UngdomsBirken - Klasse Gutter 16 år



UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Gutter 16 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 30031 Petter Bergmann Konnerud IL Ski 35:53
1 30063 Vebjørn Hegdal Larvik Ski/Team 2022 35:53
3 30041 Jørgen Lippert Trøsken IL 36:02
4 30048 Sedrik Engebø Ullebø Førde il 36:05
5 30043 Mats Kobbersletten Jensen Gjerdrum il ski 36:17
6 30012 Erik Høiås   36:22
7 30052 Johannes Bjertnæs   36:46
8 30071 Jon Rolf Skamo Hope Hyen IL 36:50
9 30020 Emil Intelhus Brøto Gol Il 36:55
10 30062 Patrick Fossum Kristoffersen Ullensaker skiklubb 36:56
11 30014 Eirik Sørgård Anderssen Lillomarka skiklubb 37:15
12 30061 Kristoffer Ahlstrand Murphy   37:16
13 30008 Iver Skaarseth Lillehammer Skiklub 37:17
14 30029 Sivert B. Langerud Lier IL 37:28
15 30169 Emil Wassrud Sør-Fron IL Ski 37:31
16 30040 Christoffer Henningsen Lillehammer Skiklub 37:37
17 30028 Endre Georg Svendsen trøsken il 37:38
18 30010 Eirik Bergene Aabrekk Runar, IL 37:42
19 30045 Håkon Kjelland-Mørdre Koll IL 37:48
20 30038 Andreas Bossum Søre Ål IL 37:51
20 30058 Oskar Udnæs   37:51
22 30098 William Kjelsrud Haug Mjøndalen Langrenn 37:52
23 30005 Thomas Engebråten Nes Ski 37:53
24 30016 Eirik Langedal Breivik Koll IL 38:00
25 30064 Simen Andersen Drøbak Frogn IL Ski 38:01
26 30021 Ole Marius Kirkeng IL ROS - ski 38:03
27 30033 Kristian G Hegg Botne Skiklubb 38:07
28 30017 Iver Johan Knotten Ivrig Il 38:09
29 30065 Sindre Johansen Spydeberg 38:12
30 30018 Daniel Bergquist Rømskog Il 38:15
31 30034 Anders Aksnes Smith Fossum IF 38:19
32 30019 Andreas Magnussen   38:21
33 30054 Oscar Moe Heming, IL 38:37
34 30049 Ole Haldor Ensrud Trøsken IL 38:38
35 30155 Ole Flatebø MjøsSki 38:49
36 30022 Marcus Arnesen Høland IL 38:51
37 30111 Kasper Rønning Komnæs Fana IL 38:52
38 30047 Henrik Tallakstad   38:59
39 30007 Fredrik Kviteberg Moholt Jevnaker IF ski 39:01
40 30066 Eirik Bergo   39:04
41 30036 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 39:05
42 30037 Fredrik Ramstad Hoff   39:14
43 30060 Erik Gellein Halvorsen Botne SK 39:30
44 30154 Vegard Aafedt Bukve Jotun il 39:35
45 30056 Victor Wejden Asker skiklubb/ Team G-Sport Asker 39:36
46 30069 Gjermund Tørnqvist Halden Koll IL 39:41
47 30051 Esten Sørhus Åslia skilag 39:44
48 30151 Ener Søberg Vaglum Søre Ål IL 39:47
49 30108 Henrik Husdal Drøbak-Frogn IL 39:48
50 30070 Ole-Henrik Lervik Molde og Omegn IF - Ski 39:49
51 30059 Niklas Gustavsen Botne Skiklubb 39:53
51 30121 Henrik Myrvang Olsen IL Runar 39:53
53 30173 Kristian Jakobsen Gjøvik skiklubb 39:55
54 30097 Magnus Harstveit Rustad IL 39:56
55 30080 Johannes Bordal MjøsSki 40:05
56 30011 Simen Munch Wahl Bjørndal IF 40:10
57 30026 Kristian Nilsen IL Jardar 40:21
57 30163 Jonas Strøm Scheie Vang Skiløperforening 40:21
59 30032 Vebjørn Hallberg Bakkestuen Brøttum il/Team Sjusjøen 40:22
60 30046 Jan Espen Spydevold Varteig 40:32
61 30167 Hans Kristian Sørum MjøsSki 40:34
62 30009 Jørgen Bakken Hodt Konnerud IL 40:35
62 30142 Maxim Tjøtta Fossum IF 40:35
64 30025 Sigve Ansgar Solberg Botne Skiklubb 40:38
65 30044 Tobias Teien Larvik ski 40:39
66 30147 Emil Bratbak Skoppum IL Ski 40:40
67 30144 Lauritz Rokne Vågen Koll IL 40:45
68 30161 Martin Berg Remo Røa 40:47
69 30053 Trym Overrein Lunde Røa IL 40:48
70 30104 Hans Kristian Holmbro Høland IL 40:52
71 30096 Olav Hansen Bødalen IF 41:25
72 30179 Per Ivar Reinemo   41:30
73 30050 Halvor Hårstadhaugen VESTRINGEN IL 41:41
74 30166 Sivert Sætre Harpefoss IL 41:43
75 30120 Martin Sollie Nåtedal IL Ivrig 41:44
76 30102 Gaute Hjerpaasen Asker Skiklubb 41:45
77 30116 Trygve Lunde Lørenskog Skiklubb - Langrenn 41:54
78 30077 Magnus Birkeland Asker Skiklubb 41:57
79 30068 Jørgen Kjos Barkenæs Fet Skiklubb 42:02
80 30158 Henrik Thorsnes Lefdal IL Bjørn 42:07
81 30160 Ask Moe Løite Sørkedalens IF 42:12
82 30106 Erlend Hordvei   42:17
83 30100 Jørgen Haraldstad Heier Oddersjaa 42:29
84 30156 Anders Grundt Heming 42:36
85 30039 Andreas Nærheim Edvardsen Fet Skiklubb 42:39
85 30003 Vincent Meo Røa IL 42:39
87 30164 Martin Slettum Gjøvik skiklubb 42:43
88 30095 Jens Gårderløkken Tormod Skilag 43:06
89 30030 Robin Ulverud Gjerdrum IL - Ski 43:10
90 30002 Ola Tandberg Ryan Asker SK/ Team G-Sport Asker 43:16
91 30139 Jostein Tandberg Kjelsås IL - langrenn 43:17
92 30171 Karsten Østeberg   43:24
93 30001 Sigve Kolderup   43:27
94 30083 Jonas Melby Bråten   43:32
95 30073 Herman Andreas Andersen Ås IL 43:37
96 30013 Herman Kristoffer Tveten Røa IL 43:54
97 30024 Jonatan Norbye Koll IL 44:02
98 30093 Kristian Funderud Trøsken IL 44:10
99 30174 Jørgen Andrisson Kvam Fjellblom / Valdres Ski 44:11
100 30081 Andreas Bothner Sand IF/Team Odal 44:12
100 30132 Olav Meling Spikkeland Oddersjaa 44:12
102 30125 Patrick Sandgrav LØRENSKOG SKIKLUBB 44:19
103 30101 Oliver Hjerpseth Oppegård Ski 44:26
104 30159 Fredrik Lorentsen Koll 44:27
105 30105 Tarjei Holo Fossum IF 44:30
105 30067 Simen Berger Fet skiklubb 44:30
107 30124 Sander H. Rogndokken Fet skiklubb 44:36
108 30149 Viktor Moe Pladsen Heddal ski 44:38
109 30023 Phillip Blindern Myhre Koll IL 44:39
109 30110 Mikkel Klokkersveen Kristensen Nordre Land 44:39
111 30137 August Sørlie Nerland Heming 44:40
111 30175 Bjørn Erik Langstein   44:40
113 30133 Ådne Eide Stavseng Liabygda IL 44:42
114 30127 Sivert Seim Hamar Skiklubb 44:45
115 30140 Olav Thorkildsen VUL 45:03
116 30143 Elias Roland Udnæs   45:19
117 30153 Marius Brandbo Næroset il/ Team Sjusjøen 45:44
118 30113 Ole Christopher Fløgstad Larsen Skedsmo Skiklubb 45:56
119 30150 Nicolai Tofte Asker Skiklubb 46:06
120 30082 Aleksander Brendemoen Tormod Skilag 46:10
121 30091 Andreas Rosendahl Evensen Bærums Verk IF 46:13
122 30135 Tobias Strøm Rustad IL langrenn 46:16
123 30086 Jacob Brenna Christophersen Røa IL 46:40
124 30170 Sondre Opaker Øines   47:05
125 30162 Vemund Rønningen Skedsmo Skiklubb 47:07
126 30042 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 47:19
127 30168 Ivar Wangensteen Fjellblom IL 47:29
128 30085 Vebjørn Carlsen Vollen Ski 47:38
129 30152 Martin Bjellum Jevnaker Ski 47:47
130 30075 Alexander Bjørnstad Berg Høybråten og Stovner IL 47:53
131 30088 Sebastian Drøyer Lyn Ski 48:17
132 30176 Rein Bentdal   48:29
133 30131 Even Skeide Eidsvold Værks Skiklub 49:12
134 30079 Andreas Bjørvik Fugle Førde IL Langrenn 49:19
135 30084 Audun Rognerud Bøe Røa IL 49:20
136 30141 Morten Thorsdalen Oddersjaa 49:48
137 30122 Thorbjørn Lund Onsaker Trøsken IL 50:07
137 30074 MARKUS WIIG Aslesen Kjelsås IL 50:07
139 30107 Axel Alm Hovland Bækkelaget SK 50:44
140 30089 Sander Sundal Ek Koll IL 51:04
141 30092 Sindre Fougner Kjelsås IL 51:10
142 30165 Kristoffer Bilgrav Sæther   51:45
143 30090 Sebastian Endrestad Oppegård IL 52:11
144 30138 Mathias Sørnes Karlsen Kjelsås IL 52:46
145 30087 Oliver Danielsen Vollen Ski 54:31
146 30115 Kevin Lunde Tyrili Klatring 56:40
147 30094 Simen Grimstad Veseth   56:57
148 30117 Engebret Lønnum Kjelsås IL 58:01
149 30126 Karl August Schultz   58:11
149 30180 Herman Gording Hong Lillehammer cykleklubb 1:00:44
151 30146 Oliver Aarstad Eidsvold Værks Skiklub 1:11:47
152 30134 Marius Stensrud Ski IL 2:18:42


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +