Tord Asle Gjerdalen. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Tord Asle Gjerdalen. Foto: Geir Nilsen/Langrenn.com.

Visma Ski Classics 2017/2018 - Stilling sammenlagt før Reistadløpet

Etter Birkebeinerrennet, 9. renn i Visma Ski Classics, er dette stillingen for samtlige cuper. Neste renn er Reistadløpet 7. april.

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Få hele Langrenn +


Kjøp abonnement - Rask tilgang alle artikler
Velg uke, måned, 3 måneder eller år.

* Abonnement bestilles raskt i dette vinduet!

Allerede abonnent, logg inn via vinduet under:

Uleselig tekst

Champion Women presented by Hertz

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren LAG 1510
2 (2) Kateřina Smutná BST 1305
3 (3) Lina Korsgren ARE 1145
4 (4) Sara Lindborg SER 870
5 (7) Astrid Øyre Slind KOT 740
6 (5) Heli Heiskanen ROB 725
7 (6) Evelina Bångman TMA 619
8 (8) Laila Kveli TYN 510
9 (9) Terhi Pollari TMA 443
10 (10) Viktoria Melina RMT 441
11 (12) Ingeborg Dahl SGT 368
12 (11) Kari Vikhagen Gjeitnes SAN 330
13 (14) Roxane Lacroix BST 311
14 (17) Marthe Kristine Hafsahl Karset PAR 297
15 (13) Niina Virtanen FFT 284
16 (14) Karolína Bícová CRT 270
17 (16) Masako Ishida KOT 255
18 (18) Zuzana Kocumová SIL 245
19 (30) Maria Gräfnings SGT 205
20   Justyna Kowalczyk ROB 200
21 (24) Berit Gjelten SYN 198
22 (19) Šárka Zelenková SIL 187
23 (20) Nadezhda Shunyaeva RMT 182
24 (21) Marthe Bjørnsgaard SAN 176
25 (22) Lali Kvaratskheliya RMT 162
26 (23) Franziska Müller TFN 161
27 (29) Seraina Boner SGT 148
28 (25) Barbara Jezersek BST 140
29 (33) Sofie Elebro SAN 137
30 (26) Silje Øyre Slind KOT 130
31 (27) Sandra Schützová SIL 114
32 (28) Jessica Wirth TFN 110
33 (34) Noora Kivikko CRT 96
34 (31) Larisa Ryasina RMT 95
35 (32) Berthe Annette Svenkerud SYN 85
36 (40) Gina Flugstad Øistuen LYN 69
37 (35) Julia Jansson SER 64
37 (35) Barbro Saetha LYN 64
39 (37) Riikka-Liisa Räsänen YOK 60
40 (38) Emilia Romanowicz CRT 57
41 (39) Jogscha Aberhalden PAR 50
42 (41) Mirva Rottensteiner STA 39
43   Margrete Dyrhovd SYN 26
44   Hilde Gjermundshaug Pedersen PAR 25

Champion Men presented by Hertz

#     name team points
1 (1) Tord Asle Gjerdalen SAN 1250
2 (2) Andreas Nygaard SAN 1188
3 (3) Morten Eide Pedersen BNB 1039
4 (4) Stian Hoelgaard KOT 847
5 (5) Oskar Kardin SAN 825
6 (9) Anders Aukland SAN 748
7 (8) Ilya Chernousov BST 741
8 (10) Øyvind Moen Fjeld SAN 715
9 (7) Tore Bjørseth Berdal KOT 667
10 (6) Anton Karlsson LAG 664
11 (13) Ermil Vokuev RMT 571
12 (11) Simen Østensen BNB 525
13 (14) Torleif Syrstad KOT 482
14 (12) Bob Impola SER 463
15 (17) Torgeir Skare Thygesen OSR 402
16 (20) Stanislav Řezáč SIL 398
17 (15) Andreas Holmberg SER 391
18 (16) Oscar Persson LAG 388
19 (27) Vetle Thyli TNM 383
20 (19) Anders Høst SER 376
21 (22) Kjetil Dammen OSR 371
22 (18) Magnus Vesterheim PAR 362
23 (21) Marcus Johansson LAG 343
24 (26) Øystein Pettersen BNB 339
25 (23) Jimmie Johnsson LAG 324
26 (25) Mauro Brigadoi ROB 321
27 (24) Niko Koskela TMA 316
28 (28) Fredrik Byström LAG 310
29 (29) Markus Ottosson LAG 305
30 (32) Thomas Gifstad SGT 290
31 (30) Jörgen Brink BRI 277
32 (31) Ari Luusua TMA 258
33 (36) Rikard Tynell TYN 254
34 (36) Alexey Dvoskin RMT 248
35 (33) Bruno Debertolis ROB 235
36 (39) Jens Eriksson TYN 225
37 (35) Vinjar Skogsholm PAR 223
38 (34) Jiří Ročárek CRT 219
38 (41) Alexis Jeannerod BST 219
40 (41) Jiří Pliska SIL 212
41 (44) Thomas Gjestrumbakken PAR 202
42 (38) Klas Nilsson IGN 199
43 (46) Petr Novák CRT 196
44 (45) Simen Engebretsen Nordli PAR 189
44 (40) Jan Šrail BST 189
46 (43) Pavel Ondrášek CRT 181
47 (51) Stian Berg SYN 145
48 (50) Runar Hermo SYN 144
48 (47) Fabián Štoček CRT 144
50 (48) Antti Lampinen PEL 133
51 (49) Christoffer Lindvall TMA 132
52 (52) Michael Kuisle TFN 124
53 (62) Runar Skaug Mathisen TEL 111
54 (53) Lukáš Bauer BST 110
55 (54) Björn Rydvall IGN 109
56 (55) Maxim Kovalev RMT 107
57 (56) Chris Andre Jespersen KOT 100
57 (56) Ståle Fenstad OSR 100
59 (58) Johan Lövgren IGN 99
59 (58) Francesco Ferrari ROB 99
59 (58) Kristoffer Nielsen SGT 99
62 (61) Eric Thomas TFN 98
63 (64) Thomas Freimuth XCS 92
64 (72) Vegard Vinje LYN 91
65 (63) Robin Frost TFN 90
66 (82) Joar Thele LYN 84
67 (65) Nils Weirich TFN 81
68 (66) Jakub Pšenička CRT 80
68 (66) Florian Göbel XCS 80
70 (68) Viktor Mäenpää TMA 78
71 (69) Kjetil Tyrom PAR 74
72 (70) Christian Winker SYN 72
73 (71) Nikita Stupak RMT 71
74 (97) Anders Gløersen OSR 64
75 (73) Pål Åge Joten SYN 63
75 (73) Hannes Mäenpää TMA 63
77 (75) Václav Sedláček SIL 60
77 (75) Atle Smenes OSR 60
77 (75) Sigurd Sollien Hulbak SGT 60
80 (78) Daniel Debertin XCS 57
81 (79) Philipp Bachl STA 53
82 (80) Mats Håkon Breda TEL 52
82 (80) Anders Kampenhøy PAR 52
84 (83) Thomas Stöggl STA 50
84 (83) Jan Svoboda SIL 50
84 (83) Philip Bellingham STA 50
84 (83) Christoph Friedl XCS 50
84 (83) Olli Tyrväinen FFT 50
84 (83) Stefan Petritsch STA 50
84 (83) Mikko Harju FFT 50
84 (83) Miika Ruokonen FFT 50
84 (83) Gustaf Berglund ARE 50
84 (83) Martin Doppelreiter STA 50
94 (93) Jerry Ahrlin TYN 46
95 (94) John Kristian Dahl KOT 45
96 (95) Loris Frasnelli ROB 37
97 (96) Erlend Widerø Hennig SGT 34
98 (105) Sondre Grønvold LYN 32
99 (98) Øyvind Røgenes YOK 25
100 (99) Daniel Máka CRT 23
101 (100) Erik Melin Söderström TFN 21
102 (101) Gabriel Thorn SER 20
103 (102) Hans Mäenpää TMA 19
104 (103) Ilya Semikov RMT 16
105 (104) Curdin Perl PON 15
106 (106) Pavel Janeček SIL 11
107 (107) Magnus Bleken MOS 9
107 (107) Adam Fellner BST 9
107 (107) Esa Mursu FFT 9
110 (110) Arnaud Du Pasquier TNM 7
111 (111) Gianluca Cologna TFN 6
111 (111) Ludwig Tärning SER 6
113 (113) Lasse Hulgaard OSR 5
114 (114) Petter Kaarby LYN 4
114 (114) Henri Jelonen YOK 4
114 (114) Ole Jakob Nes OSR 4
117 (117) Nils-Ingar Aadne BNB 1

Sprint Women

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren LAG 243
2 (2) Kateřina Smutná BST 143
3 (3) Lina Korsgren ARE 126
4 (4) Astrid Øyre Slind KOT 90
5 (5) Masako Ishida KOT 33
5 (5) Kari Vikhagen Gjeitnes SAN 33
7 (7) Sara Lindborg SER 29
8 (8) Viktoria Melina RMT 17
8 (8) Heli Heiskanen ROB 17
10 (10) Laila Kveli TYN 12
11 (11) Silje Øyre Slind KOT 9
12 (12) Seraina Boner SGT 4

Sprint Men

#     name team points
1 (1) Anton Karlsson LAG 390
2 (2) Oskar Kardin SAN 240
3 (3) Ermil Vokuev RMT 179
4 (4) Andreas Nygaard SAN 158
5 (5) Jan Šrail BST 101
6 (6) Joar Thele LYN 78
7 (7) Morten Eide Pedersen BNB 65
8 (8) Mauro Brigadoi ROB 52
9 (9) Markus Ottosson LAG 51
10 (10) Marcus Johansson LAG 50
11 (11) Øyvind Moen Fjeld SAN 48
12 (12) Simen Østensen BNB 41
13 (13) Anders Aukland SAN 28
14 (14) Thomas Gjestrumbakken PAR 24
15 (15) Torleif Syrstad KOT 23
16 (16) Jimmie Johnsson LAG 19
16 (16) Jens Eriksson TYN 19
16 (16) Anders Høst SER 19
16 (16) Øystein Pettersen BNB 19
16 (16) Francesco Ferrari ROB 19
16 (16) Vegard Vinje LYN 19
22 (22) Tord Asle Gjerdalen SAN 16
22 (22) Alexis Jeannerod BST 16
24 (24) Rikard Tynell TYN 15
24 (24) Ari Luusua TMA 15
24 (24) Nikita Stupak RMT 15
27 (27) Stanislav Řezáč SIL 11
27 (27) Tore Bjørseth Berdal KOT 11
29 (29) Ilya Chernousov BST 8
30 (30) Bruno Debertolis ROB 7
30 (30) Chris Andre Jespersen KOT 7
30 (30) Niko Koskela TMA 7
33 (33) Jerry Ahrlin TYN 4
33 (33) Kjetil Dammen OSR 4
33 (33) Stian Hoelgaard KOT 4
36 (36) Klas Nilsson IGN 1

Pro Teams

#     name team points
1 (2) Team Santander SAN 1510
2 (1) Lager 157 Ski Team LAG 1450
3 (3) Team Koteng KOT 1185
4 (5) Bauer Ski Team BST 1085
5 (4) Team Serneke SER 991
6 (7) Russian Marathon Team RMT 780
7 (9) Team Trentino Robinson Trainer ROB 730
8 (6) Team Mäenpää TMA 716
9 (8) Team BN Bank BNB 711
10 (10) Team Parkettpartner PAR 637
11 (11) ÅRE Längdskidklubb ARE 557
12 (12) Silvini Madshus team SIL 554
13 (13) Vltava Fund Craft Team CRT 525
14 (15) Skigo XC Team SGT 504
15 (14) Team Oslo Sportslager - Rustad IL OSR 466
16 (16) Team Tynell TYN 444
17 (17) Team Synnfjell SYN 426
18 (19) Team Norgeshus Maxpulse TNM 349
19 (18) Team Forever Nordic TFN 340
20 (20) FullFit Team FFT 278
21 (22) xc-ski.de A|N Skimarathon Team XCS 245
22 (21) Team Igne IGN 240
23 (23) JBrink Ski Team BRI 227
24 (27) Lyn Ski Moseteråsen LYN 220
25 (24) Team Telemark TEL 212
26 (25) Skimarathon Team Austria STA 145
27 (26) Team Peltonen PEL 140
28 (28) Team Yoko Optiwax YOK 115
29 (29) Team Mosetertoppen Skiline MOS 52
30 (30) Team Pontresina PON 31

Youth Women

#     name team points
1 (1) Evelina Bångman TMA 619
2 (2) Roxane Lacroix BST 311
3 (3) Nadezhda Shunyaeva RMT 182
4 (4) Marthe Bjørnsgaard SAN 176
5 (5) Lali Kvaratskheliya RMT 162
6 (6) Franziska Müller TFN 161
7 (8) Sofie Elebro SAN 137
8 (7) Jessica Wirth TFN 110
9 (11) Gina Flugstad Øistuen LYN 69
10 (9) Julia Jansson SER 64
11 (10) Jogscha Aberhalden PAR 50
12   Margrete Dyrhovd SYN 26

Youth Men

#     name team points
1 (1) Oskar Kardin SAN 825
2 (3) Ermil Vokuev RMT 571
3 (4) Torleif Syrstad KOT 482
4 (2) Bob Impola SER 463
5 (5) Andreas Holmberg SER 391
6 (6) Oscar Persson LAG 388
7 (7) Magnus Vesterheim PAR 362
8 (8) Mauro Brigadoi ROB 321
9 (9) Thomas Gifstad SGT 290
10 (10) Vinjar Skogsholm PAR 223
11 (12) Thomas Gjestrumbakken PAR 202
12 (11) Pavel Ondrášek CRT 181
13 (15) Stian Berg SYN 145
14 (13) Fabián Štoček CRT 144
15 (14) Christoffer Lindvall TMA 132
16 (16) Michael Kuisle TFN 124
17 (18) Runar Skaug Mathisen TEL 111
18 (17) Francesco Ferrari ROB 99
19 (19) Robin Frost TFN 90
20 (29) Joar Thele LYN 84
21 (20) Nils Weirich TFN 81
22 (21) Viktor Mäenpää TMA 78
23 (22) Kjetil Tyrom PAR 74
24 (23) Christian Winker SYN 72
25 (24) Pål Åge Joten SYN 63
25 (24) Hannes Mäenpää TMA 63
27 (26) Sigurd Sollien Hulbak SGT 60
28 (27) Daniel Debertin XCS 57
29 (28) Anders Kampenhøy PAR 52
30 (30) Olli Tyrväinen FFT 50
30 (30) Martin Doppelreiter STA 50
32 (32) Erlend Widerø Hennig SGT 34
33 (36) Sondre Grønvold LYN 32
34 (33) Daniel Máka CRT 23
35 (34) Gabriel Thorn SER 20
36 (35) Ilya Semikov RMT 16
37 (37) Adam Fellner BST 9
38 (38) Arnaud Du Pasquier TNM 7
39 (39) Ludwig Tärning SER 6

Visma Alp Trophy Women

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren LAG 800
2 (2) Kateřina Smutná BST 595
3 (3) Lina Korsgren ARE 590
4 (4) Sara Lindborg SER 430
5 (5) Heli Heiskanen ROB 380
6 (6) Evelina Bångman TMA 340
7 (12) Masako Ishida KOT 255
8 (10) Terhi Pollari TMA 251
9 (8) Laila Kveli TYN 220
10 (9) Viktoria Melina RMT 210
11 (17) Marthe Bjørnsgaard SAN 176
12 (20) Lali Kvaratskheliya RMT 162
13 (13) Ingeborg Dahl SGT 161
14 (15) Zuzana Kocumová SIL 140
15 (16) Šárka Zelenková SIL 136
16 (18) Niina Virtanen FFT 131
17 (22) Silje Øyre Slind KOT 130
17 (22) Kari Vikhagen Gjeitnes SAN 130
19 (7) Astrid Øyre Slind KOT 120
20 (19) Karolína Bícová CRT 109
21 (24) Seraina Boner SGT 105
22 (25) Maria Gräfnings SGT 100
23 (26) Larisa Ryasina RMT 95
24 (11) Roxane Lacroix BST 85
24 (27) Berthe Annette Svenkerud SYN 85
26 (21) Berit Gjelten SYN 72
27 (30) Barbro Saetha LYN 64
28 (32) Riikka-Liisa Räsänen YOK 60
28 (32) Franziska Müller TFN 60
30 (14) Marthe Kristine Hafsahl Karset PAR 54
31 (37) Mirva Rottensteiner STA 39

Visma Alp Trophy Men

#     name team points
1 (1) Tord Asle Gjerdalen SAN 730
2 (4) Ilya Chernousov BST 520
3 (3) Morten Eide Pedersen BNB 500
4 (9) Tore Bjørseth Berdal KOT 445
5 (2) Andreas Nygaard SAN 438
6 (8) Anders Aukland SAN 435
7 (5) Anton Karlsson LAG 425
8 (10) Øyvind Moen Fjeld SAN 349
9 (6) Stian Hoelgaard KOT 317
10 (7) Oskar Kardin SAN 315
11 (14) Ermil Vokuev RMT 306
12 (16) Andreas Holmberg SER 270
13 (11) Simen Østensen BNB 265
14 (23) Jimmie Johnsson LAG 235
15 (24) Marcus Johansson LAG 205
16 (15) Kjetil Dammen OSR 191
17 (27) Anders Høst SER 178
18 (21) Vetle Thyli TNM 173
19 (18) Oscar Persson LAG 168
20 (17) Torleif Syrstad KOT 159
21 (25) Mauro Brigadoi ROB 158
22 (12) Bob Impola SER 146
23 (13) Øystein Pettersen BNB 137
24 (22) Jörgen Brink BRI 132
25 (26) Niko Koskela TMA 131
26 (35) Rikard Tynell TYN 124
27 (31) Torgeir Skare Thygesen OSR 123
27 (28) Markus Ottosson LAG 123
29 (20) Stanislav Řezáč SIL 120
30 (37) Alexis Jeannerod BST 117
31 (44) Jan Šrail BST 111
32 (33) Jiří Ročárek CRT 107
33 (38) Jens Eriksson TYN 104
34 (40) Pavel Ondrášek CRT 101
35 (47) Antti Lampinen PEL 99
36 (34) Fredrik Byström LAG 97
37 (19) Magnus Vesterheim PAR 94
38 (30) Bruno Debertolis ROB 92
39 (41) Klas Nilsson IGN 88
40 (49) Runar Skaug Mathisen TEL 86
41 (29) Thomas Gifstad SGT 85
42 (43) Alexey Dvoskin RMT 84
43 (45) Jiří Pliska SIL 77
44 (54) Nikita Stupak RMT 71
45 (56) Michael Kuisle TFN 60
46 (58) Björn Rydvall IGN 56
46 (58) Stian Berg SYN 56
48 (51) Petr Novák CRT 45
48 (47) Johan Lövgren IGN 45
48 (39) Thomas Gjestrumbakken PAR 45
48 (55) Vegard Vinje LYN 45
52 (52) Runar Hermo SYN 43
53 (56) Václav Sedláček SIL 42
53 (50) Fabián Štoček CRT 42
55 (66) Eric Thomas TFN 40
56 (64) Jerry Ahrlin TYN 39
57 (53) Christoffer Lindvall TMA 38
58 (68) Loris Frasnelli ROB 37
59 (67) Lukáš Bauer BST 35
60 (70) Francesco Ferrari ROB 33
61 (46) Chris Andre Jespersen KOT 32
62 (62) Ståle Fenstad OSR 30
62 (71) Anders Gløersen OSR 30
64 (65) John Kristian Dahl KOT 28
64 (63) Kristoffer Nielsen SGT 28
66 (60) Mats Håkon Breda TEL 27
67 (42) Simen Engebretsen Nordli PAR 25
68 (35) Vinjar Skogsholm PAR 24
68 (75) Kjetil Tyrom PAR 24
70 (71) Florian Göbel XCS 22
70 (76) Viktor Mäenpää TMA 22
70 (76) Christian Winker SYN 22
73 (79) Robin Frost TFN 20
73 (79) Nils Weirich TFN 20
75 (83) Hans Mäenpää TMA 18
76 (86) Curdin Perl PON 15
77 (88) Pål Åge Joten SYN 13
77 (74) Øyvind Røgenes YOK 13
79 (90) Pavel Janeček SIL 11
79 (90) Hannes Mäenpää TMA 11
81 (61) Joar Thele LYN 10
81 (92) Atle Smenes OSR 10
81 (92) Sigurd Sollien Hulbak SGT 10
84 (94) Adam Fellner BST 9
85 (97) Arnaud Du Pasquier TNM 7
86 (94) Magnus Bleken MOS 6
86 (99) Gianluca Cologna TFN 6
88 (101) Lasse Hulgaard OSR 5
89 (102) Petter Kaarby LYN 4
89 (102) Ole Jakob Nes OSR 4
91 (106) Anders Kampenhøy PAR 2
92 (105) Philipp Bachl STA 1

Visma Nordic Trophy Women

#     name team points
1 (2) Astrid Øyre Slind KOT 320
1 (3) Kateřina Smutná BST 320
3 (1) Lina Korsgren ARE 300
4 (4) Britta Johansson Norgren LAG 260
5   Justyna Kowalczyk ROB 200
6 (6) Heli Heiskanen ROB 165
7 (10) Marthe Kristine Hafsahl Karset PAR 148
8 (7) Laila Kveli TYN 145
9 (8) Roxane Lacroix BST 136
10 (11) Berit Gjelten SYN 126
11 (5) Sara Lindborg SER 120
12   Maria Gräfnings SGT 105
13 (9) Evelina Bångman TMA 85
14   Ingeborg Dahl SGT 72
15 (15) Gina Flugstad Øistuen LYN 69
16 (12) Julia Jansson SER 64
17 (13) Terhi Pollari TMA 57
17   Sofie Elebro SAN 57
19 (14) Šárka Zelenková SIL 51
20   Seraina Boner SGT 43
21   Zuzana Kocumová SIL 37
22 (16) Niina Virtanen FFT 35
23   Margrete Dyrhovd SYN 26
24   Hilde Gjermundshaug Pedersen PAR 25
25   Noora Kivikko CRT 24

Visma Nordic Trophy Men

#     name team points
1 (1) Andreas Nygaard SAN 400
2 (9) Tord Asle Gjerdalen SAN 260
3 (8) Anders Aukland SAN 245
4 (3) Stian Hoelgaard KOT 230
5 (13) Øyvind Moen Fjeld SAN 192
6 (11) Oskar Kardin SAN 170
6 (2) Bob Impola SER 170
8 (15) Morten Eide Pedersen BNB 159
9 (5) Øystein Pettersen BNB 151
10 (7) Stanislav Řezáč SIL 148
11 (4) Jörgen Brink BRI 145
12 (24) Ilya Chernousov BST 139
13 (16) Vetle Thyli TNM 136
14 (10) Thomas Gifstad SGT 130
14   Ermil Vokuev RMT 130
16 (17) Torleif Syrstad KOT 125
17 (6) Magnus Vesterheim PAR 105
18 (20) Kjetil Dammen OSR 87
19 (19) Markus Ottosson LAG 79
20 (12) Oscar Persson LAG 76
21 (28) Petr Novák CRT 74
21 (23) Joar Thele LYN 74
23 (14) Ari Luusua TMA 68
24 (21) Tore Bjørseth Berdal KOT 66
25 (42) Rikard Tynell TYN 58
26 (32) Jens Eriksson TYN 56
27 (18) Johan Lövgren IGN 54
28 (27) Runar Hermo SYN 51
29 (31) Thomas Gjestrumbakken PAR 50
30 (41) Alexis Jeannerod BST 48
31 (39) Vegard Vinje LYN 46
32 (22) Anton Karlsson LAG 43
33 (30) Vinjar Skogsholm PAR 39
34 (29) Bruno Debertolis ROB 38
35 (35) Fredrik Byström LAG 37
35 (25) Klas Nilsson IGN 37
35   Alexey Dvoskin RMT 37
38 (26) Christoffer Lindvall TMA 35
39 (45) Simen Engebretsen Nordli PAR 34
39   Anders Gløersen OSR 34
41 (33) Mauro Brigadoi ROB 33
42 (43) Sondre Grønvold LYN 32
43 (34) Mats Håkon Breda TEL 25
43 (53) Anders Høst SER 25
43   Jiří Pliska SIL 25
43 (46) Runar Skaug Mathisen TEL 25
47 (36) Jimmie Johnsson LAG 22
48 (37) Erik Melin Söderström TFN 21
49   Stian Berg SYN 20
49 (38) Gabriel Thorn SER 20
51   Torgeir Skare Thygesen OSR 18
52 (40) John Kristian Dahl KOT 17
53 (44) Erlend Widerø Hennig SGT 12
54   Thomas Freimuth XCS 10
54 (52) Marcus Johansson LAG 10
56 (47) Kristoffer Nielsen SGT 8
57 (48) Jerry Ahrlin TYN 7
58 (49) Ludwig Tärning SER 6
59 (50) Lukáš Bauer BST 4
60 (51) Magnus Bleken MOS 3

Climb Women

#     name team points
1 (1) Britta Johansson Norgren LAG 114
2 (2) Kateřina Smutná BST 74
3 (4) Astrid Øyre Slind KOT 58
4 (3) Lina Korsgren ARE 47
5   Justyna Kowalczyk ROB 30
6 (5) Masako Ishida KOT 24
7 (6) Sara Lindborg SER 22
8 (7) Kari Vikhagen Gjeitnes SAN 21
9 (8) Silje Øyre Slind KOT 9
10 (9) Viktoria Melina RMT 4
10 (9) Heli Heiskanen ROB 4

Climb Men

#     name team points
1 (1) Morten Eide Pedersen BNB 178
2 (2) Ermil Vokuev RMT 138
3 (6) Andreas Nygaard SAN 101
4 (4) Tord Asle Gjerdalen SAN 95
5 (9) Øyvind Moen Fjeld SAN 78
6 (3) Ilya Chernousov BST 74
7 (5) Tore Bjørseth Berdal KOT 70
8 (7) Simen Østensen BNB 61
9 (8) Anton Karlsson LAG 54
10 (10) Oskar Kardin SAN 40
11 (12) Anders Aukland SAN 29
12 (11) Øystein Pettersen BNB 15
13 (13) Ari Luusua TMA 12
14 (14) Marcus Johansson LAG 11
14 (14) Magnus Vesterheim PAR 11
16 (16) Torleif Syrstad KOT 8
17 (17) Chris Andre Jespersen KOT 7
18   Anders Høst SER 4
19 (18) Stian Hoelgaard KOT 1

* Langrenn Pluss (+): Ekstra godt stoff og fyldigere artikler
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut