NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

WC Lathi 15km herrer

1      79      Bauer Lukas       CZE           *13:24:30      36:35.0      0.0      


2     76     Sommerfeldt Rene      GER         *13:23:00     36:55.6     +20.6     


3     43     Cherepanov Sergey      KAZ         *13:06:30     37:01.5     +26.5     


4     59     Jauhojaervi Sami      FIN         *13:14:30     37:07.1     +32.1     


5     68     Hjelmeset Odd-Bjoern      NOR         *13:19:00     37:08.1     +33.1     


6     61     Filbrich Jens      GER         *13:15:30     37:08.7     +33.7     


7     50     Veerpalu Andrus      EST         *13:10:00     37:13.1     +38.1     


8     74     Gjerdalen Tord Asle      NOR         *13:22:00     37:14.0     +39.0     


9     29     Heikkinen Matti      FIN         *12:59:30     37:14.8     +39.8     


10     67     Svartedal Jens Arne      NOR         *13:18:30     37:22.1     +47.1     


11     71     Nousiainen Ville      FIN         *13:20:30     37:23.0     +48.0     


12     75     Piller Cottrer Pietro      ITA         *13:22:30     37:24.1     +49.1     


13     64     Oestensen Simen      NOR         *13:17:00     37:25.8     +50.8     


14     53     Jaks Martin      CZE         *13:11:30     37:26.6     +51.6     


15     60     Northug Petter      NOR         *13:15:00     37:30.8     +55.8     


16     57     Kershaw Devon      CAN         *13:13:30     37:31.4     +56.4     


17     66     Roenning Eldar      NOR         *13:18:00     37:32.4     +57.4     


18     49     Rotchev Vassili      RUS         *13:09:30     37:32.7     +57.7     


19     37     Perrillat Christophe      FRA         *13:03:30     37:36.0     +1:01.0     


20     47     Rousselet Alexandre      FRA         *13:08:30     37:37.6     +1:02.6     


21     78     Checchi Valerio      ITA         *13:24:00     37:39.4     +1:04.4     


22     73     Angerer Tobias      GER         *13:21:30     37:39.5     +1:04.5     


23     70     Hetland Tor Arne      NOR         *13:20:00     37:43.0     +1:08.0     


24     51     Batory Ivan      SVK         *13:10:30     37:45.7     +1:10.7     


25     40     Rehemaa Aivar      EST         *13:05:00     37:46.0     +1:11.0     


26     77     Teichmann Axel      GER         *13:23:30     37:46.1     +1:11.1     


27     25     Scola Fulvio      ITA         *12:57:30     37:50.6     +1:15.6     


28     41     Grey George      CAN         *13:05:30     37:50.7     +1:15.7     


29     42     Poltaranin Alexey      KAZ         *13:06:00     37:52.0     +1:17.0     


30     35     Chebotko Nikolay      KAZ         *13:02:30     37:55.3     +1:20.3     


31     48     Seifert Benjamin      GER         *13:09:00     37:57.2     +1:22.2     


32     58     Magal Jiri      CZE         *13:14:00     37:57.3     +1:22.3     


33     33     Gaustad John Anders      NOR         *13:01:30     38:01.4     +1:26.4     


34     65     Bajcicak Martin      SVK         *13:17:30     38:02.2     +1:27.2     


35     16     Kuhn Stefan      CAN         *12:53:00     38:02.3     +1:27.3     


36     55     Koukal Martin      CZE         *13:12:30     38:03.1     +1:28.1     


37     72     Pankratov Nikolai      RUS         *13:21:00     38:08.7     +1:33.7     


38     12     Krezelok Janusz      POL         *12:51:00     38:11.0     +1:36.0     


39     4     Lehtonen Lari      FIN         *12:47:00     38:15.0     +1:40.0     


39     56     Clara Roland      ITA         *13:13:00     38:15.0     +1:40.0     


41     46     Zorzi Cristian      ITA         *13:08:00     38:18.1     +1:43.1     


42     45     Novikov Serguei      RUS         *13:07:30     38:20.9     +1:45.9     


43     5     Tolvanen Olli-Pekka      FIN         *12:47:30     38:21.8     +1:46.8     


44     27     Karlsson Fredrik      SWE         *12:58:30     38:25.4     +1:50.4     


45     34     Alypov Ivan      RUS         *13:02:00     38:26.3     +1:51.3     


46     44     Diezig Thomas      SUI         *13:07:00     38:30.0     +1:55.0     


47     26     Kummel Peeter      EST         *12:58:00     38:39.1     +2:04.1     


48     62     Dementiev Eugeni      RUS         *13:16:00     38:39.5     +2:04.5     


49     18     Komamura Shunsuke      JPN         *12:54:00     38:45.4     +2:10.4     


50     30     Naruse Nobu      JPN         *13:00:00     38:50.4     +2:15.4     


51     54     Freeman Kris      USA         *13:12:00     38:52.2     +2:17.2     


52     8     Vaeaenaenen Jesse      FIN         *12:49:00     38:55.3     +2:20.3     


53     17     Lasutkin Alexander      BLR         *12:53:30     38:56.0     +2:21.0     


54     52     Hellner Marcus      SWE         *13:11:00     38:56.2     +2:21.2     


55     28     Narusk Priit      EST         *12:59:00     39:01.3     +2:26.3     


56     1     Strandvall Matias      FIN         *12:45:30     39:04.9     +2:29.9     


57     69     Legkov Alexander      RUS         *13:19:30     39:08.6     +2:33.6     


58     36     Odnodvortsev Maxim      KAZ         *13:03:00     39:09.7     +2:34.7     


59     24     Simula Jussi      FIN         *12:57:00     39:10.5     +2:35.5     


60     14     Bystrom Frederik      SWE         *12:52:00     39:16.4     +2:41.4     


61     22     Goldsack Drew      CAN         *12:56:00     39:26.5     +2:51.5     


62     38     Stebler Christian      SUI         *13:04:00     39:32.0     +2:57.0     


63     21     Honda Shohei      JPN         *12:55:30     39:32.2     +2:57.2     


64     23     Lykkja Hans Petter      NOR         *12:56:30     39:32.7     +2:57.7     


65     32     Rickardsson Daniel      SWE         *13:01:00     39:37.6     +3:02.6     


66     9     Ramstedt Thomas      FIN         *12:49:30     39:38.2     +3:03.2     


67     63     Cologna Dario      SUI         *13:16:30     39:39.3     +3:04.3     


68     2     Junnila Iikka      FIN         *12:46:00     39:41.3     +3:06.3     


69     13     Flinkfelt David      SWE         *12:51:30     39:57.8     +3:22.8     


70     10     Jylhae Martti      FIN         *12:50:00     40:10.4     +3:35.4     


71     6     Poersti Markus      FIN         *12:48:00     40:20.8     +3:45.8     


72     19     Soulie Francesc      AND         *12:54:30     40:30.8     +3:55.8     


73     15     Kuzzy Garrott      USA         *12:52:30     41:28.0     +4:53.0     


DNF     3     Kurttila Keijo      FIN         *12:46:30             


DNF     7     Ohtonen Olli      FIN         *12:48:30             


DNF     11     Kreczmer Maciej      POL         *12:50:30             


DNF     20     Zimmermann Leif Orin      USA         *12:55:00             


DNS     31     Burgermeister Reto      SUI         13:00:30             


DNF     39     Similae Tero      FIN         *13:04:30            




* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +