WC - Kuusamo - 15 km fristil menn

Resultater

Vincent Vittoz fra slo Axel Teichmann i en spennende duell i Kuusamo i dag. Beste nordmann ble Tore Ruud Hofstad på en niende plass.
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
1  90   Vittoz Vincent  FRA   *12:30:00  35:26.9  0.0    
 2  101   Teichmann Axel  GER   *12:35:30  35:28.7  +1.8    
 3  76   Di Centa Giorgio  ITA   *12:23:00  35:45.5  +18.6    
 4  100   Sommerfeldt Rene  GER   *12:35:00  35:46.8  +19.9    
 5  92   Dementiev Evgenji  RUS   *12:31:00  35:51.8  +24.9    
 6  29   Zorzi Cristian  ITA   *11:59:30  35:55.2  +28.3    
 7  82   Piller Cottrer Pietro  ITA   *12:26:00  35:56.8  +29.9    
 8  42   Schwienbacher Freddy  ITA   *12:06:00  35:59.9  +33.0    
 9  72   Hofstad Tore Ruud  NOR   *12:21:00  36:02.8  +35.9     
 10  59   Bjoerndalen Ole Einar  NOR   *12:14:30  36:08.2  +41.3     
 11  94   Fredriksson Mathias  SWE   *12:32:00  36:08.7  +41.8    
 12  95   Angerer Tobias  GER   *12:32:30  36:11.6  +44.7    
 13  98   Pankratov Nikolai  RUS   *12:34:00  36:13.1  +46.2    
 14  88   Legkov Alexander  RUS   *12:29:00  36:14.9  +48.0    
 15  75   Checchi Valerio  ITA   *12:22:30  36:15.4  +48.5    
 16  99   Rotchev Vassili  RUS   *12:34:30  36:15.6  +48.7    
 17  69   Jonnier Emmanuel  FRA   *12:19:30  36:15.9  +49.0    
 18  91   Schluetter Andreas  GER   *12:30:30  36:21.9  +55.0    
 19  85   Magal Jiri  CZE   *12:27:30  36:27.9  +1:01.0    
 20  64   Odnodvortsev Maxim  KAZ   *12:17:00  36:28.7  +1:01.8    
 21  25   Lallukka Juha  FIN   *11:57:30  36:32.3  +1:05.4    
 22  68   Hetland Tor Arne  NOR   *12:19:00  36:36.0  +1:09.1    
 23  50   Bundi Gion Andrea  SUI   *12:10:00  36:36.3  +1:09.4    
 24  66   Andresen Frode  NOR   *12:18:00  36:40.0  +1:13.1     
 25  97   Filbrich Jens  GER   *12:33:30  36:40.8  +1:13.9    
 26  87   Virolainen Roman  RUS   *12:28:30  36:42.6  +1:15.7    
 27  77   Santus Fabio  ITA   *12:23:30  36:42.9  +1:16.0    
 28  60   Rousselet Alexandre  FRA   *12:15:00  36:44.2  +1:17.3    
 29  62   Swenson Carl  USA   *12:16:00  36:45.9  +1:19.0    
 30  18   Kozisek Dusan  CZE   *11:54:00  36:50.0  +1:23.1    
 31  74   Vilissov Vladimir  RUS   *12:22:00  36:58.6  +1:31.7    
 32  78   Skjeldal Kristen  NOR   *12:24:00  36:59.4  +1:32.5    
 32  81   Aasen Geir Ludvig  NOR   *12:25:30  36:59.4  +1:32.5
    
 34  70   Hoffmann Christian  AUT   *12:20:00  37:02.8  +1:35.9    
 35  49   Similae Tero  FIN   *12:09:30  37:04.3  +1:37.4    
 36  67   Hasler Markus  LIE   *12:18:30  37:04.5  +1:37.6    
 37  84   Bajcicak Martin  SVK   *12:27:00  37:04.9  +1:38.0    
 38  51   Koukal Martin  CZE   *12:10:30  37:06.2  +1:39.3    
 39  86   Goering Franz  GER   *12:28:00  37:06.5  +1:39.6    
 40  93   Bauer Lukas  CZE   *12:31:30  37:07.7  +1:40.8    
 41  96   Batory Ivan  SVK   *12:33:00  37:08.2  +1:41.3    
 42  23   Kreczmer Maciej  POL   *11:56:30  37:08.3  +1:41.4    
 42  65   Kostner Florian  ITA   *12:17:30  37:08.3  +1:41.4    
 44  57   Ohtonen Olli  FIN   *12:13:30  37:11.5  +1:44.6    
 45  52   Kattilakoski Teemu  FIN   *12:11:00  37:11.7  +1:44.8    
 46  61   Leybyuk Roman  UKR   *12:15:30  37:14.2  +1:47.3    
 47  55   Olsson Johan  SWE   *12:12:30  37:14.9  +1:48.0    
 48  58   Isometsae Jari  FIN   *12:14:00  37:15.0  +1:48.1    
 49  38   Bjerke Espen Harald  NOR   *12:04:00  37:16.7  +1:49.8      
 

50  73   Ivanov Mikhail  RUS   *12:21:30  37:19.1  +1:52.2    
 51  71   Novikov Serguei  RUS   *12:20:30  37:19.4  +1:52.5    
 52  32   Passeron Stephane  FRA   *12:01:00  37:20.3  +1:53.4    
 53  53   Andresen Jan Egil  NOR   *12:11:30  37:21.7  +1:54.8    
 54  48   Persson Fredrik  SWE   *12:09:00  37:24.1  +1:57.2    
 55  26   Krezelok Janusz  POL   *11:58:00  37:24.6  +1:57.7    
 56  89   Mae Jaak  EST   *12:29:30  37:25.6  +1:58.7    
 57  79   Soedergren Anders  SWE   *12:24:30  37:26.6  +1:59.7    
 58  34   Heikkinen Matti  FIN   *12:02:00  37:27.0  +2:00.1    
 59  47   Carlsson Lars  SWE   *12:08:30  37:30.3  +2:03.4    
 60  63   Chebotko Nikolay  KAZ   *12:16:30  37:30.7  +2:03.8    
 61  39   Chauvet Benoit  FRA   *12:04:30  37:35.7  +2:08.8    
 62  35   Johnson Andrew  USA   *12:02:30  37:36.5  +2:09.6    
 63  13   Schwarz Alexander  FIN   *11:51:30  37:36.6  +2:09.7    
 64  33   Sperl Milan  CZE   *12:01:30  37:41.6  +2:14.7    
 65  36   Grey George  CAN   *12:03:00  37:43.9  +2:17.0    
 66  27   Vilarrubla Vicente  SPA   *11:58:30  37:45.6  +2:18.7    
 67  31   Ruiz Diego  SPA   *12:00:30  37:49.2  +2:22.3    
 68  54   Stebler Christian  SUI   *12:12:00  37:49.3  +2:22.4    
 69  10   Puurunen Paavo  FIN   *11:50:00  37:50.2  +2:23.3    
 70  80   Valbusa Fulvio  ITA   *12:25:00  37:50.3  +2:23.4    
 70  83   Freeman Kris  USA   *12:26:30  37:50.3  +2:23.4    
 72  40   Horigome Mitsuo  JPN   *12:05:00  37:51.3  +2:24.4    
 73  7   Naervaeinen Toni  FIN   *11:48:30  37:53.2  +2:26.3    
 74  56   Jauhojaervi Sami  FIN   *12:13:00  37:53.6  +2:26.7    
 75  46   Oestberg Fredrik  SWE   *12:08:00  37:54.1  +2:27.2    
 76  22   Mehle Joze  SLO   *11:56:00  37:55.8  +2:28.9    
 77  3   Sundberg Sam  FIN   *11:46:30  37:57.0  +2:30.1    
 78  44   Schnider Christoph  SUI   *12:07:00  38:01.1  +2:34.2    
 79  6   Pekkala Jukka  FIN   *11:48:00  38:02.2  +2:35.3    
 80  28   Saito Ryo  JPN   *11:59:00  38:06.8  +2:39.9    
 81  19   Cherepanov Sergey  KAZ   *11:54:30  38:07.4  +2:40.5    
 82  24   Olschanski Vladimir  UKR   *11:57:00  38:07.5  +2:40.6    
 83  43   Narusk Priit  EST   *12:06:30  38:17.2  +2:50.3    
 84  9   Haenninen Arttu  FIN   *11:49:30  38:19.6  +2:52.7    
 85  8   Yloenen Petri  FIN   *11:49:00  38:25.7  +2:58.8    
 86  21   Gumenyak Mikhail  UKR   *11:55:30  38:26.5  +2:59.6    
 87  20   Malak Michal  SVK   *11:55:00  38:29.7  +3:02.8    
 88  1   Antila Timo  FIN   *11:45:30  38:32.7  +3:05.8    
 89  12   Enlund Johan  FIN   *11:51:00  38:44.5  +3:17.6    
 90  45   Eremenko Dimirij  KAZ   *12:07:30  38:47.8  +3:20.9    
 91  15   Koschevoy Yevgeniy  KAZ   *11:52:30  38:52.6  +3:25.7    
 92  5   Kohonen Johannes  FIN   *11:47:30  38:56.5  +3:29.6    
 93  41   Brodar Nejc  SLO   *12:05:30  39:01.0  +3:34.1    
 94  11   Varis Kari  FIN   *11:50:30  39:09.2  +3:42.3    
 95  4   Hovila Hannu  FIN   *11:47:00  39:13.7  +3:46.8    
 96  14   Moeller Martin Troels  DAN   *11:52:00  39:25.3  +3:58.4    
 97  30   Rehemaa Aivar  EST   *12:00:00  39:38.1  +4:11.2    
 98  16   Sim Ben  AUS   *11:53:00  39:41.1  +4:14.2    
 99  2   Rodokhlebov Valery  FIN   *11:46:00  39:42.0  +4:15.1    
 100  17   Oglago Sebahattin  TUR   *11:53:30  39:45.9  +4:19.0    
 DNS  37   Koch Beat  SUI   12:03:30        
        

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut