www.langrenn.com

SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater er under nyhet nr 4

WC-Davos-sprint prolog-kvinner

Tips en venn  Skriv ut
13.12.2009

 1  25  1138877 FOLLIS Arianna  1977  ITA   3:22.23  
 2  28  1220648 NYSTAD Claudia  1978  GER   3:23.40  
 3  14  1276714 MAJDIC Petra  1979  SLO   3:24.40  
 4  11  3565002 FABJAN Vesna  1985  SLO   3:24.58  
 5  13  1255665 SAARINEN Aino- Kaisa  1979  FIN   3:24.64  
 6  24  1303777 BJOERGEN Marit  1980  NOR   3:24.87  
 7  17  3485032 KOROSTELEVA Natalia  1981  RUS   3:24.98  
 8  36  3185004 SARASOJA Riikka  1982  FIN   3:25.16  
 9  12  3425275 BRUN-LIE Celine  1988  NOR   3:25.26  
 10  40  3195056 CUINET Aurore  1985  FRA   3:26.65  
 11  4  1250524 GENUIN Magda  1979  ITA   3:27.02  
 12  3  3505405 FALK Hanna  1989  SWE   3:27.34  
 13  20  3705003 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   3:27.35  
 14  35  3505217 KALLA Charlotte  1987  SWE   3:27.59  
 15  21  1237817 OLSSON Anna  1976  SWE   3:27.77  
 16  51  1322110 ROTCHEVA Olga  1978  RUS   3:28.13  
 17  31  1365857 RANDALL Kikkan  1982  USA   3:28.19  
 18  33  1222200 LONGA Marianna  1979  ITA   3:28.78  
 19  23  3435001 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   3:28.87  
 20  8  3565005 VISNAR Katja  1984  SLO   3:29.25  
 21  19  1283116 ANDERSSON Lina  1981  SWE   3:29.30  
 22  34  1255374 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   3:29.46  
 23  57  1094063 SMIGUN-VAEHI Kristina  1977  EST   3:29.48  
 24  6  1139071 MORODER Karin  1974  ITA   3:29.66  
 25  22  3485221 SHAPOVALOVA Evgenia  1986  RUS   3:29.86  
 26  1  1293107 BOEHLER Stefanie  1981  GER   3:30.01  
 27  26  1166037 KUITUNEN Virpi  1976  FIN   3:30.28  
 28  47  3485170 ILJINA Natalja  1985  RUS   3:30.40  
 29  15  3205224 KOLB Hanna  1991  GER   3:30.43  
 30  16  1255471 MURANEN Pirjo  1981  FIN   3:30.80  
 31  49  3155041 NYVLTOVA Eva  1986  CZE   3:30.84  
 32  66  1345390 VINA Emilie  1982  FRA   3:31.64  
 33  45  3195059 BARTHELEMY Laure  1988  FRA   3:32.12  
 34  63  3485046 MIKHAILOVA Olga  1981  RUS   3:32.20  
 35  27  3425349 KRISTOFFERSEN Marthe  1989  NOR   3:32.53  
 36  64  1319976 KOLOMINA Elena  1981  KAZ   3:32.57  
 37  68  3485030 SCHUCHKINA Olga  1980  RUS   3:32.96  
 38  43  1350628 FUKUDA Nobuko  1980  JPN   3:32.99  
 39  52  3435014 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL   3:33.08  
 40  9  3505090 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE   3:33.24  
 41  37  3395038 UDRAS Kaija  1986  EST   3:33.29  
 42  32  1367021 SIDKO Alena  1979  RUS   3:33.44  
 43  46  3665001 VASILJONOK Olga  1980  BLR   3:33.67  
 43  29  1256732 SACHENBACHER -STEHLE Evi  1980  GER   3:33.67  
 45  38  3425183 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   3:33.97  
 46  58  3785000 TERENTJEVA Irina  1984  LTU   3:34.09  
 47  41  3515055 GRUBER Bettina  1985  SUI   3:34.78  
 48  74  3665028 DUBAREZAVA Nastassia  1985  BLR   3:35.21  
 49  56  1181848 JATSKAJA Oxana  1978  KAZ   3:35.30  
 50  39  3105019 JONES Perianne  1985  CAN   3:35.33  
 51  62  3535261 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   3:35.55  
 52  10  1169432 NATSUMI Madoka  1978  JPN   3:35.82  
 53  5  3425157 BJELLAANES Karianne  1986  NOR   3:36.06  
 54  30  1373617 FESSEL Nicole  1983  GER   3:36.38  
 55  55  3515087 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   3:36.63  
 56  2  3295167 VUERICH Gaia  1991  ITA   3:37.31  
 57  7  3105013 CRAWFORD Chandra  1983  CAN   3:37.64  
 58  18  3425177 GJEITNES Kari Vikhagen  1985  NOR   3:38.00  
 59  44  1128886 RENNER Sara  1976  CAN   3:38.09  
 60  72  1335690 STRANDBERG Kristina  1975  SWE   3:38.80  
 61  65  1316193 JAKIMCHUK Vita  1980  UKR   3:39.04  
 62  54  1365178 BOTTOMLEY Esther  1983  AUS   3:39.79  
 63  73  1289227 SANNIKOVA Alena  1980  BLR   3:40.51  
 64  61  1312216 BONER Seraina  1982  SUI   3:40.96  
 65  69  1182042 MALAHOVA-SHISHKINA Svetlana  1977  KAZ   3:42.40  
 66  48  1191354 ROCHAT Laurence  1979  SUI   3:42.45  
 67  42  3195003 WEIBEL Caroline  1983  FRA   3:43.22  
 68  60  3515038 TRACHSEL Doris  1984  SUI   3:43.79  
 69  76  3095004 MALCHEVA Teodora  1983  BUL   3:44.56  
 70  50  3515071 PICHARD Lena  1986  SUI   3:45.07  
 71  70  3295015 RUPIL Silvia  1985  ITA   3:46.27  
 72  71  3435018 MAREK Kornelia  1985  POL   3:46.32  
 73  59  3425005 SVENDSEN Sara  1980  NOR   3:47.56  
 74  75  1194555 NESTERENKO Lada  1976  UKR   3:49.22  
 75  77  3435031 MACIUSZEK Paulina  1985  POL   3:49.30  
 76  53  3515112 STIFFLER Tatjana  1988  SUI   3:50.67  
 77  78  3535270 ARRITOLA Morgan  1986  USA   3:50.68  
Did not start
   67  3415003 CALDER Katherine  1980  NZE     
 


* LANGRENN PLUSS (+): Elite-intervjuer, trening, teknikk, utstyr, smøring med mye mere
Tips en venn  Skriv ut


Nyttårsraketten 2009

Strindheimstafetten 2009

FIS-renn - Campra - 15 km klassisk herrer

FIS-renn - Campra - 10 km klassisk kvinner

FIS-renn - Krasnogorsk - 30 km klassisk herrer

FIS-renn - Moskva - Sprint fristil herrer

FIS-renn - Moskva - Sprint fristil kvinner

Svarstadrennet 2009

Røldalsrennet 2009

FIS-renn - Campra - Sprint klassisk kvinner

FIS-renn - Campra - Sprint klassisk herrer

Romjulsrennet i Hurdal 2009

Tour de ski China - XiWiQi - sprint fristil kvinner

Tour de ski China - XiWiQi - sprint fristil herrer

Ribberennet i Sogn og Fjordane 2009

Tyske mesterskapet i Oberwiesenthal - Sprint fristil herrer

Tyske mesterskapet i Oberwiesenthal - Sprint fristil kvinner

Tour de ski China - 3,8 km fristil fellesstart kvinner

Tour de ski China - 5,7 km fristil fellesstart herrer

Romjulsrennet i Drevja 2009