-->

VM-mønstring - Prolog fristil sprint gutter 19/20 år

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

1 Golberg,Pål Gol IL BU 02:49 + 00:00
2 Byggland,Ånund Lid Høydalsmo IL TV 02:52 + 00:02
3 Musgrave,Andrew Hovden Sportsklubb AR 02:54 + 00:04
4 Skar,Sindre Bjørnstad Bærums Verk IF AK 02:54 + 00:05
5 Rudin Resaland,Mats Bever'n, IL BU 02:55 + 00:05
6 Moholt,Magnus Ålen IL ST 02:56 + 00:06
7 Taugbøl,Håvard Solås Lillehammer Skiklub OP 02:57 + 00:07
8 Madsgård,Mads O.G. Konnerud IL BU 02:57 + 00:07
9 Tønset,Didrik Byåsen IL ST 02:57 + 00:07
10 Brovold,Erik Bergfald Tynset IF HE 02:57 + 00:07
11 Lanes,Simen Oseberg Skilag TV 02:57 + 00:07
12 Northug,Tomas Strindheim IL ST 02:58 + 00:08
13 Bakkene,Eivind Øystre Slidre IL/ Team Synnfjell OP 02:58 + 00:08
14 Ims,Kjetil Asker SK AK 02:59 + 00:09
15 Nygaard,Andreas Burfjord IL TR 02:59 + 00:09
16 Struksnes,Henrik Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS 02:59 + 00:09
17 Nyeng,Emil Ringebu/Fåvang SK OP 02:59 + 00:09
18 Fossli,Sondre Turvoll Hokksund IL BU 03:00 + 00:10
19 Bødtker,Anders Bykle IL AR 03:00 + 00:10
20 Grevstad,Joakim Fossum IF AK 03:00 + 00:10
21 Vannebo,Morten Steinkjer SK NT 03:00 + 00:10
22 Hay,Audun Formo Lyn Ski/ Team Kollen OS 03:00 + 00:10
22 Telebond,Eirik Klæbu IL ST 03:00 + 00:10
24 Nordrum,Martin V. Ringebu/Fåvang SK OP 03:00 + 00:11
25 Kjær,Thomas Stokke IL TV 03:01 + 00:11
25 Thoner,Halvor Korbøl Slåstad IL/ Team Odal HE 03:01 + 00:11
25 Nyenget,Martin Siggerud IL - Ski AK 03:01 + 00:11
28 Hoelgaard,Stian Gjesdal IL AR 03:01 + 00:11
29 Grave,Nils Magnus Bøen Korlevoll, IL HO 03:01 + 00:11
30 Sørhøy,Eskil Smith Steinkjer SK NT 03:01 + 00:11
31 Wiseth,Marcus Steinkjer SK NT 03:02 + 00:12
31 Kveli,Espen Lierne IL NT 03:02 + 00:12
33 Selvig,Sindre Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS 03:02 + 00:12
34 Andersen,Bendik Persch Lyn Ski/ Team Kollen OS 03:02 + 00:12
34 Stock,Daniel Vadsø SK FI 03:02 + 00:12
36 Fines,Ola Berg Strindheim IL ST 03:02 + 00:12
37 Hjelstuen,Håkon Team Kollen/ Team Kollen NOR 03:03 + 00:13
37 Falla,Marius Caspersen Gjerdrum IL AK 03:03 + 00:13
39 Fossli,Endre Turvoll Hokksund IL BU 03:03 + 00:13
40 Iversen,Emil IL Varden NT 03:03 + 00:13
40 Grinna,Jørgen Thorud Hokksund IL BU 03:03 + 00:13
42 Strøm,Mads Ek Bærums Verk IF AK 03:03 + 00:13
43 Bjørknes,Ove Alta IF/ Team Nordlysbyen Ski FI 03:03 + 00:13
43 Ramstad,Håkon Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn OP 03:03 + 00:13
43 Prestsæter,Sjur Lillehammer Skiklub OP 03:03 + 00:13
46 Øren,Henrik Bye Lillehammer Skiklub OP 03:03 + 00:13
47 Ommelstad,Oddgeir Torpa Ski/ Team Synnfjell OP 03:03 + 00:13
47 Kabbe,Ole-Henrik Bærums Verk IF AK 03:03 + 00:13
49 Oldervoll,Sondre Byåsen IL ST 03:03 + 00:13
50 Rundgreen,Mathias Byaasen Skiklub ST 03:04 + 00:14
51 Stenberg,Are Martin Kjelsås IL - ski OS 03:04 + 00:14
51 Pettersen,Joachim Strømmen og Lillestrøm SK/ Team Synnfjell AK 03:04 + 00:14
53 Egeland,Haakon Strindheim IL ST 03:04 + 00:14
53 Haga,Håvard Åsen IL AK 03:04 + 00:14
55 Johaug,Karstein Jr. Nansen, IL HE 03:04 + 00:14
56 Tufte,Pål Kristian Grue Geilo IL BU 03:04 + 00:14
57 Bugge,Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag TR 03:04 + 00:14
58 Solli,Tarjei Skogn IL NT 03:05 + 00:15
59 Aaslund,Simen Rise Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn OP 03:05 + 00:15
60 Løseth,Sindre Aftret Inderøy IL NT 03:05 + 00:15
61 Aune,Pål Trøan Steinkjer SK NT 03:06 + 00:16
62 Undebakke,Vidar Ranheim SK ST 03:06 + 00:16
63 Bakke,Henrik Team Synnfjell/ Team Synnfjell NOR 03:06 + 00:16
63 Røgeberg,Ole Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS 03:06 + 00:16
63 Bjåland,Anders Engene Gol IL BU 03:06 + 00:16
66 Tajet,Jonas Raufoss IL OP 03:06 + 00:16
66 Moxnes,Einar Flaktveit Viking, TIF HO 03:06 + 00:16
68 Frorud,Espen Udjus Skiptvet IL ØF 03:06 + 00:16
68 Skjeldnes,Torgeir Brøttum IL/ Team Sjusjøen HE 03:06 + 00:16
70 Geving,Marius Byåsen IL ST 03:07 + 00:17
71 Eriksson,Michael Lillehammer Skiklub OP 03:07 + 00:17
72 Ankersen,Kristian Oseberg Skilag TV 03:07 + 00:17
72 Vegheim,Marius Gjerdrum IL AK 03:07 + 00:17
72 Andreassen,Marius Gjerdrum IL AK 03:07 + 00:17
75 Bjørseth,Marius Bratsberg IL ST 03:07 + 00:17
76 Berg,Mads Erik Krokstadøra IL ST 03:07 + 00:17
76 Hammer,Johan Riseth Børsa IL ST 03:07 + 00:17
78 Frogner,Audun Sveen Vang Skiløperforening HE 03:08 + 00:18
79 Andersen,Emil Oliver Konnerud IL BU 03:08 + 00:18
80 Gilde,Vebjørn Strandbygda IL HE 03:08 + 00:18
80 Hovland,Magnus Hattestad Jardar IL AK 03:08 + 00:18
80 Fenre,Mathis Dahl Heming, IL/ Team Kollen OS 03:08 + 00:18
83 Johansen,Teodor Strand Gjøvik SK OP 03:08 + 00:18
84 Selstad,Jonas Rustad IL OS 03:08 + 00:18
85 Hegrenes,Martin Førde Il SF 03:08 + 00:18
86 Granseth,Robert Roland Lillehammer Skiklub OP 03:09 + 00:19
87 Myroldhaug,Sondre Bærums Verk IF AK 03:09 + 00:19
88 Vestmo,Gisle Team Synnfjell/ Team Synnfjell NOR 03:09 + 00:19
88 Hodnebrog,Jørgen Rygene IL AR 03:09 + 00:19
90 Brevik,Jørgen Bye Strindheim IL ST 03:09 + 00:19
91 Stadaas,Peder Heming, IL/ Team Kollen OS 03:09 + 00:20
92 Unhjem-Teigenes,Henrik Bærums Verk IF AK 03:10 + 00:20
92 Kvernstad,Eirik Kjoersvik Kyrksæterøra IL ST 03:10 + 00:20
94 Fagerhøi,Simen Birkebeineren, IF BU 03:10 + 00:20
NC Nilsen,Martin Bekken Sjåstad Vestre Lier BU 03:10 + 00:20
95 Olsen,Bjørner Ringebu/Fåvang SK OP 03:10 + 00:20
96 Grimstvedt,Andreas Fossum IF AK 03:10 + 00:21
97 Nydal,Erlend Njård/ Team Kollen OS 03:11 + 00:21
98 Østnor,Torstein Lierne IL NT 03:12 + 00:22
99 Barland,Jørgen Sannidal IL TV 03:12 + 00:23
100 Nordli,Simen Engbretsen Vang Skiløperforening HE 03:13 + 00:23
101 Klungseth,Joachim Oseberg Skilag TV 03:14 + 00:24
102 Stenen,Fredrik Øyer-Tretten IF OP 03:15 + 00:25
103 Flæthe,Sveinung Brenno Gol IL BU 03:16 + 00:26
104 Austefjord,Sigurd Imås, IL AR 03:17 + 00:27
104 Nylund,Kristoffer Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen OS 03:17 + 00:27
106 Thrygg,Markus Jardar IL AK 03:17 + 00:28
107 Kristensen,Karl Peter Nordreisa IL TR 03:18 + 00:29
108 Christensen,Carsten Voss IL HO 03:19 + 00:29
109 Mauer,Jostein Høybråten og Stovner IL OS 03:20 + 00:30
110 Francke,Christian August Bærums Skiklub AK 03:21 + 00:31
111 Berg,Kristoffer Hovland Bærums Verk IF AK 03:22 + 00:32
112 Oldereid,Andersen Lyn Ski OS 03:22 + 00:32
113 Brown,Rogan Geilo IL BU 03:26 + 00:36
DNS Knutsen,Vegard Konnerud IL BU  
DNS Ofstad,Henning Andre Bardu IL TR  
DNS Hellerud,Kristian Myhre Kongsvinger IL Ski HE  
DNS Suhr,Bjørn Vidar Alta IF FI  
DNS Skarpsno,Eivind Alvdal IL HE  
DNS Krogh,Finn Hågen Tverrelvdalen IL/ Team Nordlysbyen Ski FI  
DNS Drivenes,Erlend Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl HO  
DNS Berg,Jonas Mosvik IL NT  
DNS Skogsholm,Sondre Gjerdrum IL AK  
DNS Røe,Åsmund Fossum IF AK  
DNS Hillestad,Andreas Konnerud IL BU  
DNS Grindland,Ola Team Synnfjell NOR  
DNS Huitfeldt,Peder Heming, IL/ Team Kollen OS  
DNS Vister,Fredrik Skirbekk Bækkelagets SK/ Team Kollen OS  
DNS Helgesen,Håkon Hagen Team Synnfjell/ Team Synnfjell NOR  
DNS Andersen,Sondre Lyn Ski/ Team Kollen OS  
DNS Øverjordet,Amund Strømnes Eidsvoll Værks SK AK  
DNS Nordby,Gaute Wiig Njård OS  
DNS Clausen Haugen,Sondre Mesnali Skilag HE  
NC Rokkerud,Erik Strømmen og Lillestrøm SK AK  
NC Grøvdal,Fredrik Lyn Ski OS  
NC Særli,Johannes Hamar SK HE  
NC Strand,Simen Sandbu Trysilgutten, IL HE  
NC Hamnes,Vegard Øyer-Tretten IF OP  
NC Unnestad,Sondre Skiptvet IL ØF  
NC Grevsgård,Sjur Moe Geilo IL BU


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut