NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

WC - Drammen - sprint prolog klassisk kvinner

1 15 Kuitunen Virpi  FIN   *13:18:45 3:03.50 0.00 Q
2 24 Jacobsen Astrid  NOR   *13:21:00 3:05.26 +1.76 Q
3 18 Saarinen Aino Kaisa  FIN   *13:19:30 3:06.21 +2.71 Q
4 1 Majdic Petra  SLO   *13:15:15 3:08.01 +4.51 Q
5 10 Malvalehto Mona-Liisa  FIN   *13:17:30 3:08.11 +4.61 Q
6 34 Peraelae Kirsi  FIN   *13:23:30 3:09.03 +5.53 Q
7 35 Bjellaanes Karianne  NOR   *13:23:45 3:09.90 +6.40 Q
8 21 Muranen Pirjo  FIN   *13:20:15 3:10.51 +7.01 Q
9 31 Tyldum Ingrid Aunet  NOR   *13:22:45 3:10.58 +7.08 Q
10 2 Shapovalova Evgenia  RUS   *13:15:30 3:11.52 +8.02 Q
11 17 Natsumi Madoka  JPN   *13:19:15 3:11.66 +8.16 Q
12 22 Bjoergen Marit  NOR   *13:20:30 3:11.77 +8.27 Q
13 46 Loefstroem Annicka  SWE   *13:26:30 3:12.45 +8.95 Q
14 27 Andersson Lina  SWE   *13:21:45 3:12.52 +9.02 Q
15 12 Henkel Manuela  GER   *13:18:00 3:12.59 +9.09 Q
16 45 Aasheim Agneta  NOR   *13:26:15 3:12.75 +9.25 Q
17 4 Kowalczyk Justyna  POL   *13:16:00 3:13.02 +9.52 Q
18 30 Gjoemle Ella  NOR   *13:22:30 3:13.51 +10.01 Q
19 20 Prochazkova Alena  SVK   *13:20:00 3:13.69 +10.19 Q
20 6 Fessel Nicole  GER   *13:16:30 3:13.96 +10.46 Q
21 25 Ingemarsdotter Ida  SWE   *13:21:15 3:14.14 +10.64 Q
22 36 Brun-Lie Celine  NOR   *13:24:00 3:14.41 +10.91 Q
23 5 Crawford Chandra  CAN   *13:16:15 3:14.52 +11.02 Q
24 13 Matveeva Natalia  RUS   *13:18:15 3:14.60 +11.10 Q
25 57 Urdal Ingrid  NOR   *13:29:15 3:14.72 +11.22 Q
26 33 Fukuda Nobuko  JPN   *13:23:15 3:15.08 +11.58 Q
27 32 Gjeitnes Kari Vikhagen  NOR   *13:23:00 3:15.12 +11.62 Q
28 44 Renner Sara  CAN   *13:26:00 3:15.44 +11.94 Q
29 16 Rotcheva Olga  RUS   *13:19:00 3:15.98 +12.48 Q
30 26 Sachenbacher Stehle Evi  GER   *13:21:30 3:16.01 +12.51 Q
31 60 Oestberg Ingvill Flugstad  NOR   *13:30:00 3:16.07 +12.57  
32 11 Genuin Magda  ITA   *13:17:45 3:16.28 +12.78  
33 3 Randall Kikkan  USA   *13:15:45 3:16.41 +12.91  
34 19 Mischol Seraina  SUI   *13:19:45 3:16.97 +13.47  
35 14 Fabjan Vesna  SLO   *13:18:30 3:16.98 +13.48  
36 9 Smutna Katerina  AUT   *13:17:15 3:17.44 +13.94  
37 49 Simberg Anna  SWE   *13:27:15 3:17.62 +14.12  
38 56 Tyldum Elise Aunet  NOR   *13:29:00 3:18.11 +14.61  
39 52 Solli Guro Stroem  NOR   *13:28:00 3:18.50 +15.00  
40 37 Sirge Kaili  EST   *13:24:15 3:18.87 +15.37  
41 39 Jones Perianne  CAN   *13:24:45 3:18.95 +15.45  
42 29 Weibel Caroline  FRA   *13:22:15 3:19.04 +15.54  
43 55 Oeye Jorunn  NOR   *13:28:45 3:19.24 +15.74  
44 53 Aas Sigrid  NOR   *13:28:15 3:19.55 +16.05  
44 38 Cuinet Aurore  FRA   *13:24:30 3:19.55 +16.05  
46 42 Melina Viktoria  RUS   *13:25:30 3:19.78 +16.28  
47 48 Chuikova Ekaterina  RUS   *13:27:00 3:19.95 +16.45  
48 47 Daitch Sarah  CAN   *13:26:45 3:21.24 +17.74  
49 58 Buttingsrud Marthe-Astrid  NOR   *13:29:30 3:21.34 +17.84  
50 43 Valaas Laura  USA   *13:25:45 3:21.80 +18.30  
51 61 Groenvoll Maria  NOR   *13:30:15 3:22.83 +19.33  
52 28 Visnar Katja  SLO   *13:22:00 3:22.87 +19.37  
53 40 Lopatina Viktoria  BLR   *13:25:00 3:23.46 +19.96  
54 59 Nydal Brit Ingunn  NOR   *13:29:45 3:23.89 +20.39  
55 8 Korosteleva Natalia  RUS   *13:17:00 3:25.12 +21.62  
56 54 Sandbakken Ellen  NOR   *13:28:30 3:25.43 +21.93  
57 41 Pormeister Piret  EST   *13:25:15 3:26.74 +23.24  
DNS 7 Boehler Stefanie  GER   13:16:45      
DNS 23 Nystad Claudia  GER   13:20:45      
DNS 50 Tchepalova Julija  RUS   13:27:30      
DNS 51 Shedenko Tatyana  KAZ   13:27:45  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +