UngdomsBirken - Klasse Gutter 15 år



UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Gutter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 31040 Kristoffer Ramsberg Kolbukameratene IL Ski 37:48
2 31002 Filip Fjeld Andersen Geilo IL 37:49
3 31044 Eirik Andreas Mortensbakke Bærums skiklub 37:50
4 31026 Håvard Moseby Kjelsås IL 37:51
5 31033 Olav Rygnestad Haugerud   37:52
6 31043 Petter Stokkeland   37:54
7 31015 Vetle Storvik Gjelleråsen 37:55
8 70071 Jo Brøste Nørstegård   38:11
9 31031 Bjørnar Stensrud Tyribakken Nesbyen IL 38:12
10 31023 Fillip Askildsen HEMING IL 38:33
11 31036 August Farre Sandnes Fana IL 38:38
12 31057 Hans Bernhard Burud Dy Sande Sportsklubb ski 38:44
13 31067 Åsmund Jakobsen Nordre Land IL 38:45
14 31003 Sigurd Ranheim Brynestad MjøsSki 38:46
15 31034 Sindre Vassdal Johannesen   38:47
16 31022 Sivert Leander Johansen Drammens Ballklubb 38:51
17 31051 Anders Kristiansen Roberg Kjelsås IL 38:55
18 31042 Emil Wiig Skimt Langrenn 38:56
19 31035 Kristian Larsen MjøsSki 38:59
20 31049 Kristian Mikkelsplass Bromma IL 39:02
20 31060 Håvard Hovde MjøsSki 39:02
20 31052 Marius Sjølie   39:02
23 31053 Anders Johan Rogne   39:03
24 31220 Daniel Nyvoll Fossum IF 39:08
25 31163 Tom-Erik Johnsen Lillomarka 39:13
26 70077 Andreas Hetle   39:14
27 31021 Jørgen Baklid   39:15
27 31008 Emil Arnkværn Fossum I.F. 39:15
29 31037 Brage Bø   39:28
30 31055 Viktor Barkegren Domnarvets Goif 39:32
31 31013 Asmund Kjorstad fron ski 39:34
32 31007 Ville Vakkila OW Pro Team 39:39
33 31194 Torjus Loen Lillehammer Skiklub 39:47
34 31004 Albert Sperstad Bærums skiklub 40:03
35 31046 Petter Elias Vestre Røkke Stordal IL langrenn 40:06
36 31032 Bjørn Anders Flågen Heming 40:14
37 31069 Simen Nordahl Svendsen Mjøndalen IF Ski 40:20
38 31061 Eirik Sundheim Magnussen Skrautvål 40:22
39 31029 Vemund Næss Jensen Jardar IL 40:25
39 31011 Herman Bjerke Lyn Ski 40:25
41 31195 Edvard August Lund Rustad Idrettslag 40:29
42 19087 Jonas Slettmark Juel Fossum IF 40:36
43 31058 Anton Jensen Kjelsås IL 40:37
44 31014 Matias Gran-Henriksen Fossum IF 40:38
45 31063 Kristoffer Seegaard Gjøvik skiklubb 40:40
45 31279 Herman Valset Konnerud IL 40:40
47 31134 Tobias Hagelund Båstad IL Ski 40:41
47 31039 Bård Eskil Bjørndalen Magnor UL 40:41
49 31066 Jørgen Wulfsberg IL Koll 40:42
50 31087 Johan Bjørtomt Gjerdrum IL - Ski 40:44
51 31236 Henrik Schiøtz Svea skilag 40:47
52 31112 Olav Engen Ringkollen Skiklubb 40:50
53 31056 Morten Sætre Rustad IL 40:54
54 31054 Fredrik Hesselberg Hakadal IL 40:58
54 31006 Mads Andre Jørgensen Hagen Nesodden ski 40:58
56 31077 Markus Berg Oppegård IL 41:02
57 31239 Nicolay Sevang Lyn Ski 41:04
58 31252 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb 41:06
59 31005 Brage Burø Sunde Førde il 41:11
59 31025 Lukas Liland Koll 41:11
61 31245 Andreas Sollid Vanberg Fossum IF 41:12
62 31205 Kristen Mikkelsplass Bromma IL 41:19
63 31028 Jan-Henrik Melbø Spydeberg 41:20
64 31016 Øystein Hoel Sandsdalen Rustad IL 41:23
65 31030 Fredrik Grusd Fossum IF 41:25
66 31212 Magnus Mørk Runar Ski 41:28
67 31020 Ola Trommald Straumsheim Lyn Ski 41:30
67 31161 Marius Lunder Jensen Fet skiklubb 41:30
69 31230 Pål Ringen Kolbukam il 41:33
69 31261 Christian Theodorsen HEMING IL 41:33
71 31041 Jens Christian Grymyr IL ROS 41:35
72 70063 Osmund Øversjøen Fossum 41:36
73 31272 Asbjørn Holt Tønsberg Fet skiklubb 41:37
74 31010 Sigurd Wangen Lillehammer Skiklub 41:41
75 31207 Mads Ulrich Mjanger Koll 41:42
76 19088 Øystein Rønning Strand Kjelsås IL 41:44
77 31181 Lars-Haakon Kvernvolden Ottestad Ski 41:45
78 70076 Ådne Gigernes Nes Ski 41:49
79 31065 Vegard Ek Hagen IL Driv 41:51
79 31120 Kasper Fosser Heming 41:51
81 31048 Thomas Strand Eidsnes   41:53
82 31232 Marius Ringstad Roterud Ski 41:59
83 31068 Knut Røhme Skedsmo Skiklubb 42:00
84 31064 Marius Bundli Karlsen Ullensaker skiklubb 42:14
84 31164 Elias Jonsson Kjelsås IL 42:14
86 31127 Håkon Jørgen Grude Rustad IL 42:19
86 31018 Vegard Brenna Heddal IL 42:19
88 31262 Sander Thon Etnedal Skilag 42:20
89 31269 Sigurd Trømborg IL Bever'n 42:30
90 31086 Sondre Bjørnstad Nesodden IF-Ski 42:31
91 31062 Thomas Meinicke IL Jutul 42:32
91 31152 Ole Martin Hjellødegård Nybygda IL 42:32
93 31047 Herman Sandborg Lommedalen IL 42:33
94 19093 Thomas Stangjordet Raufoss Il langrenn 42:34
95 31038 Ole Einar Borgaard Gjerdrum ski 42:35
96 31191 Ola Lier   42:37
96 31154 Erik Honganvik Holen Magnor UL 42:37
98 31096 Øystein Kolberg Brennum Lillehammer Skiklub 42:38
99 31156 Iver Hustvedt Rustad IL 42:39
99 31115 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklub 42:39
101 31170 Herman Kjærnsmo Bærums skiklub 42:42
102 31278 Jørgen Jacobsen Vaet Lillehammer Skiklub 42:50
103 31094 Carl August Brechan Heming 42:55
104 31001 Erlend Tørstad Bækkelagets Sportsklub 43:07
105 31222 Simen Offigstad Øyer/Tretten IF 43:09
106 31009 Sander Stokkli Fredriksberg Vang Skiløperforening 43:10
106 31284 Didrik Hexeberg Warlo Asker Skiklubb 43:10
108 31017 Sindre Fløtre Øfsti Oppegård IL 43:11
109 31126 Gard Reier Groven   43:12
110 31193 Hermann Herger Lindgren Jutul Il 43:13
111 70078 Elias Hoel Østre Toten Skilag 43:14
111 31265 Mattis Finjarn Thorvaldsen Ringkollen SK 43:14
113 31179 Espen Hegstad Krüger Lyn Ski 43:16
114 31215 Kristian Mork Nielsen Gjerdrum il ski 43:20
115 31167 Styrk Hundseid Kamsvåg Jardar IL 43:25
115 31107 Kristoffer Dunham Bærums Skiklubb 43:25
115 31113 Viktor Steen Eriksen   43:25
118 31131 Nils Petter Aamodt Grønlie HEMING IL 43:30
119 31148 Rasmus Hemma Brøttum/ Team Sjusjøen 43:35
120 31254 William Støkken Njård 43:37
121 31079 Ørjan Berger Sand IF/Team Odal 43:39
122 31074 Mads Arnesen Fredrikstad Skiklubb 43:45
123 31019 Fredrik Flugstad Gjøvik skiklubb 43:49
124 31203 Jens Innleggen Meen IF Ørn 43:56
125 31219 Sondre Nydal Høybråten og Stovner 43:58
125 31270 Kristian Fabricio Tveiten Jardar IL 43:58
127 31273 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 44:02
128 19096 Emil Stordahl Trøsken IL 44:04
129 31183 Ola Jåvold Landmark Fossum 44:05
129 31078 Jakob Berge Askim IF 44:05
131 31276 Hermund Ulvensøen Skoppum Ski 44:08
132 31137 Petter Hangerhagen Stokke il Ski 44:12
133 31259 Petter Høst Sølna Heming 44:13
134 31075 Nikolai Jones Arnesen Heming 44:17
134 31263 Sivert Thoreid Hovland   44:17
136 31102 Herman Caspersen Heming 44:19
137 70068 Kristian Fodstad Karlsen Strandbygda il 44:22
138 19082 Tobias Oftedal Stokkeland Oddersjaa Ssk 44:23
139 31157 Filip Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 44:24
139 31158 Jonas Iversby Hvideberg Fredrikstad SK 44:24
141 70065 Håkon Thunshelle Øvstedal Kjelsås 44:29
141 31133 Eivind Røe Gullingsrud Nesbyen Idrettslag 44:29
143 19097 Peer Anton Zahl Rustad IL 44:33
144 31118 Magnus Frøyland Foss Rustad 44:37
145 31231 Karl Hallberg Ringstad Nittedal IL 44:43
146 31190 Ørjan Lie Nesbyen Idrettslag 44:51
147 31208 Lars Moen Hamar Skiklubb 44:54
148 31099 Axel Pjåka Carlsen Ringkollen SK 44:58
149 70067 Sander Kulstad Haugen Østre Toten Skilag 45:00
150 31224 Tobias Olsen Fredrikstad Skiklubb 45:01
151 31140 Ola Hansen-Møllerud Hauen Alvdal IL 45:02
151 31090 Peder Bollingmo Kjelsås IL 45:02
153 31169 Oskar Kjonerud-Waage Ottestad 45:03
154 31258 Jakob Eiksund Sæthre Fossumif 45:04
155 31188 Anders Lervik Asker Skiklubb Team G-Sport 45:05
156 31073 Tobias Amdam Konnerud IL 45:06
156 70075 Lars Bjørnsgaard   45:06
156 19092 Øivind Wøien Stø Lillehammer Skiklub 45:06
159 31176 Jonas Kristiansen Nittedal IL 45:11
160 31100 Eivind Carlsen Skimt 45:12
161 31246 Kristian Sollie Kjelsås IL 45:13
162 31210 Martin Moosmayer IL Jardar 45:14
163 31211 Magnus Myrvold solør ski 45:24
164 31085 Gjermund Bjørklund IL Mogutten/Team Odal 45:25
165 70066 Jørgen Aas Fet skiklubb 45:27
166 31098 Øystein Høistad Bruce Lillehammer Skiklub 45:31
167 19083 Gaute Owren Vingrom IL 45:38
168 31216 Torjus Jahren Nilsen Koll 45:46
169 31121 Lars-Martin Fossgard Asker Skiklubb/Team G-Sport Asker 45:48
170 31256 Anton Linnerud Andreassen Rælingen ski klubb 45:50
170 31201 Vegard Madsstuen Njård 45:50
172 31122 Magnus Fraurud Vang Ski 45:51
173 31101 Isak Svarstad Carlsen Asker Skiklubb 45:53
174 31168 Vebjørn Karlsen Fjellblom IL 45:54
175 31084 Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL 45:57
176 31266 Birger Thørud Lørenskog skiklubb - ski 45:59
177 31238 Sindre Schonhowd Svea skilag 46:00
178 31103 erik koppervik christiansen Jardar 46:04
179 31145 Sindre Rolfsen Haugmo Heming 46:10
180 31059 Nicolay Bjønness Yngsdal   46:14
181 31146 Halvard Haugse Fossum IF 46:16
181 31244 Eivind Solheim Stokke IL, Ski 46:16
181 19095 Rasmus Børset Westad Lillehammer Skiklub 46:16
184 31223 Joar Oldernes Høybråten og Stovner IL 46:26
184 31253 Hans Agner Strand Jardar IL 46:26
184 31243 Ole Kristian Solberg Nittedal IL 46:26
187 31251 Trym Stensvold Nesodden IL 46:27
188 31225 Markus Olsson Rustad IL 46:28
189 31123 Sigurd Gjerdingen   46:30
190 31092 Hermann Skram Botterud Bærums skiklub 46:36
191 31149 Alexander Istamboulian Hennie Vikersund IF Langrenn 46:45
191 31159 Hans Kristian Stubban Hygen LØRENSKOG SKIKLUBB 46:45
193 31268 Even Tomter Brøttum il/Team Sjusjøen 46:48
194 31124 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 46:51
195 31189 Erling Lie Øvrevoll Hosle IL 46:59
196 31151 Thomas Heyn Gjerdrum IL 47:12
197 19091 Henrik Olaussen   47:15
198 31129 Herman Grytnes Jardar IF 47:16
199 31083 Henrik Getz Bergmo Moelven IL 47:20
200 31136 Jonas Hammer   47:29
201 19098 Jan Erik Kørra solør ski 47:37
202 31160 Karl Andreas Høydal Njård 47:42
203 31213 Marcus Ness Oppegård IL 47:43
204 31081 Erik Klev Bergheim   47:45
205 19089 Trym Tellefsen Heidal IL 47:46
206 31155 Sindre Holm IL Jardar Ski 47:48
207 70060 Peder Tinius Waalen Holmen langrenn 47:50
208 70061 Trond Elias Ødegård Fossum IF 47:51
209 31144 Erik Rolfsen Haugmo Heming, IL 47:52
210 31172 Syver Røhnebæk Kongsrud Vikersund IF 48:20
210 31242 Martin Solbakken Jardar 48:20
212 31187 Nikolai Leistad Nes Ski 48:24
212 31196 Ole Anton Lybæk Fet 48:24
214 31198 Lars Lyshaug Øyer/Tretten IF 48:36
215 70070 Morten Ellingsæter Mürer Nittedal skiskytterlag 48:39
215 31271 Mathias Haugen Tverbekkmo Raufoss Il langrenn 48:39
217 31135 Mads Hagen Oseberg 48:41
218 70073 Andrè Torset Roterud IL 48:45
219 31153 Martin Hoff Søndre Land IL, Ski- og Friidrett 48:51
220 31281 Marius Vesterås Varde IL 48:54
221 31282 Johan Vevelstad Warholm Sømna 48:57
222 31206 Sebastian Milner Rustad Langrenn 48:58
223 70064 Vegard Øvrevik Østby idrettslag 49:07
223 31105 Mathias Desprez Fossum 49:07
225 31109 Haakon Døssland   49:13
226 31237 William Schiøtz Oppegård IL 49:15
227 31277 Halvor Uttian Skedsmo Skiklubb 49:21
228 31248 Sander August Standal Jensen Drøbak-Frogn IL 49:22
229 31283 Halvor Villanger Raufoss Langrenn 49:23
230 31171 Christoffer Nicolaysen Kjønsberg Åmot Ungdomsskole 49:26
231 31250 Peder Stenberg-Nilsen Kjelsås IL 49:29
232 31117 Jørgen Fornes Heming 49:49
233 19094 Stig Henning Nereng Østre Toten Skilag 49:55
234 31150 Simen Meistad Hermansen Fredrikstad Skiklubb 49:56
235 31185 Fredrik Nakken Langstein Tomrefjord IL 50:16
236 31143 Kristian Dahl Hauglum Sande Sportsklubb 50:21
237 31275 Sondre Ulset   50:35
238 31227 Tobias Pettersen Oppegård IL 50:39
239 31132 Ole Andreas Grøtting Hernes IL 50:40
240 31165 Jesper Juvik Sand IF / Team Odal 50:47
241 31125 Morten Greibesland Askim IF 50:48
241 31072 Bendik Blom Olrud   50:48
243 31114 Jo Falck-Ytter MjøsSki 50:52
244 31177 Jonas Kristiansen Gjelleråsen IF 50:53
245 70072 Sverre Strømseth Lillehammer Skiklubb 51:05
246 31221 Simen Odden Hansen Bjørndal Idrettsforening 51:21
247 31240 Andreas Skorpen   51:25
248 31104 Sigmund William Cook Koll IL 51:42
249 31106 Jostein Dugstad Lyn Ski 51:44
250 31264 Lavran Thorstensen Rustad IL 51:53
251 31209 Fredrik Biering Mohr Heming 51:54
252 31116 Henrik Forfang Huuse Lillehammer fotballklubb 52:14
253 31234 JAKOB RUUD Bærum Skiklub 52:27
254 19081 Even Nikkerud Østre Toten Skilag 52:35
255 31285 Hans Westbye Fossum 52:58
256 31110 Jakob Endestad Eikefjord IL 53:03
257 31233 Helge Wangen Rustad Nittedal IL 53:09
258 31214 Vegard Ness Heming, IL 53:24
259 19086 Robin Alexander Skjellum Oppegård IL - Skigruppa 53:25
260 31280 Martin Varsi Bærums Verk IF 53:33
261 31249 Nikolai Stavdal Bjørndal IF 53:39
262 31147 Fredrik Mysen Heggelund Lillehammer Skiklub 53:40
263 31199 Henrik Tøn Løvhaug   53:42
264 31180 Sondre Kulseng Holmen IF 53:58
265 31228 Simen Ramsdal Eikefjord IL 54:03
266 70069 Vetle Solodden Lier Koll 54:11
267 31257 Martin Syrstad Meldal IL 54:16
268 31130 JOHAN ANDREAS GRYTTEN SØVIK Tomrefjord IL 54:22
269 31267 Tørris Toftdahl Oppegård 54:27
270 31192 Sondre Westby Liestøl Ull kisa friidrett 55:08
271 31197 Mikkel Lyseggen   55:12
272 70079 Sylfest Horten   55:16
273 31202 Morten Malerstuen Bjørndal IF Ski 55:40
274 31235 Bror Magnus Sundseth Sand Rustad 56:40
275 19084 Håkon Sandnes MjøsSki 56:44
276 31175 Oskar Korsbrekke Rustad IL 57:16
277 70074 Karl Biehl   57:34
277 31089 Hans Christian Boge-Fredriksen Holmen IF 1:01:20
279 31173 Even Koi Kopland Vikersund IF Langrenn 1:02:24
280 31108 Jonas Dybdahl BMIL 1:03:04
281 31128 Erlend Grundt HEMING IL 1:03:54
282 31286 Sigurd Westgård Åmot Ungdomsskole 1:03:55
283 31093 Anders Guldal Bramness Koll 1:09:37
284 31186 Aleksander Larsen   1:22:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +