UngdomsBirken - Klasse Jenter 14 år



UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Jenter 14 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 36030 Anna Slåen Tormod Skilag 47:49
2 36062 Hanne Wilberg Rofstad Byåsen IL 47:55
3 36007 Marie Laukli Konnerud IL 47:56
4 36027 Berit Nordsæter Resell Byåsen IL 47:57
5 36059 Karianne Olsvik Dengerud Kjelsås IL langrenn 47:59
6 36046 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 48:00
7 36039 Sofie Voraa Haslum/Ntg-u 48:23
8 36006 Sanne Njaastad Kjelsås IL 48:34
9 36063 Karen Amalie Nordseth Snertingdal If Ski 48:35
10 36024 Andrine Harriet Fremstad Nanset Ski 48:43
11 36041 Solveig Rief Armo Skoppum IL Ski 48:53
12 36028 Thea Sørum Gjelleråsen IF 49:10
13 36008 Tiril Bergitte Lund Fossum IF 49:11
14 36049 Sara Borchgrevink Fossum IF 49:13
15 36031 Kristine Strandlie Gjøvik skiklubb 49:20
16 36034 Stine Stadsvik Fossum IF 49:24
17 36005 Ida Marie Hagen   49:28
18 36047 Marthe Dehn Haslum IL 49:29
19 19063 Isa Skeie Fossum 49:31
20 36043 Lucie Bang Fossum IF 49:37
21 36037 Pia Anine Solbu Stangebye Lyn Ski 49:57
22 36035 Ane Grøtan Wang Haslum IL 50:14
23 36036 Tuva Overrein Lunde Røa IL 50:18
24 36064 Hege Lindvik Stubrud   50:19
25 36061 Margrethe Jensen Gjerde Try 50:23
26 36066 Kristine Kleivi Kjelsås Langrenn 50:24
26 36065 Guri Sollien Hulbak Hemsedal IL 50:24
28 36044 Mari Victoria Robøle Lien Hamar Skiklubb 50:30
29 36050 Annette Berntsen Vind IL 50:32
30 36019 Victoria Sæther Magnor UL 50:46
31 36142 Kjersti Lundqvist Ås IL 50:58
32 36128 Marit Kragh Kjos Haslum IL - Ski 51:00
33 36052 Nikoline Lund Holme Skoppum Ski 51:05
34 36042 Thea Charlotte Hansen   51:11
35 36003 Hennie Wahlstrøm Krogstad Try 51:13
36 36068 Mathilde Eiklid Sørkedalens IF 51:15
36 36161 Christine Næss Dikemark Idrettsforening 51:15
38 36179 Rebekka Stangvik Gjelleråsen Ski 51:22
39 36053 Eline Kvam Øyer - Tretten IF 51:23
40 36025 Pernille Katla Haslum IL 51:24
41 36002 Selma Elise Kildahl   51:25
42 36058 Marianne Kure Ås 51:27
43 36122 Lisa Hustad Byåsen IL 51:44
44 36022 Stine Johansen Åslia skilag 51:54
45 36009 Johanne Dahl Norland Lyn Ski 51:57
46 36054 Ingrid Johnsen Åsen IL 52:03
47 36004 Marie Harstveit Rustad IL 52:04
48 36134 Maria Felicia Kaasbøll Byåsen IL 52:14
49 36013 Hanna Killingstad Konnerud IL 52:21
50 36015 Martine Sogn-Larssen IL TRY 52:25
51 36074 Kristine Amundsen Oddersjaa 52:26
51 36023 Nora Sanness Kjelsås IL 52:26
51 36018 Tora Drage Roti Røa IL 52:26
54 36109 Benedicte Germundson Heming IL Ski 52:30
55 36016 Maria Norheim Morken Kjelsås IL - ski 52:34
55 19060 Silje Milli Eidsvold Værks Skiklub 52:34
57 36010 Oda Støen Kolkinn Søndre Ål Sportsklubb 52:35
58 36127 Caroline Molland Karlson Kjelsås IL 52:46
59 36185 Julie Torgersen Haslum 52:48
60 36103 Kristin Fagerli Røa IL 52:54
61 36017 Ingvild Fossgård Bækkelagets SK 52:57
62 36040 Ingrid Leuckfeld Pedersen Kjelsås 52:58
63 36067 Sigri Bergum Øyer-Tretten IF 53:01
64 36156 Hanne Nilsen MjøsSki 53:02
65 36133 Ingrid Gylterud Kvålsgard   53:03
65 36014 Kristine Bekken Gulbrandsen Brandbu IF 53:03
67 36187 Silje Marie Ulvang Gjelleråsen Ski 53:12
68 36106 Thea Helene L. Foss Varde IL 53:24
68 36087 Angelica Bratteng Gjelleråsen Ski 53:24
70 36012 Ingrid Thune Rolfsen Fossum Idrettsforening 53:26
71 36144 Susann Fedreheim Lyngnes MjøsSki 53:31
72 36038 Ane Bjørgum Valås Byåsen IL 53:37
73 36135 Maiken Lie Kjelsås IL 53:38
74 36105 Selma Rydland Fjøsne Nittedal IL 53:45
75 36001 Siri Vestengen Nittedal IL 53:58
76 36141 Johanne Lunde Ragnhildsløkken Vind IL 54:00
76 36021 Pernille Bakken Vind IL 54:00
78 36032 Anna Littorin Sandbu Lyn Ski 54:03
79 36091 Anne Bunemann De Besche Try 54:06
80 36033 Hanne Myhr Vallset Il 54:13
81 36056 Karoline Wardberg Høiby Åsmarka IL/Team Sjusjøen 54:17
82 36154 Iris Mæhlumsveen Byåsen IL 54:24
83 36197 Tilde Øyjordet Lom il 54:29
84 36199 Hanne Åsheim Kjelsås IL 54:34
84 36026 Tonje Rognerud Bøe Røa IL 54:34
86 36150 Margrethe Miøen Fossum 54:54
87 36104 Mari Balke Fjellang Koll IL 54:58
87 36045 Ragne Norrud Røa IL 54:58
89 36200 Nora Tveit Langerud MjøsSki 55:11
90 36078 Kaja Ausland SSK Oddersjaa 55:13
91 36191 Malin Warset Fossum IF 55:15
92 36095 Christine Dalsjø Fredriksen Magnor UL 55:19
92 36184 Julie Syversen   55:19
94 36029 Anna Maria Østbye Mysen IF 55:23
95 19057 Mina Lilleheier Ås IL 55:27
96 36076 Juni G Andenæs Holmen 55:37
97 36151 Anna Mjølstad-Svendsen Varde IL 55:41
98 36098 Marta Eik Tomrefjord il ski 55:44
99 36162 Anne Ofstad Konnerud IL 55:49
100 36155 Eva Nesje-Haugli Søre Ål IL 55:53
101 36195 Linn Mei Waaler DFI 55:54
102 36163 Camilla Olberg BSF 55:56
102 36080 Elin Bartnes Fet skiklubb 55:56
104 36192 Rikke Wiik IL ROS 56:07
105 36139 Anna Cecilie Linløkken LØRENSKOG SKIKLUBB 56:10
106 36164 Thea Heegaard Olsen Mjøndalen IF 56:12
106 36090 Silja Persson Bunde Kjelsås 56:12
108 36176 Frida Sanne-Grini Kjelsås IL 56:15
109 36153 Marte Morgenlie Skei Kjelsås 56:17
110 19055 Rønnaug Hansæl-Nergaard Kvikne IL 56:18
111 36190 Karoline Wangen-Eriksen Røa IL 56:20
112 36020 Tuva Nesheim Flatebakken Haslum IL 56:34
113 36083 Sara Berg-Westskogen Kjelsås 56:39
114 36145 Malin Alise Løvstad IL TRY 56:51
115 36137 Thea Turvoll Lien Hokksund IL 56:53
116 36115 Ingrid Hasaas Fossum IF 56:54
117 19059 Stine Emilie Åmodt Lønstad Østre Toten Skilag 57:01
118 36174 Emma Ryen Hamar Skiklubb 57:05
119 36183 Kamomilla Sunde Brandbu IF Ski 57:30
120 36117 Gjertrud Rasch Haugen IL ROS 57:36
121 36051 Heidi Grøholdt Sørkedalens IF 57:45
122 19064 Henriette Spidsberg Fossum 58:08
122 36136 Maja Sogn Lien Fossum 58:08
124 36073 Anne Sigrid Alm Gran IL 58:14
125 36057 Sirianne Carlsen Rymoen Moss skiklubb 58:18
126 36194 Ingrid Marie Wølneberg Jardar IL 58:22
127 36101 Kristine Søreng Engen Snertingdal If Ski 58:23
127 36129 Andrine Kleiven Heidal IL 58:23
129 36100 Synne Ekre Heidal IL 58:27
130 36157 Ida Johansen Norberg ROS IL 58:32
131 19061 Eira Rapp Magnor UL 58:43
132 36120 Hedda Horn Rønneberg Røa IL 59:07
133 19066 Maren Holmsen   59:08
134 36118 Jorid Hoel il kolbukammeratene 59:23
135 36170 Emilie Reinholdt Oppegård IL 59:30
136 36075 Selma Amundsen Fossum IF 59:31
137 36158 Maren Norderud Haslum IL 59:49
138 36148 Thea Eikeland Melen Heming 59:52
139 36096 Mia Gundhus Dyrberg Holmen IF 59:53
140 36188 Hanna Vestre Tomrefjord il ski 59:57
141 36193 Sarah Wøllo IL Bevern 59:59
141 36125 Andrea Johnsrud Gran IL Ski 1:00:00
143 36114 Ida Harsem Holmen 1:00:10
144 36132 Helene Krokfoss LØRENSKOG SKIKLUBB 1:00:26
145 36113 Andrine Hammer J/H Langrenn 1:00:37
146 36165 Julie Katharina Petterøe HEMING IL 1:00:43
147 36130 Sofie Klokset Tomrefjord il ski 1:01:10
148 36173 Helene Roaas Skimt 1:01:12
149 36146 Elida Veidahl Martinsen Vang skiløperforening 1:01:14
150 36147 Mina Martinsen Nittedal IL 1:01:21
151 36177 Andrine Reksen Sole Lom Idrettslag 1:01:36
152 36201 Karoline Sjulstad Svarstad il 1:01:39
153 36182 Randi Fjelltun Stensvand IL ROS 1:01:41
154 19053 Hanna Frisinger Raufoss Langrenn 1:01:52
155 36092 Synnøve Bække Sande Sportsklubb ski 1:01:57
156 36102 Elinor Evensen Smedstad Hernes IL 1:01:59
157 36111 Linnea Pflugfelder Gram   1:02:26
158 36159 Lotte Nordås Romerike Friidrett 1:02:34
159 36094 Elisabeth Caspersen Heming 1:02:40
160 36186 Selma Tærum LØRENSKOG SKIKLUBB 1:03:17
161 36116 Liv-Jorunn Bogfjellmo Haug Harestua IL 1:03:35
162 36198 Jenny Åsgård Oppegård IL 1:03:37
163 36112 Hanne  Grøtli Svergja Kvikne IL 1:03:41
164 36180 Victoria Stenseth Olberg solør ski 1:03:43
164 36086 Pernille Borch Røa IL 1:03:43
166 36172 Ine Roll-Sneve Narvik Skiklubb 1:03:47
167 36196 Nora W. Østhus BSK 1:03:50
168 36175 Celina Ryssdal HEMING IL 1:03:56
169 36108 Sanna Furuhaugen VESTRINGEN IL 1:03:59
169 19058 Oda Løken Vallset Il 1:03:59
171 19062 Malin Sannerhaugen Bjerke-IL 1:04:10
172 36079 Lisa Josefine Bakke Tistedalen Fl 1:05:07
173 36097 Helene Eger IL Bevern 1:05:55
174 36171 Vivi Jee Ribler Røa IL 1:05:57
175 36121 Nora Hundere Holmen IF Langrenn 1:06:10
176 36110 marte grafsrønningen JH-langrenn 1:06:39
177 36107 Maria Gjems French Åmot Ungdomsskole 1:07:22
178 36149 Rikke Midtenget VESTRINGEN IL 1:07:36
179 19051 Erna Marie Tøfting  Bakke Varde IL 1:07:42
180 36167 Nora Faafeng Ramberg Gjelleråsen I.F. 1:07:57
181 19052 Emilie Bilgrav Sæther Østre Toten Skilag 1:08:18
182 36089 Eline Bryne HEMING IL 1:08:44
183 36181 Lise Molden Stensrud Gran IL 1:09:20
184 19056 Liv Tone Heramb Sørskogbygda Idrettslag 1:09:38
185 36124 Alexandra K Jacobsen Nesbyen IL 1:11:20
186 36138 Astrid Lindahl Nesbyen IL 1:11:24
187 36088 Ingri Bryhn Vallset Il 1:11:49
188 36084 Celine Roos Berntsen Fredrikstad Skiklubb 1:12:29
189 36093 Helene Carlsen Skimt 1:13:42
190 36178 Katharina Sommerfelt LYN SKI / SK Rye 1:15:37


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +