Amalie Honerud Olsen inn til sprintseier i juniorklassen under verdenscupen på rulleski i svenske Sollefteå forrige sesong. Foto: Flavio Becchis/Skirollisti.org.

Amalie Honerud Olsen inn til sprintseier i juniorklassen under verdenscupen på rulleski i svenske Sollefteå forrige sesong. Foto: Flavio Becchis/Skirollisti.org.

Verdenscup Rulleski 2017 - Endelig stilling - Sammenlagt - Kvinner Junior

Endelig stilling i verdenscupen på rulleski sammenlagt for damer junior sesongen 2017.



Endelig sammenlagtstilling i verdenscupen på rulleski 2017 for damer junior.

* Se også totalen for menn junior

Navn Nasjon Plass Poeng
MORTAGNA Alba 
 
ITA
1 695
BECCHIS Chiara 
 
ITA
2 648
ABRAHAMSSON Hanna 
 
SWE
3 571
ARNESEN Julie Henriette 
 
NOR
4 455
AXELSSON Kristina 
 
SWE
5 453
GELMI Chiara 
 
ITA
6 410
KROL Yuliia 
 
UKR
7 337
LIPATOVA Alena 
 
RUS
8 293
RICHTER Merle 
 
GER
9 245
AHEYEVA Nastassia 
 
BLR
10 241
ROCKSTROH Anna 
 
GER
11 238
EIDUKA Patricija 
 
LAT
12 227
DIETZE Anna-Maria 
 
GER
13 212
ZHEREBYATEVA Anna 
 
RUS
14 200
LARSSON Emma 
 
SWE
15 186
ZIMARE Rosa 
 
GER
16 174
ANISIMOVA Nina 
 
RUS
17 159
OLSEN Amalie Honerud 
 
NOR
18 154
SIHETI Oksana 
 
UKR
19 149
KONSTANTINOVA Ekaterina 
 
RUS
20 148
KOVERZNEVA Yuliia 
 
UKR
20 148
SOLOVEI Iryna 
 
UKR
22 142
KEMENES Anna 
 
ROU
23 137
KARLSSON Frida 
 
SWE
24 126
DARVAS Zsanett Bernadett 
 
ROU
25 118
BERGFELDE Paula 
 
LAT
26 108
MERKULOVA Alexandra 
 
RUS
27 105
NASYKO Mariya 
 
UKR
28 97
TREIER Johanna 
 
EST
29 91
FOSNAES Kristin Austgulen 
 
NOR
30 90
COLOMBO Laura 
 
ITA
31 80
LOLLOBATTISTA Claudia 
 
ITA
31 80
DENGERUD Karianne Olsvik 
 
NOR
33 76
COZZI Giulia 
 
ITA
34 72
KOVACIC Vinka 
 
CRO
35 71
TENZE Dana 
 
ITA
36 70
ILIC Anja 
 
SRB
37 68
VILA OBIOLS Carola 
 
AND
37 68
RICHTER Julia 
 
GER
39 60
BELOZEROVA Ekaterina 
 
RUS
40 56
KOZICA Anika 
 
CRO
41 44
MIKAYELYAN Mariam 
 
ARM
42 42
BYLINKO Arina 
 
RUS
43 39
FRINCIC Ana 
 
CRO
44 36
MAZUR Daryna 
 
UKR
44 36
VOJINOVIC Anastasija 
 
SRB
46 35
ZAKE Madara 
 
LAT
47 27
KURECIC Dora 
 
CRO
48 24
RAZGALE Krista 
 
LAT
48 24
VLADIMIROVA Mariya 
 
RUS
48 24
GIANNAKOVITI Effrosyni 
 
GRE
51 18
MAVROUDI Rafaela 
 
GRE
52 16
PEIFFER Benita 
 
CAN
53 11
JEGORCENKO Snezana 
 
LAT
54 10
GRANSTROM Beth 
 
CAN
55 7
LADYMAN Hanneli 
 
CAN
56 6