-->
BLINK-linker under nyhet nr. 2
RESULTATER: Stadionmila| Skeikampen Rundt| BLINK Lør: Kvinner 10 km| Menn 15 km| SS Kvinner| SS Menn| Fre: Kvinner| Menn| SS Kvinner| SS Menn| Tor: Lysebotn Opp| Alle andre arrangementer

VC Asiago - Menn - Team-Sprint - Finale 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Verdenscup - Team-Sprint - Finale klassisk
Asiago, Italia - 22. desember 2013

Plass Nasjon/lag Utøvere   Tid
 1 NORWAY I       24:47.40
    ROENNING Eldar     
    HATTESTAD Ola Vigen     
 2 KAZAKHSTAN I       24:47.42
    CHEBOTKO Nikolay     
    POLTORANIN Alexey     
 3 NORWAY II       24:49.59
    PETTERSEN Oeystein     
    BRANDSDAL Eirik     
 4 RUSSIA I       24:50.03
    PANZHINSKIY Alexander     
    KRIUKOV Nikita     
 5 RUSSIA II       24:50.05
    JAPAROV Dmitriy     
    VYLEGZHANIN Maxim     
 6 SWEDEN I       25:00.33
    PETERSON Teodor     
    PERSSON Simon     
 7 JAPAN       25:11.15
    MIYAZAWA Hiroyuki     
    ONDA Yuichi     
 8 POLAND I       25:18.40
    GAZUREK Sebastian     
    STAREGA Maciej     
 9 CZECH REPUBLIC I       25:18.98
    JAKS Martin     
    RAZYM Ales     
 10 FINLAND I       25:19.48
    JYLHAE Martti     
    JAUHOJAERVI Sami     
 11 GERMANY I       Semifinale
    TEICHMANN Axel     
    TSCHARNKE Tim     
 13 UNITED STATES I       Semifinale
    HAMILTON Simeon     
    NEWELL Andrew     
 14 ITALY III       Semifinale
    NIZZI Enrico     
    RASTELLI Maicol     
 15 CZECH REPUBLIC II       Semifinale
    HORYNA Ondrej     
    KOZISEK Dusan     
 16 ITALY II       Semifinale
    PELLEGRINO Federico     
    FRASNELLI Loris     
 17 SWITZERLAND II       Semifinale
    SCHNIDER Ueli     
    GRUBER Mauro     
 18 FRANCE       Semifinale
    DARRAGON Roddy     
    GROS Baptiste     
 19 ITALY I       Semifinale
    PASINI Fabio     
    NOECKLER Dietmar     
 20 ESTONIA I       Semifinale
    RANKEL Raido     
    SELLIS Siim     
 21 SLOVENIA       Semifinale
    KLAVZAR Bostjan     
    TRSAN Rok     
 22 CHINA       Semifinale
    SUN Qinghai     
    XU Wenlong     
 23 POLAND II       Semifinale
    ANTOLEC Jan     
    MOTOR Konrad     
 24 GERMANY II       Semifinale
    ANGERER Tobias     
    WOLZ Alexander     
 25 CANADA II       Semifinale
    COCKNEY Jesse     
    VALJAS Len     
 26 ESTONIA II       Semifinale
    EINASTE Kein     
    KUMMEL Peeter     
 27 ITALY IV       Semifinale
    RIGONI Sergio     
    BRIGADOI Mauro     
 28 FINLAND II       Semifinale
    LUUSUA Ari     
    KETELAE Toni     
 29 UNITED STATES II       Semifinale
    KOOS Torin     
    SINNOTT Michael     
 30 KAZAKHSTAN II       Semifinale
    MALYSHEV Alexandr     
    RAGOZIN Roman 
 

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut