Illustrasjonsbilde. Foto: Creative Commons/Pixabay.com.

Illustrasjonsbilde. Foto: Creative Commons/Pixabay.com.

VM Fotball 2018 - Program / Kampoppsett

Komplett program og kampoppsett for Fotball-VM for menn i Russland. Dag for dag med start 14. juni 2018.



VM i fotball i Russland 14. juni til 15. juli 2018 for herrer:

14. juni

17:00 - Gruppe A
Russland - Saudi-Arabia

---

15. juni

14:00 - Gruppe A
Egypt - Uruguay

17:00 - Gruppe B
Marokko - Iran

20:00 - Gruppe B
Portugal - Spania

16. juni

12:00 - Gruppe C
Frankrike - Australia

15:00 - Gruppe D
Argentina - Island

18:00 - Gruppe C
Peru - Danmark

21:00 - Gruppe D
Kroatia - Nigeria

---

17. juni

14:00 - Gruppe E
Costa Rica - Serbia

17:00 - Gruppe F
Tyskland - Mexico

20:00 - Gruppe E
Brasil - Sveits

18. juni

14:00 - Gruppe F
Sverige - Sør-Korea

17:00 - Gruppe G
Belgia - Panama

20:00 - Gruppe G
Tunisia - England

---

19. juni

14:00 - Gruppe H
Colombia - Japan

17:00 - Gruppe H
Polen - Senegal

20:00 Gruppe A
Russland - Egypt

20. juni

14:00 - Gruppe B
Portugal - Marokko

17:00 - Gruppe A
Uruguay - Saudi-Arabia

20:00 - Gruppe B
Iran - Spania

---

21. juni

14:00 - Gruppe C
Danmark - Australia

17:00 - Gruppe C
Frankrike - Peru

20:00 - Gruppe D
Argentina - Kroatia

22. juni 

14:00 - Gruppe E
Brasil - Costa Rica

17:00 - Gruppe D
Nigeria - Island

20:00 Gruppe E
Serbia - Sveits

---

23. juni

14:00  - Gruppe G
Belgia - Tunisia

17:00 - Gruppe F
Sør-Korea - Mexico

20:00 - Gruppe F
Tyskland - Sverige

24. juni

14:00 - Gruppe G
England - Panama

17:00 - Gruppe H
Japan - Senegal

20:00 - Gruppe H
Polen - Colombia

---

25. juni

16:00 - Gruppe A
Uruguay - Russland

16:00 - Gruppe A
Saudi-Arabia - Egypt

20:00 - Gruppe B
Spania - Marokko

20:00 - Gruppe B
Iran - Portugal

26. juni

16:00 - Gruppe C
Australia - Peru

16:00 - Gruppe C
Danmark - Frankrike

20:00 - Gruppe D
Island - Kroatia

20:00 - Gruppe D
Nigeria - Argentina

---

27. juni

16:00 - Gruppe F
Sør-Korea - Tyskland

16:00 - Gruppe F
Mexico - Sverige

20:00 - Gruppe E
Serbia - Brasil

20:00 - Gruppe E
Sveits - Costa Rica

28. juni

16:00 - Gruppe H
Japan - Polen

16:00 - Gruppe H
Senegal - Colombia

20:00 - Gruppe G
Panama - Tunisia

20:00 - Gruppe G
England - Belgia

Åttendelsfinaler

30. juni

16:00 - Gruppevinner C - Gruppetoer D

20:00 - Gruppevinner A - Gruppetoer B

1. juli

16:00 - Gruppevinner B - Gruppetoer A

20:00 - Gruppevinner D - Gruppetoer C

2. juli

16:00  - Gruppevinner E - Gruppetoer F

20:00  - Gruppevinner G - Gruppetoer H

3. juli

16:00 - Gruppevinner F - Gruppetoer E

20:00 - Gruppevinner H - Gruppetoer G

Kvartfinaler

6. juli

16:00 - Vinner åttendelsfinale 2 - Vinner åttendelsfinale 1

20:00 - Vinner åttendelsfinale 5 - Vinner åttendelsfinale 6

7. juli

16:00 - Vinner åttendelsfinale 7 - Vinner åttendelsfinale 8

20:00 - Vinner åttendelsfinale 3 - Vinner åttendelsfinale 4

---

Semifinaler

10. juli

20:00 - Vinner kvartfinale 1 - Vinner kvartfinale 2

11. juli

20:00 - Vinner kvartfinale 3 - Vinner kvartfinale 4

Bronsefinale

14. juli

16:00 - Taper semifinale 1 - Taper semifinale 2

---

Finale

15. juli

17:00 - Vinner semifinale 1 - Vinner semifinale 2