---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

VM-Mønstring - Lygna - Finaler junior sprint

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste K 19/20 år   Return
Plass Navn Klasse                 Prolog Kvart Semi Finale
1 Marthe-Astrid Buttingsrud Ringkollen Skiklubb 03:49,24(1) 1 1 1 A
2 Tone Sundvor Bjerkreim Il/hsg 04:00,69(13) 2 2 2 A
3 Audhild Bakken Rognstad Søre Ål Il 03:54,75(5) 1 1 3 A
4 Britt Ingunn Nydal Njård 03:54,04(4) 2 3 4 A
5 Eirin Skjoldli Bulken Il 03:57,37(7) 1 2 5 A
6 Tuva Toftdahl Heming, Il 03:57,61(8) 3 3 6 A
7 Solveig Steinsland Vindbjart, Il 04:03,02(16) 2 5 1 B
8 Vilde Haugan Buhrkall Mosvik Il 03:58,95(10) 2 4 2 B
9 Kathrine Rolstad Harsem Fossum If 03:52,40(2) 1 4 3 B
10 Linn H. Klaesson Rustad Il 03:56,59(6) 3 6 4 B
11 Heidi Weng Driv Il/ Team Synnfjell 03:58,94(9) 2 6 5 B
12 Martine Udnes Weng Njård 03:53,27(3) 1 5 B
13 Synnøve Bruland Fossum If 04:00,54(11) 3    
14 Martine Ek Hagen Driv Il/ Team Synnfjell 04:03,12(17) 3    
15 Ellen Rolijordet Kolbukameratene, Il/ Gjøvik/Toten Langrenn 04:04,08(19) 3    
16 Lene Bjerkestrand Ålen Il 04:00,60(12) 4    
17 Kirsten Hindhammer Amundsgaard Skåla Il 04:02,24(14) 4    
18 Silje Dahl Benum Byåsen Il 04:05,34(21) 4    
19 Tonje Homme Vindbjart, Il 04:07,22(23) 4    
20 Linn Ryen Mjøndalen If 04:08,58(26) 4    
21 Hilde Lauvhaug Skrautvål Il 04:02,65(15) 5    
22 Jeanette Elisabeth Støvset Skjerstad Il 04:03,85(18) 5    
23 Ingvild Øyjordet Vågå Il 04:04,92(20) 5    
24 Mari Eide Øystre Slidre Il 04:06,62(22) 5    
25 Tone Dalen Vegårshei Il 04:07,69(24) 5    
26 Hannah Thunes Mjøndalen If 04:08,25(25) 6    
27 Thekla Brun-Lie Njård 04:09,00(27) 6    
28 Elisabeth Sveum Gjøvik Skiklubb/ Gjøvik/Toten Langrenn 04:09,04(28) 6    
29 Barbro Kvåle Brandbu If 04:09,96(29) 6    
30 Anniken Hjellbakk Hole Sunnylven Il 04:10,23(30) 6    
31 Anne-Tine Markset Njård 04:10,41(31)      
32 Maren Wangensteen Vestre Slidre Il 04:15,47(32)      
33 Marit Muren Njård 04:18,44(33)      
34 Anne Maren Belsby Trøsken Il 04:21,13(34)      
1 Kari Svingheim Gran Il 04:31,72(35)      
1 Inger Anita Tollehaug Eiker-kvikk, If 04:38,84(36)      
2 Nina Jeanette Tollehaug Eiker-kvikk, If 04:42,30(37)      
3 Tine Mortensen Andersen Birkebeineren, If 04:47,90(38)      
4 Deborah May Scottland 05:04,92(39)      
5 Lauren Spencer Scottland 05:32,10(40)

 

Herrer junior

Resultatliste M 19/20 år   Return
Plass Navn Klasse                 Prolog Kvart Semi Finale
1 Timo Bakken Mjøndalen If 03:32,08(3) 1 1 1 A
2 Stian Hallén Kjelsås Il - Ski 03:28,61(1) 2 1 2 A
3 Jonas Falk Eek Mjøndalen If 03:32,56(4) 1 2 3 A
4 Ånund Lid Byggland Høydalsmo Il 03:39,41(10) 1 3 4 A
5 Pål Golberg Gol Il 03:30,79(2) 2 2 5 A
6 Tomas Northug Mosvik Il 03:37,40(9) 1 3 6 A
7 Magnus Moholt Ålen Il 03:32,91(5) 1 4 1 B
8 Edvard Hamilton Sør-fron Il 03:36,54(7) 2 5 2 B
9 Rune Malo Ødegård Molde Og Omegn If - Ski 03:39,47(11) 3 5 3 B
10 Petter Soleng Skinstad Vind Il/ Gjøvik/Toten Langrenn 03:37,13(8) 3 6 4 B
11 Anders Jarstad Platou Lillehammer Skiklub 03:35,69(6) 2 4 5 B
12 Nicolas Brun-Lie Knudtzon Njård 03:40,44(13) 2 6 6 B
13 Trygve Markset Njård/ Team Sector Alarm 03:41,38(14) 3    
14 Svein Halvor Dahl Skarphedin, Il 03:44,29(22) 3    
15 Erik Bergfall Brovold Tynset If 03:45,55(25) 3    
16 Kjetil Ims Asker Skiklubb 03:39,63(12) 4    
17 Sindre Selvig Kjelsås Il - Ski 03:42,59(15) 4    
18 Simen Mørk Lanes Oseberg Skilag 03:43,60(18) 4    
19 Tarjei Solli Grøa Il 03:44,28(21) 4    
20 Hans Jørgen Kvåle Brandbu If 03:44,93(24) 4    
21 Mats Rudin Resaland Bever'n, Il 03:43,33(16) 5    
22 Sjur Moe Grevsgård Geilo Il 03:43,42(17) 5    
23 Torgeir Skare Thygesen Korlevoll, Il 03:43,81(19) 5    
24 Vetle Thyli Raufoss Il/ Gjøvik/Toten Langrenn 03:43,97(20) 5    
25 Ronny Fredrik Ansnes Klæbu Il 03:44,87(23) 5    
26 Atle Rehn Berger Raufoss Il/ Gjøvik/Toten Langrenn 03:46,49(26) 6    
27 Sjur Prestsæter Lillehammer Skiklub 03:46,74(27) 6    
28 Eirik Dimmen Sæle Lillehammer Skiklub 03:47,18(28) 6    
29 Håkon Stuge Bånerud Lyn Ski 03:47,22(29) 6    
30 Sindre Bjørnestad Skar Bærums Verk If 03:47,49(30) 6    
31 Markus Moe Oseberg Skilag 03:47,50(31)      
32 Finn Hågen Krogh Tverrelvdalen Il 03:47,72(32)      
33 Trygve Sølberg Ellingsen Strindheim Il 03:47,79(33)      
34 Øystein Knutsen Konnerud Il 03:47,95(34)      
1 Erlend Eikeland Myrnes Rygene Il 03:48,55(35)      
1 Stian Roterud Raufoss Il 03:48,60(36)      
2 Didrik Tønseth Byåsen Il 03:48,70(37)      
3 Kristian Riseth Hammer Børsa Il 03:49,34(38)      
4 Erlend Drivenes Kvam Langrenn- Og Skiskyttarkl 03:49,80(39)      
5 Ole Hartvik Skogstad Lundamo Il 03:50,41(40)      
6 Henrik Struksnæs Kjelsås Il - Ski 03:50,61(41)      
7 Espen Udjus Frorud Skiptvet Il 03:50,72(42)      
8 Andreas S. Mauer Høybråten Og Stovner Il/ Team Kollen 03:51,35(43)      
9 Christian Fredrik Sand Stadsbygd Il 03:52,43(44)      
10 Henning Andrè Ofstad Bardu Il 03:53,10(45)      
11 Morten Vannebo Steinkjer Skiklubb 03:53,20(46)      
12 Bård Vegard Balto Nordlys, Il 03:53,52(47)      
13 Halvor Korbøl Thoner Slåstad Il 03:53,81(48)      
14 Ola Berg Fines Mosvik Il 03:54,41(49)      
15 Eivind Schjeldrup Skarpsno Alvdal Il 03:54,53(50)      
16 Sondre Myroldhaug Bærumsverk If 03:54,65(51)      
17 Stian Sverdrup Lilleeng Oddersjaa Ssk 03:54,70(52)      
18 Jørgen Hodnebrog Rygene Il 03:56,99(53)      
19 Eirik Telebond Klæbu Il 03:57,14(54)      
20 Peder Stadaas Heming, Il 03:57,50(55)      
21 Shan Asghar Rustad Il 03:57,79(56)      
22 Per Anders Føll Fjellørnen Il 03:57,89(57)      
23 Espen Hultgreen Weltzin Kjelsås Il - Ski 03:58,82(58)      
24 Jørgen Bye Brevik Strindheim Il 03:59,79(59)      
25 Ole-Henrik Kabbe Bærums Verk If 03:59,83(60)      
26 Ludvig Søgnen Jensen Bærums Verk If 04:00,23(61)      
27 Tobias Strand Johansen Gjøvik Skiklubb 04:00,35(62)      
28 Mathis Dahl Fenre Heming, Il/ Team Kollen 04:00,60(63)      
29 Eivind Odden Solberg Rustad Il/ Team Kollen 04:01,02(64)      
30 Eivind Klemoen Torpa Ski 04:01,85(65)      
31 Peder Huitfeldt Heming, Il/ Team Kollen 04:02,84(66)      
32 Callum Smith Scottland 04:03,43(67)      
33 Sondre Sandvik Rustad Il/ Team Kollen 04:03,56(68)      
34 Simen Hansen Fagerhøi Birkebeineren, If 04:03,91(69)      
35 Mats Breda Konnerud Il 04:04,99(70)      
36 Jonas Stenseth Selstad Rustad Il 04:05,34(71)      
37 Henri RUUL Hovden Sportsklubb 04:05,43(72)      
38 Anders Bjørnbeth Selbu Il 04:06,65(73)      
39 Christian Nøstvik Nittedal Il/ Team Synnfjell 04:07,34(74)      
40 Sondre Helgesen Sjåstad/vestre Lier Il 04:07,92(75)      
41 Karl Ivar Helsvig Moen Sportsklubb 04:13,26(76)      
42 Kjetil Stenberg Gran Il 04:15,22(77)      
43 Ture Lange Nielsen Lillehammer Skiklub 04:16,94(78)      
44 Gjermund Nilsen Gran Il 04:21,77(79)      
45 Eirik Kvernstad Kyrksæterøra Il 04:22,14(80)      
46 TORSTEIN ANDRE ØVERGÅRD Høybråten Og Stovner Il 04:22,61(81)      
47 Kristoffer Hovland Berg Bærums Verk If 04:23,03(82)      
48 William Newman Scottland 04:27,76(83)      
49 Ole Anders Skari Brandbu If 04:53,28(84)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut