NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Verdenscupen distanse for kvinner 2007/2008

1 KUITUNEN Virpi FIN 729
2 SHEVCHENKO Valentina UKR 707
3 KOWALCZYK Justyna POL 661
4 JACOBSEN Astrid NOR 644
5 NYSTAD Claudia GER 535
6 BJOERGEN Marit NOR 502
7 KALLA Charlotte SWE 485
8 SAARINEN Aino- Kaisa FIN 456
9 FOLLIS Arianna ITA 439
10 SACHENBACHER STEHLE Evi GER 396
11 ROPONEN Riitta-Liisa FIN 389
12 STEIRA Kristin Stoermer NOR 367
13 ROTCHEVA Olga RUS 332
14 MAJDIC Petra SLO 316
16 ZELLER Katrin GER 304
15 JOHAUG Therese NOR 304
17 HANSSON Anna SWE 292
18 VALBUSA Sabina ITA 288
19 MEDVEDEVA Evgenia RUS 279
20 SKOFTERUD Vibeke W NOR 232
21 KOROSTELEVA Natalia RUS 203
22 KURKINA Larisa RUS 185
23 MISCHOL Seraina SUI 182
24 CONFORTOLA Antonella ITA 170
25 LONGA Marianna ITA 135
26 BOEHLER Stefanie GER 134
27 STEMLAND Kristin Muerer NOR 130
28 MURANEN Pirjo FIN 105
29 KRISTOFFERSEN Marthe NOR 70
30 ELDEN Marte NOR 54
31 TCHEKALEVA Ioulia RUS 53
32 TYLDUM Ingri Aunet NOR 51
33 BURUKHINA Elena RUS 44
34 SVENDSEN Sara NOR 41
35 HUGUE Coraline FRA 41
36 RENNER Sara CAN 39
37 LAURENT PHILIPPOT Karine FRA 37
38 SARASOJA Riikka FIN 32
39 PROCHAZKOVA Alena SVK 28
40 SAPRONOVA Diana RUS 27
41 SMUTNA Katerina AUT 24
42 ROCHAT Laurence SUI 24
43 HENKEL Manuela GER 21
46 RYDQVIST Maria SWE 20
44 PEDERSEN Hilde G. NOR 20
45 SANNIKOVA Alena BLR 20
48 ILJINA Natalja RUS 16
47 ISHIDA Masako JPN 16
50 IVANOVA Julia RUS 15
49 ANTSYBOR Maryna UKR 15
51 BUCHER Silvana SUI 13
53 GENUIN Magda ITA 12
52 TIAGAI Olga RUS 12
54 ERBENOVA Helena CZE 11
56 KUZIUKOVA Olga RUS 9
55 TCHEPALOVA Julija RUS 9
57 NESTERENKO Lada UKR 8
58 ARRITOLA Morgan USA 7
59 BOURGEOIS PIN Elodie FRA 6
60 MAREK Kornelia POL 6
61 MIKHAILOVA Olga RUS 6
62 PILLER Marina ITA 6
63 NUTRIKHINA Olga RUS 5
64 FUKUDA Nobuko JPN 4
65 JASKOWIEC Sylwia POL 4
66 BONER Seraina SUI 4
67 FESSEL Nicole GER 3
68 BLECKUR Sofia SWE 2
69 BOURGEOIS Celia FRA 2
70 LAUVHAUG Hilde NOR 2
72 JANECKOVA Ivana CZE 1
71 ORGUE Laura SPA 1
72 ANTONOVA Elena KAZ 1



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +