NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

WC - Bormio - 15 km jaktstart fristil herrer

 1      1      1100077     VITTOZ Vincent      1975      FRA       40:19.5      
 2      2      1217350     BAUER Lukas      1977      CZE       41:29.7      
 3      6      1067291     DI CENTA Giorgio      1972      ITA       42:18.0      
 4      5      1139459     PILLER COTTRER Pietro      1974      ITA       42:18.4      
 5      10      1344711     JAUHOJAERVI Sami      1981      FIN       42:18.5      
 6      9      3420239     NORTHUG Petter jr.      1986      NOR       42:39.4      
 7      3      3420023     GJERDALEN Tord Asle      1983      NOR       42:51.7      
 8      12      3290016     CLARA Roland      1982      ITA       43:04.1      
 9      8      1221036     FILBRICH Jens      1979      GER       43:13.2      
 10      11      3180054     NOUSIAINEN Ville      1983      FIN       43:41.2      
 11      16      1297957     MORIGGL Thomas      1981      ITA       43:49.6      
 12      13      1101047     SOMMERFELDT Rene      1974      GER       43:50.7      
 13      4      1223849     CHECCHI Valerio      1980      ITA       44:06.3      
 14      29      3180053     HEIKKINEN Matti      1983      FIN       44:13.2      
 15      7      3420199     OESTENSEN Simen      1984      NOR       44:30.9      
 16      18      1106867     BAJCICAK Martin      1976      SVK       44:45.3      
 17      15      3150069     JAKS Martin      1986      CZE       44:45.4      
 18      34      1094839     HOFFMANN Christian      1974      AUT       45:11.9      
 19      14      1178162     ANGERER Tobias      1977      GER       45:12.1      
 20      23      1224140     SANTUS Fabio      1976      ITA       45:12.2      
 21      21      1327251     DIEZIG Thomas      1981      SUI       45:12.4      
 22      20      1088534     VEERPALU Andrus      1971      EST       45:12.8      
 23      25      3100006     KERSHAW Devon      1982      CAN       45:13.2      
 24      26      1106091     BATORY Ivan      1975      SVK       45:15.4      
 25      27      1248293     SOEDERGREN Anders      1977      SWE       45:15.5      
 26      19      1177580     JONNIER Emmanuel      1975      FRA       45:18.7      
 27      30      3150035     KOZISEK Dusan      1983      CZE       45:30.9      
 28      24      1098137     MAE Jaak      1972      EST       45:31.3      
 29      22      1362947     PERL Curdin      1984      SUI       45:31.7      
 30      35      3480004     DEMENTIEV Eugeni      1983      RUS       45:32.1      
 31      32      3670006     CHEREPANOV Sergey      1986      KAZ       45:32.2      
 32      38      1362656     LIVERS Toni      1983      SUI       45:38.5      
 33      31      3480016     LEGKOV Alexander      1983      RUS       45:39.2      
 34      28      1175058     KOUKAL Martin      1978      CZE       46:13.5      
 35      39      3480007     PANKRATOV Nikolay      1982      RUS       46:13.6      
 36      40      1363141     FISCHER Remo      1981      SUI       46:14.8      
 37      37      3420228     JOHNSRUD SUNDBY Martin      1984      NOR       46:28.3      
 38      44      3670000     CHEBOTKO Nikolay      1982      KAZ       46:33.9      
 39      46      3190111     MANIFICAT Maurice      1986      FRA       46:48.9      
 40      17      3510023     COLOGNA Dario      1986      SUI       46:55.3      
 41      33      1230930     SVARTEDAL Jens Arne      1976      NOR       47:01.4      
 42      42      1285153     ROUSSELET Alexandre      1977      FRA       47:01.5      
 43      41      3670007     POLTARANIN Alexey      1987      KAZ       47:16.5      
 44      43      3420002     DAHL John Kristian      1981      NOR       47:25.8      
 45      51      3050034     STOCKINGER Martin      1984      AUT       49:00.0      
 46      52      1323468     REHEMAA Aivar      1982      EST       49:03.6      
 47      36      1286608     PERRILLAT Christophe      1979      FRA       49:07.2      
 48      54      1311925     VILARRUBLA Vicente      1981      SPA       50:00.7      
 49      58      3480322     PARFENOV Andrey      1987      RUS       50:06.1      
 50      47      3500259     JOENSSON Emil      1985      SWE       50:14.2      
 51      59      1374975     ROTCHEV Vassili      1980      RUS       50:26.8      
 52      57      3050025     HIRNER Manuel      1985      AUT       50:34.1      
 53      50      3190070     MIRANDA Cyril      1985      FRA       50:35.6      
 54      56      1367215     HONDA Shohei      1982      JPN       50:51.5      
 55      55      1093869     KREZELOK Janusz      1974      POL       51:29.3      
 56      61      3300209     KIMURA Masaya      1986      JPN       51:49.4      
 57      62      3480015     ALYPOV Ivan      1982      RUS       52:18.8      
 58      60      3020000     SOULIE Francois Jacques      1978      AND       53:01.5      
 59      64      3480321     IVANOV Ivan      1987      RUS       54:00.6      
 60      63      3200014     WENZL Josef      1984      GER       54:29.8      
 61      65      3490026     GUTIERREZ Javier      1985      SPA       55:03.2      
 62      67      3660018     IONENKOW Alexandr      1986      BLR       56:39.2      
 63      66      1291070     THOR OLSEN Jonas      1978      DAN       57:31.3     



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +