NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

WC Holmenkollen 30km fristil kvinner

1      53      1142563     SHEVCHENKO Valentina      1975      UKR       1:24:14.9     


 2      51      3505217     KALLA Charlotte      1987      SWE       1:24:29.4     


 3      48      1220648     NYSTAD Claudia      1978      GER       1:24:33.9     


 4      39      3425301     JOHAUG Therese      1988      NOR       1:24:35.5     


 5      50      1303777     BJOERGEN Marit      1980      NOR       1:24:57.6     


 6      43      1255374     ROPONEN Riitta-Liisa      1978      FIN       1:25:14.0     


 7      55      1166037     KUITUNEN Virpi      1976      FIN       1:25:28.7     


 8      49      1255665     SAARINEN Aino- Kaisa      1979      FIN       1:25:46.1     


 9      46      1256732     SACHENBACHER STEHLE Evi      1980      GER       1:25:51.7     


 10      38      1005017     VALBUSA Sabina      1972      ITA       1:26:00.3     


 11      47      1138877     FOLLIS Arianna      1977      ITA       1:26:01.9     


 12      34      1101920     CONFORTOLA Antonella      1975      ITA       1:26:08.1     


 13      41      3505183     HANSSON Anna      1986      SWE       1:26:14.3     


 14      45      3425003     STEIRA Kristin Stoermer      1981      NOR       1:26:25.3     


 15      21      3425005     SVENDSEN Sara      1980      NOR       1:26:58.0     


 16      40      1207165     MEDVEDEVA Evgenia      1976      RUS       1:27:03.4     


 17      26      3195010     HUGUE Coraline      1984      FRA       1:27:05.1     


 18      30      1099204     LAURENT PHILIPPOT Karine      1974      FRA       1:27:08.4     


 19      10      3425349     KRISTOFFERSEN Marthe      1989      NOR       1:27:23.3     


 20      29      3515004     BUCHER Silvana      1984      SUI       1:27:25.6     


 21      44      1322110     ROTCHEVA Olga      1978      RUS       1:27:30.8     


 22      11      1092996     TCHEPALOVA Julija      1976      RUS       1:27:55.9     


 23      28      3505003     RYDQVIST Maria      1983      SWE       1:28:33.5     


 24      20      3185004     SARASOJA Riikka      1982      FIN       1:29:02.2     


 25      18      1240436     BURUKHINA Elena      1977      RUS       1:29:02.3     


 26      36      3485039     KURKINA Larisa      1973      RUS       1:29:04.2     


 27      31      3425117     ELDEN Marte      1986      NOR       1:29:12.2     


 28      24      1312216     BONER Seraina      1982      SUI       1:29:17.5     


 29      16      3195126     BOURGEOIS Celia      1983      FRA       1:29:28.4     


 30      32      3425025     TYLDUM Ingri Aunet      1983      NOR       1:30:30.1     


 31      22      1217156     ERBENOVA Helena      1979      CZE       1:30:40.2     


 32      17      3185102     TARVONEN Silja      1985      FIN       1:30:50.0     


 33      27      1250524     GENUIN Magda      1979      ITA       1:31:09.2     


 34      9      3425163     NILSEN Betty-Ann Bjerkreim      1986      NOR       1:31:26.4     


 35      8      1304165     GJOEMLE Ella      1979      NOR       1:31:54.1     


 36      5      3425053     AASHEIM Agneta      1982      NOR       1:32:10.6     


 37      33      1255471     MURANEN Pirjo      1981      FIN       1:32:13.1     


 38      7      1261485     OEYE Jorunn      1979      NOR       1:32:21.2     


 39      14      3505214     SIMBERG Anna      1987      SWE       1:32:46.7     


 40      4      3425315     LAUVHAUG Hilde      1989      NOR       1:33:12.0     


 41      12      3675001     SHEDENKO Tatyana      1981      KAZ       1:33:18.0     


 42      6      3425024     SANDBAKKEN Ellen      1983      NOR       1:33:33.5     


 43      2      3425231     MYHRE Marthe Katrine      1985      NOR       1:34:28.4     


 44      1      3425350     SLIND Astrid Oeyre      1988      NOR       1:35:48.7     


 45      15      3425157     BJELLAANES Karianne      1986      NOR       1:37:30.1     


 46      19      3785000     TERENTJEVA Irina      1984      LTU       1:38:21.0     


 47      3      3425159     BROETO Anette      1986      NOR       1:41:11.4



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +