-->
50 min. med Petter Eliassen

VC Asiago - Menn - Sprint - Prolog 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Verdenscup - Sprint prolog klassisk
Asiago, Italia - 21. desember 2013

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid FIS-punkter
 1  17 HATTESTAD Ola Vigen  1982  NOR   3:57.37  0.00
 2  23 JOENSSON Emil  1985  SWE   4:00.17  14.16
 3  22 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   4:02.15  24.16
 4  3 ROENNING Eldar  1982  NOR   4:02.20  24.42
 5  21 NEWELL Andrew  1983  USA   4:02.37  25.28
 6  28 PANZHINSKIY Alexander  1989  RUS   4:03.33  30.13
 7  5 KRIUKOV Nikita  1985  RUS   4:03.87  32.86
 8  1 STAREGA Maciej  1990  POL   4:04.20  34.53
 9  30 PETTERSEN Oeystein  1983  NOR   4:04.29  34.98
 10  7 WENZL Josef  1984  GER   4:04.92  38.17
 11  18 GAFAROV Anton  1987  RUS   4:04.95  38.32
 12  29 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR   4:05.18  39.48
 13  41 HARVEY Alex  1988  CAN   4:05.31  40.14
 14  4 PETERSON Teodor  1988  SWE   4:05.89  43.07
 15  49 DAHL John Kristian  1981  NOR   4:05.95  43.38
 16  8 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   4:06.02  43.73
 17  40 RAZYM Ales  1986  CZE   4:06.34  45.35
 18  12 PETUKHOV Alexey  1983  RUS   4:06.43  45.80
 19  39 ONDA Yuichi  1980  JPN   4:06.48  46.05
 20  9 COLOGNA Gianluca  1990  SUI   4:06.55  46.41
 21  25 HEDIGER Jovian  1990  SUI   4:06.63  46.81
 22  31 NORTHUG Tomas  1990  NOR   4:06.66  46.96
 23  44 SCHNIDER Ueli  1990  SUI   4:07.36  50.50
 24  64 GRUBER Mauro  1986  SUI   4:07.38  50.60
 25  32 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR   4:08.18  54.65
 26  13 HAMILTON Simeon  1987  USA   4:08.69  57.23
 27  58 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   4:08.86  58.09
 28  38 BRYNTESSON Robin  1985  SWE   4:09.12  59.40
 29  76 FRASNELLI Loris  1979  ITA   4:09.18  59.70
 30  16 JYLHAE Martti  1987  FIN   4:09.37  60.66
 31  11 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   4:09.38  60.72
 32  50 WOLZ Alexander  1991  GER   4:09.47  61.17
 33  24 DEVJATIAROV Mikhail Jun.  1985  RUS   4:09.61  61.88
 34  43 KERSHAW Devon  1982  CAN   4:09.75  62.59
 35  6 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   4:11.10  69.41
 36  51 LECCARDI Valerio  1984  SUI   4:11.37  70.78
 37  69 RASTELLI Maicol  1991  ITA   4:11.40  70.93
 38  27 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   4:11.43  71.08
 39  54 RANKEL Raido  1990  EST   4:11.50  71.43
 40  20 MORILOV Nikolay  1986  RUS   4:11.62  72.04
 41  57 TEICHMANN Axel  1979  GER   4:11.63  72.09
 41  42 GROS Baptiste  1990  FRA   4:11.63  72.09
 43  47 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN   4:11.79  72.90
 44  55 SELLIS Siim  1987  EST   4:11.82  73.05
 45  15 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   4:12.40  75.98
 46  56 LUUSUA Ari  1988  FIN   4:12.42  76.08
 47  36 DARRAGON Roddy  1983  FRA   4:13.27  80.38
 48  45 PASINI Fabio  1980  ITA   4:14.11  84.63
 49  19 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN   4:14.48  86.50
 50  75 HORYNA Ondrej  1987  CZE   4:14.50  86.60
 51  61 EINASTE Kein  1985  EST   4:14.75  87.86
 52  67 KARLSSON Anton  1990  SWE   4:14.99  89.08
 53  62 AUNE Paal Troean  1992  NOR   4:15.67  92.51
 54  34 KETELAE Toni  1988  FIN   4:16.17  95.04
 55  79 HOESLI Corsin  1992  SUI   4:16.24  95.40
 56  68 JAKS Martin  1986  CZE   4:16.26  95.50
 57  72 TRSAN Rok  1992  SLO   4:16.43  96.36
 58  2 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   4:16.59  97.16
 59  65 NIZZI Enrico  1990  ITA   4:16.71  97.77
 60  10 KUMMEL Peeter  1982  EST   4:16.75  97.97
 61  35 LINDBLAD Anton  1990  SWE   4:16.76  98.02
 62  33 TSCHARNKE Tim  1989  GER   4:16.92  98.83
 63  70 MOTOR Konrad  1993  POL   4:16.96  99.04
 64  66 NORDSTROEM Gustav  1989  SWE   4:17.59  102.22
 65  59 KRECZMER Maciej  1981  POL   4:18.87  108.69
 66  82 RIGONI Sergio  1986  ITA   4:19.54  112.08
 67  84 BRIGADOI Mauro  1992  ITA   4:19.93  114.05
 68  77 XU Wenlong  1987  CHN   4:20.00  114.40
 69  52 KOOS Torin  1980  USA   4:20.32  116.02
 70  46 SCOLA Fulvio  1982  ITA   4:20.34  116.12
 71  74 MALYSHEV Alexandr  1989  KAZ   4:20.39  116.38
 72  26 VALJAS Len  1988  CAN   4:20.85  118.70
 73  80 KLAVZAR Bostjan  1990  SLO   4:21.28  120.87
 74  48 MIKKONEN Juho  1990  FIN   4:22.13  125.17
 75  71 RAGOZIN Roman  1993  KAZ   4:22.92  129.17
 76  60 KOZISEK Dusan  1983  CZE   4:23.21  130.63
 77  53 SUN Qinghai  1988  CHN   4:23.37  131.44
 78  73 VIERIN Francois  1990  ITA   4:23.88  134.02
 79  37 COCKNEY Jesse  1989  CAN   4:25.87  144.08
 80  63 SINNOTT Michael  1985  USA   4:26.34  146.45
 81  78 URBANI Simone  1992  ITA   4:26.47  147.11
 82  81 STROLIA Vytautas  1992  LTU   4:30.16  165.77
 83  83 ZHOU Hu  1989  CHN   4:51.22  272.23
Did not finish
   14 PERSSON Simon  1991  SWE     

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut