UngdomsBirken - Klasse Jenter 16 år

UngdomsBirken - 15 km, klassisk
Sjusjøen til Lillehammer, Hedmark/Oppland - 9. mars 2014


Klasse Jenter 16 år - Uoffisiell liste

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 32008 Katrine Seim Hol Idrettslag 40:54
2 32025 Cecilie Mogen Oppegård IL 42:28
3 32016 Amalie Olsen Mjøndalen IF 42:44
4 32032 Marte Emilsen Nordbyga Løten ski 43:10
5 32057 Sara Pettersen Fuglu Nes Ski 43:26
6 32040 Mathilde Myhrvold Vind IL 43:45
7 32022 Hanne Mo Vaadal Roterud IL 43:54
8 32097 Mia Finjarn Thorvaldsen   44:22
9 32031 Inger-Ane Sætra Schefte Oppegård IL 44:38
10 32018 Aurora Kildahl Asker skiklubb, Team G-sport 44:47
11 32011 Maiken Min Midtskogen Stor-Elvdal 45:08
12 32056 Julie Rustad Dfi ski 45:11
13 32015 Emma Murvold Stor-Elvdal Skiklubb 45:18
14 32002 Guro Finstad Bjerken jerdrum 45:25
15 32052 Tiril Liverud Knudsen Konnerud IL 45:27
16 32038 Camilla Lie Kjelsås IL 45:53
17 32020 Anine Hallén Kjelsås IL 46:09
18 32001 Johanne Birkeland Abrahamsen HEMING IL 46:13
19 32086 Sigrid Ertresvåg Jakobsen Emblem IL 46:15
20 32079 Line Dugstad IL Bever’n 46:16
21 32055 Maria Victoria Dammen LØRENSKOG SKIKLUBB 46:18
22 32037 Anniken Skeisvoll Grimsmo Jardar 46:30
23 32024 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 46:41
24 32007 Ida Bratlie Høybråten Stovner Il 46:48
25 32035 Tina Knutsmoen   46:50
26 32048 Marte Killingstad Konnerud IL 47:01
27 32006 Hedda Hulbaklien Bakke Koll IL 47:20
28 32013 Mari Hognestad Nordre Eidsvoll IL 47:24
29 32005 Martine Korslund Roterud IL 47:35
30 32085 Marit Melby Jacobsen Svarstad Ski 47:41
31 32051 Henriette Furu Gjerdrum il ski 47:54
32 32029 Elise Gravningen Sande SK/Team Nordre Vestfold 48:15
33 32019 Vilde Thorud Koll 48:38
34 32053 Julia Mehre Ystgaard Kjelsås IL 48:39
35 32075 Vilde Brenne Bjerkeset Molde og omegn Idrettsforening 48:42
36 32026 Ina Høie Rustad IL 48:43
37 32045 Helena Kumar Westberg   49:02
38 32039 Tale Kristine Lindefjeld IL Jardar 49:03
39 32017 Karoline Strømmen Martinsen Vind IL, Ski 49:14
40 32102 Celine Kjernsval LØRENSKOG SKIKLUBB 49:15
41 32105 Torunn Elisabeth Seyffarth Asker Skiklubb 49:22
42 32058 Judith Ingela Rickertsen Hole   49:23
43 32081 Ilja Engeset IL Jardar 49:45
44 32033 Emilie Stålerød Larsen Stokke il Ski 50:20
45 32027 Åsta Sørensen Kielland Hamar Skiklubb 50:30
46 32100 Anniken Helland-Hansen Jardar IL 50:59
47 32009 Sigrid Fu Skjelbostad MjøsSki 51:07
48 32012 Emilie Røkaas Mjøndalen IF 51:18
49 32021 Marie Eskeland Øygarden Gjerstad IL 51:21
50 32093 Thea Kristine Nord Oppegård 51:50
51 32050 Linn Hege Roso Svarstad il 51:56
52 32043 Andrea Mydske Koll IL 52:24
53 32074 Madeleine Storm Bamvik Jardar 53:39
54 32101 Elida Stakston Hilleren Lillehammer Skiklub 53:42
55 32010 Elise Ullern Jardar IL 54:33
56 32036 Eirin Marie Syvertsen Kjelsås IL 54:55
57 32054 Margrethe Wisløff Holmen langrenn 54:59
58 32103 Marie E. Norløff   55:21
59 32090 Petrine Lande Koteng Fossum IF 55:52
60 32034 Aurora Olsen Juklestad Lyn Ski 56:19
61 32047 Synnøve Eik Tomrefjord il ski 56:31
62 32046 Mia-Synnøve Triumf Bjørndal IF 58:33
63 32076 Maren Borg Hof Il 58:40
64 32041 Katarina Sørhøy Rustad IL 59:00
65 32094 Maria Nygaard-Østby Fossum IF 59:59
65 32091 Martine H. Mellbye Heming 1:01:24
67 32092 Marit Nerhus Tomrefjord il ski 1:04:36
68 32084 Ingeborg Janshaug Halvorsen Stabæk IF 1:04:57
69 32044 Johanne Øderud Vatne Bækkelaget 1:08:49
70 32073 Marte Andreassen Jarjentene 1:11:20
71 32096 Vårin Salamonsen   1:53:25
71 32099 Elise Ingeborg Økern Frogner IL 1:53:25


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +