NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Verdenscupen sprint for kvinner 2007/2008

1 MAJDIC Petra SLO 609
2 JACOBSEN Astrid NOR 570
3 KUITUNEN Virpi FIN 538
5 MURANEN Pirjo FIN 365
4 MATVEEVA Natalia RUS 365
6 SAARINEN Aino- Kaisa FIN 330
7 CRAWFORD Chandra CAN 319
8 KOWALCZYK Justyna POL 301
9 FOLLIS Arianna ITA 264
10 NATSUMI Madoka JPN 238
11 SACHENBACHER STEHLE Evi GER 233
12 MISCHOL Seraina SUI 232
13 NYSTAD Claudia GER 226
14 GENUIN Magda ITA 221
15 RANDALL Kikkan USA 198
16 BJOERGEN Marit NOR 188
17 PROCHAZKOVA Alena SVK 171
18 KALLA Charlotte SWE 161
19 KOROSTELEVA Natalia RUS 151
20 ROPONEN Riitta-Liisa FIN 144
21 BOEHLER Stefanie GER 128
22 ROTCHEVA Olga RUS 127
23 FABJAN Vesna SLO 112
24 MALVALEHTO Mona-Lisa FIN 112
25 SHAPOVALOVA Evgenia RUS 109
26 INGEMARSDOTTER Ida SWE 108
27 HENKEL Manuela GER 102
28 DAHLBERG Anna SWE 100
29 ANDERSSON Lina SWE 79
30 FESSEL Nicole GER 77
31 SMUTNA Katerina AUT 70
32 GJEITNES Kari Vikhagen NOR 70
33 TYLDUM Ingri Aunet NOR 64
34 IVANOVA Julia RUS 62
35 PERAELAE Kirsi FIN 61
36 BJELLAANES Karianne NOR 55
37 NARYSHKINA Natalja RUS 53
38 SHEVCHENKO Valentina UKR 50
39 VISNAR Katja SLO 47
41 FUKUDA Nobuko JPN 43
40 GJOEMLE Ella NOR 43
42 WEIBEL Caroline FRA 41
43 RENNER Sara CAN 40
44 BRUN-LIE Celine NOR 39
45 SARASOJA Riikka FIN 35
46 ZELLER Katrin GER 27
47 JOHAUG Therese NOR 25
48 VALBUSA Sabina ITA 25
49 CONFORTOLA Antonella ITA 24
50 HANSSON Anna SWE 22
51 LONGA Marianna ITA 20
52 BUCHER Silvana SUI 16
53 LOPATINA Viktoria BLR 16
54 STEMLAND Kristin Muerer NOR 14
55 RYDQVIST Maria SWE 12
56 DAITCH Sarah CAN 12
57 KURKINA Larisa RUS 11
58 VINA Emilie FRA 11
59 URDAHL Ingrid NOR 11
60 AASHEIM Agneta NOR 10
62 TCHEKALEVA Ioulia RUS 9
61 ILJINA Natalja RUS 9
63 AAS Sigrid NOR 9
65 JASKOWIEC Sylwia POL 8
64 OVCHINNIKOVA Svetlana RUS 8
66 LAUKKANEN Mari FIN 8
67 CAMENISCH Karin SUI 7
69 ERBENOVA Helena CZE 6
71 KUZIUKOVA Olga RUS 6
70 BOURGEOIS PIN Elodie FRA 6
68 BLECKUR Sofia SWE 6
72 LOEFSTROEM Annika SWE 6
73 KRISTOFFERSEN Marthe NOR 4
73 NORGREN Britta SWE 4
73 ZUBENKO Svetlana RUS 4
77 LAURENT PHILIPPOT Karine FRA 3
76 MORODER Karin ITA 3
78 CUINET Aurore FRA 3
79 SKOFTERUD Vibeke W NOR 2
80 JONES Perianne CAN 1
81 SIMBERG Anna SWE 1
82 BROCARD Elisa ITA 1



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +