NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

WC - Bormio - 10 km jaktstart fristil kvinner

1 1 Kuitunen Virpi  FIN   * 0:00 30:28.1 0.0  
2 2 Kowalczyk Justyna  POL   * 0:03 30:28.4 +0.3  
3 3 Nystad Claudia  GER   * 0:28 31:07.7 +39.6  
4 9 Shevchenko Valentina  UKR   * 1:19 31:30.6 +1:02.5  
5 5 Longa Marianna  ITA   * 0:48 31:42.2 +1:14.1  
6 4 Bjoergen Marit  NOR   * 0:34 31:54.1 +1:26.0  
7 10 Jacobsen Astrid  NOR   * 1:28 31:55.8 +1:27.7  
8 7 Zeller Katrin  GER   * 1:15 31:56.2 +1:28.1 FD
9 6 Follis Arianna  ITA   * 1:06 31:56.2 +1:28.1 FD
10 14 Roponen Riitta-Liisa  FIN   * 2:04 32:28.1 +2:00.0  
11 13 Saarinen Aino Kaisa  FIN   * 1:45 32:31.4 +2:03.3  
12 12 Mischol Seraina  SUI   * 1:39 32:32.2 +2:04.1  
13 8 Majdic Petra  SLO   * 1:15 32:35.9 +2:07.8  
14 19 Valbusa Sabina  ITA   * 2:22 32:59.8 +2:31.7  
15 11 Steira Kristin Stoermer  NOR   * 1:34 33:05.6 +2:37.5  
16 15 Confortola Antonella  ITA   * 2:13 33:16.2 +2:48.1  
17 17 Sachenbacher Stehle Evi  GER   * 2:19 33:26.4 +2:58.3  
18 22 Kalla Charlotte  SWE   * 2:41 33:39.8 +3:11.7 FD
19 23 Svendsen Sara  NOR   * 2:41 33:39.9 +3:11.8 FD
20 18 Rotcheva Olga  RUS   * 2:20 33:41.9 +3:13.8  
21 20 Johaug Therese  NOR   * 2:23 33:46.0 +3:17.9  
22 26 Boehler Stefanie  GER   * 2:52 33:46.8 +3:18.7  
23 16 Kurkina Larisa  RUS   * 2:15 34:15.9 +3:47.8  
24 33 Hugue Coraline  FRA   * 3:24 34:16.2 +3:48.1  
25 30 Medvedeva Evgenia  RUS   * 3:07 34:27.2 +3:59.1  
26 25 Kristofferson Marthe  NOR   * 2:43 34:40.2 +4:12.1  
27 36 Sarasoja Riikka  FIN   * 3:34 34:40.7 +4:12.6 FD
28 21 Muerer Stemland Kristin  NOR   * 2:26 34:40.7 +4:12.6 FD
29 29 Prochazkova Alena  SVK   * 3:01 34:44.1 +4:16.0  
30 37 Bucher Silvana  SUI   * 3:45 34:51.4 +4:23.3  
31 24 Tchekaleva Ioulia  RUS   * 2:43 34:53.2 +4:25.1  
32 35 Laurent Philippot Karine  FRA   * 3:29 35:01.0 +4:32.9  
33 28 Smutna Katerina  AUT   * 2:58 35:14.8 +4:46.7  
34 32 Erbenova Helena  CZE   * 3:23 35:15.0 +4:46.9  
35 34 Brocard Elisa  ITA   * 3:29 35:31.7 +5:03.6  
36 27 Tyldum Ingrid Aunet  NOR   * 2:56 35:40.8 +5:12.7  
37 44 Sapronova Diana  RUS   * 4:12 36:01.8 +5:33.7  
38 43 Sannikova Alena  BLR   * 4:06 36:21.2 +5:53.1  
39 42 Tiagai Olga  RUS   * 4:05 36:36.0 +6:07.9  
40 41 Fessel Nicole  GER   * 3:58 36:46.6 +6:18.5  
41 38 Mannima Tatjana  EST   * 3:48 36:48.0 +6:19.9  
42 31 Elden Marte  NOR   * 3:17 36:49.4 +6:21.3  
43 47 Muranen Pirjo  FIN   * 4:34 36:49.8 +6:21.7  
44 45 Jaskowiec Sylwia  POL   * 4:24 36:54.8 +6:26.7  
45 48 Nesterenko Lada  UKR   * 4:41 37:03.1 +6:35.0  
46 50 Faivre Picon Anouk  FRA   * 4:58 37:03.6 +6:35.5  
47 49 Barthelemy Laure  FRA   * 4:51 37:05.0 +6:36.9  
48 40 Genuin Magda  ITA   * 3:58 37:15.4 +6:47.3  
49 46 Natsumi Madoka  JPN   * 4:31 37:45.0 +7:16.9  
50 39 Santer Stephanie  ITA   * 3:52 37:58.6 +7:30.5  
51 51 Badilatti Ursina  SUI   * 5:07 38:14.5 +7:46.4  
52 52 Tarvonen Silja  FIN   * 5:08 38:15.4 +7:47.3  
53 53 Fabjan Vesna  SLO   * 5:20 38:23.5 +7:55.4  
54 56 Tchepalova Julija  RUS   * 5:54 38:43.7 +8:15.6  
55 55 Shedenko Tatyana  KAZ   * 5:28 39:01.9 +8:33.8  
56 54 Marek Kornelia  POL   * 5:23 39:07.1 +8:39.0  
57 57 Maciuszek Paulina  POL   * 7:19 41:55.1 +11:27.0  
58 58 Kobayashi Yuki  JPN   * 8:58 43:44.7 +13:16.6  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +