UngdomsBirken - Klasse Gutter 13 år

UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Gutter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid (#R)
1 35057 Håvard Kvam Kolbukameratene, IL 43:13
2 35066 Andreas Bergsland Trøsken IL 43:14
3 35029 Anders Melaaen Døssland Lier IL 43:43
4 35045 Martin Kirkeberg Mørk Drammens Ballklubb ski 43:55
5 35049 Henrik Solheim Ruud Fossum IF 44:15
6 35062 Matz William Jenssen Njård 44:24
7 35034 Karsten Andre Vestad Molde og omegn Idrettsforening 44:35
8 35053 Christian Hartz Melling Glassverket IF 45:01
9 35011 Eirik Stene Bærums Verk og Hauger IF 45:05
10 35059 Ole Conrad Burud Sande Sportsklubb ski 45:20
11 35044 Tobias Ottersen Ullensaker skiklubb 45:32
12 35039 Jonas Vika MjøsSki 45:51
13 35022 Eirik Heir Koll 45:52
14 35048 Oscar Bretteville Fossum 45:53
15 35070 Reidar Aurmo Lom il 45:56
16 35379 Erik Johannes Jevne Øyer/Tretten IL 46:11
17 35012 Petter Thorslund Aadland Nittedal IL 46:17
18 35024 Mats Opsal MjøsSki 46:18
19 35006 Sivert Tallerud Bakkelund Kolbukameratene 46:19
20 35014 Peder Nytrøen Steimoen Trøsken IL 46:22
21 35032 Mathias Berthet HEMING IL 46:25
22 35036 Sivert Løvseth Langedal Gjøvik skiklubb 46:27
23 35041 Alexander Smeby Kjelsås 46:46
24 35027 Lars Ludahl Stangeland Røa IL 46:49
24 35047 Einar Brath Skurdal Bærums Verk IF 46:49
26 35017 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 46:50
26 35037 Ulrik Bjerke Lyn Ski 46:50
28 35001 Sigurd Nicolaysen Gjelleråsen IF Ski 46:56
29 35013 Jens Marcus Dyrberg Ek Bærums Verk IF 47:01
30 35068 Fredrik Stenersen Oppegård Skigruppe 47:03
31 35018 Lars Ranheim Brynestad MjøsSki 47:14
32 35023 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 47:17
33 35021 Halvor Tørnqvist Halden Koll Ski 47:22
34 35035 Herman Brunborg Nittedal IL 47:23
35 35026 Martin Aasen Hemstad Skedsmo Skiklubb 47:28
36 35046 Vetle Leander Johansen Glassverket IF/Team Splitkon 47:34
37 35094 Eskil Berge Harestua IL 47:35
38 35147 Otto Christian Geissler Lyn Ski 47:37
39 35069 Birk Møller Gundersen Lyn Ski 47:42
40 35164 Fredrik Tveit Haraldstad Lyn Ski 47:44
41 35055 Herman Mobråthen Botne Skiklubb 47:46
42 35063 Magnus Mobråthen Botne Skiklubb 47:48
42 35004 Olaf Talmo Koll 47:48
44 35361 Sander Aarstad Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 47:52
45 35043 Benjamin Drøyer Lyn Ski 47:53
46 35065 Aksel Emil Aasbø Heming 47:57
47 35019 Bendik Jæger Stang Røa IL 48:04
48 35003 Sondre Selberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:05
49 35033 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 48:07
50 35377 August Jarbeaux Gjelleråsen 48:09
51 35051 Lars Broch Bjørgaas Asker Skiklubb 48:10
51 35197 Henrik Katteland Jardar IL 48:10
53 35058 Mads Huken Mathiesen Ullensaker skiklubb 48:22
53 35269 Mathias Bjerke Pedersen Bækkelaget ski 48:22
55 35145 Per Kristian Gauslaa Oddersjaa 48:23
56 35038 Mads Grøholdt Sørkedalens IF 48:25
57 35031 Edvard Sandvik Kjelsås IL Ski 48:35
58 35202 Mads Sander Kjørsvik IL TRY 48:38
59 35291 Ole Kristian Sauar Haslum 48:39
60 35263 Jacob Olsson Rustad IL 48:40
61 35173 Tobias Orellana  Hellerud Vestfossen if ski 48:46
62 35010 Jonas Dyrli Thoresen Røa IL 48:48
63 35040 Axel Bjelland Oseberg Skilag 48:50
64 35042 Gaute Kvittum Nytrøen Tynset IF 48:55
65 35135 Fredrik Fodstad Eidsvold Værks Skiklub 48:57
66 35332 Mats Tallakstad Svarstad Il Ski 49:02
66 35320 Markus Fet Støtvig Oseberg Skilag 49:02
68 35345 Lars Young Vik Vestre Akers Skiklub 49:06
69 35016 Sander Elstad Gjerdrum il ski 49:07
70 35194 Eivind Kallmyr IL Jardar 49:08
71 35378 Anders August Jensen Bærums Verk IF 49:22
71 35342 Torbjørn Uttian Skedsmo Skiklubb 49:22
73 35056 Marius Pedersen Nes Ski 49:25
74 35061 Vegard Stokke Bækkelaget spk 49:32
74 35346 Ole Vibe Volden Fossum IF 49:32
76 35190 Thomas Jacobsen Heddal IL 49:34
77 35120 Magnus Eckhoff Fossum 49:35
78 35140 Mads Fraurud Vang Ski 49:37
79 35204 Eilev Aa Klokk   49:38
80 35219 Geir Lervik Matningsdal IL 49:44
81 35104 Eivind Brandsæter Runar Ski 49:45
82 35054 Oscar Reiersen Trøsken IL 49:46
82 35008 Simen Kildal Røa IL 49:46
84 35288 Fredrik Galaaen Røthe Voss IL/Vossalangrenn 49:51
85 35146 Mikkel Waldeland Gautvik, Gautvik Molde og omegn il 49:53
86 35250 Sindre Lysaker Norbom Konnerud Ski 49:55
87 35393 Tore Bergseng Lommedalen IL 49:56
88 35133 Martin Flenmoren Eidsvold Værks Skiklub 49:57
89 35116 Aleksander Dokset Kjelsås 49:58
90 35341 Mathias Ulverud Gjerdrum IL - Ski 50:01
91 35330 Sondre Sørbye Røa IL 50:04
92 35060 Mads Riber Haugland Høybråten og Stovner IL 50:15
93 35182 Axel Holth-Siegel Ås IL Ski 50:16
94 35007 Jørgen Harby Brøttum IL 50:22
95 35226 Snorre Løkken Dahle Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 50:23
96 35343 Vemund Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 50:24
97 35323 Ola Thune Sundklakk Fossum IF 50:25
97 35251 Sondre Nordgård Heddal IL 50:25
99 35199 Oskar Kjos Ullensaker skiklubb 50:26
100 35085 Oskar Axelsson Oppegård IL 50:30
101 35223 Eivind Luka Gjerdrum IL 50:32
102 35028 Håvar Kvam IL Bjørn 50:40
103 35304 Jaran Skoglund Harestua IL 50:43
104 35144 Anders Tandberg Fåsen Vestfossen IF 50:45
105 35078 Morten Antonsen Nes Ski 50:48
106 35299 August Setlo IL Runar Ski 50:53
107 35336 Martin Tjøtta Fossum IF 50:55
108 35064 Lars Hurum Skedsmo Skiklubb 50:57
108 35050 Jørgen Ninive Pettersen Raufoss Il langrenn 50:57
110 35030 Øyvind Egebakken Grotli Gjelleråsen IF 51:01
111 35258 Øistein Fagerli Næss Gjerdrum IL Langrenn 51:02
112 35232 Vemund Sundheim Magnussne Skrautvål 51:07
113 35125 Julius Ellertsson Gjelleråsen IF Ski 51:11
113 35314 Erik Stigen Fredrikstad Skiklubb 51:11
115 35325 Fredrik Sydtskow Konnerud IL 51:17
116 35169 Espen Haugøy Dikemark IF 51:18
116 35015 Kristian Svestad Gundersen Trøsken IL 51:18
118 35301 Thomas Sjøstedt Holmen 51:22
119 35168 Jonas Haugmo Heming 51:27
120 35387 Jørgen Strandlie Raufoss Il langrenn 51:28
121 35198 isak kippe Oppegård 51:38
122 35380 Marcus Korsnes Bærums Verk IF 51:40
123 35020 Simen Sethne IL Kolbukam 51:42
124 35192 Tormod Johnson Joranger Fossum IF 51:47
125 35242 Petter Myhren Tyristubben Ski 51:50
125 35297 Eirik Seegaard Gjøvik skiklubb 51:50
127 35142 Ola Frivold Berg Røa IL 51:55
128 35285 Eirik Rørstad Fossum IF 52:04
129 35079 Jon Tho Anundskås Heddal IL 52:09
129 35081 Isak Askjer Oseberg Skilag 52:09
131 35350 Erling Wangen Lillehammer Skiklub 52:10
132 35247 Sindre Nilsen Konnerud Ski 52:11
133 35319 Raimond Haugom Strømvall Østre Toten Skilag 52:14
134 35300 Martin Lund Sjøen Spydeberg IL Langrenn 52:15
135 35318 Martin Stokke Nes Ski 52:17
136 35118 Ivar Dragerengen Raufoss IL 52:21
137 35312 Bendik Lae Steinsrud Raufoss Il langrenn 52:26
138 35274 Morten Ramstad Gjøvikskiklubb 52:32
139 35257 William Nymoen Røa IL 52:36
140 35165 Niklas Hartvigsen Jardar 52:39
141 35295 Herman Schultz Lørenskog 52:41
142 35357 Sondre Østbye Hakadal IL 52:42
143 35236 Oscar Merkesdal FET (Fetsund) Skiklubb 52:43
144 35117 Andreas Utengen Doksrød Fossum IF 52:45
145 35122 Christoffer Eidissen FOSSUM IL 52:49
145 35077 Bastian Karlsen Antonsen Koll 52:49
145 35279 Markus Riste Østre Toten Skilag 52:49
148 35238 Tobias Hellum Moe Jardar IL 52:50
149 35123 Nikolai Eldevik Aarbakke   52:51
150 35210 Sivert Sande Kverme Fossum IF 52:52
151 35196 Joakim Eriksrud Karlsen Rustad IL 52:53
152 35283 Tarald Rødland Fossum 52:55
153 35268 Bendik Håland Pedersen Rustad IL 53:00
154 35354 kevin wickstrøm Driv IL 53:02
155 35234 Valdemar Matheson Jardar IL 53:03
156 35358 Herman Østengen Ullensaker skiklubb 53:04
157 35002 Frederik Arent Rogstad Njård 53:06
158 35095 Albin Berger Domnarvets Goif 53:12
159 35211 Erlend Kvisgaard Røa IL 53:14
160 35084 Ådne Magnus Austad Tyristubben Ski 53:24
160 35215 Andreas Seierstad Larsen Røa 53:24
162 35222 Håvard Linn Follebu Skiklubb 53:32
163 35052 Jakob Høgalmen Stavang Oppegård IL 53:34
164 35329 Herman Larsen Sølhusvik Lyn Ski 53:35
165 35227 Sondre Løvberg Gjerdrum IL - Ski 53:37
166 35101 Tobias Zelow Bliksmark Fossum IF 53:42
167 35149 Andreas Aleksander Gjessing Holmen IF 53:44
168 35184 Henrik Horpedal Haslum IL 53:45
169 35172 Eirik Hella Vollen Ungdomslag Ski 53:47
170 35284 Vetle Opheim Rønningsveen Kjelsås 53:50
171 35166 Mats Haug Driv IL 53:52
171 35243 Magnus Myran Eidsvold Værks Skiklub 53:52
173 35249 Håvard Dörsch Noodt Røa IL 53:55
174 35216 Axel Henrik Larsen Kjelsås ski 53:57
175 35311 Henrik Sortåsløkken Runar IL 54:01
176 35178 Sigurd Hilland IL TRY 54:02
177 35383 Magnus Braathen Olsen Oppegård il ski 54:04
178 35338 Øyvind Tveit ÅL IL 54:13
179 35390 Sebastian Hagen Gundersen Vingrom IL 54:15
180 35349 Aksel Walseth Fet skiklubb 54:17
180 35113 Marius Christoffersen Askim IF 54:17
182 35221 Andreas R Lindstad Vingrom IL 54:20
182 35302 Joakim Skadal Oseberg Skilag 54:20
184 35292 Sander Myhre Sauge AFSK ski 54:26
185 35272 Sebastian Plows Hakadal IL 54:27
186 35126 Ulrik Evald Engebretsen IL TRY 54:29
187 35203 Herman H. Kleivi Holmen IF 54:32
188 35308 Magnus Smestad Ullensaker skiklubb 54:33
188 35369 andre  bakken IL ROS 54:33
190 35230 Åsmund Løvoll Asker skiklub 54:34
191 35246 Morten Nilsen IL Jardar 54:35
192 35093 Sebastian Berg Oppegård il ski 54:39
193 35261 Simen Olsen Ottestad IL 54:43
194 35347 Hans Audun Pettersen Vollan Høybråten og Stovner IL 54:44
195 35151 Sigurd Grevstad Fossum IF 54:46
196 35191 Isak Jonsson Kjelsås IL 54:49
197 35256 Even Nygaard Østreng Gjerdrum IL 54:53
198 35267 Ruben Oustad Vang Skiløperforening 54:55
199 35293 Otto Schau Moss skiklubb 54:56
200 35241 Eivind Berner Myhre Fossum IF 54:58
201 35148 August Siljebråten Gjerdrum Lyn Ski 55:00
202 35025 Magnus Perger Haslum IL Ski 55:02
203 35385 Eirik Sendstad Åsen IL 55:05
204 35374 Martin Flo Øfstaas Nittedal IL 55:08
205 35141 Emil Sondre Friberg Moss skiklubb 55:09
206 35233 Julian Martens Meyer Frogner IL 55:14
207 35362 Tor Christian Aaserød ØHIL 55:17
208 35103 Vebjørn Borkholm-Røstum Hokksund Ski 55:23
209 35171 Johannes Heierstad IL Ivrig 55:24
210 35317 Christian Stjern Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 55:38
210 35089 Sander Bakke Røa IL 55:38
212 35086 Andreas Bache-Wiig Lyn Ski 55:46
213 35367 Olav Høgåsen Søre Ål IL 55:47
214 35326 Marius Alexander Syvertsen Nes Ski 55:49
215 35189 Ole Stornes Iversen Asker Skiklubb 55:54
216 35129 Trygve Eriksen Runar IL 55:55
217 35280 August Gislerud Rolfsen Fossum IF 55:58
218 35298 Petter Seland Fredrikstad Skiklubb 55:59
219 35179 Erik Holmeide Bækkelagets SK 56:00
220 35335 Johannes Tiller Lismarka Skilag 56:03
220 35188 Rasmus Ingebretsen Runar Ski 56:03
222 35138 Truls Bratvold Fossen Vikersund IF Langrenn 56:05
223 35315 Eirik Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 56:10
224 35193 Viktor Olsen Juklestad Lyn Ski 56:13
224 35195 Joakim Bundli Karlsen Ullensaker skiklubb 56:13
226 35386 Øystein Sendstad Åsen IL 56:15
227 35139 Bård Fossum Eidsvold Værks Skiklub 56:18
228 35275 Axel Refsum Try 56:20
229 35108 Mattias Brekkum Skjåk Idrettslag 56:21
229 35365 Håvard Gjestvang Østre Toten Skilag 56:21
231 35176 Marius Solberg Hernes Nes Ski 56:26
232 35316 Mathias Stiklestad Johansen Ullensaker skiklubb 56:30
233 35296 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 56:37
234 35106 Sindre Hvesser Brein Dikemark IF 56:55
235 35088 Petter Haugom Bakke Lismarka Skilag 56:57
236 35073 Nils Petter Alfsen Koll IL 57:00
237 35205 Erlend Steen Klokkerud Vestfossen IF 57:04
238 35264 Sigurd Høilo Ongstad Øvrevoll Hosle 57:05
238 35154 Marwin Grøterud Vikersund IF Langrenn 57:05
240 35307 Aslak Smedshaug Fossum 57:08
241 35375 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen Ski 57:09
242 35220 Jonas Lindbæck Lyn Ski 57:14
243 35235 Oliver Roksvåg Meland ØHIL 57:31
244 35359 Sivert Øversveen Nordre Land IL 57:32
245 35130 Ole Feten Fjellet IL 57:52
245 35097 Linus Bild IL Ivrig 57:52
247 35271 William Pihlstrøm Kjelsås IL 57:55
248 35158 Aksel Aimar Gundersen Moss skiklubb 58:07
249 35162 Tarjei Handal Galteland Lyn Ski 58:12
250 35348 Åsmund Vågslid Nanset Ski 58:18
251 35183 Nikolai Auestad Horn ØHIL 58:23
252 35231 Jørgen Magnussen Fossum IF 58:25
253 35245 Johan Lægreid Nes Hafslo IL 58:27
253 35255 Ole Marius Nybø Holmen IF 58:27
255 35185 Heine Husdal Drøbak-Frogn IL 58:29
255 35201 Sebastian Kjæstad LØRENSKOG SKIKLUBB 58:29
255 35155 Gustav Graas Domnarvets Goif 58:29
258 35355 Brage Wiseth Søre Ål IL 58:37
258 35175 Jonas Herbrandsen Rustad IL 58:37
258 35382 Tor Moe Løite Sørkedalens IF 58:37
261 35157 Christian Skaalen Gulliksen Nanset Ski 58:41
262 35136 Stian Forren Vang Skiløperforening 58:45
262 35252 Erik Nordhagen Bærums Verk og Hauger IF 58:45
264 35161 Jørgen Hamsund Røa IL 58:53
265 35110 Kristoffer Bue Nes Ski 59:03
266 35254 Magnus Nyberg Kjelsås 59:04
267 35137 Christian Frøyland Foss Rustad 59:05
268 35124 Bendik Eliassen Fredrikstad Skiklubb 59:09
269 35333 Mathias Thorstensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 59:12
270 35217 Sander Larsplass Johansen Heming 59:16
271 35321 Sigvart Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 59:18
272 35327 Eivind Sætre Gjelleråsen IF 59:27
273 35372 Marcus Brekke Skoppum IL 59:32
274 35306 Markus Skreen Oppdal Sykkelklubb 59:33
274 35131 Edvard Finstad Åsen IL 59:33
276 35309 Aleksander Solhaug Ullensaker skiklubb 59:39
277 35305 Kristian Skorpen Fossum 59:42
277 35152 Andreas Grimsmo Holmen IF 59:42
279 35200 Elias Kjærstad Gjerdrum il ski 59:47
280 35368 Hans Krogstad Skjåk IL 59:51
281 35281 Sindre Harviken Rosenlind Ullensaker skiklubb 59:56
282 35224 Fredrik Lund Kjelsås IL 59:59
282 35111 Jørgen Sletbakk Bugge Fossum 1:00:00
282 35353 Daniel Martinsen Westgaard Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:00:00
285 35331 Andreas Dugstad Sørskaar Fossum 1:00:02
286 35083 Elias Snilsberg Aune Eidsvold Værks Skiklub 1:00:12
287 35218 Axel Legallais-Korsbakken Try 1:00:20
287 35098 Jørgen Utne Bjerke Sørum IL 1:00:20
289 35090 Eskil Bakken Ringebu-Fåvang skiklubb 1:00:28
290 35121 Haakon Edvardsen Vikersund IF 1:00:32
291 35167 Harald Ramm Haugland Fossum IF 1:00:38
292 35206 Emil Rindal Kolseth Vollen Ski 1:01:24
293 35389 Jørgen Øihusom Lalm IL 1:01:36
294 35119 Sigurd Dugstad Lyn Ski 1:01:37
295 35160 Martin Hammer Søre Osen IL 1:01:45
296 35290 Andreas Hoel Sandsdalen Rustad IL 1:01:47
297 35287 Ask Røsand Fossum IF 1:01:48
298 35388 Kristian Testad Bærums Verk Hauger IF 1:01:52
299 35109 Kristian Mellvin Pedersen Bue Nes Ski 1:02:00
300 35366 Hallgeir Høgåsen Søre Ål IL 1:02:03
301 35322 Kristian Sundborg Jødahl Åsen IL 1:02:04
301 35213 Sondre Langerud Åsen IL 1:02:04
303 35259 Johann Oksmo ØHIL 1:02:09
304 35340 Magnus Tyseng Suren Vaaler IF 1:02:13
305 35225 Hans Løken Feiring IL 1:02:24
306 35075 Magnus Andreassen Fossum IF 1:02:25
307 35115 Adrian Desprez Fossum 1:02:26
308 35092 Øystein Bekkeseth Vikersund 1:02:33
309 35127 Andreas Engh Leirsund 1:02:36
310 35177 Zakarias Olai Grann Hevrøy   1:02:44
311 35334 Aslak Thørud Lørenskog skiklubb - ski 1:02:59
312 35074 Bendik Andersen Gjerdrum il ski 1:03:04
313 35132 Eirik Osvik Flekke Gjelleråsen Ski 1:03:29
314 35260 Anton Olaussen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:03:35
315 35373 Sindre Rotnes Erichsen GIF 1:03:48
316 35143 Filip Vislie Frogner Fossum IF 1:03:53
316 35276 Henrik Alm Revelsby Bækkelaget SK 1:03:53
318 35102 Eirik Blågestad Askim IF 1:03:54
319 35253 Aleksander Nyberg Åslia skilag 1:04:03
320 35381 Amund Lillemo Vallset Il 1:04:15
321 35248 Olav Martinus Njå Fossum IF 1:04:45
322 35134 Torjus Flækøy Søre Ål IL 1:05:02
323 35371 Christopher Bjørge Rustad IL 1:05:16
324 35352 Maximilian Leopold Wassiluk Bækkelaget 1:05:19
325 35187 Borgar Ihle Njård 1:05:33
326 35262 Sebastian Olsen Lie Vang HL 1:05:55
327 35107 Stian Melteig Brekkan Hakadal IL 1:06:05
328 35080 Alexander Aschehoug Heming 1:06:17
329 35099 Marius Bjørk Dahl Nes Ski 1:06:54
330 35278 Simon Ringard Holmen IF 1:07:05
331 35082 Nicolas Astrup Rustad Idrettslag, Langrensgruppa 1:07:38
332 35266 Kasper Orseth Rustad IL 1:07:46
333 35289 Jørgen Sandhaug Fredrikstad Skiklubb 1:08:26
334 35159 Arnfinn Hagen Ringebu- Fåvang Skiklubb 1:08:44
335 35364 Viktor Bilstad   1:08:48
336 35360 Birk Øvretveit Fredrikstad Skiklubb 1:09:13
337 35229 Alexander Løvold Rustad IL 1:09:15
338 35356 Emil Wold Wisløff Oppegård IL 1:10:22
339 35391 Sjur Erik  Høystad Ringebu-Fåvang skiklubb 1:10:43
340 35313 Martin Stensrud Sørskogbygda IL 1:10:57
341 35112 Marcus Bømark Hanssen Bækkelaget SK 1:12:22
342 35228 Fredrik Løvli Søre Ål 1:12:47
343 35392 Mikkel Skjellum Oppegård IL - Skigruppa 1:13:58
344 35398 Ragnar Jonsrud IL Mogutten 1:18:41
345 35397 Aleksander Nitter Vollen Ungdomslag 1:18:56
346 35170 Eirik Heggeli Leirsund il ski 1:21:38
347 35282 Magne Rud Vollen 1:24:35
348 35396 Per Wien Hegdal Bækkelaget 1:25:34
349 35128 Eivind Eriksen Langhus IL 1:28:41
350 35181 Endre Holtet Eidsvold Værks Skiklub 1:31:26
351 35087 Daniel Aleksander Bakke Heming Skiklubb 1:32:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +