OL TOKYO - PROGRAM og RESULTAT| UTVALGTE RESULTATER| NM Friidrett Junior| RESULTATER ØVRIGE mellom nyhet 4 og 5| LANGRENN PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER| UTTAK LANDSLAG OG TEAM

VC Falun - Menn - 2,5 km fri 2013


Annonse

Verdenscup - 2,5 km - Prolog minitour, fri teknikk
Falun, Sverige - 22. mars 2013

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid FIS-poeng
 1  53 NORTHUG Petter jr.  1986  NOR   5:20.7  0.00
 2  38 GOLBERG Paal  1990  NOR   5:22.8  5.24
 3  21 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   5:23.6  7.23
 4  39 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   5:24.1  8.48
 5  26 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   5:24.7  9.98
 6  46 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   5:26.4  14.22
 7  52 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   5:27.5  16.96
 8  23 HELLNER Marcus  1985  SWE   5:29.0  20.70
 9  28 LEGKOV Alexander  1983  RUS   5:29.5  21.95
 10  40 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   5:29.9  22.95
 11  37 COLOGNA Dario  1986  SUI   5:30.5  24.45
 12  48 JOENSSON Emil  1985  SWE   5:31.0  25.69
 13  33 ELIASSEN Petter  1985  NOR   5:31.2  26.19
 13  14 HOFER David  1983  ITA   5:31.2  26.19
 15  1 CLARA Roland  1982  ITA   5:31.7  27.44
 16  44 NEWELL Andrew  1983  USA   5:31.8  27.69
 17  8 GJERDALEN Tord Asle  1983  NOR   5:32.6  29.69
 18  12 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   5:32.9  30.43
 19  7 BAUER Lukas  1977  CZE   5:33.3  31.43
 20  30 BELOV Evgeniy  1990  RUS   5:33.4  31.68
 21  19 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   5:33.7  32.43
 22  11 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR   5:33.9  32.93
 23  35 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   5:34.0  33.18
 24  42 ROETHE Sjur  1988  NOR   5:34.3  33.93
 25  36 ANGERER Tobias  1977  GER   5:34.8  35.17
 25  27 KOOS Torin  1980  USA   5:34.8  35.17
 27  31 VALJAS Len  1988  CAN   5:34.9  35.42
 28  41 ROENNING Eldar  1982  NOR   5:35.0  35.67
 29  49 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   5:35.4  36.67
 30  22 HARVEY Alex  1988  CAN   5:35.5  36.92
 31  15 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   5:35.9  37.92
 32  34 KERSHAW Devon  1982  CAN   5:36.0  38.17
 33  32 TSCHARNKE Tim  1989  GER   5:36.1  38.42
 34  10 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   5:36.5  39.41
 35  47 NORTHUG Tomas  1990  NOR   5:36.6  39.66
 36  25 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   5:36.7  39.91
 37  29 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   5:37.2  41.16
 38  45 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   5:37.5  41.91
 39  3 HORCICKA Jiri  1990  CZE   5:38.0  43.16
 40  17 PERL Curdin  1984  SUI   5:38.6  44.65
 41  24 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   5:39.3  46.40
 42  43 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   5:39.6  47.15
 43  5 NARUSE Nobu  1984  JPN   5:39.8  47.65
 44  6 SOMPPI Michael  1988  CAN   5:40.1  48.39
 45  9 DUERR Johannes  1987  AUT   5:41.1  50.89
 46  18 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   5:41.8  52.63
 47  50 PETERSON Teodor  1988  SWE   5:42.5  54.38
 48  20 FILBRICH Jens  1979  GER   5:42.7  54.88
 49  16 DOTZLER Hannes  1990  GER   5:44.8  60.12
 50  13 OLSSON Johan  1980  SWE   5:45.3  61.37
 51  2 HOFFMAN Noah  1989  USA   5:45.9  62.86
 52  4 BABIKOV Ivan  1980  CAN   5:50.9  75.34
Did not start
   51 KRIUKOV Nikita  1985  RUS     
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse