Resultater: Rosa sløyfe-løpet| Øvrige resultater nedenfor nyhet 4| Langrenn Pluss| Uttak landslag og team| Podkast - Ski(d)nytt med Elin & Øyvind: Ep. 1| Ep. 2| Ep. 3| Ep. 4|
Martine Thorleifsson og Vidar Løfshus, henhodsvis sponsorsjef og landslagssjef i Norges Skiforbund, før start i FredagsBirken 2015. Foto: Birken AS.

Martine Thorleifsson og Vidar Løfshus, henhodsvis sponsorsjef og landslagssjef i Norges Skiforbund, før start i FredagsBirken 2015. Foto: Birken AS.

Vidar Løfshus leder FredagsBirken ved Kvarstadsetra - Topp 10 alle klasser

Teten i FredagsBirken kom litt før klokka halv elleve til Kvarstadsetra og har unnagjort 28 av 54 kilometer. Her er topp 10 fra alle klasser:

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

Passering for teten ved Kvarstadsetra, etter 28 av 54 kilometer, i FredagsBirken 20. mars 2015

Uoffisielt
Kvinner 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60081 Nathalie Halvorsen OSI 2:06:43
2 60349 Anne Storslett Moelven IL / Team ParkettPartner 2:06:52
3 61285 Amanda H. Spjeldnæs Lyn Ski 2:11:53
4 60065 bjarte gjesdal   2:20:50
5 60405 Kari Lien   2:27:57
6 60388 Inger Reidun N. Fleischer Gran IL senior kvinner 2:28:48
7 60396 Gunvor Hval Gran IL senior kvinner 2:28:49
8 60057 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 2:31:23
9 60093 Elin Gjevre Haugen Fjellblom IL 2:36:34
10 60417 Silje Rotbakken   2:38:17


---

Kvinner 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60091 Bente Kvernstad Haugen Ringebu-Fåvang skiklubb 2:19:31
2 60387 Kristine Sollien Flaskerud   2:21:38
3 60335 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 2:25:16
4 62251 Marianne Harviken Hernes IL 2:26:31
5 61157 Grete Klevstad GKN aerospace 2:28:41
6 60328 Tine Engstrøm Wærsten Advokatfirmaet Selmer 2:29:15
7 60337 Gjertrud Aanestad Røa IL 2:30:02
8 61105 Kristina Grönland   2:32:06
9 60377 Anne Grethe Kydland   2:33:54
10 64365 Elisabeth Wensaas   2:37:42


---

Menn 16 til 39 år

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 60397 Jarle Jakobsen Team Parkettpartner 1:49:49
2 64144 Jan Håvard Valstad NSF 1:52:51
3 60252 Oddbjørn Rundtom Lesjaskog IL 1:56:22
4 60324 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 1:57:23
5 60026 Andrè Bjugstad Brøttum IL 1:59:19
6 60341 Iver Aastebøl Magnor UL 1:59:39
7 64103 Øystein Bråta NSF 2:00:00
8 60095 Jens Haugland Uno-X 2:00:45
9 60139 Øyvind Karlsson IK Akerselva 2:02:09
10 60263 Eirik Samuelsen NTNUI 2:02:26


---

Menn 40 år og eldre

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 63205 Vidar Løfshus NSF 1:45:15
2 60058 Bjørn Tore Evju Birkebeineren IF 1:51:10
3 60002 Torleif Ahlsand   1:51:12
4 61411 Per Torgeir Oshaug Os IL 1:54:51
5 61308 Jan Byrkjeland Røa IL/Rystad Energy 1:56:49
6 60119 Tore Jensen   1:58:58
7 60359 Chris Gregers Lyn Ski/Statoil Fuel & Retail 1:59:15
8 60069 Nils Christian Green BSK/Team Santander 2:00:09
9 60352 Tom Yngvar Halvorsen Brøttum Idrettslag 2:02:03
10 60372 Atle Brobakken KPMG Puls/Klubb Idrettsklubb 2:02:24

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut
Annonse


blog comments powered by Disqus






Annonse






Annonse