oscar Engelien Fet skiklubb 59:20
182 38374 Emil Øversveen Nordre Land Il Ski 59:24
183 38109 Jan Arthur David-Andersen Sørkedalens Idrettsforening 59:26
183 38198 Oscar Lieng Jacobsen Kjelsås IL 59:26
185 38174 Markus Herredsvela Sørum IL 59:27
186 38146 Kristoffer Gjuvsland Eidsvold Værks Skiklub 59:38
187 38143 Christian Friis Rud Fossum IF 59:39
187 38228 Herman Lous Fossum IF 59:39
189 38100 Jørgen Borchgrevink Fossum IF 59:41
190 38380 Esten Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 59:47
190 38352 Henrik Wahlstrøm Heming 59:47
192 38233 William Løvseth Gjerdrum 59:51
192 38354 Sondre Westerheim Samuelsen Åslia 59:51
194 38161 Sander Hagen Dfi ski 59:52
194 38003 Jakob Gløersen Fredrikstad Skiklubb 59:52
196 38121 Imbrikt Elgevasslien Folldal IF 59:56
197 38314 Vetle Stensvold Nesodden IL 59:57
198 38269 Jens Opstad Kjelsås IL 59:59
199 38113 Mats Dugstad IL Bever'n 1:00:02
200 38402 Philip Ribe   1:00:03
201 38175 Martin Hjelle Rustad IL 1:00:08
202 38278 Filip Hallberg Ringstad Nittedal IL 1:00:09
203 38310 Erlend Stafset Elverum Langrenn 1:00:10
204 38126 Alexander J Stubberud Evensen Rustad IL 1:00:11
204 38234 Sindre Magndal GIF Ski 1:00:11
206 38211 Anton Støen Kolkinn Søndre Ål Spk 1:00:20
207 38241 Martin Mehus Holmen IF Ski 1:00:23
208 38142 Thomas Frigaard ØHIL langrenn 1:00:24
208 38395 Sjur Sætre Harpefoss IL 1:00:24
210 38206 Andreas Kastel Gjerdrum Idrettslag 1:00:30
211 38171 William Helgø Kjelsås 1:00:37
212 38255 Sebastian Nakken Molde og omegn IF 1:00:38
213 38164 Johannes Halvorsen Lyn Ski 1:00:39
214 38366 Thorvald Øye Rustad IL 1:00:41
215 38344 Simen Undseth Røa IL 1:00:44
215 38139 Sander Fosse Kjelsås IL 1:00:44
217 38074 Sivert Ahlquist Kjelsås IL 1:00:45
218 38178 Henrik Holen IL Jutul 1:00:48
218 38280 Torbjørn Rolstad Lørenskog Skiklubb - Langrenn 1:00:48
220 38226 Oskar Lockert Skjold Bjerke IL 1:00:50
221 38282 Hermann Dromsrud Ross Vang Skiløperforening 1:00:53
222 38376 Axel Bjørnsgaard Lenndin Søre Ål 1:00:55
223 38099 Marius Borch Røa IL 1:00:56
223 38230 Nils Henrik Hoelfeldt Lund Øvrevoll Hosle 1:00:56
225 38285 Rolv Erik Ryssdal HEMING IL 1:01:09
226 38281 Endre Rondeel Drøbak-Frogn IL 1:01:11
227 38320 Torjus Svenneby Båstad Ski 1:01:12
228 38323 Marius Sætre Rustad IL 1:01:13
229 38140 Lavrans Fossen, Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 1:01:14
230 38259 Magnus Ninive Raufoss IL 1:01:21
230 38308 Mattis Solli Asker Skiklubb 1:01:21
232 38083 Markus Johan Andresen Kjelsås IL 1:01:25
233 38304 Simen Hauglum Slettene Drøbak/Frogn 1:01:26
234 38192 Birk Håkstad Andreassen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:01:42
234 38305 Halvard Myhra Solberg Oseberg Skilag 1:01:42
236 38002 Jens Nikolai Haakaas Båstad IL, Ski 1:01:43
237 38076 Simon Alstad Kjelsås Langrenn 1:01:46
238 38173 Marcus Henriksen Strandbygda il 1:01:50
239 38333 Jon Tomter Brøttum IL 1:01:55
240 38384 Magnus Klevenberg Gjøvik skiklubb 1:01:56
241 38242 Filip Christoffer Mellbye ØHIL 1:02:01
242 38391 Audun Randsted Aanstad Ringebu Fåvang Skiklubb 1:02:08
243 38125 Bordal Even MjøsSki 1:02:11
244 38148 Sindre Grude Oppegård IL 1:02:18
245 38184 Njål Hovde Hamar Skiklubb 1:02:22
246 38319 Jens Svenkerud Vaaler IF 1:02:25
247 38160 Jonas Hagen Gjerdrum IL - Ski 1:02:27
248 38090 Jørgen Myhren  Bekkelund Søre Ål IL 1:02:37
249 38312 Sindre Molden Stenbro Gran IL 1:02:45
250 38197 Nicolai Jacobsen Røa IL 1:02:48
251 38093 Carl Christian Bergland ØHIL 1:02:49
252 38377 Jesper Bjørnstad Drøbak-Frogn IL/Bjørnstad Sport 1:02:51
253 38086 Trygve Berger Ausland Gjerstad IL 1:02:55
254 38075 Sondre Albrigtsen Lillehammer Skiklubb 1:02:57
255 38186 Amund Rikheim Huus Sørum IL 1:03:00
256 38124 Tobias Espedal Kjelsås 1:03:01
257 38138 Mathias Fosse Kjelsås IL 1:03:04
258 38287 Mads Røskeland Njård 1:03:05
259 38098 Nikolai Grytvik Borbe Sørkedalen IF 1:03:06
259 38107 Erlend Børli ØHIL 1:03:06
261 38325 Amund Marinus Sørensen Fossum 1:03:10
262 38167 Even R. Hatling Lyn Ski 1:03:11
263 38155 Håvard Gundersen Eidsvold Værks Skiklub 1:03:20
264 38144 Ask Røtvold Gerhardsen Fossum IF 1:03:23
265 38110 Stian Dilkestad Fossum 1:03:29
266 38120 Ole Jakob Høgaas Eide Ørje il 1:03:31
267 38204 Henrik Jåsund Gjelleråsen IF Ski 1:03:46
268 38180 Trym Holm Jardar IL Ski 1:03:48
269 38396 Ådne Ulset Vingrom 1:03:52
270 38208 aron kippe Oppegård 1:03:55
271 38080 Ola Amundsen Grue Gjerdrum il ski 1:04:17
271 38092 Sander Berger Trøgstad skiklubb 1:04:17
273 38379 Kristian Borg Sørskogbygda IL 1:04:22
274 38389 Henning Osmo Nordhagen IL Jardar 1:04:26
274 38081 Nils Jørgen Andberg Rustad IL 1:04:26
276 38243 Jostein Melaaen IL ROS 1:04:31
277 38239 Ola Sander Martinsen Trøsken IL 1:04:32
278 38203 Martin Jøntvedt Årvoll IL 1:04:40
279 38283 Thomas Roth Nordre Sande IL 1:04:47
280 38371 Even Flaten Bredvold Brøttum IL 1:04:53
281 38253 August Myrvold solør ski 1:05:04
282 38128 Magnus Knutsen Fauskerud Lismarka Skilag 1:05:18
283 38229 Magnus Lund Nittedal IL 1:05:30
284 38288 Kjartan Røstelien Gangås Moelven IL/Team Sjusjøen 1:05:35
285 38350 Kasper Vik Tomrefjord il ski 1:05:42
286 38400 Amund Aarnes Øyer-Tretten IF 1:05:52
287 38294 Kristian Skagemo Asker Skiklubb 1:05:58
288 38330 Thomas Thune-Haugerud Fossum IF 1:06:04
289 38256 Sander Ness TRY IL 1:06:15
289 38156 Johannes Gustavsen Eidsvold Værks Skiklub 1:06:15
291 38321 Ånund Sylte Tormod Skilag 1:06:19
292 35395 Lars Kørra solør ski 1:06:30
293 38365 Johan Øy Gjelleråsen IF 1:06:31
294 38399 Johan Hansgård   1:06:35
295 38292 Herman Storm Segtnan Moss skiklubb 1:06:52
296 38232 Petter Lønaas Nittedal IL 1:06:58
297 38185 Magnus Sparre Hovet TRY IL 1:07:15
298 38202 Didrik Juvet-Opstad Lyn Ski 1:07:42
299 38165 Mathias Hammerstad Bækkelaget SK 1:07:43
300 38158 Johan Gylseth Kjelsås IL 1:08:03
300 38347 Herman Vang Lyn Ski 1:08:03
302 38338 Theodor Tærum LØRENSKOG SKIKLUBB 1:08:09
303 38249 Magnus Langekjend Monstad Oppegård IL 1:08:10
304 38286 Sander Røkeness Driv IL 1:08:20
305 38129 Henrik Fjeld Rustad IL 1:08:25
306 38225 John Christopher Lio Oppegård IL 1:08:32
307 38394 Mats Nordhagen  Storsveen Sørskogbygda IL 1:08:43
308 38267 Syver Fjærvoll Olsen Ås IL 1:08:44
309 38322 Marius Synstnes Lom i.l. 1:08:45
310 38236 Erlend Singsaas Magnussen Gjelleråsen Ski 1:08:52
311 38299 Michael Salole Skjerven Kjelsås IL 1:08:54
312 38215 Kristian Kulseng Holmen IF 1:09:18
313 38077 Herman Toppe Alvær Nordhordland Skiklubb 1:09:30
314 38221 Even Mogens Langseth NIL 1:09:39
315 38240 August Sebastian Matre   1:09:46
316 38296 Sebastian Skarestad Hilde ØHIL 1:09:48
317 38105 Kristoffer Braaten Nittedal Idrettslag 1:09:49
318 19116 Alexander Schuessler Try 1:10:15
319 38367 Sindre Øyrås Rustad 1:10:23
320 38295 Simen Aaberg Skar Dikemark Idrettsforening 1:10:41
321 38193 Ole Sofus Haakaas Båstad IL Ski 1:10:42
322 38361 Eirik Ørjasæter Fossum Idrettsforening 1:10:44
323 38293 Jonas  Sivesindtajet Bøverbru il 1:10:48
324 38210 Iver Kjelsaas Sørkedalen 1:10:52
325 38150 Jacob Grøgaard Bærums Verk IF 1:11:02
326 38122 Carl Olav Ellingsbø Vang Skiløperforening 1:11:23
327 38258 Patrick Nguyen Gjelleråsen IF Ski 1:11:25
328 38190 Jesper Vigtel Hølland Fossum 1:12:00
329 38130 Håkon Fjeldstad Røa IL 1:12:24
330 38220 Emil Tobias Langhus Bye Bækkelaget SK 1:12:37
331 38398 Lars Petter Fremstad Gjøvik skiklubb 1:12:45
332 38179 Adrian Pujol Hollund Øvrevoll og Hosle IL ( ØHIL) 1:13:31
333 38386 bjørn Myrheim Aurdal IF 1:14:06
334 38263 Olav Kristian Lund IL Bevern 1:14:16
335 38214 Mats Kristoffersen Sørkedalens Idrettsforening 1:14:38
336 38309 Amund Spikkerud Sørum IL 1:14:48
337 38187 Magnus Ferdinand Vivaldi Huuse Bekkelaget sportsklubb 1:14:52
338 38195 Magnus Indrelid Vestre Akers Skiklubb 1:15:01
339 38152 Håvard Grønvold Moelven IL 1:15:32
340 38102 Bernhard Bors Vestre Aker ski klub 1:15:49
341 38163 Erik Boye Halvorsen Bjørndal IF Ski 1:16:05
342 38237 Jens Markestad Båstad IL Ski 1:16:39
343 38262 Kyrre Andre Nordtorpet kjellmyra ski 1:17:56
344 38383 Isak Holm Håbakk Jardar 1:18:22
345 38373 Åke Røhder Bølstad   1:18:44
346 38238 Nikolai Martinsen Eidsvold Værks Skiklub 1:19:22
347 38213 Markus Kristoffersen Sørkedalens Idrettsforening 1:20:29
348 38154 Jonas Gulbrandsen Nittedal IL 1:22:05
348 38087 Magnus Bakken Nittedal IL 1:22:05
350 38382 Harald Eide Holstad Hamar Skiklubb 1:29:24
351 38327 Adrian Mæland Sørslett Rustad IL 1:34:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +