-->
50 min. med Petter Eliassen

VC Asiago - Menn - Sprint - Finale 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Verdenscup - Sprint finale klassisk
Asiago, Italia - 21. desember 2013

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
 1  7 KRIUKOV Nikita  1985  RUS 
 2  15 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ 
 3  19 COLOGNA Gianluca  1990  SUI 
 4  4 ROENNING Eldar  1982  NOR 
 5  2 JOENSSON Emil  1985  SWE 
 6  6 PANZHINSKIY Alexander  1989  RUS 
 7  1 HATTESTAD Ola Vigen  1982  NOR 
 8  11 GAFAROV Anton  1987  RUS 
 9  8 STAREGA Maciej  1990  POL 
 10  21 NORTHUG Tomas  1990  NOR 
 11  10 WENZL Josef  1984  GER 
 12  13 PETERSON Teodor  1988  SWE 
 13  3 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR 
 14  9 PETTERSEN Oeystein  1983  NOR 
 15  16 RAZYM Ales  1986  CZE 
 16  17 PETUKHOV Alexey  1983  RUS 
 17  23 GRUBER Mauro  1986  SUI 
 18  24 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR 
 19  26 NOECKLER Dietmar  1988  ITA 
 20  29 JYLHAE Martti  1987  FIN 
 21  20 HEDIGER Jovian  1990  SUI 
 22  22 SCHNIDER Ueli  1990  SUI 
 23  25 HAMILTON Simeon  1987  USA 
 24  27 BRYNTESSON Robin  1985  SWE 
 25  28 FRASNELLI Loris  1979  ITA 
 26  5 NEWELL Andrew  1983  USA 
 27  12 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR 
 28  18 ONDA Yuichi  1980  JPN 
 29  30 PELLEGRINO Federico  1990  ITA 
 30  14 DAHL John Kristian  1981  NOR 
 31  31 WOLZ Alexander  1991  GER 
 32  32 DEVJATIAROV Mikhail Jun.  1985  RUS 
 33  33 KERSHAW Devon  1982  CAN 
 34  34 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ 
 35  35 LECCARDI Valerio  1984  SUI 
 36  36 RASTELLI Maicol  1991  ITA 
 37  37 RETIVYKH Gleb  1991  RUS 
 38  38 RANKEL Raido  1990  EST 
 39  39 MORILOV Nikolay  1986  RUS 
 40  41 TEICHMANN Axel  1979  GER 
 40  40 GROS Baptiste  1990  FRA 
 42  42 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN 
 43  43 SELLIS Siim  1987  EST 
 44  44 EISENLAUER Sebastian  1990  GER 
 45  45 LUUSUA Ari  1988  FIN 
 46  46 DARRAGON Roddy  1983  FRA 
 47  47 PASINI Fabio  1980  ITA 
 48  48 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN 
 49  49 EINASTE Kein  1985  EST 
 50  50 KARLSSON Anton  1990  SWE 
 51  51 AUNE Paal Troean  1992  NOR 
 52  52 KETELAE Toni  1988  FIN 
 53  53 HOESLI Corsin  1992  SUI 
 54  54 JAKS Martin  1986  CZE 
 55  55 TRSAN Rok  1992  SLO 
 56  56 USTIUGOV Sergey  1992  RUS 
 57  57 NIZZI Enrico  1990  ITA 
 58  58 KUMMEL Peeter  1982  EST 
 59  59 LINDBLAD Anton  1990  SWE 
 60  60 TSCHARNKE Tim  1989  GER 
 61  61 MOTOR Konrad  1993  POL 
 62  62 NORDSTROEM Gustav  1989  SWE 
 63  63 KRECZMER Maciej  1981  POL 
 64  64 RIGONI Sergio  1986  ITA 
 65  65 BRIGADOI Mauro  1992  ITA 
 66  66 XU Wenlong  1987  CHN 
 67  67 KOOS Torin  1980  USA 
 68  68 SCOLA Fulvio  1982  ITA 
 69  69 MALYSHEV Alexandr  1989  KAZ 
 70  70 VALJAS Len  1988  CAN 
 71  71 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO 
 72  72 MIKKONEN Juho  1990  FIN 
 73  73 RAGOZIN Roman  1993  KAZ 
 74  74 KOZISEK Dusan  1983  CZE 
 75  75 SUN Qinghai  1988  CHN 
 76  76 VIERIN Francois  1990  ITA 
 77  77 COCKNEY Jesse  1989  CAN 
 78  78 SINNOTT Michael  1985  USA 
 79  79 URBANI Simone  1992  ITA 
 80  80 STROLIA Vytautas  1992  LTU 
 81  81 ZHOU Hu  1989  CHN 
Disqualified
   1002 HORYNA Ondrej  1987  CZE 
   1001 HARVEY Alex  1988  CAN 
Did not finish
   1003 PERSSON Simon  1991  SWE 

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut