Vinjerennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste Gutter 12 år, 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Måbø,Ulrik Stathelle og Omegn IL 06:12 + 00:00
2 Krog,Torjus Høydalsmo IL 06:54 + 00:42
3 Lid,Ståle Moen Høydalsmo IL 07:06 + 00:54
4 Jenssen,Emil Gusland Larvik Ski 07:28 + 01:16
5 Knotten,Sivert Svarstad IL 07:35 + 01:23
6 Kåsene,Alexander Vinje IL 07:43 + 01:31
7 Myhre,Christoffer Saga Svarstad IL 08:42 + 02:30
8 Nygaard,Anders Stiansen Ås IL 08:44 + 02:32
DNS Vadder,Halvor Høydalsmo IL  
Resultatliste Jenter 12 år, 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lyngdal,Margrethe L. Åmdal IL 07:12 + 00:00
2 Hermansen,Marianne Rein, IL 07:18 + 00:06
3 Øien,Sunniva Vinje IL 08:13 + 01:01
4 Loftsgarden,Kristin Dyre Vaa, IL 08:15 + 01:03
5 Loftsgarden,Ingrid Dyre Vaa, IL 08:48 + 01:36
6 Høgset,Trine Vinje IL 09:02 + 01:50
7 Grave,Maria Heggelund Seljord IL 09:17 + 02:05
8 Kåsa,Sigrun Dyre Vaa, IL 09:34 + 02:22
9 Stettin,Annika Vinje IL 09:53 + 02:41
10 Kittelsen,Hege Dyre Vaa, IL 10:16 + 03:04
Resultatliste Gutter 11 år, 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Liset,Kristoffer Ivrig, IL 07:29 + 00:00
2 Gjelstad,Kristian Lauvik Morgedal I.L. 07:41 + 00:12
3 Nelson,Håkon Svarstad IL 08:01 + 00:32
4 Grave,Jørund Heggelund Seljord IL 08:15 + 00:46
4 Granstrøm,Andreas Hei, IL 08:15 + 00:46
6 Øverås,Vegard Mælum IL 08:28 + 00:59
7 Eidissen,Halvor Dyre Vaa, IL 08:49 + 01:20
8 Lofthus,Espen Høydalsmo IL 09:07 + 01:38
DNS Ofte,Eivind Yndesdal Høydalsmo IL  
Resultatliste Jenter 11 år, 2 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jacobsen,Marit Melby Svarstad IL 08:06 + 00:00
2 Kaldråstøyl,Silje Høydalsmo IL 08:09 + 00:03
3 Gleditsch,Emilie Runar,IL 08:39 + 00:33
4 Krossbakken,Ingrid Vinje IL 08:47 + 00:41
5 Lia Kasin,Åse Marit Sauland IL 09:27 + 01:21
Resultatliste Gutter 10 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjåen,Såvi Vinje IL 07:03
  Haugen,Simen Halle Runar,IL 05:41
  Karlsen,Håvard Gulset IF 07:57
  Kittelsen,Eivind Dyre Vaa, IL 07:40
  Kåsene,Tarjei Vinje IL 06:20
DNS Marthinsen,Kjell Olav Bø Heddal IL  
  Nilsen,Vebjørn Weldingh Gulset IF 06:56
  Seltveit,Jon S. Åmdal IL 07:21
Resultatliste Jenter 10 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjørbæk,Stine Mælum IL 06:54
  Johansen,Frida H. Vinje IL 08:44
  Larsen,Hanna Kristine Hjartdal IL 06:45
  Stettin,Bettina Vinje IL 10:44
  Sørheim,Sunniva Dyre Vaa, IL 06:15
DNS Vadder,Anne Høydalsmo IL  
Resultatliste Gutter 9 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Bringsvær,Hallvard Vinje IL  
  Granstrøm,Erland Hei, IL 07:12
  Storåslid,Tarjei Åmdal IL 08:04
  Urbø,Dag Einar Åmdal IL 07:18
Resultatliste Jenter 9 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bruhaug,Solveig Morgedal I.L. 09:32
  Fossland,Mari Vinje IL 10:51
  Håkonsen,Eira Kristine Skarphedin, IL 08:16
  Kleiv,Åsne Margrete Vinje IL 13:30
  Kristoffersen,Kine Kragerø IF Ski 07:39
  Nilsen,Julie Noraberg Seljord IL 14:07
Resultatliste Gutter 8 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Grave,Brynjar Heggelund Seljord IL 09:24
DNS Haugen,Tarjei Sollid Morgedal I.L.  
  Johansen,Lars Ulrik H. Vinje IL 08:08
  Nilsen,Håvard Weldingh Gulset IF 09:18
DNS Ofte,Jørgen Yndesdal Høydalsmo IL  
Resultatliste Jenter 8 år, 1 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
DNS Høgset,Randi Vinje IL  
  Kleiv,Guro Vinje IL 11:49
Resultatliste Gutter 14 år, 3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bergan,Sivert H. Larvik Ski 11:34 + 00:00
2 Håkonsen,Magnus Skarphedin, IL 12:04 + 00:30
3 Landsverk,Halvor Dagssøn Ørn, IF 12:07 + 00:33
4 Jacobsen,Andreas Dolven Larvik Ski 13:25 + 01:51
5 Kolstad,Kjetil Siljan IL 13:34 + 02:00
6 Tanum,Henrik S. Larvik Ski 13:45 + 02:11
7 Haga,Håvard Larvik Ski 14:21 + 02:47
8 Finsrud,Martin Siljan IL 14:24 + 02:50
9 Nelson,Arvid Svarstad IL 14:29 + 02:55
10 Storåslid,Jan Vegard Åmdal IL 14:43 + 03:09
11 Øverås,Sindre Mælum IL 14:56 + 03:22
12 Loftsgarden,Bjørn Olav Dyre Vaa, IL 14:58 + 03:24
13 Bjåen,Nils Rune Vinje IL 15:10 + 03:36
14 Bergstå,Torbjørn Svarstad IL 15:43 + 04:09
15 Larsen,Sindre Andreas Hjartdal IL 16:09 + 04:35
16 Samnøen,Esben Dyre Vaa, IL 19:11 + 07:37
Resultatliste Jenter 14 år, 3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lofthus,Susann Høydalsmo IL 13:57 + 00:00
2 Simonsen,Marte Stathelle og Omegn IL 14:19 + 00:22
3 Kristiansen,Larisa Stathelle og Omegn IL 14:21 + 00:24
4 Amundsen,Amalie Næss Stathelle og Omegn IL 14:22 + 00:25
5 Tufte,Kristine Ringsjø Stathelle og Omegn IL 14:25 + 00:28
6 Sørheim,Symre Dyre Vaa, IL 15:20 + 01:23
7 Golid,Silje Christine Heddal IL 17:07 + 03:10
8 Tvitekkja,Janne Dyre Vaa, IL 18:20 + 04:23
DNS Seltveit,Mari S. Åmdal IL  
Resultatliste Gutter 13 år, 3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Byggland,Torgeir Lid Høydalsmo IL 12:31 + 00:00
2 Christensen,Joakim Siljan IL 12:49 + 00:18
3 Smedrud,Trym Larvik Ski 13:18 + 00:47
4 Vataker,Eilert Runar,IL 13:20 + 00:49
5 Aalvik,Hermann Larvik Ski 13:24 + 00:53
6 Kristoffersen,Even Kragerø IF Ski 13:36 + 01:05
7 Ofte,Stian Yndesdal Høydalsmo IL 13:55 + 01:24
8 Lid,Erlend Hallenstvedt Ivrig, IL 14:00 + 01:29
9 Jacobsen,Sondre Runar,IL 14:14 + 01:43
10 Otterdal,Thomas Larvik Ski 14:20 + 01:49
11 Wingerei,Jørgen Stathelle og Omegn IL 14:22 + 01:51
12 Gudbrandsen,Haakon Olsen Gulset IF 14:26 + 01:55
13 Lloyd,William Gulset IF 14:30 + 01:59
14 Johannessen,Lars Ørn, IF 14:31 + 02:00
15 Andersen,Jonas Gulset IF 14:40 + 02:09
16 Staulen,Kjetil Siljan IL 14:41 + 02:10
17 Kåsa,Bjørn Arne Nygård Åmdal IL 16:24 + 03:53
18 Nilsen,Kjetil Noraberg Seljord IL 16:30 + 03:59
19 Mathisen,Are Skaug Vinje IL 17:07 + 04:36
DNS Saastad,Krister Runar,IL  
DNS Råmundal,Sondre Seljord IL  
Resultatliste Jenter 13 år, 3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørbæk,Rikke Mælum IL 13:43 + 00:00
2 Liset,Mette Ivrig, IL 14:04 + 00:21
3 Urbø,Signe Kristine Åmdal IL 15:15 + 01:32
4 Gunhildstad,Mari Ivrig, IL 15:26 + 01:43
5 Ellingsen,Mathilde Mælum IL 15:42 + 01:59
6 Andersen,Mona Vinje IL 16:02 + 02:19
7 Knotten,Silje Svarstad IL 16:15 + 02:32
8 Bertelsen,Emilie Hei, IL 16:16 + 02:33
9 Vassend,Tonje Ørn, IF 16:33 + 02:50
10 Rui,Emilie Rein, IL 16:58 + 03:15
11 Lyngstad,Frida Vinje IL 17:28 + 03:45
12 Sjulstad,Elise Larvik Ski 18:03 + 04:20
13 Årlid,Kristine Vinje IL 21:14 + 07:31
DNS Gleditsch,Marte Runar,IL  
Resultatliste Menn 19-20 år, 10 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bergstå,Stian Svarstad IL 27:59 + 00:00
2 Golid,Ole Christian Heddal IL 29:36 + 01:37
DNS Dahl,Svein Halvor Skarphedin, IL  
DNS Bringsrud,Morten Skarphedin, IL  
DNS Byggland,Ånund Lid Høydalsmo IL  
Resultatliste Kvinner 19-20 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjåen,Maria Vinje IL 24:18 + 00:00
Resultatliste Menn senior, 10 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Byggland,Asbjørn Høydalsmo IL 31:59 + 00:00
2 Larsen,Øivind Hjartdal IL 32:16 + 00:17
3 Austerheim,Ernst Sauda IL 35:54 + 03:55
4 Støren,Øyvind Ørn, IF 37:16 + 05:17
5 Jensen,Knud Levi Skoppum IL 41:45 + 09:46
DNS Storsveen,Svein Egil Kragerø IF Ski  
Resultatliste Menn 18 år, 10 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Barland,Jørgen Sannidal IL 26:52 + 00:00
2 Hansen,Magne Lund Runar,IL 26:58 + 00:06
3 Bergstå,Robert Svarstad IL 27:34 + 00:42
4 Omlid,Roy Even Kjapp IL 39:09 + 12:17
Resultatliste Kvinner 18 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Antonsen,Kristin Sauland IL 18:26 + 00:00
2 Kroken,Kathrine Vinje IL 18:45 + 00:19
3 Solli,Anne Gro Sauland IL 19:47 + 01:21
4 Jensen,Catrine Runar,IL 21:55 + 03:29
Resultatliste Menn 17 år, 10 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Høgset,Sindre Vinje IL 26:33 + 00:00
2 Lie,Håkon Åmdal IL 26:39 + 00:06
3 Salmon,Martin Haugan Heddal IL 27:45 + 01:12
4 Kristiansen,Brian Otterdal Runar,IL 29:12 + 02:39
5 Braathen,Lars Runar,IL 29:51 + 03:18
Resultatliste Kvinner 17 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jonassen,Ingvild Heddal IL 19:29 + 00:00
2 Hagen,Olaug Frøland Sauland IL 22:33 + 03:04
DNS Svadberg,Silje Andrea Runar,IL  
Resultatliste Gutter 16 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Marthinsen,Vegard Bø Heddal IL 15:37 + 00:00
2 Lid,Arne Moen Høydalsmo IL 15:48 + 00:11
3 Erikstein,Kjell Einar Vinje IL 15:54 + 00:17
4 Mathisen,Runar Skaug Vinje IL 16:16 + 00:39
5 Larsen,Eirik Johannes Hjartdal IL 19:16 + 03:39
DSQ Kvisli,Sondre Heddal IL  
DNS Sell,Joachim Svarstad IL  
Resultatliste Jenter 16 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Øien,Marte Vinje IL 19:59 + 00:00
2 Gohli,Anne Jorunn Heddal IL 20:22 + 00:23
3 Steinstad,Ellen Dyre Vaa, IL 26:29 + 06:30
Resultatliste Gutter 15 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL 17:01 + 00:00
2 Erikstein,Knut Halvor Vinje IL 18:21 + 01:20
Resultatliste Jenter 15 år, 5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jensen,Marte Runar,IL 20:28 + 00:00
2 Urbø,Anne Margit Åmdal IL 21:30 + 01:02
3 Byggland,Sigrid Lid Høydalsmo IL 23:03 + 02:35
4 Nystog,Linn Camilla Rein, IL 25:03 + 04:35
5 Slåtta,Anne Karin Hjartdal IL 28:40 + 08:12
DNF Lyngdal,Sigrid L. Åmdal IL  
DNS Bakkalia,Oda Amalie Sauland IL  

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut