UngdomsBirken - Klasse Gutter 14 år

UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Gutter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 33010 Fredrik Johnsrud Stokke il Ski 37:22
2 33061 Ansgar Evensen Vind IL 38:59
3 33066 Ulrik Hegdal Larvik ski 39:58
4 33241 Filip Olaussen Fossum IF Ski 40:10
5 33060 Adrian Orellana  Hellerud Eiker Kvikk IL Ski 40:27
6 33037 Kasper Inderhaug Botne Skiklubb 40:31
7 33022 Petter Myhr Vallset Il 41:10
8 33027 Andreas Kirkeng IL ROS - ski 41:11
9 33013 Petter Lindmoen Raufoss Il langrenn 41:13
10 33006 Kristoffer Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 41:14
11 33032 Harald Schaanning Fossum IF 41:15
12 33054 Simen Øiseth Fet skiklubb 41:16
13 33008 Simen Seeberg-Rommetveit Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 41:20
14 33064 Kristoffer Kvarstad Hamar Skiklubb 41:24
15 33046 Sigurd Rustad Vangskiløperforening 41:51
16 33019 Even Riber Haugland Høybråten og Stovner IL 41:53
17 33004 Andreas Aas-Jakobsen Il Heming 42:00
18 33036 Sander Rosendal Skrautvål Il 42:01
19 33050 Håkon Nyhagen Rogne il 42:09
20 33018 Marcus Homdrom Rygene IL 42:10
21 33070 Sigurd Borge-Moe Botne Skiklubb 42:14
22 33063 Even Hognestad Nordre Eidsvoll IL 42:16
23 33038 Anders Tobias Lund Nittedal IL 42:23
24 33339 Amund Korsæth Trøsken 42:24
25 33016 Ole-Martin Sandness Sørum IL 42:26
26 33039 Håkon Sturød Kjelsås IL 42:31
26 33048 Jørgen Tandsether Gjøvik skiklubb 42:31
26 33033 Erland Granstrøm Grenland Ski / Hei IL 42:31
29 33222 Didrik Riis Moen Stokke il Ski 42:35
29 33053 Gunnar Nydal Eide Bærums Verk, langrenn 42:35
31 33009 Mons Kjærås Moland Stokke il Ski 42:44
32 33041 Åsmund Ertresvåg Jakobsen Emblem IL 42:45
33 33235 Jeppe Nilsen Fossum IF 42:46
34 33292 Alexander Th. Strøno Fossum IF 42:48
35 33310 Endre Tveiten Fossum IF 42:49
36 33051 Mathias Øivind Andresen Kjelsås 42:50
37 33003 David Thorvik Kjelsås Langrenn 42:52
38 33062 Iver Wang Johansen Kjelsås 42:55
39 33021 Jørgen Solberg Drøbak-Frogn IL ski 43:07
40 33196 Ole Jørgen Knoph Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 43:12
41 33040 Mathias Haugen Østre Toten Skilag 43:26
42 33071 Robin W. Johnsen Eidsvold Værks Skikl 43:28
43 33014 Anders Frey Skedsmo Skiklubb 43:32
44 33280 Oskar Solberg Bjerkreim IL 43:33
45 33028 Oscar Langford Sand Gjerdrum IL 43:35
46 33057 Einar Hoff Lillehammer Skiklub 43:36
46 33029 Ole Christian Bjeglerud Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 43:36
48 33005 Eirik Holm Olsen Fet skiklubb 43:39
48 33026 Mathias Bjerregård Haugnes Raufoss Langrenn IL 43:39
50 33002 Sondre Haneberg Oppegård il ski 43:41
51 33119 Jostein Wiig Dagestad Haslum IL 44:03
52 33303 Sander Kjus Tjøgersen Høybråten og Stovner IL 44:06
53 33173 Andreas Hjelle IL Lauparen 44:09
54 33079 Jørgen Anmarkrud Konnerud IL 44:10
55 33083 Sindre Arnås Jødahl Vang Skiløperforening 44:11
56 33212 Martin Nordvold Lunde Åslia skilag 44:12
57 33215 Simen Løbak Asker Skiklubb 44:17
57 33035 Simen Besseberg Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 44:17
59 33283 Jarl Solvang Kjelsås IL 44:24
60 33295 Snorre Barthel Sveen Fossum IF 44:26
60 33042 Håvard Sveen Gjerdrum IL 44:26
62 33047 Felix Baastad Berg Jardar IL 44:36
62 33146 Simen Granvold Varde il ski 44:36
64 33012 Torstein Walseth Kjelsås 44:39
65 33251 Simen Fagerli Pedersen Eidsvold Værks Skiklub 44:40
66 33198 Håkon Kolderup Larvik ski 44:44
67 33267 Sjur Lien Sagabråten Nesbyen IL 44:46
68 33056 Sveinung Hoel Bjorå Koll 44:57
69 33025 Øivind Mo Tistedalen Friluftslag 44:58
70 33338 Torjus Fluge Fornes Rustad IL 44:59
71 33290 Benjamin Strand Høybråten og Stovner IL 45:00
72 33381 Simon Hjelmeset Kirkeeide   45:01
73 33023 Sondre Nordby Vagli Kjelsås IL 45:02
74 33255 Amund Riege Rustad IL 45:03
74 33020 Lars Østeberg Moan SIF 45:03
74 33155 Christoffer Halvorsen Botne Skiklubb 45:03
77 33188 Andreas Tvedt Iversen Gjerdrum IL 45:05
78 33220 Elias Michelsen Tangen Oseberg Skilag 45:06
79 33044 Christoffer L Nilsen HEMING IL 45:07
80 33069 Ask Hordvei Koll 45:09
80 33055 Wilhelm Moe Heming 45:09
82 33182 Ivar Høgnes Jevnaker Ski 45:14
83 33052 Simen Ruud Konnerud 45:17
84 33285 Olav Spilling Molde og omegn Idrettsforening 45:22
85 33248 Jon Osnes Oseberg Skilag 45:24
86 33261 Erlend Rondeel Dfi ski 45:26
86 33031 Øyvind Mydske Koll IL 45:26
88 33384 Leo Kriszat Heming 45:27
89 33379 Vegard Lund Røer Bækkelagets Sportsklub 45:28
89 33296 Martin Bøe Svestad FOSSUM IL 45:28
91 33308 Jonas S. Trontveit Vang Skiløperforening 45:34
92 33297 Simen Syversen Hamar Skiklubb 45:37
92 33315 Jordi Van Der Spruyt Mjøndalen IF 45:37
94 33216 Vinjar Løkken Raufoss Il langrenn 45:39
95 33065 Vemund Øversjøen Bærums Verk IF 45:40
96 33335 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 45:41
97 33094 Jakob Klavenes Berg Oseberg Skilag 45:42
98 33153 Marius Gøthe Svea skilag 45:49
99 33007 Petter Astrup Arnesen Heming 45:54
100 33111 Magnus Brynsrud BVIF Langrenn 45:55
101 33234 Fredrik L Nilsen HEMING IL 45:56
101 33227 Trygve Myhr Asker Skiklubb 45:56
103 33143 Eskil Frøisland Vang Skiløperforening 45:58
104 33289 Johan Storebakken Hamar Skiklubb 45:59
105 33017 Ivar Harald Clem Fossum IF 46:03
105 33125 Einar S. Edvardsen Asker Skiklubb 46:03
107 33124 Eirik Dugstad IL Bever'n 46:04
108 33189 Audun Melby Jacobsen Svarstad Ski 46:05
109 33015 Ådne Olav Mittet Hagen Nordbygda Løten ski 46:06
110 33068 William Martinius Akselsen Mjøndalen IF 46:08
111 33147 Jørgen Greibesland Askim IF 46:09
112 33156 Leander Halvorsen Botne Skiklubb 46:11
113 33264 Christian Rustad   46:20
114 33320 Einar Lund Westgaard Rustad 46:24
115 33245 Eirik Ophus Bækkelagets SK 46:25
116 33306 Olav Torgersen Lyn Ski 46:28
116 33162 Hugo Harnæs Kjelsås IL 46:28
118 33113 Truls Melby Bråten Spydeberg IL 46:32
118 33233 Trym Nesje-Haugli Søre Ål IL 46:32
120 33058 Erlend Gran Lunder Trøsken 46:38
120 33269 Fredrik Sangnæs Raufoss Il langrenn 46:38
122 33098 Simen Bergh Pedersen Oseberg Skilag 46:42
123 33045 Sondre Dahl Lommedalens IL 46:47
123 33201 Ole Jørgen Kraggerud Kjelsås IL 46:47
125 33168 Samuel Haugeto Ringkollen Skiklubb 46:51
126 33049 Max Oliver Jonsson Holmen IF Langrenn 46:53
127 33082 Sander Arntzen IL ROS 46:54
127 33169 Trond Hauklien Oddersjaa 46:54
129 33302 Kristoffer Thorud Lyn Ski 46:56
130 33257 Ole Anton Ringlund Tormod Skilag 47:02
131 33231 Jonathan Nahlen Domnarvets Goif 47:11
132 33324 Kristian Marius Wuttudal Nordre Eidsvoll IL 47:12
133 33024 Julian Salole Skjerven Kjelsås IL 47:13
134 33200 Kristoffer Vie Kolstad Oppegård Skiklubb 47:17
135 33321 Tobias Wilhelmsen Nesodden IF 47:19
135 33203 Fridtjof Kristiansen Nesodden IF 47:19
137 33100 Simen Krogstie Bjørgan Nordbygda/Løten Ski 47:21
138 33170 Aslak Heimdal Konnerud 47:23
139 33171 Magnus Mortensen Hellum Røa IL 47:24
140 33299 Kevin Jessen Sørensen Eidsvold Værks Skiklub 47:25
141 33075 Iver Tildheim Andersen Rustad IL 47:32
142 33344 Tobias Børud Askim IF Ski 47:37
143 33202 Marcus Kringlebotn Gjelleråsen Ski 47:38
144 33131 Petter Ellingsbø Vang Skiløperforening 47:46
145 33106 Geir Blom Breivik IL Bevern Ski 47:53
145 33210 Sebastian Lono Eriksen Konnerud 47:53
147 33213 Patrick Lunde Roterud 47:56
148 33277 Håkon Skramstad Nordbygda/Løten Ski 48:00
149 33154 Trym Hagen Lyn Ski 48:04
150 33326 Christian Shiva Zeiner-Henriksen Jardar 48:06
151 33265 Christoffer Ruth Drammen Strong 48:10
152 33112 Ole Johan Bråten Vang Skiløperforening 48:11
152 33109 Bernhard Bryhn Drammen Strong 48:11
154 33226 Tobias H. Mortensen Lyn Ski 48:12
155 33208 Even Lindaas Strandbygda il 48:16
156 33323 Per Clemet Wisløff Holmen IF 48:17
157 33011 Erik Andre Lier Gjerdrum ski 48:18
158 33318 Isak Sirevåg Vik   48:19
159 33252 Sondre Pedersen Nes Ski 48:26
160 33084 Håvard Aune Nittedal 48:27
161 33314 Jonas Utaker Vestre Aker Skiklub 48:28
162 33209 Albin Littorin Sandbu Lyn Ski 48:32
163 33282 Even Ingolf Sollien Hamar Skiklubb 48:33
164 33329 Zakarias Nikolai Meyer Øverli Kjels?s 48:34
165 33137 Erik Fodstad Østre Toten Skilag 48:37
166 33138 Tobias Fossheim Raufoss Il langrenn 48:39
167 33229 Håvard Myrvold Jevnaker IF ski 48:40
167 33089 Axel Villanger Bang Røa IL 48:40
169 33144 Harald Gjerde Try 48:42
170 33237 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 48:43
171 33164 Bjørn Roar Hatten Gjelleråsen IF Ski 48:46
172 33356 Jarmund Øyen Kvernstuen Lom il 48:48
173 33152 William Gundersen Larvik ski 48:49
174 33258 Sondre Rishøi Trøsken IL 48:52
175 33333 Ola Aalvik Nanset Ski 48:53
176 33126 Jørgen Birch Eide Søre Ål Skiklubb 49:01
177 33193 Jonas Johansen Fet skiklubb 49:03
178 33085 Torgeir Auråen   49:08
178 33077 Max Andersson Domnarvets GOIF SVERIGE 49:08
180 33262 Sebastian Rossvoll Bærums Verk IF 49:12
181 33115 Konrad Buene Bukve Vollen Ski 49:21
182 33150 Markus Klepp Grytnes IL Ivrig 49:24
182 33118 Thomas Riiser Christensen Holmen IF 49:24
184 33383 Tobias Kvakkestad   49:30
185 33341 Njaal Ellegaard Melby Vang Skiløperforening 49:34
186 33238 Erling Tennøy NOrdtvedt Kjelsås IL 49:37
187 33187 Johannes Irgens Herlofson Kjelsås 49:42
188 33160 Marius Tønder Hansteen Vollen Ski 49:44
188 33352 Kim Sletli Trøen Vang Skiløperforening 49:44
190 33305 Kristian Aleksander Toresen Lillomarka skiklubb 49:46
191 33030 Anders Vamsæter Gjerdrum 49:49
192 33221 Marcus Midtenget VESTRINGEN IL 49:50
193 33086 Emil Nilsen Austad IL Mogutten/Team Odal 49:53
194 33151 Herman Gulbrandsen Oppegård 49:56
195 33159 Victor Hansen Njård 49:57
196 33232 Petter Nerjordet Vestringen 50:00
197 33217 Håkon Andreas Tverfjell Madsen Koll 50:04
198 33121 Jostein Svaland Dale Vallset Il 50:08
199 33347 Samuel Heimly Rønning Harestua 50:09
200 33122 Aksel Dombestein Holmen IF Langrenn 50:19
201 33309 Sondre Try Myrmel Spydeberg IL Langrenn 50:21
202 33127 Vetle Taksrud Eidsmo Konnerud IL 50:25
203 33353 Tobias Ugland Vind IL 50:26
204 33180 Lars Andreas Huset Hedalen IL 50:27
204 33271 Inge Seim IL Koll 50:27
206 33325 Evert Waage Lillomarka skiklubb 50:30
207 33259 Lars Rivenes Vaaler IF/Team Solør Ski 50:33
208 33313 Kasper Ussvær Bærums Verk IF 50:34
209 33158 Johan Hanestad Vestringen 50:37
210 33281 Sondre Gaden Solberg Brøttum IL - Team Sjusjøen 50:41
211 33380 Jonas Engh Sagvold   50:43
212 33253 Petter Pettersen Røa IL 50:45
213 33348 Herman Karterud Nordbygda/Løten 50:50
214 33078 Marius Andvik Skara Hakadal IL 50:57
215 33204 Kevin Bjerkeli Krohn Molde og omegn IF 50:58
215 33099 Teodor Birkeland Asker Skiklubb 50:58
215 33254 Sturla Aamodt Resell Koll IL 50:58
218 33275 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka skiklubb 50:59
219 33130 Vetle Ekern Oppegård IL 51:05
219 33219 Bjørn Melaaen IL ROS 51:05
221 33172 Nicolai J. Holter Henriksen   51:06
222 33350 Iver Stadsvoll Søre Ål Idrettslag 51:07
223 33337 Sivert Eggen Rustad IL 51:08
224 33300 Hans Christian Thagaard IL TRY 51:14
225 33192 Thomas Thalberg Johannesen IL TRY 51:17
226 33123 Philip Drivenes Fredrikstad Skiklubb 51:18
227 33304 Uffe Sogn Tomasgaard   51:21
228 33101 Eskil Hoel Bjørnstad Østre Toten Skilag 51:22
229 33157 Sigurd Bakken Hamre Nanset Ski 51:26
230 33087 Johan B Nordahl Domnarvets Goif 51:35
231 33206 Sondre Langmo Vestre Aker ski klub 51:37
232 33207 Trym Reinsnes Lind Fossum IF 51:40
233 33183 Håvard Høymork Try 51:45
234 33273 Emil Øhre Skiaker Gran IL 51:46
235 33059 Petter Berdal Lommedalens IL 51:48
236 33236 Marius Norbye Koll IL 51:50
236 33205 Mathias Lange Gjelleråsen Ski 51:50
238 33165 Sondre Kvalø Haug Fet skiklubb 51:54
239 33177 Magnus Horgen Tistedalen Fl 51:56
240 33301 Eirik Enge Thomassen Ottestad IL Ski 52:00
241 33088 Morten Harterman Bakketun Jardar 52:09
242 33349 Sivert Rønningen Skedsmo Skiklubb 52:17
243 33274 Edvard Skjolden Bærums Verk IF 52:19
244 33191 Raymond Johannesen Svea skilag 52:24
245 33354 Johannes Wiken Vang Skiløperforening 52:29
246 33334 Bendik Aas Vestre Akers Skiklubb 52:30
247 33163 Alf Briskerud Hasselvold Hof Il 52:31
248 33230 Gard Mathias Dolve Mysen Heming 52:38
249 33092 Peder Raastad Basmo Hamar Skiklubb 52:39
250 33316 Martin Vang Dahl Lyn Ski 52:40
251 33239 Eirik Noremsaune Koll 52:42
252 33129 Stian Eilertsen Kjelsås IL 52:51
252 33134 Tord Johan Espe Kjelsås IL 52:51
254 33312 Johan Unneberg Tistedalen Fl 52:54
255 33307 Erik Tveraaen Torvbråten Vollen Ungdomslag 52:56
256 33093 Andreas Hansen Beck Åsa Il 52:58
257 33322 André Windelstad Dikemark Idrettsforening 53:00
258 33108 Sivert Brekke Røa 53:09
259 33263 Torkild Rosvoll Asker Skiklubb 53:12
260 33095 Nicolay Bjørnstad Berg   53:13
261 33224 Pål L Mork Lillehammer Skiklub 53:15
262 33225 Edvard Mortensen Konnerud 53:29
263 33351 Jørgen Sømoen Vang Skiløperforening 53:30
264 33240 Jacob Monrad Nygård Nesodden IF - Ski 53:32
265 33145 Sondre Gjuvsland Eidsvold Værks Skiklub 53:34
266 33330 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL 53:36
267 33161 Fredrik Gudheim Haraldstad Trøsken 53:40
268 33250 Herman Paus Asker Skiklubb 53:43
269 33293 Petter Sunde Gjelleråsen Ski 53:58
270 33176 Erlend Holmen Hærland IL - Ski 54:08
271 33117 Fredrik Bådstangen Soon CK 54:09
271 33105 Knut Ola Bredalen KJELLMYRA IL/ Team Solør Ski 54:09
273 33107 Kristian Markhus Brekke Lillomarka skiklubb 54:23
274 33139 Mikael Frankmo Ottestad Ski 54:29
275 33073 Daniel Endeve Aleksandersen Åmot Ungdomsskole 54:35
276 33197 Henrik Koldberg Oppegård IL 54:51
277 33387 Kristoffer Krogh Wetterhus VUL SKI 54:57
278 33287 Marius Stava Bærums Verk IF 55:02
279 33097 Mathias Farestveit Berge Åslia skilag 55:04
280 33327 Sindre Øksby VUL SKI 55:10
281 33149 Cornelius Grini Drøbak Frogn Ski 55:15
282 33382 Alf Kristian Rickertsen Hole   55:20
283 33345 Eirik Fossgard Lillomarka skiklubb 55:27
284 33179 Carl Huitfeldt Holmen IF Langrenn 55:32
285 33311 Torjus Ullern Holmen IF Langrenn 55:39
286 33141 Nikolai Fredriksen Botne Skiklubb 55:44
287 33074 Mats Amundsen Grue Gjerdrum il ski 55:50
288 33331 Eivind Midtbø Øyulvstad Jardar 55:52
289 33249 Tobias Paulsen Bærums Verk IF 55:56
290 33136 Adam Flatland Høybråten og Stovner 56:00
291 33128 Tor Erik Eik Ellingsen Tomrefjord il ski 56:10
291 33218 Henrik Mathiesen Holmen langrenn 56:10
293 33243 Herman Fausa Olsen Heming 56:15
294 33185 Jon Hårstadhaugen VESTRINGEN IL 56:33
295 33319 Einar Brusletto Waldrop Njård 56:37
296 33116 Espen Aleksander F. Børresen Hamar Skiklubb 56:57
297 33343 Sander Borgedal Ringebu Fåvang Skiklubb 57:36
298 33184 Herman Haakenstad Breck Strandbygda il 57:40
299 33317 Truls Berge Vidnes Lyn Ski 57:49
300 33081 Nicolai Heimbeck Arnesen Heming 57:52
301 33080 Sondre B. Armann Roa IL 58:10
302 33090 Lars Ruud Barland Mysen 58:17
303 33140 Jonas Dale Fredriksen Nittedal IL 58:27
304 33190 Eivind Jensløkken Njård 58:32
305 33167 Simen Meen Haugeng Fossum IF 58:34
305 33260 Sølve Nordahl Rolfsen HEMING IL 58:34
307 33223 Tobias Moholt Drøbak Frogn Ski 58:52
308 33199 Kim-Andre Kolloen Team Kolloen 59:05
309 33288 Jørgen Steen Oppdal IL 59:14
310 33110 Kristoffer Bryne HEMING IL 59:18
311 33174 Haakon Emmar Hoel Askim 59:27
312 33148 Sindre Øvergård Grindal EBK 59:52
312 33244 Asbjørn Lund Onsaker Trøsken IL 1:00:13
314 33247 Magnus Dag Oseid Njård 1:00:21
315 33114 Haakon Bue   1:00:34
316 33104 Aleksander Brataas Holmen langrenn 1:00:54
317 33166 Isak Rasch Haugen IL ROS 1:01:09
318 33181 Henrik Hvidsten FSK 1:01:48
319 33278 Håvard Snekkerhaugen Nittedal IL 1:02:27
320 33256 Torjus Leite Rimstad Rustad IL 1:02:56
321 33091 Sverre Baraas- Klungseth Eidsvold Værks Skiklub 1:02:57
322 33355 Konrad Østeberg   1:02:58
322 33346 Johan Lauritz Gotzel Ringebu- Fåvang Skiklubb 1:02:58
324 33132 Herman Sætre Engel Åmot Ungdomsskole 1:03:34
325 33365 Markus Sele Tomrefjord I.L skigruppa 1:04:55
326 33342 Mathias Skjevdal Ås IL 1:05:41
327 33242 Fredrik Fjærvoll Olsen Soon CK 1:06:22
328 33103 Petter Bratli Holmen 1:07:05
329 33133 Petter Eng-Øvermo Åmot Ungdomsskole 1:09:08
330 33195 Vemund Kjeldsen   1:13:04
331 33276 Lars Ole Skjørdal Sande Sportsklubb 1:14:50
332 33284 Oliver Spenning Spydeberg IL, Geir Moen AS 1:14:55
333 33142 Sander Frimo Oppsal 1:15:30
334 33214 Kevin Andreas Lysell Fredrikstad idrettsforening 1:31:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +