UngdomsBirken - Klasse Jenter 12 år



UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Jenter 12 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 39042 Emma Kirkeberg Mørk Drammens Balllklubb ski 49:19
2 39020 Maja Kjærås Moland Andebu IL SKI 51:30
3 39014 Ingrid Bergene Aabrekk Runar, IL 51:58
4 39008 Tuva Rønning Vikersund IF 52:59
5 39006 Pernille E. Lyssand Njård 53:00
6 39009 Kaja Loennecken Holmen IF 53:18
7 39002 Christine Louise Stavnum Arnkværn Rustad IL 53:21
8 39034 Julie Meinicke IL Jutul 53:33
9 39011 Sara Johansen Nittedal 53:34
10 39017 Maria Hartz Melling Glassverket IF 53:38
11 39015 Thea Loennecken Holmen IF 53:51
12 39138 Anna Heggen Harestua IL 54:06
13 39038 June Scott Røa 54:12
14 39160 Solveig Raastad Kjørven Svea skilag 54:15
15 39031 Marie Slåen Tormod Skilag 54:53
16 39040 Hannah Lervik Asker Skiklubb 55:09
17 39027 Ellen Gravdahl Raufoss Il langrenn 55:11
18 39007 Marie Sevang Lyn Ski 55:21
19 39023 Marthe Sofie Foss Varde IL 55:25
20 39012 Vilde Opedal Njård 56:20
21 39018 Marie Tømmerberg Fossum IF 56:23
22 39022 Astrid Bø Larvik ski 56:29
23 39153 Ylva Haavardtun Haslum IL 56:35
24 39010 Lisa Bjønnes Holmen IF Langrenn 56:44
25 39026 Sara Børsting Saltnes Asker Skiklubb 56:46
26 70179 Hermine Widding Heming 56:57
27 39200 Tora Bjørndal Ottestad Lyn Ski 57:03
28 39035 Andrine Fuglerud Flugstad Gjøvik Skilkubb 57:08
29 39108 Andrine Bjervig Drivenes Lommedalens IL 57:10
30 39033 Kristin Maltun Helland Kjelsås IL Ski 57:32
31 39003 Maria Vestengen Nittedal IL 57:38
32 39028 Sigrid Straumsheim Hoem Raufoss Il langrenn 57:47
33 39004 Elsa Dalbye Moss skiklubb 57:52
34 39025 Karoline Torkildsen Lyn Ski 57:57
35 39116 Julie Fink Haslum IL 58:06
36 39029 Yngvild Langedal Breivik Koll IL 58:07
36 39037 Mia Authen Båstad IL Ski 58:07
38 39125 Sigrid Haug Grønnerød Fjellet i.l. 58:08
39 39076 Astrid Arnesen LynSki 58:10
40 70190 Pia Engemoen Aasland Try 58:44
41 39036 Lule Haugsbø Øyberg Holmen IF 58:46
42 19106 Marte Mo Vaadal Roterud IL 58:48
43 39129 Tirill MM Gundersen Lyn Ski 58:53
44 70191 Ingvild Haugstad Sandvik Follebu Skiklubb 58:57
45 39102 Thea Bråten Nittedal IL 59:02
45 70154 mia støkken Njård 59:02
47 39001 Janne B Seierstad Raufoss IL Langrenn 59:13
48 39130 Fredrikke Hagen Lyn Ski 59:20
49 70171 Ingrid Taarud Lillehammer Skiklub 59:23
49 39124 Ingeborg Bøe Grande Kjelsås IL 59:23
51 39143 Marthe Ramstad Hoff Fossum IF 59:36
52 39150 Ida Sofie Huseby Kjelsås IL 59:38
52 39075 Pernille Karlsen Antonsen Koll 59:38
54 39041 Kristine Kravdal Gjøvik skiklubb 59:40
55 39220 Sandra Solheim Stokke ski 1:00:11
56 39167 Marthe Langkaas Bærumsverk IF 1:00:27
57 39019 Adele Thinghaugen Botne ski 1:00:35
58 70153 Amalie Storlien MjøsSki 1:00:36
59 39032 Kristiane Rolstad Kjelsås IL 1:00:39
60 39081 Marte Madslien Bakken Kjelsås ski 1:00:44
61 39185 Ina Martini Asker Skiklubb 1:00:48
62 39093 Nora Engum Blakkestad Varde IL 1:01:03
63 70155 Sigrid Jøranli Sundgaard Søre Ål IL 1:01:06
64 39090 Synnøve Bjervig Ullensaker skiklubb 1:01:07
65 39120 Ingrid Fougner Follebu Skiklubb 1:01:09
66 39085 Kajsa Bentesdatter Sande Byåsen IL 1:01:16
67 70173 Jeske van der Spruyt Mjøndalen IF 1:01:25
68 39030 Emma Mallaug Lom il 1:01:29
69 70170 Emilia Stensrud Tyribakken Nesbyen IL 1:01:37
70 70169 Oda Hagen Tyrdal Gjelleråsen IF 1:01:42
71 70151 Selma Stavrum Lyn Ski 1:01:50
72 39194 Miina Katariina Nygren Idrettslaget Try 1:01:54
73 39210 Sigrun Raastad Rustad IL langrenn 1:01:55
74 39077 Maya Jones Arnesen Heming 1:01:57
75 39013 Anne Sofie Kalager IL Ivrig 1:02:05
76 19108 Julie Høgås Roterud IL 1:02:09
77 39039 Ingrid Stenberg Strandbygda il 1:02:10
78 70200 Edda Rakel Seim IL Koll 1:02:16
79 39144 Marte Holmen Nilssen MjøsSki 1:02:25
80 39182 Katrine Magnussøn Heming 1:02:27
81 39149 Hedda Hovdhaugen Nittedal IL 1:02:28
81 39074 Elise Antonsen Nes Ski 1:02:28
83 39201 Malin Peters Rustad IL 1:02:29
84 39005 Rannei Bjørklund IL Mogutten/Team Odal 1:02:41
85 39168 Synne Letrud Tormod Skilag 1:02:45
86 39176 Oda Overrein Lunde Røa IL 1:02:46
87 70198 Marion Halvorsen Nustad Øyer/Tretten IF 1:02:47
88 39216 Ingrid Skjåk Søre Ål 1:02:53
89 70168 Tina Krøger Træthaug Søre Ål IL 1:02:59
90 19109 Thea Sletvold Ullensaker skiklub 1:03:14
91 39109 Marte Gundhus Dyrberg Holmen IF 1:03:21
92 39208 Tyra Rossine Lyn Ski 1:03:24
93 39021 Fanny Varden Økern Njård 1:03:27
94 39207 Ingeborg Rolstad Kjelsås IL 1:03:41
95 39122 Maja Friis Rud Fossum IF 1:03:51
96 39113 Helene Engebretsen Haslum Ski 1:03:53
97 39024 Helene Sæterdal Semb Asker Skiklubb 1:03:54
98 39073 Lea G Andenæs Holmen 1:04:00
99 70199 Solveig Rise Ullensaker skiklubb 1:04:01
100 39134 Embla Hasvoll Kjelsås IL 1:04:02
101 39112 Aasta Kinne Enge Dfi ski 1:04:05
102 39016 Silje-Johanna Granli Kvam Engerdal Sportsklubb 1:04:07
103 39044 Caroline Plukkerud Øti 1:04:14
104 39162 Kristin Knutsen Ullensaker skiklubb 1:04:17
105 39151 Sille Hustvedt Rustad IL 1:04:20
105 39128 Ingrid Røe Gullingsrud Nesbyen Idrettslag 1:04:20
107 70195 Mathilde Bjørge Ringebu/Fåvang skiklubb 1:04:25
108 39206 Aurora Gagnum Ring Dikemark Idrettsforening 1:04:36
109 39157 Selma Johansen Drammens Ballklubb-ski 1:04:46
110 39169 Sanna Skjønsberg Li Gjelleråsen IF 1:04:57
111 39123 Dina Gaustad Jardar IL 1:05:09
112 70196 Gina Lagmandsveen  Hjemli MjøsSki 1:05:12
112 39043 Hanna K. Inderhaug Botne Skiklubb 1:05:12
114 39174 Inger Solaia Lund Njård 1:05:16
114 39178 Marthe Lundqvist Ås IL 1:05:16
116 39165 Maren Køste Lyn Ski 1:05:19
117 39211 Dina Marie Salvesen Holmen IF 1:05:23
118 39088 Live Lerfald Bergum Øyer-Tretten IF 1:05:42
119 39137 Estelle Hayler Il Heming 1:05:50
120 39232 Tone Spetalen Try 1:05:53
121 39214 Andrine Kvilhaug Skavhellen Botne Skiklubb 1:05:55
122 39131 Mille Marie Hagen   1:05:56
123 39172 Alexandra Linløkken LØRENSKOG SKIKLUBB 1:06:07
124 39186 Sunniva Reite Martinsen Nes Ski 1:06:17
125 39158 Hannah Johnsrud Gran IL Ski 1:06:25
126 39107 Lea Borg Diesen Bærums Verk I F 1:06:29
127 19105 Emma Wassrud Sør-Fron IL Ski 1:06:33
128 39096 Synne Borge Oppegård IL 1:06:49
129 39192 Ida Kristine Nordvik Vollen Ungdomslag 1:07:16
130 39155 Malene Jebsen Heming 1:07:17
130 70182 Louise Wuttudal Nordre Eidsvoll IL 1:07:17
132 39213 Marie Selvaag Lyn Ski 1:07:18
133 70192 Aurora Andberg Lillehammer Skiklub 1:07:22
134 19102 Orla Stray-Pedersen Heming 1:07:24
135 39133 Tora Briskerud Hasselvold Hof Il 1:07:32
135 39196 Jenny Nyheim Brekken Søre Ål Idrettslag 1:07:32
137 39175 Tuva Kristine Lund Fossum IF 1:07:58
138 70172 Jenny Myklebust Ulfsnes Bærums Verk IL 1:08:19
139 39045 Guro Eline Vollan Tomrefjord il ski 1:08:32
140 39212 Karoline Sandnes MjøsSki 1:08:49
141 39187 Ella Bakken Mohn Drammen Strong 1:08:57
142 39195 Mathilde Hornsnes Nygaard botne ski klubb 1:08:58
143 70152 Jenny Mathilde Stene-Johansen Lyn Ski 1:09:03
144 39154 Charlotte K Jacobsen Nesbyen IL 1:09:06
145 70183 Live Østvold HEMING IL 1:09:17
146 39190 Kaja Berg Møllersen Asker Skiklubb 1:09:27
147 39189 Kaja Risvand Myrseth Bærums verk 1:09:30
148 19104 Ida Cedervall Vaagsbø Rustad IL 1:09:32
149 39118 Lina Fossen, Fossen Moelven IL/Team Sjusjøen 1:09:39
150 39136 Ulrikke Haug Asker Skiklubb 1:09:49
151 39097 Martine Balteskard Bottolfsen Røa 1:09:57
152 39147 Jenny Marie Holter Grue IL 1:09:58
153 70181 Ella Ulrikke Wisth Vestre Aker Skiklubb 1:10:02
154 39203 Sabina Ragnvaldsen Try 1:10:08
155 39152 Ingrid Marie Stubban Hygen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:10:15
156 39170 Margrethe Liahjell Lyn Ski 1:10:16
157 39193 Julie Dahl Norland Lyn Ski 1:10:43
158 39095 Emilie Bodahl Mjøndalen Ski 1:10:47
159 39110 Judith Eiksund Sæthre Fossum 1:11:06
160 39080 Cathrine Marie Bakken TRY IL 1:11:10
161 39219 Karoline Solberg Drøbak-Frogn IL ski 1:11:13
162 70158 Synne Syrstad Røa IL 1:11:39
163 70159 Erle Sofie Syvertsen Kjelsås IL 1:11:53
163 39177 Maria Lundin Haslum IL 1:11:53
165 39199 Selma Eidseter Olsen Fossum 1:11:54
166 39181 Vilde Løland Vestre Aker Skiklub 1:12:02
167 39135 Thea Marie Haug Koll IL 1:12:03
168 39197 Andrine Nøbben Asker Skiklubb 1:12:14
169 39140 Julie Hjellegjerde Martinsen Røa 1:12:22
170 39161 Anette Berg Kløvstad Brøttum il/Team Sjusjøen 1:12:31
171 70189 Johanne Aas Vestre Aker Skiklubb 1:12:47
172 19101 Vilde Marie Skattum Bokalrud Gjøvik skiklubb 1:13:08
172 70197 Iben Linberg Gjøvik skiklubb 1:13:08
174 70187 Amelie F. Aamodt Rustad IL 1:13:11
175 70160 Emilie Sørkedalen-Linaae Lyn Ski 1:13:12
176 39184 Filippa Marcussen Lyn Ski 1:13:20
177 19107 Erle Holmsen   1:13:28
178 70184 Ingeborg Øvreeide Kjelsås 1:13:35
179 39146 Ellisif Luytkis Holstrøm Fossum 1:13:37
179 39084 Cornelia Duun Benjaminsen Fossum 1:13:37
181 39079 Hedda Bagsjøberget Vang Skiløperforening 1:13:46
182 19103 Thea  Utaker Vestre Aker Skiklub 1:14:04
183 39141 Alisa Hjelmås Kjelsås Langrenn IL 1:14:10
184 39142 Lina Hoff Søndre Land IL 1:14:21
185 39132 Matilde Hals Bækkelaget 1:14:28
186 70193 Hanna Andersen Heming 1:14:31
187 19110 Hanna Hasselquist Evensen   1:14:39
188 70164 Mathilde Wilhelmsen Thy Nittedal IL 1:14:46
189 39166 Mia Langeland Haslum IL 1:14:58
190 70194 Nikita Baschong Sør-Fron il 1:15:07
191 39217 Tuva Merete Snekkerhaugen Nittedal IL 1:15:22
192 39105 Ina Dahl Haslum IL 1:15:25
193 39082 Anniken Baklund Try 1:15:28
194 39179 Ingrid Lyngstad Nittedal IL 1:15:33
195 39145 Iris Holst Haslum 1:15:37
196 39188 Oda Molland- Gisvold IL -TRY 1:15:38
196 70188 Hannah Halvorsen Aarset Haslum IL 1:15:38
198 39101 Marthe Brekke Lyn Ski 1:15:48
199 70162 Hanne Emilie Tannum Sørkedalens Idrettsforening 1:15:53
200 39087 Mathilde Vallestrand Berg Lyn Ski 1:16:06
201 70165 Nora Tomine Tretli Rustad IL 1:16:07
202 70157 Silje Etholm Svangtun Lyn Ski 1:16:25
203 70166 Lea Trong-Johansen Lyn Ski 1:16:26
204 39126 Thora Lundeby Grønvold Grue IL 1:16:30
205 39117 DIANA FORGAARD Jardar 1:16:42
206 39198 Pernille Fausa Olsen Heming 1:17:10
207 39092 Karoline Platou Bjørnsen Haslum IL 1:17:44
208 39183 Henriette Malerstuen Bjørndal IF Ski 1:17:48
209 39111 Benedicte Ellefsen Haslum IL - Ski 1:17:54
210 39209 Marie Røiri Lyn Ski 1:17:55
211 39164 Hedda Kvalheim Nittedal IL 1:17:56
212 39148 Anna Kristina Hovden Nittedal IL 1:18:09
212 70156 Kristine Svalheim Rustad IL 1:18:09
214 70180 Martine Wisløff Bækkelagets SK 1:18:12
215 39098 Maja Kirkeby Brastad DFI 1:18:22
216 70178 Åste Weider Botten Lyn Ski 1:18:38
216 39204 Kaia Elisabeth Randklev Fossum IF 1:18:38
218 70175 Maria Vestre Tomrefjord il ski 1:18:40
219 39180 Oda Løland Vestre Akers Skiklub 1:18:58
220 70163 Iselin Thorberg Fossum 1:19:12
221 39205 Ada Rieber Bærums Verk IF 1:19:46
222 39121 josephine hjorth frandsen Haslum Ski 1:20:05
223 39127 Kristine Gulbrandsen Skodje Il 1:20:39
224 70174 Ida Marie Vang   1:24:10
225 39089 Runa Bergum Nilsen Søndre Land IL 1:24:48
226 39173 Tuva Ludvigsen Søndre Land IL 1:24:54
227 70185 Silje Maren Sæby Aadahl Kråkstad Idrettslag 1:28:29
228 39139 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Lørenskog Skiklubb - Langrenn 1:28:36
229 39231 Cornelia Sommerfelt Lyn Ski 1:30:31
230 39086 Frida Berents Heming 1:37:43
231 39215 Kaja Skikkelstad Bratvold Søndre Land IL 1:38:05
232 39156 Malin Johansen Moelven Idrettslag 1:38:06
233 39091 Emma Bjørgo Aarstad Søndre Land IL 1:38:26
234 70177 Anine Wahlund Rælingen skiklubb 1:43:01
235 39191 Madelen Nordahl Rælingen 1:43:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +