-->

VC Liberec - Menn - lagsprint fri teknikk

Liberec, Tsjekkia - 13. januar 2013

Nr Lag Navn Nasjon Tid
 1 RUSSIA II    RUS 21:43.8
    DEVJATIAROV Mikhail Jun.     
    MORILOV Nikolay     
 2 NORWAY I    NOR 21:44.6
    BRANDSDAL Eirik     
    GOLBERG Paal     
 3 RUSSIA I    RUS 21:44.6
    PETUKHOV Alexey     
    KRIUKOV Nikita     
 4 NORWAY II    NOR 21:44.7
    PETTERSEN Oeystein     
    GLOEERSEN Anders     
 5 CZECH REPUBLIC I    CZE 21:45.1
    KOZISEK Dusan     
    RAZYM Ales     
 6 ITALY II    ITA 21:45.1
    PASINI Fabio     
    PASINI Renato     
 7 KAZAKHSTAN    KAZ 21:50.1
    KOSHEVOY Yevgeniy     
    VOLOTKA Denis     
 8 GERMANY II    GER 21:51.1
    WOLZ Alexander     
    EISENLAUER Sebastian     
 9 GERMANY I    GER 21:51.4
    TSCHARNKE Tim     
    WENZL Josef     
 10 FRANCE II    FRA 21:59.7
    GAILLARD Cyril     
    GROS Baptiste     
 11 SWITZERLAND I    SUI Semifinale
    TAMBORNINO Eligius     
    KINDSCHI Joeri     
 12 AUSTRIA I    AUT Semifinale
    WURM Harald     
    TRITSCHER Bernhard     
 13 UNITED STATES I    USA Semifinale
    HAMILTON Simeon     
    NEWELL Andrew     
 14 SWEDEN I    SWE Semifinale
    ERIKSSON Jens     
    PETERSON Teodor     
 15 SWITZERLAND II    SUI Semifinale
    HEDIGER Jovian     
    COLOGNA Gianluca     
 16 AUSTRIA II    AUT Semifinale
    STOCKINGER Martin     
    HAUKE Max     
 17 POLAND I    POL Semifinale
    GAZUREK Sebastian     
    STAREGA Maciej     
 18 FINLAND II    FIN Semifinale
    STRANDVALL Matias     
    JYLHAE Martti     
 19 FINLAND I    FIN Semifinale
    PENTSINEN Anssi     
    MIKKONEN Juho     
 20 ESTONIA I    EST Semifinale
    SAAREPUU Anti     
    KUMMEL Peeter     
 21 SWEDEN II    SWE Semifinale
    EDIN Johan     
    PERSSON Simon     
 22 CZECH REPUBLIC III    CZE Semifinale
    MAKA Daniel     
    MAGAL Jiri     
 23 CZECH REPUBLIC IV    CZE Semifinale
    SRAIL Jan     
    HORCICKA Jiri     
 24 ITALY I    ITA Semifinale
    SCOLA Fulvio     
    PELLEGRINO Federico     
 25 POLAND II    POL Semifinale
    ANTOLEC Jan     
    KLISZ Pawel     
 26 AUSTRALIA    AUS Semifinale
    BELLINGHAM Phillip     
    VAN DER PLOEG Mark     
 27 UNITED STATES II    USA Semifinale
    DAVIS Skyler     
    BJORNSEN Erik     
 28 CZECH REPUBLIC II    CZE Semifinale
    BARTON Jan     
    HORYNA Ondrej     


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +