OL TOKYO - PROGRAM og RESULTAT| UTVALGTE RESULTATER| NM Friidrett Junior| RESULTATER ØVRIGE mellom nyhet 4 og 5| LANGRENN PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER| UTTAK LANDSLAG OG TEAM

WC - Ramsau - 30 km fristil menn

Vincent Vittoz vant 30 km fristil i Ramsau. Beste norske ble Ole Einar Bjørndalen på 7. plass. Vi kommer snart tilbake med mer..
Tips en venn  Skriv ut
Annonse

1 Vittoz Vincent  FRA 1:15:49.5 0.0
2 Soedergren Anders  SWE 1:15:49.8 +0.3
3 Teichmann Axel  GER 1:15:51.8 +2.3
4 Dolidowitsch Sergei  BLR 1:15:52.2 +2.7
5 Sommerfeldt Rene  GER 1:15:53.2 +3.7
6 Dementiev Evgenji  RUS 1:15:53.6 +4.1
7 Bjoerndalen Ole Einar  NOR 1:15:53.6 +4.1
8 Angerer Tobias  GER 1:15:53.7 +4.2
9 Rotchev Vassili  RUS 1:15:55.2 +5.7
10 Di Centa Giorgio  ITA 1:15:57.1 +7.6
11 Zorzi Cristian  ITA 1:15:57.9 +8.4
12 Berger Lars  NOR 1:15:59.3 +9.8
13 Filbrich Jens  GER 1:16:00.1 +10.6
14 Estil Frode  NOR 1:16:06.5 +17.0
15 Olsson Johan  SWE 1:16:16.0 +26.5
16 Fredriksson Mathias  SWE 1:16:18.6 +29.1
17 Ivanov Mikhail  RUS 1:16:20.5 +31.0
18 Hetland Tor Arne  NOR 1:16:22.1 +32.6
19 Magal Jiri  CZE 1:16:22.8 +33.3
20 Goering Franz  GER 1:16:22.9 +33.4
21 Kattilakoski Teemu  FIN 1:16:23.4 +33.9
22 Jonnier Emmanuel  FRA 1:16:24.6 +35.1
23 Fischer Remo  SUI 1:16:24.9 +35.4
24 Norin Artem  RUS 1:16:25.2 +35.7
25 Hoffmann Christian  AUT 1:16:25.7 +36.2
26 Santus Fabio  ITA 1:16:26.8 +37.3
27 Hofstad Tore Ruud  NOR 1:16:31.2 +41.7
28 Carlsson Lars  SWE 1:16:33.0 +43.5
29 Skjeldal Kristen  NOR 1:16:37.1 +47.6
30 Heikkinen Matti  FIN 1:16:42.5 +53.0
31 Rousselet Alexandre  FRA 1:16:49.4 +59.9
32 Stebler Christian  SUI 1:16:52.1 +1:02.6
33 Bauer Lukas  CZE 1:16:53.4 +1:03.9
34 Botvinov Mikhail  AUT 1:17:15.2 +1:25.7
35 Vorobiev Denis  BLR 1:17:18.2 +1:28.7
36 Legkov Alexander  RUS 1:17:18.7 +1:29.2
37 Hasler Markus  LIE 1:17:23.2 +1:33.7
38 Saracco Cristian  ITA 1:17:25.1 +1:35.6
39 Tauber Martin  AUT 1:17:25.7 +1:36.2
40 Piller Cottrer Pietro  ITA 1:17:38.6 +1:49.1
41 Jauhojaervi Sami  FIN 1:17:44.5 +1:55.0
42 Golovko Andrei  KAZ 1:17:53.8 +2:04.3
43 Andersen Remi  NOR 1:17:54.0 +2:04.5
44 Bajcicak Martin  SVK 1:17:55.8 +2:06.3
45 Chebotko Nikolay  KAZ 1:17:58.9 +2:09.4
46 Eremenko Dimirij  KAZ 1:17:59.5 +2:10.0
47 Vilissov Vladimir  RUS 1:17:59.7 +2:10.2
48 Isometsae Jari  FIN 1:18:05.4 +2:15.9
49 Michl Petr  CZE 1:18:14.4 +2:24.9
50 Ebisawa Katsuhito  JPN 1:18:14.9 +2:25.4
51 Chauvet Benoit  FRA 1:18:19.3 +2:29.8
52 Novikov Serguei  RUS 1:18:29.3 +2:39.8
53 Bundi Gion Andrea  SUI 1:18:30.2 +2:40.7
54 Gumenyak Mikhail  UKR 1:18:35.2 +2:45.7
55 Eder Johannes  AUT 1:18:37.3 +2:47.8
56 Ohtonen Olli  FIN 1:18:38.0 +2:48.5
57 Leybyuk Roman  UKR 1:19:30.1 +3:40.6
58 Kanamaru Tomio  JPN 1:19:39.5 +3:50.0
59 Virolainen Roman  RUS 1:19:49.0 +3:59.5
60 Mae Jaak  EST 1:19:49.1 +3:59.6
61 Koschevoy Yevgeniy  KAZ 1:19:58.5 +4:09.0
62 Gutierrez Juan J.  SPA 1:19:59.6 +4:10.1
63 Olschanski Vladimir  UKR 1:20:05.7 +4:16.2
64 Antal Zsolt  RUM 1:20:12.8 +4:23.3
65 Krezelok Janusz  POL 1:20:54.1 +5:04.6
66 Ruiz Diego  SPA 1:20:54.2 +5:04.7
67 Schnider Christoph  SUI 1:21:05.4 +5:15.9
68 Horigome Mitsuo  JPN 1:21:11.0 +5:21.5
69 Imai Hiroyuki  JPN 1:21:47.9 +5:58.4
70 Johnson Andrew  USA 1:22:06.6 +6:17.1
71 Persson Fredrik  SWE 1:22:06.8 +6:17.3
DNF Batory Ivan  SVK
DNF Veerpalu Andrus  EST
DNF Schwienbacher Freddy  ITA
DNF Checchi Valerio  ITA
DNF Valbusa Fulvio  ITA
DNF Bjonviken Tore  NOR
DNF Odnodvortsev Maxim  KAZ
DNF Similae Tero  FIN
DNF Narusk Priit  EST
DNF Maechler Patrik  SUI
DNF Brodar Nejc  SLO
DNF Olle Raul  EST
DNF Vandel Ludovic  FRA
DNF Grey George  CAN
DNF Vilarrubla Vicente  SPA
DNF Haegglund Rikard  SWE
DNF Kreczmer Maciej  POL
DNF Malak Michal  SVK
DNF Oglago Sebahattin  TUR
DNF Moeller Martin Troels  DAN
DNF Galiteanu Mihai  RUM
DNF Hauser Michael  AUT
DNF Pinter Juergen  AUT
DNF Grabmayer Markus  AUT
DNF Hechel Lukas  AUT
DNF Eberharter Michael  AUT
DNF Mayer Marc  AUT
DNF Ganner Norbert  AUT


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut