UngdomsBirken - Klasse Jenter 15 år

UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Jenter 15 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 34010 Torunn Taksgaard   42:24
2 34008 Ragnhild Rønning Vikersund IF 42:36
3 34005 Solveig Hernandez Vråle Konnerud IL 43:07
4 34038 Emma Skjoldli Bulken IL 43:18
5 34035 Sigrid Bye Eidsvold Værks Skiklub 43:27
6 34004 Guro Myrset Molde og Omegn IF - Ski 43:29
7 34017 Vilde Årøen Lykke Emblem IL 44:12
8 34040 Martine Opsahl Rustad IL 44:15
9 34044 Vera Norli Haslum langrenn 44:18
10 34067 Amalie Winnes Konnerud IL 44:21
11 34002 Julie Bodahl Mjøndalen Ski 44:25
12 34070 Pia Dahl Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 44:34
13 34025 Selma Horn Koll IL 44:36
14 34029 Elena Bekken Stokke ski 44:40
15 34024 Rikke Gjeitnes Dahle Molde og omegn IF 44:45
16 34006 Jenny Pedersen Drøbak Frogn Ski/Team Toyota Follo 44:46
17 34048 Ingvild Wollebek Ås IL 44:48
18 34034 Hanna Kristine Larsen Heddal IL 44:49
19 34065 Inga Kårstad Skaar Førde IL Langrenn 44:50
20 70123 Elisabeth H Thorstensen   44:51
21 34033 Tuva Bakkemo Gjøvik skiklubb 44:52
22 34075 Aurora Ulsaker Bjørn Vang Skiløperforening 44:59
22 34011 Kaia Melhus Heming 44:59
24 34053 Stine Bratteng Nittedal IL 45:20
25 34037 Agnes Irene Longfjeld Vikersund IF Langrenn 45:31
26 34027 Vilde Blomseth HEMING IL 45:41
26 34041 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk IF 45:41
28 34014 Ingvil Ahlsand   45:45
29 34056 Henriette Sæterdal Semb Asker Skiklubb 45:55
29 34064 Louise Andersen Heming 45:55
31 34021 Oda Lund Aakre Lom il 45:58
32 34062 Ingrid Sølverud Wangen Magnor UL 46:00
33 70093 Anniken Prietz Staude HEMING IL 46:11
34 34001 Dorthe B Seierstad Raufoss IL 46:12
34 70091 Amanda H. Spjeldnæs Lyn Ski 46:12
36 70084 Karoline Gagnum Ring Asker Skiklubb 46:19
37 34050 Benedicte Rimmereid Lyn Ski 46:30
38 34012 Henriette Frølich-Olsen Fredrikstad SK 46:33
39 34032 Tina Rusten Brøttum il/Team Sjusjøen 46:56
40 34061 Ingrid Cecilie Brakstad Bækkelagets Sportsklub - ski 47:00
41 34110 Sara Langvatn Nesodden IF 47:14
42 34104 Selma Jensen Lyn Ski 47:21
43 34068 Marit Sveen Hamar Skiklubb 47:23
44 34047 Thea Sildnes Baklid   47:38
45 70098 Eira Torsteinsen   47:43
46 34069 Maria Virik Bærums Verk Langrenn 47:48
47 34003 Hannah Thorstensen Koll 48:02
48 34063 Eline Bergundhaugen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 48:04
49 34057 Guro Skari Berger Lillehammer Skiklub 48:06
50 70117 Maria Leseth Kjelsås Langrenn 48:08
51 34109 Maren Korgerud Ringkollen Skiklubb 48:14
52 34059 Ingrid Lykken Hamre Søre Ål IL 48:27
53 34043 Ingrid Aaslund Fet skiklubb 48:31
54 34055 Franziska Skogsholm Åmot ungdomsskole/Åslia skilag 48:32
55 34007 Marte Bergsland Trøsken IL 48:35
56 34092 Johanne Gregers Lyn Ski 48:37
57 34102 Lise Hveem Krogsti MjøsSki 48:40
58 34119 Aurora Moholth IL Bevern 48:47
59 34051 Synne Skjærstein Bærums Verk IF 48:48
60 34054 Heidi Therese Wiest Vang skiløperforening 48:50
61 34020 Guro Karlsen Lillehammer Skiklub 48:53
62 34066 Tale Dybvad Haugdal Byåsen IL 48:55
63 34022 Maren Sophie Talmo Koll 48:56
63 34060 Marte Wiger Høybråten og Stovner Langrenn 48:56
65 34013 Kristine Marie Embretsen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 48:57
65 34096 Tonje Hauglie-Hanssen Heggedal IL 48:57
67 34030 Kaia Ritland Thomsen Heming 48:59
68 34082 Ann-Eline Bloch Børke Byåsen IL 49:06
69 70126 Selma Landsverk Lyn Ski 49:07
70 34009 Johanne Nordheim Tveter Jardar 49:10
71 34028 Cornelia Mydske Wang Heming 49:11
72 34042 Ingvild Marie Haug Mjøndalen il 49:14
73 34058 Hedda Børsting Saltnes Asker Skiklubb 49:15
74 34105 Thea Forbord Johnsen   49:18
75 34019 Marte Andersen-Gott Husby Rustad 49:20
76 34016 Karen Johanna Frankrig   49:21
77 70116 Louise Lefdal Byåsen IL 49:36
78 34015 Julie Flatner Hansen Gjerdrum IL - Ski 49:46
79 70114 Marte Lien Johnsen Byåsen IL 49:51
80 34113 Cathrine Libæk Lyn Ski 50:04
81 70121 Marion Sveen Heidal IL 50:14
82 34089 Ida Vågsmyr Engen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 50:16
83 70124 Martha Skogeng Reiten   50:27
84 70105 Karoline Duelien Vaaje Magnor UL 50:31
85 70106 Synne Winum Hakadal IL 50:44
86 34114 Oda Libæk Lyn Ski 51:17
87 34026 Marie Wahlstrøm Heming 51:21
88 34031 Synne Jonassen   51:28
89 34081 Marie Bråten Nittedal IL 51:29
90 34094 Ella Hegg Gundersen Fossum 51:41
91 34023 Kristin Moengen LØRENSKOG SKIKLUBB 51:43
92 34036 Malin Jøranli Nordre Land IL 51:47
93 70085 Ebba Dromsrud Ross Vangskiløperforening 51:57
94 70100 Ingvild Tveita Rustad IL 52:01
95 34083 Agnes Lindstad Børresen Ottestad IL Ski 52:16
96 70097 Emma Sørset Oppegård IL 52:37
97 70087 Sandra Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 52:40
98 70120 Synne Svarstad Hanslien Lillehammer Skiklub 52:51
99 70099 Vilde Tunheim LØRENSKOG SKIKLUBB 53:15
100 70109 Vilde Øvreeide Kjelsås 53:37
101 34117 Jenny Roald Lyngstad Bækkelagets Sportsklub 53:39
102 34090 Ingvild Engh Pollestad Nittedal IL 54:05
103 34120 Ane Øren Myhre Trysilgutten 54:22
104 70125 Ane Holm Grøneng Lillehammer Skiklub 54:40
105 34088 Bjørk Margrete Ellingsbø Vang Skiløperforening 54:41
106 34093 Anine Grøterud Vikersund Langrenn 55:11
107 34052 Guro Haugland Syverinsen Bærums verk 55:29
108 70082 Nora Olafsen Rustad 55:30
109 34115 Martine Lundby Østre Toten Skilag 55:40
110 34077 Maya alice Bratland Nittedal IL 55:43
111 70127 Ebba Lindbæck Lyn Ski 55:45
112 34103 Emilie Høgås   55:57
113 34121 Ingrid Nergård Åmot ungdomsskole/Åslia skilag 56:06
114 70112 Emilie Torset Roterud IL 56:12
115 34098 Nora Heyerdahl Lyn Ski 56:43
116 70115 Ingrid Kleiven Lalm IL 56:47
117 34097 Ida Brustad Helmersen Rustad IL 57:08
118 34073 Victoria Anthonsen Øvrevoll Hosle Idrettslag 57:27
119 70104 Torbjørg Venstad Skimt 57:29
120 70089 Anna Nygård Snellingen Svea skilag 57:50
121 70122 Thea Løvaas Tennøy MOI 57:53
122 70090 Siri Spetalen   57:56
123 70110 Signe Midtbø Øyulvstad Jardar 58:24
124 70086 Nora Simone Sande IL Trysilgutten 58:41
125 34107 Vilde Kenworthy Oppegård 59:18
126 34101 Synne Hongseth HEMING IL 1:00:05
127 34079 Heidi Brekkan Hakadal IL 1:00:12
128 34106 Victoria Kenworthy Oppegård 1:00:14
129 34122 Aurora Nordahl Lystad Gjerdrum il ski 1:00:15
130 34076 Celina Bjørseth-Andersen Jardar 1:00:49
131 70103 Mina Uthus Oppegård IL 1:01:18
132 70102 Marte Uthus Oppegård IL 1:01:26
133 70081 Amalie Næss Ullensaker skiklubb 1:02:33
134 34100 Ragnhild Emblem Holte Gjerstad IL 1:03:25
135 70101 Marthe Tystad IL Trysilgutten 1:03:32
136 34116 Helene Lundin Haslum IL 1:04:00
137 70094 Kine Storli Ottestad Ski 1:04:16
138 34078 Hedvig Fjøsne Bredesen Nittedal IL 1:05:32
139 34099 Tomine Victoria Hillier Skimt 1:05:43
140 70095 Karen Johanne Svenneby Båstad Ski 1:05:59
141 34118 Johanne Markestad Båstad IL 1:06:36
142 70119 Ida Kristine  Opheimsbakken Aurdal IF 1:06:39
143 34091 Katrine Eriksen   1:06:54
144 70088 Ingrid Marie Sethne IL Kolbukam 1:10:16
145 70083 Sunniva Ramsdal Eikefjord IL 1:25:33
146 70111 Marte Sæbyl Aadahl Kråkstad Idrettslag 1:26:52


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +