NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Verdenscupen distanse for herrer 2007/2008

1 BAUER Lukas CZE 986
2 PILLER COTTRER Pietro ITA 516
3 SOMMERFELDT Rene GER 494
4 VITTOZ Vincent FRA 456
5 SOEDERGREN Anders SWE 433
6 CHECCHI Valerio ITA 424
7 DI CENTA Giorgio ITA 382
8 TEICHMANN Axel GER 374
9 GJERDALEN Tord Asle NOR 353
10 NOUSIAINEN Ville FIN 291
11 ANGERER Tobias GER 287
12 HJELMESET Odd-Bjoern NOR 239
13 JAUHOJAERVI Sami FIN 226
14 PANKRATOV Nikolay RUS 225
15 SVARTEDAL Jens Arne NOR 215
16 HETLAND Tor Arne NOR 214
17 JONNIER Emmanuel FRA 209
18 LEGKOV Alexander RUS 205
19 FILBRICH Jens GER 202
20 BAJCICAK Martin SVK 194
21 ROENNING Eldar NOR 177
22 HOFFMANN Christian AUT 170
23 NORTHUG Petter jr. NOR 166
24 OESTENSEN Simen NOR 165
25 OLSSON Johan SWE 158
26 GAILLARD Jean Marc FRA 148
27 JAKS Martin CZE 137
28 DOLIDOVICH Sergei BLR 135
29 CLARA Roland ITA 130
30 MAE Jaak EST 123
31 DEMENTIEV Eugeni RUS 122
32 GOERING Franz GER 120
33 LIVERS Toni SUI 117
34 COLOGNA Dario SUI 113
35 VEERPALU Andrus EST 112
36 FISCHER Remo SUI 106
37 KERSHAW Devon CAN 101
38 KOUKAL Martin CZE 95
39 ROTCHEV Vassili RUS 93
40 FREEMAN Kris USA 84
41 SANTUS Fabio ITA 78
42 JOHNSRUD SUNDBY Martin NOR 76
43 CHEREPANOV Sergey KAZ 69
44 HEIKKINEN Matti FIN 65
45 HELLNER Marcus SWE 62
46 EILIFSEN Morten NOR 62
47 MORIGGL Thomas ITA 60
48 KATTILAKOSKI Teemu FIN 50
49 BJOERNDALEN Ole Einar NOR 45
50 VYLEGZHANIN Maxim RUS 44
51 FREDRIKSSON Mathias SWE 44
52 BATORY Ivan SVK 43
53 BABIKOV Ivan RUS 42
54 SPERL Milan CZE 41
55 CHERNOUSOV Ilia RUS 33
56 ANDRESEN Frode NOR 32
57 LARSSON Mats SWE 29
58 MAGAL Jiri CZE 29
59 PERL Curdin SUI 27
60 GREY George CAN 23
61 PERRILLAT Christophe FRA 23
62 NOVIKOV Sergey RUS 22
63 POLTARANIN Alexey KAZ 21
64 DIEZIG Thomas SUI 18
65 SKJELDAL Kristen NOR 16
65 OSINKIN Dmitriy RUS 16
67 ROUSSELET Alexandre FRA 16
68 ALYPOV Ivan RUS 14
69 HOFF Erlend NOR 13
69 LALLUKKA Juha FIN 13
71 DAHL John Kristian NOR 12
72 AASEN OUREN Geir Ludvig NOR 12
73 FIORENTINI Marco ITA 12
74 REHEMAA Aivar EST 12
75 HOFSTAD Tore Ruud NOR 11
76 VOLZHENTSEV Stanislav RUS 10
77 DUVILLARD Robin FRA 10
78 BURGERMEISTER Reto SUI 9
79 SEIFERT Benjamin GER 9
80 LIASHENKO Dmitrij RUS 8
82 RICKARDSSON Daniel SWE 7
81 GAUSTAD John Anders NOR 7
83 MANIFICAT Maurice FRA 7
84 BERGER Lars NOR 7
86 KOZISEK Dusan CZE 6
85 ODNODVORTSEV Maxim KAZ 6
87 BUNDI Gion Andrea SUI 5
88 KOKK Kaspar EST 5
89 SCOLA Fulvio ITA 4
90 BJOERNSTAD Tor Halvor NOR 4
91 KOSTNER Florian ITA 4
92 CHEBOTKO Nikolay KAZ 1
93 BJERKE Espen Harald NOR 1



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +