NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

WC - Drammen - sprint prolog klassisk herrer

1 19 Naess Boerre  NOR   *13:49:45 2:36.24 0.00 Q
2 22 Hattestad Ola Vigen  NOR   *13:50:30 2:39.46 +3.22 Q
3 63 Iversen Trond  NOR   *14:00:45 2:40.47 +4.23 Q
4 26 Joensson Emil  SWE   *13:51:30 2:40.89 +4.65 Q
5 20 Roenning Eldar  NOR   *13:50:00 2:41.03 +4.79 Q
6 21 Strandvall Matias  FIN   *13:50:15 2:41.38 +5.14 Q
7 44 Lykkja Hans Petter  NOR   *13:56:00 2:41.52 +5.28 Q
8 29 Onda Yuichi  JPN   *13:52:15 2:41.70 +5.46 Q
9 4 Newell Andrew  USA   *13:46:00 2:42.46 +6.22 Q
10 3 Gloersen Anders  NOR   *13:45:45 2:42.77 +6.53 Q
11 2 Dahl John Kristian  NOR   *13:45:30 2:43.28 +7.04 Q
12 64 Oestensen Simen  NOR   *14:01:00 2:43.31 +7.07 Q
13 16 Jauhojaervi Sami  FIN   *13:49:00 2:43.37 +7.13 Q
14 25 Svartedal Jens Arne  NOR   *13:51:15 2:43.39 +7.15 Q
15 11 Hetland Tor Arne  NOR   *13:47:45 2:43.69 +7.45 Q
16 13 Chebotko Nikolay  KAZ   *13:48:15 2:44.02 +7.78 Q
17 68 Thun Stein Vidar  NOR   *14:02:00 2:44.26 +8.02 Q
18 7 Lind Bjoern  SWE   *13:46:45 2:44.39 +8.15 Q
19 10 Lassila Kalle  FIN   *13:47:30 2:44.47 +8.23 Q
20 1 Kjoelstad Johan  NOR   *13:45:15 2:44.74 +8.50 Q
20 12 Kriukov Nikita  RUS   *13:48:00 2:44.74 +8.50 Q
22 17 Eigenmann Christoph  SUI   *13:49:15 2:44.81 +8.57 Q
23 27 Koos Torin  USA   *13:51:45 2:44.83 +8.59 Q
24 9 Pettersen Oystein  NOR   *13:47:15 2:44.86 +8.62 Q
25 49 Alypov Ivan  RUS   *13:57:15 2:45.34 +9.10 Q
26 65 Hjelmeset Odd-Bjoern  NOR   *14:01:15 2:45.92 +9.68 Q
27 32 Kummel Peeter  EST   *13:53:00 2:46.00 +9.76 Q
28 67 Brandsdal Eirik  NOR   *14:01:45 2:46.04 +9.80 Q
29 30 Fredriksson Thobias  SWE   *13:52:30 2:46.10 +9.86 Q
30 71 Aardal Asgeir  NOR   *14:02:45 2:46.13 +9.89 Q
31 43 Jaks Martin  CZE   *13:55:45 2:46.33 +10.09  
32 24 Rotchev Vassili  RUS   *13:51:00 2:46.37 +10.13  
33 66 Oestlien Espen  NOR   *14:01:30 2:46.45 +10.21  
34 55 Gafarov Anton  RUS   *13:58:45 2:46.57 +10.33  
35 14 Miranda Cyril  FRA   *13:48:30 2:46.58 +10.34  
36 46 Vaeaenaenen Jesse  FIN   *13:56:30 2:46.72 +10.48  
37 35 Narusk Priit  EST   *13:53:45 2:46.73 +10.49  
38 69 Clausen Kent-Ove  NOR   *14:02:15 2:46.93 +10.69  
39 38 Cook Chris  USA   *13:54:30 2:47.36 +11.12  
40 8 Wenzl Josef  GER   *13:47:00 2:47.39 +11.15  
41 47 Tolvanen Olli-Pekka  FIN   *13:56:45 2:47.88 +11.64  
42 5 Bryntesson Robin  SWE   *13:46:15 2:47.89 +11.65  
43 28 Krezelok Janusz  POL   *13:52:00 2:47.91 +11.67  
43 54 Rickardsson Daniel  SWE   *13:58:30 2:47.91 +11.67  
45 18 Larsson Mats  SWE   *13:49:30 2:47.96 +11.72  
46 6 Ivanov Ivan  RUS   *13:46:30 2:48.04 +11.80  
47 33 Simonlatser Timo  EST   *13:53:15 2:48.40 +12.16  
48 41 Poltaranin Alexey  KAZ   *13:55:15 2:48.41 +12.17  
49 23 Kershaw Devon  CAN   *13:50:45 2:48.44 +12.20  
50 51 Leccardi Valerio  SUI   *13:57:45 2:49.56 +13.32  
51 70 Bjertnaes Jens  NOR   *14:02:30 2:49.73 +13.49  
52 15 Kozisek Dusan  CZE   *13:48:45 2:49.74 +13.50  
53 34 Von Allmen Peter  SUI   *13:53:30 2:49.79 +13.55  
54 72 Bakken Timo Andre  NOR   *14:03:00 2:50.30 +14.06  
55 50 Honda Shohei  JPN   *13:57:30 2:50.55 +14.31  
56 31 Darragon Roddy  FRA   *13:52:45 2:50.72 +14.48  
57 53 Rysin Igor  RUS   *13:58:15 2:50.94 +14.70  
58 57 Kuzzy Garrott  USA   *13:59:15 2:51.17 +14.93  
59 40 Widmer Phil  CAN   *13:55:00 2:51.41 +15.17  
60 48 Jaeger Martin  SUI   *13:57:00 2:51.69 +15.45  
61 39 Kreczmer Maciej  POL   *13:54:45 2:52.47 +16.23  
62 45 Kuhn Stefan  CAN   *13:56:15 2:52.57 +16.33  
63 42 Cherepanov Sergey  KAZ   *13:55:30 2:52.60 +16.36  
64 52 Murray Paul  AUS   *13:58:00 2:53.54 +17.30  
65 36 Saarepuu Anti  EST   *13:54:00 2:54.16 +17.92  
66 37 Crooks Sean  CAN   *13:54:15 2:56.15 +19.91  
67 61 Soerensen Sebastian  DAN   *14:00:15 3:01.26 +25.02  
68 62 Buenger Troels  DAN   *14:00:30 3:05.69 +29.45  
DNS 56 Ionenkow Alexandr  BLR   13:59:00      
DNS 58 Dolidovich Sergei  BLR   13:59:30      
DNS 59 Odnodvortsev Maxim  KAZ   13:59:45      
DNS 60 Ivanov Aleksey  BLR   14:00:00    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +