NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

WC Lathi 10km kvinner

1 58 Kuitunen Virpi  FIN   *10:59:00 28:06.3 0.0  
2 55 Shevchenko Valentina  UKR   *10:57:30 28:11.0 +4.7  
3 41 Zeller Katrin  GER   *10:50:30 28:11.9 +5.6  
4 50 Saarinen Aino Kaisa  FIN   *10:55:00 28:12.3 +6.0  
5 33 Longa Marianna  ITA   *10:46:30 28:15.1 +8.8  
6 57 Jacobsen Astrid  NOR   *10:58:30 28:18.4 +12.1  
7 49 Follis Arianna  ITA   *10:54:30 28:18.5 +12.2  
8 53 Bjoergen Marit  NOR   *10:56:30 28:24.2 +17.9  
9 46 Roponen Riitta-Liisa  FIN   *10:53:00 28:25.4 +19.1  
10 56 Kowalczyk Justyna  POL   *10:58:00 28:29.3 +23.0  
11 48 Steira Kristin Stoermer  NOR   *10:54:00 28:30.3 +24.0  
12 44 Hansson Anna  SWE   *10:52:00 28:31.5 +25.2  
13 45 Majdic Petra  SLO   *10:52:30 28:32.1 +25.8  
14 47 Rotcheva Olga  RUS   *10:53:30 28:33.7 +27.4  
15 31 Ishida Masako  JPN   *10:45:30 28:48.7 +42.4  
16 28 Elden Marte  NOR   *10:44:00 28:49.8 +43.5  
17 22 Tyldum Ingrid Aunet  NOR   *10:41:00 28:53.4 +47.1  
18 37 Muerer Stemland Kristin  NOR   *10:48:30 28:53.7 +47.4  
19 20 Sarasoja Riikka  FIN   *10:40:00 28:54.7 +48.4  
20 52 Nystad Claudia  GER   *10:56:00 28:55.1 +48.8  
21 36 Confortola Antonella  ITA   *10:48:00 29:01.8 +55.5  
22 18 Renner Sara  CAN   *10:39:00 29:08.5 +1:02.2  
23 51 Sachenbacher Stehle Evi  GER   *10:55:30 29:08.9 +1:02.6  
24 40 Kurkina Larisa  RUS   *10:50:00 29:10.0 +1:03.7  
25 54 Kalla Charlotte  SWE   *10:57:00 29:13.8 +1:07.5  
26 32 Smutna Katerina  AUT   *10:46:00 29:14.6 +1:08.3  
27 38 Boehler Stefanie  GER   *10:49:00 29:14.8 +1:08.5  
28 12 Fessel Nicole  GER   *10:36:00 29:15.4 +1:09.1  
29 34 Tchekaleva Ioulia  RUS   *10:47:00 29:17.3 +1:11.0  
30 35 Muranen Pirjo  FIN   *10:47:30 29:21.2 +1:14.9  
31 26 Bleckur Sofia  SWE   *10:43:00 29:22.7 +1:16.4  
32 43 Valbusa Sabina  ITA   *10:51:30 29:26.2 +1:19.9  
33 15 Aasheim Agneta  NOR   *10:37:30 29:41.9 +1:35.6  
34 21 Svendsen Sara  NOR   *10:40:30 29:44.3 +1:38.0  
35 19 Andersson Lina  SWE   *10:39:30 29:47.6 +1:41.3  
36 13 Matveeva Natalia  RUS   *10:36:30 29:52.8 +1:46.5  
37 25 Boner Seraina  SUI   *10:42:30 29:53.9 +1:47.6  
38 14 Bjellaanes Karianne  NOR   *10:37:00 30:00.0 +1:53.7  
39 30 Henkel Manuela  GER   *10:45:00 30:00.5 +1:54.2  
40 6 Antila Kirsi  FIN   *10:33:00 30:04.5 +1:58.2  
41 42 Korosteleva Natalia  RUS   *10:51:00 30:05.2 +1:58.9  
42 16 Vina Emilie  FRA   *10:38:00 30:10.9 +2:04.6  
43 5 Malvalehto Mona-Liisa  FIN   *10:32:30 30:12.1 +2:05.8  
44 27 Sannikova Alena  BLR   *10:43:30 30:17.5 +2:11.2  
45 8 Tchepalova Julija  RUS   *10:34:00 30:17.7 +2:11.4  
46 17 Tarvonen Silja  FIN   *10:38:30 30:18.6 +2:12.3  
47 23 Mannima Tatjana  EST   *10:41:30 30:32.3 +2:26.0  
48 24 Santer Stephanie  ITA   *10:42:00 30:38.0 +2:31.7  
49 29 Lindborg Sara  SWE   *10:44:30 30:48.7 +2:42.4  
50 11 Jones Perianne  CAN   *10:35:30 30:59.1 +2:52.8  
51 9 Rohtla Laura  EST   *10:34:30 31:09.2 +3:02.9  
52 10 Shedenko Tatyana  KAZ   *10:35:00 31:16.7 +3:10.4  
53 7 Chuikova Ekaterina  RUS   *10:33:30 31:17.1 +3:10.8  
54 39 Mischol Seraina  SUI   *10:49:30 31:25.1 +3:18.8  
55 1 Soudunsaari Sanna  FIN   *10:30:30 33:09.3 +5:03.0  
56 2 Aehtaevae Ann-Mary  FIN   *10:31:00 33:33.9 +5:27.6  
57 4 Hakala Maija  FIN   *10:32:00 33:48.1 +5:41.8  
DNF 3 Maeyrae Eveliina  FIN   *10:31:30    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +