WC Lillehammer: Program| Startlister| Sprint F: Kvinner| Menn| 10/15 km F: Kvinner| Menn| Stafett: Kvinner| Menn| IBU WC Østersund: Program| Resultater| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Helgens TV-program| Sesonginformasjonen 2021/22| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind

VC Kuusamo - Menn mini-tour sammenlagt


Annonse

Kuusamo, Finland - 25.-27. november 2011
Sammenlagt etter 3 av 3 etapper i mini-touren.
Sprint klassisk fredag, 10 km fri teknikk lørdag og 15 km klassisk søndag.

Plass   Navn Født Nasjon Tid FIS-poeng
1   NORTHUG Petter jr. 1986 NOR 1:03:05.1 0.00
2   COLOGNA Dario 1986 SUI 1:03:06.9 0.38
3   ROENNING Eldar 1982 NOR 1:03:25.7 4.35
4   POLTORANIN Alexey 1987 KAZ 1:03:27.3 4.69
5   OLSSON Johan 1980 SWE 1:03:29.1 5.07
6   HELLNER Marcus 1985 SWE 1:03:31.2 5.52
7   LEGKOV Alexander 1983 RUS 1:03:40.6 7.50
8   MANIFICAT Maurice 1986 FRA 1:03:45.2 8.48
9   BAUER Lukas 1977 CZE 1:03:48.4 9.15
10   SEDOV Petr 1990 RUS 1:03:52.7 10.06
11   HARVEY Alex 1988 CAN 1:04:05.0 12.66
12   GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 1:04:05.2 12.70
13   RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 1:04:05.6 12.79
14   CLARA Roland 1982 ITA 1:04:06.5 12.98
15   HALFVARSSON Calle 1989 SWE 1:04:07.8 13.25
16   ANGERER Tobias 1977 GER 1:04:07.9 13.27
17   CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ 1:04:12.2 14.18
18   VYLEGZHANIN Maxim 1982 RUS 1:04:15.5 14.88
19   ROETHE Sjur 1988 NOR 1:04:15.8 14.94
20   KERSHAW Devon 1982 CAN 1:04:17.9 15.39
21   LEHTONEN Lari 1987 FIN 1:04:21.8 16.21
22   FILBRICH Jens 1979 GER 1:04:24.3 16.74
23   BELOV Evgeniy 1990 RUS 1:04:30.1 17.97
24   JAKS Martin 1986 CZE 1:04:31.6 18.28
25   JESPERSEN Chris Andre 1983 NOR 1:04:33.8 18.75
26   JAUHOJAERVI Sami 1981 FIN 1:04:40.9 20.25
27   CHERNOUSOV Ilia 1986 RUS 1:04:42.5 20.59
28   KROGH Finn Haagen 1990 NOR 1:04:48.7 21.90
29   VALJAS Len 1988 CAN 1:04:51.2 22.42
30   GJERDALEN Tord Asle 1983 NOR 1:04:58.3 23.93
31   DI CENTA Giorgio 1972 ITA 1:05:00.2 24.33
32   PETTERSEN Oeystein 1983 NOR 1:05:04.4 25.21
33   NOECKLER Dietmar 1988 ITA 1:05:05.3 25.40
34   VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 1:05:06.9 25.74
35   REICHELT Tom 1982 GER 1:05:07.0 25.76
36   FISCHER Remo 1981 SUI 1:05:13.7 27.18
37   MAGAL Jiri 1977 CZE 1:05:16.9 27.86
38   PENTSINEN Anssi 1986 FIN 1:05:18.2 28.13
39   HOFER David 1983 ITA 1:05:19.5 28.41
40   CHEREPANOV Sergey 1986 KAZ 1:05:21.8 28.89
41   DAHL John Kristian 1981 NOR 1:05:25.2 29.61
42   TEICHMANN Axel 1979 GER 1:05:25.5 29.67
43   FREEMAN Kris 1980 USA 1:05:28.9 30.39
44   NOUSIAINEN Ville 1983 FIN 1:05:29.4 30.50
45   BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 1:05:31.1 30.86
46   BABIKOV Ivan 1980 CAN 1:05:32.5 31.15
47   MODIN Jesper 1988 SWE 1:05:36.1 31.91
48   TAMMJARV Karel 1989 EST 1:05:46.8 34.18
49   MORILOV Nikolay 1986 RUS 1:05:52.2 35.32
50   PETERSON Teodor 1988 SWE 1:05:55.0 35.91
51   KUEHNE Andy 1987 GER 1:05:57.9 36.52
52   REHEMAA Aivar 1982 EST 1:05:58.3 36.61
53   NELSON Lars 1985 SWE 1:05:58.4 36.63
54   PERRILLAT Christophe 1979 FRA 1:05:59.2 36.80
55   SIMILAE Tero 1980 FIN 1:06:02.2 37.43
56   PERL Curdin 1984 SUI 1:06:05.4 38.11
57   SOEDERGREN Anders 1977 SWE 1:06:06.4 38.32
58   HOFFMAN Noah 1989 USA 1:06:07.3 38.51
59   BAJCICAK Martin 1976 SVK 1:06:08.0 38.66
60   DOLIDOVICH Sergei 1973 BLR 1:06:11.8 39.46
61   KRECZMER Maciej 1981 POL 1:06:19.8 41.15
62   CHECCHI Valerio 1980 ITA 1:06:27.1 42.69
63   ONDA Yuichi 1980 JPN 1:06:31.6 43.64
64   LENTING Akira 1990 JPN 1:06:38.9 45.19
65   MIRANDA Cyril 1985 FRA 1:06:39.6 45.34
66   SEMENOV Michail 1986 BLR 1:06:39.8 45.38
67   LUUSUA Ari 1988 FIN 1:06:40.6 45.55
68   SIMONLATSER Timo 1986 EST 1:06:41.1 45.65
69   KARP Algo 1985 EST 1:06:42.7 45.99
70   KATZ Andreas 1988 GER 1:06:42.8 46.01
71   YOSHIDA Keishin 1987 JPN 1:06:43.3 46.12
72   NEWELL Andrew 1983 USA 1:06:43.5 46.16
73   SANDAU Kevin 1988 CAN 1:06:48.3 47.17
74   POIRRIER Bastien 1988 FRA 1:06:51.2 47.79
75   KUMMEL Peeter 1982 EST 1:06:53.8 48.34
76   SCOLA Fulvio 1982 ITA 1:06:54.3 48.44
77   JONSSON Fredrik 1990 SWE 1:07:10.8 51.93
78   VOLOTKA Denis 1985 KAZ 1:07:11.4 52.06
79   LASUTKIN Alexander 1983 BLR 1:07:18.8 53.62
80   DUVILLARD Robin 1983 FRA 1:07:21.0 54.09
81   NISHIKAWA Graham 1983 CAN 1:07:21.5 54.19
82   MARSCHALL Philipp 1988 GER 1:07:25.2 54.97
83   RANKEL Raido 1990 EST 1:07:27.3 55.42
84   PILLER COTTRER Pietro 1974 ITA 1:07:45.6 59.29
85   MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 1:07:47.7 59.73
86   NARUSE Nobu 1984 JPN 1:07:49.7 60.15
87   FLORA Lars 1978 USA 1:07:52.1 60.66
88   BILOSYUK Ivan 1984 UKR 1:07:56.7 61.63
89   SHVIDKIY Oleksiy 1986 UKR 1:07:57.0 61.69
90   SIMULA Jussi 1985 FIN 1:08:01.4 62.62
91   HORYNA Ondrej 1987 CZE 1:08:01.6 62.67
92   PEPENE Paul Constantin 1988 ROU 1:08:02.8 62.92
93   KOUTANIEMI Mikko 1986 FIN 1:08:03.4 63.05
94   STAREGA Maciej 1990 POL 1:08:18.0 66.13
95   ELLIOTT Tad 1988 USA 1:08:39.9 70.76
96   GUEDON Pierre 1989 FRA 1:08:45.7 71.99
97   MLYNAR Peter 1988 SVK 1:08:50.2 72.94

 

 

Annonse







Annonse