-->

WC - Rogla - 15 km klassisk fellesstart kvinner

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
 1  8  3435001 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   45:01.9  0.00
 2  1  1303777 BJOERGEN Marit  1980  NOR   45:06.5  2.38
 3  9  3505183 HAAG Anna  1986  SWE   45:06.6  2.44
 4  6  3425003 STEIRA Kristin Stoermer  1981  NOR   45:17.1  7.88
 5  12  1094063 SMIGUN-VAEHI Kristina  1977  EST   45:22.5  10.67
 6  10  1222200 LONGA Marianna  1979  ITA   45:33.2  16.22
 7  11  1276714 MAJDIC Petra  1979  SLO   45:57.3  28.71
 8  20  1274580 ISHIDA Masako  1980  JPN   45:58.2  29.17
 9  3  3505217 KALLA Charlotte  1987  SWE   46:04.8  32.59
 10  14  1142563 SHEVCHENKO Valentina  1975  UKR   46:12.2  36.43
 11  5  1305426 SKOFTERUD Vibeke W  1980  NOR   46:22.5  41.76
 12  13  1207165 MEDVEDEVA Evgenia  1976  RUS   46:28.1  44.66
 13  16  1166037 KUITUNEN Virpi  1976  FIN   46:33.1  47.26
 14  45  3705003 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   46:37.8  49.69
 15  7  1255374 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   46:44.4  53.11
 16  2  3485193 KHAZOVA Irina  1984  RUS   47:04.0  63.27
 17  38  3185004 SARASOJA Riikka  1982  FIN   47:06.8  64.72
 18  22  1182042 MALAHOVA-SHISHKINA Svetlana  1977  KAZ   47:08.6  65.65
 19  28  3425349 KRISTOFFERSEN Marthe  1989  NOR   47:17.8  70.42
 20  23  1220648 NYSTAD Claudia  1978  GER   47:20.8  71.97
 21  24  1101920 CONFORTOLA WYATT Antonella  1975  ITA   47:24.0  73.63
 22  42  1283116 ANDERSSON Lina  1981  SWE   47:32.5  78.03
 23  34  3485195 TCHEKALEVA Yulia  1984  RUS   47:32.9  78.24
 24  33  1128886 RENNER Sara  1976  CAN   47:41.4  82.65
 25  19  3425301 JOHAUG Therese  1988  NOR   47:43.4  83.68
 26  61  3505090 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE   48:06.8  95.81
 27  31  1247226 ZELLER Katrin  1979  GER   48:12.1  98.55
 28  44  3195056 CUINET Aurore  1985  FRA   48:16.7  100.94
 29  35  1367021 SIDKO Alena  1979  RUS   48:20.5  102.91
 30  21  1365857 RANDALL Kikkan  1982  USA   48:26.6  106.07
 31  27  1255471 MURANEN Pirjo  1981  FIN   48:31.6  108.66
 32  39  3435014 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL   48:34.5  110.16
 33  17  1293107 BOEHLER Stefanie  1981  GER   48:41.7  113.89
 34  29  1099204 LAURENT PHILIPPOT Karine  1974  FRA   48:41.8  113.94
 35  30  1174670 RAJDLOVA Kamila  1978  CZE   48:43.2  114.67
 36  64  1139071 MORODER Karin  1974  ITA   48:46.3  116.27
 37  50  1181848 JATSKAJA Oxana  1978  KAZ   48:51.2  118.81
 38  32  1005017 VALBUSA Sabina  1972  ITA   48:58.5  122.60
 39  25  3425275 BRUN-LIE Celine  1988  NOR   49:13.5  130.37
 40  66  3675018 MATROSSOVA Marina  1990  KAZ   49:14.8  131.04
 41  56  1316193 JAKIMCHUK Vita  1980  UKR   49:24.7  136.17
 42  43  1281564 BADILATTI Ursina  1982  SUI   49:25.9  136.79
 43  55  3295000 BROCARD Elisa  1984  ITA   49:28.6  138.19
 44  62  1335690 STRANDBERG Kristina  1975  SWE   49:38.0  143.06
 45  48  3505481 BRODIN Hanna  1990  SWE   49:50.9  149.75
 46  40  3495008 ORGUE Laura  1986  SPA   49:53.3  150.99
 47  51  1312216 BONER Seraina  1982  SUI   49:57.1  152.96
 48  60  1194555 NESTERENKO Lada  1976  UKR   49:57.8  153.32
 49  59  3395038 UDRAS Kaija  1986  EST   50:17.1  163.32
 50  49  3565002 FABJAN Vesna  1985  SLO   50:19.4  164.51
 51  57  1312701 MISCHOL Seraina  1981  SUI   50:23.1  166.43
 52  65  3435031 MACIUSZEK Paulina  1985  POL   50:27.0  168.45
 53  54  3435018 MAREK Kornelia  1985  POL   50:34.9  172.55
 54  53  3515038 TRACHSEL Doris  1984  SUI   50:37.6  173.94
 55  58  3565001 BENEDICIC Maja  1982  SLO   50:43.8  177.16
 56  67  3565035 ERZEN Anja  1992  SLO   51:29.3  200.73
 57  37  3485323 CHERNOUSOVA Marina  1983  RUS   51:34.3  203.32
 58  63  3155006 SKALNIKOVA Eva  1985  CZE   52:04.3  218.87
 59  46  3195040 FAIVRE PICON Anouk  1986  FRA   52:26.2  230.22
 60  68  1105509 JOHANSEN Katarina  1976  SVK   53:17.9  257.00
 61  69  3045009 WATSON Aimee  1987  AUS   53:49.6  273.43
Disqualified
   4  1255665 SAARINEN Aino- Kaisa  1979  FIN     
Did not start
   71  3105013 CRAWFORD Chandra  1983  CAN     
   47  3485046 MIKHAILOVA Olga  1981  RUS     
   36  3055066 SMUTNA Katerina  1983  AUT     
   26  3295015 RUPIL Silvia  1985  ITA     
   15  1322110 ROTCHEVA Olga  1978  RUS     
Did not finish
   70  3565034 CEBASEK Alenka  1989  SLO     
   52  1124424 ANTONOVA Elena  1971  KAZ     
   41  1345099 BOURGEOIS PIN Elodie  1982  FRA     
   18  1256732 SACHENBACHER -STEHLE Evi  1980  GER     

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut