WC Lillehammer: Program| WC Ruka: Resultater| NC Gålå: Resultater| IBU WC Østersund: Program| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Vålådalen Classic Ski Marathon 2009

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

 

  Resultat Vålådalen Classic Ski Marathon Herrar      
           
  H 21 tävling 42 km Förening Land Tid Diff
1 Jerry Ahrlin Vålådalen SK S 01:46:55  
2 Oskar Svärd Vålådalen SK S 01:46:56 00:00:01
3 John Björgård Strindheim Ski N 01:46:57 00:00:02
4 Markus Leijon IFK Mora S 01:47:02 00:00:07
5 Fredrik Uusitalo Sollefteå SK S 01:48:30 00:01:35
6 Håvard Hansen  Strindheim Ski N 01:48:31 00:01:36
7 Anton Järnberg Hudiksvalls IF S 01:48:32 00:01:37
8 Olle Sjöström Karlslunds IF SF S 01:48:33 00:01:38
9 Dan Moberg Ulricehamn IF S 01:48:51 00:01:56
10 Anton Sjöholm Östersunds SK S 01:48:52 00:01:57
11 Lars Ljung Hudiksvalls IF S 01:48:52 00:01:57
12 Jonathan Thoresson Östersunds SK S 01:52:56 00:06:01
13 Pär Jonsson Dala-Järna S 01:52:58 00:06:03
14 Jonas Byman Myssjö-Oviken IF S 01:52:58 00:06:03
15 Henrik Alm Idre Sk S 01:53:00 00:06:05
16 Oskar Bergström IFK Mora S 01:54:38 00:07:43
17 Tomas Brikselli NTNUI N 01:58:36 00:11:41
18 Stefan Ekman Strömsbergs IF S 02:00:46 00:13:51
19 David Erixon IF Hallby  S 02:01:44 00:14:49
20 Mikael Andersson Trångsvikens IF S 02:04:04 00:17:09
21 Andrè Jakobsson Öråns SK S 02:04:45 00:17:50
22 Henrik Ahnbrink Sundbybergs IK S 02:07:03 00:20:08
23 Endre Stjernström Sundbybergs IK S 02:07:04 00:20:09
24 Jarle Thonstad Heimdal Ski N 02:08:23 00:21:28
25 Jesper Johnsson Selånger SOK S 02:09:04 00:22:09
26 Rune Weie Det Norske N 02:09:26 00:22:31
27 Ole Jermstad Leirådal N 02:10:22 00:23:27
28 Håkon Loe Johansen Strindheim Ski N 02:12:08 00:25:13
29 Jonas Langman SK Leksand S 02:12:24 00:25:29
30 Ole Sievet Moe Tromsö Skiklubb N 02:14:15 00:27:20
31 Anders Karlberg Tullus S 02:14:47 00:27:52
32 Tobias Ryberg SK Leksand S 02:16:53 00:29:58
33 Martin Lundholm Säterbygdens OK S 02:17:35 00:30:40
34 Morten Bjerkås Rennebu N 02:18:24 00:31:29
35 Joel Nyberg Axa SC S 02:18:36 00:31:41
36 Brian Qvortrup Köpenhamns IF DK 02:20:20 00:33:25
37 Johan Flyning Södertälje IF S 02:20:44 00:33:49
38 Jonas Fredriksson Järpens SK S 02:20:58 00:34:03
39 Lars Ebsen Boldt Köpenhamns IF DK 02:21:26 00:34:31
40 Martin Hammarlund Motala AIF SK S 02:21:43 00:34:48
41 Mikael Björertz Sya Skidklubb S 02:28:46 00:41:51
42 Mattias Johansson Östersunds SK S 02:29:04 00:42:09
43 Björn Larsson Sveaskog S 02:30:06 00:43:11
44 Andreas Bergstedt Järpens SK S 02:33:30 00:46:35
45 Stefan Welin Tullinge SK S 02:46:35 00:59:40
46 Christian Wahlström   S 03:16:24 01:29:29
           
2 John Brännström Norrköping AIS S   DNF
12 Anders Staffas Karlsbyheden IK S   DNF
8 Audun Thonstad Strindheim Ski N   DNS
15 Niclas Eklöv Sundbybergs IK S   DNS
29 Geir Bakkhaug Sör Tröndelag IL N   DNS
34 Tony Moberg   S   DNS
36 Öivind Aunöien Strindheim Ski N   DNS
37 Kurt Sandseter Follafoss IL N   DNS
38 Mikael Åkerlund Follafoss IL N   DNS
           
           
  H 21 Motion 42 km Förening Land Tid Diff
1 Joel Larsson Häggenås SK S 02:06:30  
2 Lars Persson Östersunds SK S 02:09:10 00:02:40
3 Lars Magnusson Östersunds SK S 02:09:38 00:03:08
4 Fredrik Olofsson Åsarna iK S 02:12:17 00:05:47
5 Odd Ness Statoil N 02:18:35 00:12:05
6 Göran Bäckman Kemira S 02:22:29 00:15:59
7 Jakob Larsen Centrum OK S 02:27:21 00:20:51
8 Mikael Bodne   S 02:30:42 00:24:12
9 Patrik Norberg VLDK S 02:33:54 00:27:24
10 Örjan Sandler Östersunds SK S 02:37:44 00:31:14
11 Erik Dahlberg Vattudalens LDK S 02:40:15 00:33:45
12 Terje Lillemark   N 02:40:26 00:33:56
13 Marcus Vinger Jämtkraft IF S 02:45:34 00:39:04
14 Lars Pettersson Gräftåvallen SK S 02:47:02 00:40:32
15 Dan Fritzon Undersåkers IF S 02:50:10 00:43:40
16 Are Wallin   S 02:50:23 00:43:53
17 Tobias Näslund Östersunds SK S 03:10:58 01:04:28
18 Fredrik Rosberg Aspås IF S 03:12:30 01:06:00
19 Klas Olofsson Duveds IF S 03:34:42 01:28:12
20 Christer Bengtsson Hammarby S 03:43:02 01:36:32
           
72 Staffan Näslund Östersunds SK S   DNF
71 Lars Ove Nilsson Försvarsmakten/F21 IF S   DNS
           
           
  Resultat Vålådalen Classic Ski Marathon Damer      
  D 21 tävling 42 km Förening Land Tid Diff
1 Jenny Hansson Vålådalen SK S 02:00:52  
2 Laila Kveli Lierne Ski N 02:07:08 00:06:16
3 Kicki Fransson Järpens SK S 02:11:06 00:10:14
4 Linda Forth Vörå IF F 02:24:53 00:24:01
5 Lina Alm Idre SK S 02:46:27 00:45:35
6 Daniela Profir Sundbybergs IK S 03:04:05 01:03:13
           
           
  D 21Motion 42 km Förening Land Tid Diff
1 Karin Skogholm Mälarhöjdens OK S 02:55:46  
2 Åsa Krisell Åre Slalomklubb S 02:59:32 00:03:46
3 Linda Berg BVS OK S 03:09:16 00:13:30
4 Elin Blom   S 03:16:21 00:20:35
           
           
           
           
           
  H 21 Motion 21 km Förening Land Tid Diff
1 Oscar Quicklund Östersunds SK S 00:55:43  
2 Carl Quicklund Östersunds SK S 00:55:44 00:00:01
3 Johan Ilhamn Östersunds SK S 00:55:58 00:00:15
4 Håkan Emilsson Offerdals SK S 00:55:59 00:00:16
5 Jimmy Emilsson Offerdals SK S 00:56:00 00:00:17
6 Mathias Jonasson Lucksta IF S 00:56:02 00:00:19
7 Rasmus Hörnfeldt IFK Strömsund S 00:59:03 00:03:20
8 Oscar Kardin Offerdals SK S 01:00:54 00:05:11
9 Nils Persson Östersunds SK S 01:00:54 00:05:11
10 Alexander Pastukhov Vålådalen SK S 01:02:04 00:06:21
11 Hannes Stenström Järpens SK S 01:10:58 00:15:15
12 Elias Kjemdal-Duvdal Järpens SK S 01:18:18 00:22:35
13 Jonas Ågren Vålådalen SK S 01:45:00 00:49:17
14 Daniel Enevärn SVD IF S 02:07:01 01:11:18
           
           
  D 21Motion 21 km Förening Land Tid Diff
1 Sofie Eldebro Vilhelmina IK S 01:04:36  
2 Jennie Jirhed Östersunds SK S 01:06:09 00:01:33
3 Emma Gusafsson Offerdals Sk S 01:11:03 00:06:27
4 Louise Persson Stockviks SF S 01:14:13 00:09:37
5 Isabelle Persson Stockviks SF S 01:14:13 00:09:37

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut