UngdomsBirken - Klasse Jenter 13 år

UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Jenter 13 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 37016 Tiril Kristine Knotten Ivrig Il 46:42
2 37054 Carlotta Kim Krüger   46:43
3 37034 Ingrid Hermine Fürst Heming 47:10
4 37058 Hedda Bakkemo Gjøvik skiklubb 47:18
5 37055 Line Maltun Helland Kjelsås IL Ski 47:46
6 37009 Helene Marie Fossesholm Vestfossen IF 47:50
7 37041 Carina Sveen Strandbygda il 48:12
8 37040 Runa Ulvang Kjelsås 49:13
9 37067 Margrethe Bergane Glassverket IF 50:10
10 37060 Karoline Grøtting Hernes IL 50:29
11 37046 Tiril Loen Lillehammer Skiklub 50:32
12 37001 Sigrid Leseth Føyen Kjelsås Langrenn 50:42
13 37022 Ingeborg Sørhøy Tufte Larvik ski 50:44
14 37069 Ragnhild Aarekol Vindafjord IL 50:50
15 37052 Margrethe Wettre Andreassen Asker Skiklubb 50:56
16 37043 Lina Eikenes Hvamstad Rustad 51:00
17 37099 Anita Bueno  Lindmoen Raufoss 51:12
18 37033 Mina Lunde Røa 51:16
19 37026 Julie Moger Lillehammer Skiklubb 51:17
20 37032 Øydis Norland Gjøvik skiklubb 51:32
21 37142 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 51:33
22 37188 Anniken Ranvik Konnerud IL 51:34
23 37057 Ida Ramstad Nittedal IL 51:36
24 37074 Henriette Andersen MjøsSki 51:37
25 37053 Kaja Aamodt Grønlie Røa IL 51:40
26 37018 Vilde Kverndal Veslegard Fjellet IL 51:42
27 37048 Frida Tendal Rustad 51:47
28 37047 Mari Torsteinsrud Fjellet IL 51:48
29 37025 Marie  Sølverud Wangen Magnor UL 51:49
30 37187 Andrea Ranvik Konnerud IL 51:51
31 37027 Marthine Herger Lindgren Jutul Il 52:04
32 37030 Maren Aaberg Navarrete LØRENSKOG SKIKLUBB 52:07
33 37004 Thea Snortheimsmoen Vestre Slidre IL 52:12
34 37120 Julie Grøndalen Raufoss Il langrenn 52:13
35 37035 Constance Løken Dahl Heming 52:15
36 37050 Mari Gåsbakk Fossum IF 52:20
36 37098 Julia Brønmo Njård 52:20
38 37116 Nora Galåen Kjelsås 52:37
38 37017 Kristina Bergquist Rømskog Il 52:37
40 37113 Bethina Staulen Fredin Gulset iF/Grenland ski 52:40
41 37231 Elise Viste Rustad IL 52:46
42 37014 Gyrid Øygard Førde il 52:56
42 37029 Sigrid Sofie Wien Stenersen Hamar Skiklubb 52:56
44 37020 Nora Andersen Røa IL 52:59
44 37233 Lea Stabæk Wenaas Røa 52:59
44 37118 Vilde Golberg Njård 52:59
47 37006 Carolina Hernandez Vråle Konnerud IL 53:12
48 37005 Silje Berner Myhre Fossum IF 53:18
49 37238 Kari Runarsdotter Øye Vestre Slidre idrettslag 53:20
50 37181 Vilde Opsanger Rebbestad Fossum IF Ski 53:24
51 37170 Aurora Myhrum Lommedalens IL 53:25
52 37208 Frøya Bildøy Sollien Lommedalens IL 53:27
53 37131 Amalie Marie Hov Asker Skiklubb 53:31
54 37019 Nora Nikoline Falck Asker Skiklubb 53:37
55 37023 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 53:39
56 70136 Hedda Holden Vestre Slidre 53:41
57 37021 Heidi Linn Øti 53:53
58 37128 Camilla Stav Hjelde HEMING IL 53:59
59 37056 Nora Meli Svea skilag 54:01
60 37242 Julie Sofie Franksdatter Aas Jutul Il 54:05
61 37037 Silje Hauknes Svendsen Gjerdrum il ski 54:08
62 37012 Maria Finni Magnussen Nittedal IL 54:12
63 37039 Otilie Børresen Bollingmo Raufoss Il langrenn 54:14
64 37140 Silje Holm Johannesen IL Bever'n 54:20
65 37042 Amalie Andersen Heming 54:26
66 37215 Tuva Aas Stræte Haugsbygd IF 54:30
67 37225 Ulrikke Haugen Tverbekkmo Raufoss Il langrenn 54:32
68 37226 Helene Unander Njård 54:35
69 37195 Kristine Meinert Rød Oppegård IL 54:39
70 37013 Nora Marie Storvik Grønvold Hakadal 54:42
70 37115 Sara Grini Frøisli Kjelsås IL 54:42
72 37062 Julie Henriette Arnesen Konnerud IL 54:43
73 37045 Karen Myklebust Vang Skiløperforening 54:49
74 37135 Kirsti Høiholt-Vågsnes Søre Ål IL 54:51
75 37228 Hege Utkvitne Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 54:55
76 37015 Selma Andersen Røa IL 54:56
77 37010 Monika Høistad Bruce Lillehammer Skiklub 55:04
78 37065 Dina Kolderup Lund Rustad 55:08
79 37110 Nora Johanne Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 55:09
80 37024 Johanne Midttun Systad Lyn Ski 55:11
81 37107 Nina Lovise Davies Njård 55:25
82 37002 Ada Eide Longva Ottestad IL Ski 55:27
83 37169 Elin Mikkelsplass Bromma 55:33
84 37003 Ida Benjaminsen MjøsSki 55:35
85 37176 Mina Holmen Nilssen MjøsSki 55:37
86 37038 Martine Svendsby Tistedalen FL-Ski 55:38
87 37200 Marie Nesbakken Sande Harestua 55:40
88 37159 Mia Edland Lunde Fossum 55:42
88 37075 Synne Haug Andersen Lommedalen IL 55:42
90 37126 Live Rygnestad Haugerud Lyn 55:44
91 37209 Maja Solsrud   55:54
92 37168 Hedda Mikalsen Driv IL Ski 55:55
93 37189 Hanna Revelsby Fet skiklubb 55:56
94 37132 Maren Hov Fodnæss Lommedalen 55:58
95 37080 Vårhild Bakke Berntzen Nittedal IL ski 56:16
96 37138 Martine Lunder Jensen Fet skiklubb 56:17
97 37066 Christine Thorvaldsen Try 56:21
98 37063 Martine Agner Strand Holmen IF 56:31
99 37051 Hanne Eide Rapp Gjerdrum IL - Ski 56:43
100 37011 Martine Grøttum Engen Røa IL 56:46
101 70135 Brinje Haugli Lyn Ski 56:48
102 37134 Emma Hult Ottestad IL 56:50
103 37202 Tuva Sanne-Grini Kjelsås IL 56:51
104 37101 Ylva Finne Byrløkken Nittedal Ski 56:55
105 37232 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 57:00
106 37163 Tuva Tomren Malmberg Drøbak Frogn IL 57:10
107 37217 Vårin Sætra Schefte Oppegård IL 57:14
108 37044 Ingvild Soland Bolin Fossum IF 57:16
109 37061 Hanne Kampenhøy Nordbygda/Løten Ski 57:25
110 37137 Mille Therese Jacobsen Fossum IF 57:27
111 37241 Julie Aarvak Bakklund Fossum 57:36
112 37220 Marte Tangen Rustad IL 57:37
113 37028 Mathilde Hauge Harviken Strandbygda il 57:41
114 37095 Kaja Bollingmo Kjelsås IL 57:45
115 37205 Solvor Seim Hamar Skiklubb 57:54
116 37119 Hannah Elisabeth Grude Rustad IL 58:02
117 37186 Vilde Skirstad Pollen Haslum 58:08
118 37007 Hennie Rosalie Engebretsen Norcem/Leca/Bygg.no 58:11
119 37087 Anniken Berger   58:24
120 37064 Hennie Thoeneie Asker Skiklubb 58:25
121 37172 Julie Neby Hamar Skiklubb 58:28
121 70142 Pernille Wardenær Oppegård IL 58:28
123 37177 Anne Marte Nordeng Nordre Land IL 58:41
124 37143 Marte Jørstad-Langsrud Fossum IF 58:43
125 37211 Mille Sparboe Røa IL 58:44
125 37144 Helene Kjeldaas Botne SK 58:44
125 37184 Hege Pettersen Fossum 58:44
128 37103 Anna Bårdseng Vang Skiløperforening 58:50
129 37151 Thea Land Konnerud IL 58:52
130 37125 Mari Hanesand Asker Skiklubb 58:53
131 37213 Rikke Storli Ottestad Ski 58:54
132 37227 Carmen Maria Usler Rustad IL 59:03
133 37236 Henriette Evjen Winum Hakadal IL 59:08
134 37194 Idunn Cecilie Rolfsen HEMING IL 59:12
134 37224 Fanny Dan Tomter Nordbygda Løten ski 59:12
136 37100 Tuva Bygrave ØHIL 59:22
136 37147 Kjersti Engen Korsæth Lillehammer Skiklub 59:22
138 70133 Janicke Faye ØHIL 59:23
139 37117 Hanna Gjerdingen   59:26
140 37096 Ingvild Bossum Søre Ål IL 59:44
141 37150 Mari Laingen Ringebu og Fåvang skiklubb 59:53
142 37173 Ylva Nereng Sørlie Raufoss Il langrenn 59:55
143 70137 Anne mathea Morken RFski 1:00:02
144 37230 Kaja Vikerhaug Fet skiklubb 1:00:04
145 37219 Ida Kristine Tandberg Kjelsås IL - langrenn 1:00:08
146 37130 Mathilde Hongseth HEMING IL 1:00:09
147 37059 Elisabeth Lykken Hamre Søre Ål IL 1:00:19
148 37145 Mari Kjelle IL ROS 1:00:21
149 37086 Marte Heimdal Berg Fossum IF 1:00:24
150 37127 Selma Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 1:00:32
151 37111 Kristin Schei Eriksen Bærums Verk IF 1:00:37
152 37106 Helle Dahl Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:00:41
153 37191 Marte Riddervold Asker Skiklubb 1:00:47
154 37081 Martine Bakken Lyn Ski 1:01:01
155 37201 Ann Sophie Skaalvik Sandøy Bromma IL 1:01:04
156 37129 Ingrid Emblem Holte Gjerstad IL 1:01:10
157 37180 Torill Oldernes Høybråten og Stovner IL 1:01:11
158 37088 Hanne Berget ØTI Ski 1:01:13
159 37093 Caroline Grotøy Bjørgum Fossum IF 1:01:21
160 70148 Maria Vold Asker Skiklubb 1:01:22
161 37077 Filippa Andresen Røa 1:01:23
162 37158 Elise Fjeld Lundberg IL R.O.S. 1:01:35
163 37152 ingvild langeggen bevern il 1:01:43
164 37175 Mari Nestli LØRENSKOG SKIKLUBB 1:01:47
164 37155 Fride Skjønsberg Li Gjelleråsen IF 1:01:47
166 37190 Tonje-Malin Rhrich Konnerud Idrettslag, ski 1:01:57
167 70143 Maren Østgård Bækkelagets Sportsklubb 1:02:04
168 37082 Jenny Baklid Konnerud IL 1:02:05
169 37114 Ingvild Skoe Fredriksen ØHIL 1:02:28
170 37036 Kristine Eide Rapp Gjerdrum IL - Ski 1:02:45
171 37161 Ingeborg Lønnum Kjelsås 1:02:54
171 37146 Ragni Andreassen Kollien Asker Skiklubb 1:02:54
173 37182 Emma Wisnes Paulsen Fossum IF 1:03:04
174 37153 Emma Meyer Larsson Jardar IL 1:03:09
175 37094 Nora Bjørnholt Sørkedalen IF 1:03:16
176 37148 Camilla Krogh Ottestad IL Ski 1:03:35
177 37174 Therese Ness Oppegård IL 1:03:44
178 70147 Maria Folgerø Haslum IL 1:03:46
178 37237 Thea Wisløff Heming 1:03:46
180 70131 Nikoline Alnes Oppegård IL 1:03:49
181 37164 Alvilde Marthinsen Lundberg ROS IL 1:03:59
182 70141 Stine Rokne Vågen Koll IL 1:04:02
183 37193 Ingeborg Rognstad Brandbu IF 1:04:03
184 37112 Inger-Anne Fauske Byaasen Skiklubb 1:04:07
185 37192 Ingrid Pernille Rismark IL ROS 1:04:33
186 37229 Siri Vegsund Staver Jardar IL 1:04:38
187 37121 Edda Lind Gudmundsdottir ØHIL 1:04:48
188 37092 Iben Berntzen Holmen IF 1:05:06
189 37090 Rikke Bergstrøm Håkerud Skedsmo Skiklubb 1:05:15
190 37197 Jenny Saga Heggedal Ski 1:05:32
191 37089 Mina Bergskaug Koll IL 1:05:37
192 37235 Mia Kristine Wiig Skimt Langrenn 1:05:56
193 37165 Zandra Martinsen Haslum IL 1:05:58
194 37179 Tiril Nyhaugen Leirsund IL 1:06:31
195 37073 Mathilde Amdam Konnerud IL 1:06:35
196 37079 Synne Asplund   1:06:38
196 70132 Oda Anskau Haslum IL 1:06:38
198 37122 Caroline Gunnufsen Rustad IL 1:06:56
199 37109 May Siri Ebbesen ØHIL 1:06:57
200 37185 Marie Oceane Pilskog Njård 1:07:12
201 37124 Helene Janshaug Halvorsen JAR IL 1:07:50
202 37222 Selma Teigland Fossum 1:07:54
203 37199 Sina Samuelstuen Brøttum 1:09:01
204 70144 Ine Sønsthagen Åslia skilag 1:09:15
205 70139 Natascha Silber Vind 1:09:34
206 37083 Celine Sommerfeldt Bentzen IL TRY 1:09:50
207 37207 Marie Skogheim Åslia skilag 1:09:53
208 70140 Christine H Thorstensen Lyn Ski 1:09:54
209 37218 Hanna Grimstad Sørhøy Rustad IL 1:10:16
210 37091 Mari Ying Raadim Berntsen Fossum IF 1:10:27
211 37214 Ane Straumsheim Fossum IF 1:10:29
212 37123 Anette Gyrre   1:11:08
213 37157 Ingrid Lund Hovden Holmen IF 1:11:11
214 70145 selma ødegaard  lauen Lillehammer Skiklubb 1:11:33
215 37183 Anne Marte Skrindo Pettersen Rustad Langrenn 1:11:45
216 37097 Pernille Brubakk   1:12:08
217 37216 Helle Moss Syversen   1:12:36
218 70138 Nora Rivrud ØHIL 1:12:55
219 37212 Stine Støylen Stavdal Bjørndal IF 1:13:09
220 37078 Selma Askildsen ØHIL 1:14:12
221 70130 Ingrid Utgaard Aasen Lyn Ski 1:15:58
222 37149 Birgitta Kumar Westberg Lyn Ski 1:15:59
223 37178 Ragne Norstein Rustad IL 1:18:22
224 37239 signe sofie aal sellæg Søre Ål 1:20:12
225 37167 Tuva Hafstad Medhus Lillehammer Skiklub 1:20:44
226 37108 Katrine Dirdal Jardar 1:22:22
227 37105 Maren Christiansen Lørenskog skiklubb Langrenn 1:28:34
228 37221 Hannah Wichstrøm Teigland Fossum 1:29:18
229 37133 Hannah Hovdal   1:30:36
229 37234 Hedvig Sofie Westlie   1:30:36
231 37141 Andrea Kinn Johannessen   1:30:37
232 37210 Thea Solås   2:06:17


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +