-->
50 min. med Petter Eliassen

VM-mønstring - Sjusjøen - Sprintprolog jenter 19/20 år

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste K 19/20 år Sprint Fri   Return
Plass Navn Klasse                 Prolog Kvart Semi Finale
1 Ingvild Flugstad Østberg Gjøvik SK/ Gjøvik/Toten Langrenn 03:13,7(1)      
2 Heidi Weng Team Synnfjell/ Team Synnfjell 03:16,7(2)      
3 Emilie Kristoffersen Alta IF 03:22,9(3)      
4 Ragnhild Haga Heming, IL/ Team Kollen 03:23,1(4)      
5 Kari Øyre Slind Oppdal IL 03:23,3(5)      
6 Hilde Landheim Tynset IF 03:25,5(6)      
7 Tone Dalen Vegårdshei Hsg 03:25,9(7)      
8 Vilde Buhrkall Mosvik IL 03:26,1(8)      
9 Eirin Skjoldli Bulken IL 03:26,6(9)      
10 Martine Ek Hagen Driv IL/ Team Synnfjell 03:26,7(10)      
11 Anne-Tine Markset Team Kollen/ Team Kollen 03:27,1(11)      
12 Audhild Bakken Rognstad Søre Ål IL 03:28,6(12)      
13 Jeanette Støvset Skjerstad IL 03:29,1(13)      
14 Tuva Toftdahl Heming, IL/ Sektor alarm 03:30,2(14)      
15 Thora Sivertsen Rygene IL 03:30,3(15)      
16 Tine Aagaard Byaasen Skiklub 03:30,4(16)      
17 Synnøve Bruland Fossum IF 03:31,5(17)      
18 Kari Mørkved Sylten Byaasen Skiklub 03:32,2(18)      
19 Tina Bøgseth Steinkjer SK 03:32,3(19)      
20 Merethe Myrseth Øverbygd IL 03:32,9(20)      
21 Linn Ryen Mjøndalen IF 03:33,2(21)      
22 Thekla Brun-Lie Team Kollen/ Team Kollen 03:33,3(22)      
23 Hannah Thunes Mjøndalen IF 03:33,4(23)      
24 Emilie Fleten Gol IL 03:33,7(24)      
25 Dina Dæhli Veldre Ski 03:34,4(25)      
26 Tove Hegseth Ålen IL 03:35,7(26)      
27 Katrine Horsberg Lange Tromsø SK Langrenn 03:35,8(27)      
28 Solveig Wiggen Andreassen Kvaløysletta Skilag 03:35,9(28)      
29 Maren Wangensteen Øystre Slidre IL 03:36,0(29)      
30 Sina Sandholt Gjerdrum IL 03:36,1(30)      
31 Tina Andersen Åslia Skilag 03:36,8(31)      
32 Tina Tomter Hamar SK 03:37,4(32)      
33 Josefine Carstens Nilsen Oddersjaa SSK 03:37,6(33)      
34 Pia Sophie Måbø Team Grenland Ski/ Team Grenland Ski 03:37,7(34)      
35 Silje Dahl Benum Byåsen IL 03:37,8(35)      
36 Thea-Karoline Nomerstad Moelven IL/ Team Sjusjøen 03:37,9(36)      
37 Ingvild Øyjordet Vågå IL 03:38,0(37)      
38 Andrea Amundsen Konnerud IL 03:38,2(38)      
39 Julie Gausen Inderøy IL 03:38,8(39)      
40 Trine Breen Gjerdrum IL 03:39,5(40)      
41 Berit Kvernstad Haugen Ringebu/Fåvang SK 03:39,6(41)      
42 Elise Øien Sørnes Høybråten og Stovner IL 03:42,5(42)      
43 Tonje Svean Gausen Inderøy IL 03:43,1(43)      
44 Elise Rivenes Hagen Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen 03:43,3(44)      
45 Kristin Solhaug Næss Team Synnfjell/ Team Synnfjell 03:43,5(45)      
46 Hanne Bøgseth Steinkjer SK 03:45,1(46)      
47 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 03:45,2(47)      
48 Hild Riseth Fjone Steinkjer SK 03:47,7(48)      
49 Eirin Haugen Eiker-Kvikk, IF 03:50,3(49)      
50 Marthe Sem Stathelle og Omegn IL/ Team Grenland Ski 03:52,8(50)      
51 Elisabeth Ida Hildenes Eid IL 03:54,2(51)      
52 Kristine Klægstad Moen Eiker-Kvikk, IF 03:55,0(52)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut