Ruka: Sprint K: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| 10/15 km jaktstart F: Kvinner| Menn| Gålå: 10/15 km F: Kvinner| Menn| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km K: Kvinner| Menn| Østersund: Program| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

Vassfjellet Rundt 2009

Tips en venn  Skriv ut

Herrer junior 15-20 år, 16 km

1

Eirik Telebond

Klæbu IL

 

 

1:09:32

 

2

Severin Lilleberg

Byåsen IL

 

 

1:09:50

0:18

3

Marius Bjørseth

Bratsberg IL

 

 

1:12:24

2:52

4

Tor Håkon Skogstad

Lundamo IL

 

 

1:13:41

4:09

5

Sondre Engan

Strindheim IL

 

 

1:15:32

6:00

6

Anders Broen

Klæbu IL

 

 

1:16:10

6:38

7

Martin Sommerseth

Byåsen IL

 

 

1:18:36

9:04

8

Håvard Berget

NTNUI

 

 

1:21:00

11:28

9

Martin Hovin

Lundamo IL

 

 

1:24:16

14:44

10

Sondre Michler

Byåsen IL

 

 

1:27:01

17:29

 

Sindre Schive

Byåsen IL

 

 

Brutt

 

 

Martin Riseth

Melhus IL

 

 

Brutt

 

Herrer 21-34 år, 21 km

1

Sondre Moen

Vidar

 

 

1:27:04

 

2

Dadafo Dhadabi

Kyrksæterøra

 

 

1:32:21

5:17

3

Didrik Tønseth

Strindheim Fr

 

 

1:34:27

7:23

4

Knut Anders Hatlen

Stranda IL

 

 

1:42:21

15:17

5

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

 

 

1:43:26

16:22

6

Martin Møller

NTNUI

 

 

1:46:14

19:10

7

Ove Antvord Haugereid

Namdal Løpekl

 

 

1:48:59

21:55

8

Håvard Lium

Støtet

 

 

1:49:50

22:46

9

Karl Hellmigk

NTNUI

 

 

1:56:01

28:57

10

Einar Raknes Brekke

Namdal Løpekl

 

 

1:56:50

29:46

11

Christian Schmid

 

 

 

1:56:51

29:47

12

Jorolf Withbro

Rennebu IL

 

 

1:57:25

30:21

13

Ola A Eggen

NGU BIL

 

 

2:03:25

36:21

14

Børge Hov

 

 

 

2:10:28

43:24

15

Torkild Stavik

 

 

 

2:26:33

59:29

16

Peter Karlsaune

 

 

 

2:30:25

1:03:21

17

Christian Hovdahl

 

 

 

2:51:41

1:24:37

18

Karl Frode Sjøflot

St Olav Hosp

 

 

3:08:37

1:41:33

Herrer 35-39 år, 21 km

1

Per Erik Mathisen

IK Rindalstro

 

 

2:17:05

 

Herrer 40-44 år, 21 km

1

Håvard Lorange

Freidig

 

 

1:43:45

 

2

Frank Eklo

BIL Natura

 

 

2:04:06

20:21

3

Hendrik Spilker

Ramme alvor S

 

 

2:09:45

26:00

4

Sjur Westgaard

 

 

 

2:29:05

45:20

Herrer 45-49 år, 21 km

1

Bjørn Hofsmo

Selbu IL

 

 

1:51:00

 

2

Ottar Meås

 

 

 

2:09:53

18:53

3

Pål Theodorsen

BIL Natura

 

 

2:10:50

19:50

4

Roger Kristian Nilsen

 

 

 

2:21:19

30:19

5

Geir Simonsen

St Olav Hosp

 

 

2:52:32

1:01:32

 

Erik Barø

 

 

 

Brutt

 

Herrer 50-54 år, 21 km

1

Bård Roll

Nidelv IL

 

 

2:01:57

 

2

Rolf-Peter Michler

BSK

 

 

2:04:32

2:35

3

Hans Boye Skogstad

Lundamo IL

 

 

2:38:50

36:53

Herrer 55-59 år, 21 km

1

Bård Olav Moen

Strindheim

 

 

1:51:33

 

2

Otto Helge Reitan

IL Leik

 

 

2:04:56

13:23

3

Sverre Buan

Strindheim

 

 

2:07:04

15:31

Herrer 60-64 år, 16 km

1

Arnt Johan Skjetne

Børsa IL

 

 

1:40:24

 

Damer junior, 16 km

1

Lilli Marie Ofstad

Byåsen IL

 

 

1:23:05

 

2

Anne Kjersti Kalvå

Lundamo IL

 

 

1:24:21

1:16

3

Marit Ulsund

Strindheim sk

 

 

1:25:38

2:33

4

Kristin Moe

Byåsen IL

 

 

1:38:24

15:19

5

Karoline Wollan

Byåsen IL

 

 

1:42:06

19:01

6

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

 

 

1:55:16

32:11

 

Ida Engan

Strindheim IL

 

 

Brutt

 

Damer 21-34 år, 16 km

1

Guro Sundal

Klæbu løpeklu

 

 

1:21:43

 

2

Ingrid Lorvik

Strindheim IL

 

 

1:25:29

3:46

3

Mariann Lande

Byåsen IL

 

 

1:27:40

5:57

4

Sofie Johansson

Rånaas 4H

 

 

1:28:03

6:20

5

Katharina Kahrs

NTNUI

 

 

1:31:36

9:53

6

Margot Lynum

Byåsen IL

 

 

1:33:00

11:17

Damer 35-39 år, 16 km

1

Anne Nevin

Strindheim

 

 

1:16:51

 

2

Bente Aarflot

Strindheim IL

 

 

1:20:22

3:31

3

Rosetta Steeneveldt

 

 

 

2:21:05

1:04:14

Damer 40-44 år, 16 km

1

Kathrin Höner

 

 

 

1:27:22

 

2

Trulte Marie Engan

Strindheim IL

 

 

1:37:27

10:05

3

Siri Ann Nyrnes

Kondis

 

 

1:39:50

12:28

4

Ellen Bugten

Kondis

 

 

1:47:27

20:05

Damer 55-59 år, 16 km

1

Anne-Mari Husby Aune

Strindheim IL

 

 

1:32:31

 

2

Wenche Lande

Byåsen IL

 

 

1:32:37

0:06

Mosjon, 16 km

 

Boye Andersen

 

 

 

1:36:33

 

 

Edvin Grøtan Eriksen

Melhus Ski

 

 

1:56:51

 

 

Sivert Grøtan Eriksen

Melhus Ski

 

 

1:36:05

 

 

Even Fallan

 

 

 

2:18:14

 

 

Håvard Fikkan

 

 

 

2:34:14

 

 

Ståle A Haverstadløkken

Matiq BIL

 

 

2:21:34

 

 

Ole Magnus Holden

Tiller IL

 

 

2:21:05

 

 

Kristine Høyen

 

 

 

1:55:52

 

 

Lars Rustad Johansen

Matiq BIL

 

 

2:35:33

 

 

Vegard Karlsen

Matiq BIL

 

 

2:31:41

 

 

Erik Johannes Kvam

 

 

 

1:33:56

 

 

Jørgen Løvseth

Byåsen IL

 

 

2:26:20

 

 

Helga Therese G Ofstad

 

 

 

2:05:55

 

 

Frode Rekkebo

Trønderbakeri

 

 

1:27:21

 

 

Birk Torp

Klæbu IL

 

 

3:07:39

 

 

Roar Ørdal

Ranheim Skikl

 

 

1:29:26


* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut