VM-mønstring - Lygna - 10 km fristil gutter 19/20 år

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste M 19/20 år   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skinstad,Petter Soleng Vind Il/ Gjøvik/Toten Langrenn 24:08 + 00:00
2 Krogh,Finn Hågen Tverrelvdalen Il 24:20 + 00:11
3 Northug,Tomas Mosvik Il 24:24 + 00:16
4 Ansnes,Ronny Fredrik Klæbu Il 24:31 + 00:22
5 Tønseth,Didrik Byåsen Il 24:35 + 00:26
6 Hamilton,Edvard Sør-fron Il 24:42 + 00:33
7 Brovold,Erik Bergfall Tynset If 24:45 + 00:36
8 Golberg,Pål Gol Il 24:45 + 00:36
9 Gaasø,Trygve Henden Fjellhug / Vereide - Hyen Skik 24:51 + 00:42
10 Thygesen,Torgeir Skare Korlevoll, Il 24:52 + 00:44
11 Moe,Markus Oseberg Skilag 24:53 + 00:44
12 Moholt,Magnus Ålen Il 25:04 + 00:55
13 Størseth,Espen Byåsen Il 25:06 + 00:57
14 Thyli,Vetle Raufoss Il/ Gjøvik/Toten Langrenn 25:07 + 00:58
15 Strøm,Mads Ek Bærums Verk If 25:07 + 00:59
16 Fines,Ola Berg Mosvik Il 25:08 + 00:59
17 Ødegård,Rune Malo Molde Og Omegn If - Ski 25:12 + 01:03
18 Markset,Trygve Njård/ Team Sector Alarm 25:15 + 01:06
19 Helgesen,Håkon Hagen Lørenskog Skiklubb/ Team Synnfjell 25:16 + 01:07
20 Skogstad,Ole Hartvik Lundamo Il 25:17 + 01:09
21 Hammer,Kristian Riseth Børsa Il 25:21 + 01:12
22 Resaland,Mats Rudin Bever'n, Il 25:23 + 01:14
23 Kabbe,Ole-Henrik Bærums Verk If 25:23 + 01:14
23 Hallén,Stian Kjelsås Il - Ski 25:23 + 01:14
25 Dahl,Svein Halvor Skarphedin, Il 25:24 + 01:15
26 Brevik,Jørgen Bye Strindheim Il 25:26 + 01:17
27 Lilleeng,Stian Sverdrup Oddersjaa Ssk 25:28 + 01:19
28 Kvåle,Hans Jørgen Brandbu If 25:28 + 01:20
29 Goplen,Kristoffer Torpa Ski/ Team Synnfjell 25:29 + 01:20
30 Ofstad,Henning Andrè Bardu Il 25:36 + 01:28
31 Bånerud,Håkon Stuge Lyn Ski 25:37 + 01:28
31 Anders,Kvikstad Raufoss Il 25:37 + 01:28
33 Nordrum,Martin Valberg Ringebu/fåvang Skiklubb 25:37 + 01:29
34 Klemoen,Eivind Torpa Ski/ Team Synnfjell 25:40 + 01:31
35 LId Byggland,Ånund Høydalsmo Il 25:42 + 01:33
36 Sand,Christian Fredrik Stadsbygd Il 25:43 + 01:34
37 Dyrhovden,Joel Samuager 25:44 + 01:36
38 Prestsæter,Sjur Lillehammer Skiklub 25:45 + 01:36
39 Bakken,Timo Mjøndalen If 25:46 + 01:37
40 Berger,Atle Rehn Raufoss Il/ Gjøvik/Toten Langrenn 25:49 + 01:40
41 Knudtzon,Nicolas Brun-Lie Njård 25:49 + 01:40
42 Kjær,Thomas Stokke Il 25:52 + 01:43
43 Hagen,Anders Senderud Jømna/heradsbygd Langrenn 25:54 + 01:45
44 Høydahl,Sigve Fredrik Bærums Verk If 25:56 + 01:47
45 Christiansen,Eirik R. Mjøndalen If 25:57 + 01:48
46 Telebond,Eirik Klæbu Il 26:00 + 01:51
47 Budker,Anders Bykle IL 26:00 + 01:52
48 Grevsgård,Sjur Moe Geilo Il 26:01 + 01:52
49 Henriksen,Jørgen Skoppum IL 26:02 + 01:53
50 Lindblad,Anton Ok Landehof 26:11 + 02:02
51 Røe,Åsmund Treu Fossum If 26:11 + 02:02
52 Solli,Tarjei Grøa Il 26:13 + 02:04
53 Roterud,Stian Raufoss Il 26:15 + 02:06
54 Jacobsen,Jens Nes Ski 26:16 + 02:08
55 Mauer,Andreas S. Høybråten Og Stovner Il/ Team Kollen 26:17 + 02:08
56 Standen,Alexander Scottland 26:19 + 02:10
57 Drivenes,Erlend Kvam Langrenn- Og Skiskyttarkl 26:21 + 02:12
58 Undebakke,Vidar Ranheim Skiklubb 26:23 + 02:14
59 Aaslund,Simen Rise Gjøvik Skiklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn 26:23 + 02:14
60 Skattebo,Øyvind Skrautvål Il 26:26 + 02:17
61 Weltzien,Espen Hultgreen Kjelsås Il - Ski 26:30 + 02:21
62 Bjelle,Sondre Lekve Sogndal Il 26:31 + 02:23
63 Sandvik,Sondre Rustad Il/ Team Kollen 26:33 + 02:24
63 Føll,Per Anders Fjellørnen Il 26:33 + 02:24
65 Vannebo,Morten Steinkjer Skiklubb 26:35 + 02:27
66 Grindland,Ola Lørenskog Skiklubb 26:41 + 02:32
66 Sæle,Eirik Dimmen Lillehammer Skiklub 26:41 + 02:32
68 Knutsen,Eivind Oddersjaa Ssk 26:42 + 02:33
69 Kvernstad,Eirik Kyrksæterøra Il 26:42 + 02:33
70 Platou,Anders Jarstad Lillehammer Skiklub 26:45 + 02:36
71 Myrnes,Erlend Eikeland Rygene Il 27:03 + 02:54
72 Bergmann,Nicolai Edman Konnerud Il 27:05 + 02:57
73 Øverjordet,Amund Strømnes Eidsvold Værks Skiklub 27:18 + 03:10
74 Hodnebrog,Jørgen Rygene Il 27:19 + 03:10
75 Ellingsen,Trygve Sølberg Strindheim Il 27:19 + 03:11
76 Smith,Callum Scottland 27:21 + 03:12
76 Eriksson,Michael Lillehammer Skiklub 27:21 + 03:12
78 Lindblad,Martin Ok Landehof 27:33 + 03:24
79 Skarpsno,Eivind Schjeldrup Alvdal Il 27:35 + 03:26
80 Platt,Simon Scottland 27:42 + 03:33
81 Nøstvik,Christian Nittedal Il/ Team Synnfjell 27:48 + 03:40
82 Solberg,Eivind Odden Rustad Il/ Team Kollen 27:54 + 03:46
83 Huitfeldt,Peder Heming, Il/ Team Kollen 28:08 + 04:00
84 Knutsen,Øystein Konnerud Il 28:09 + 04:00
85 Fenre,Mathis Dahl Heming, Il/ Team Kollen 28:26 + 04:17
86 Brøste,Erling Østre Toten Skilag 28:30 + 04:21
87 Newman,William Scottland 28:30 + 04:22
88 Bjørnbeth,Anders Selbu Il 28:55 + 04:47
89 Haave,Erik Blakstad Sør-fron Il 28:58 + 04:49
90 Brøste,Ola Østre Toten Skilag 29:05 + 04:57
91 Barron,Peter-James Scottland 29:11 + 05:02
92 Øvergård,Torstein Andrè Høybråten Og Stovner Il 29:15 + 05:06
93 Antonsen,Espen Nes Ski 29:17 + 05:09
94 Balto,Bård Vegard Nordlys, Il 29:28 + 05:19
95 Nielsen,Ture Lange Lillehammer Skiklub 29:47 + 05:39
DNS Eek,Jonas Falk Mjøndalen If  
DNS Knutsen,Vegard Konnerud Il  
DNS Kümmel,Peeter Estland  
DNS Ramdal,Ørjan Leksvik Il  
DNS Aarnes,Stein Wilhelm Andresen Nittedal Il/ Team Synnfjell  
DNS Tysseland,Torgeir Samnanger Il  
DNS Olsen,Bjørner Ringebu/fåvang Skiklubb  
DNS Vister,Joakim Skirbekk Bækkelagets SK/ Team Kollen  
DNS Bråtveit,Erik Bård Suldal Il  
DNS Engerholm,Henrik Konnerud Il  
DNS Rhoden,Anders If Birkebeineren  
DNS Garmo,Hallgeir Garmo Il  
DNS Bakkene,Eivind Øystre Slidre Il  
DNS Aanstad,Marius Bækkelagets SK/ Team Kollen  
DNS Caspersen Falla,Marius Lørenskog Skiklubb  
DNS Overn,Karl Erik Vestre Spone If  
NC Spencer,Simon Scottland  

 

 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut