-->

VC Davos - Menn - Sprint prolog fri 2013

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Verdenscup - Sprint fri prolog, menn
Davos, Sveits - 15. desember 2013

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid
 1  21 JYLHAE Martti  1987  FIN   2:32.19
 2  23 PETUKHOV Alexey  1983  RUS   2:33.03
 3  27 PERSSON Simon  1991  SWE   2:33.19
 4  24 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   2:33.33
 5  19 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   2:33.98
 6  20 GAFAROV Anton  1987  RUS   2:34.17
 7  74 SCHAAD Roman  1993  SUI   2:34.30
 8  17 HATTESTAD Ola Vigen  1982  NOR   2:34.98
 9  18 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   2:34.99
 10  26 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   2:35.06
 11  44 WENZL Josef  1984  GER   2:35.59
 12  13 NEWELL Andrew  1983  USA   2:35.72
 13  28 MORILOV Nikolay  1986  RUS   2:35.78
 14  15 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   2:36.10
 15  5 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   2:36.17
 16  25 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:36.21
 17  84 TAUGBOEL Haavard Solaas  1993  NOR   2:36.34
 18  9 NORTHUG Tomas  1990  NOR   2:36.85
 19  22 JOENSSON Emil  1985  SWE   2:36.95
 20  34 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR   2:36.96
 21  37 HAMILTON Simeon  1987  USA   2:36.99
 22  4 PETERSON Teodor  1988  SWE   2:37.09
 23  56 VOLOTKA Denis  1985  KAZ   2:37.36
 24  45 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   2:37.59
 25  68 NIZZI Enrico  1990  ITA   2:37.62
 26  47 STAREGA Maciej  1990  POL   2:37.76
 27  75 GAILLARD Cyril  1986  FRA   2:37.88
 28  14 KRIUKOV Nikita  1985  RUS   2:37.99
 29  69 YOUNG Andrew  1992  GBR   2:38.12
 30  91 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   2:38.16
 31  65 GRUBER Mauro  1986  SUI   2:38.17
 32  42 BRYNTESSON Robin  1985  SWE   2:38.45
 33  29 DEVJATIAROV Mikhail Jun.  1985  RUS   2:38.52
 34  55 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:38.60
 35  7 STRANDVALL Matias  1985  FIN   2:38.67
 36  40 DARRAGON Roddy  1983  FRA   2:38.95
 37  2 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   2:39.00
 38  39 LINDBLAD Anton  1990  SWE   2:39.01
 39  35 TAMBORNINO Eligius  1986  SUI   2:39.08
 40  48 JAY Renaud  1991  FRA   2:39.19
 41  16 HEDIGER Jovian  1990  SUI   2:39.26
 42  49 WURM Harald  1984  AUT   2:39.34
 43  31 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   2:39.37
 44  80 SCHAIRER Samson  1992  GER   2:39.48
 45  46 HARVEY Alex  1988  CAN   2:39.56
 46  89 HOESLI Corsin  1992  SUI   2:39.59
 46  38 KINDSCHI Joeri  1986  SUI   2:39.59
 48  6 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:39.80
 49  60 KRECZMER Maciej  1981  POL   2:39.82
 50  54 MIKKONEN Juho  1990  FIN   2:39.93
 51  33 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   2:40.00
 52  50 GROS Baptiste  1990  FRA   2:40.10
 53  51 EIGENMANN Christoph  1979  SUI   2:40.13
 53  11 PETTERSEN Oeystein  1983  NOR   2:40.13
 55  12 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN   2:40.15
 56  58 KOOS Torin  1980  USA   2:40.17
 57  92 RIGONI Sergio  1986  ITA   2:40.45
 58  36 JAEGER Martin  1987  SUI   2:40.47
 59  32 HOFER David  1983  ITA   2:40.48
 60  10 COLOGNA Gianluca  1990  SUI   2:40.66
 61  30 VALJAS Len  1988  CAN   2:40.67
 62  61 HEUN Daniel  1986  GER   2:40.81
 63  66 SIMONLATSER Timo  1986  EST   2:40.89
 64  76 NARUSE Nobu  1984  JPN   2:41.06
 65  8 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   2:41.22
 65  3 ONDA Yuichi  1980  JPN   2:41.22
 67  57 LECCARDI Valerio  1984  SUI   2:41.27
 68  70 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   2:41.28
 69  52 KERSHAW Devon  1982  CAN   2:41.42
 70  79 KAESER Erwan  1992  SUI   2:41.74
 71  62 KOZISEK Dusan  1983  CZE   2:41.85
 72  43 RAZYM Ales  1986  CZE   2:41.91
 73  77 MOTOR Konrad  1993  POL   2:41.93
 74  90 MOELLER Martin  1980  DAN   2:42.23
 75  73 JAKS Martin  1986  CZE   2:42.24
 76  53 SCHNIDER Ueli  1990  SUI   2:42.42
 77  1 KUMMEL Peeter  1982  EST   2:42.52
 78  59 RANKEL Raido  1990  EST   2:42.62
 79  85 INNIGER Mathias  1988  SUI   2:42.85
 80  71 PERL Curdin  1984  SUI   2:42.93
 81  78 WUENSCH Oliver  1986  GER   2:43.22
 82  41 COCKNEY Jesse  1989  CAN   2:43.30
 83  87 HORYNA Ondrej  1987  CZE   2:43.48
 84  67 KOSHEVOY Yevgeniy  1984  KAZ   2:43.71
 85  64 SINNOTT Michael  1985  USA   2:44.01
 86  93 FURGER Roman  1990  SUI   2:44.35
 87  88 XU Wenlong  1987  CHN   2:44.36
 88  72 BAUMANN Jonas  1990  SUI   2:44.39
 89  82 CHEREPANOV Sergey  1986  KAZ   2:46.25
 90  96 SZABO Milan  1990  HUN   2:47.35
 91  86 WATSON Callum  1989  AUS   2:48.79
 92  63 EINASTE Kein  1985  EST   2:48.96
 93  95 ZHOU Hu  1989  CHN   2:50.53
 94  94 KOVACS Paul  1990  AUS   3:00.58
 95  83 VIERIN Francois  1990  ITA   3:33.88

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut