-->

WC - Rogla - Sprint prolog klassisk kvinner

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

 

1  18 KOWALCZYK Justyna  POL   4:09.89  
 2  15 SHAPOVALOVA Evgenia  RUS   4:11.40  
 3  5 ANDERSSON Lina  SWE   4:13.36  
 4  6 BJOERGEN Marit  NOR   4:14.51  
 5  12 PROCHAZKOVA Alena  SVK   4:14.77  
 6  2 MAJDIC Petra  SLO   4:15.64  
 7  4 SAARINEN Aino- Kaisa  FIN   4:15.91  
 8  25 SMUTNA Katerina  AUT   4:17.00  
 9  24 KUITUNEN Virpi  FIN   4:17.57  
 10  36 HAAG Anna  SWE   4:18.91  
 11  7 SARASOJA Riikka  FIN   4:19.46  
 12  44 BRODIN Hanna  SWE   4:20.39  
 13  21 INGEMARSDOTTER Ida  SWE   4:21.65  
 14  14 BRUN-LIE Celine  NOR   4:21.84  
 15  31 UDRAS Kaija  EST   4:22.18  
 16  13 FALLA Maiken Caspersen  NOR   4:22.25  
 17  16 KOROSTELEVA Natalia  RUS   4:22.37  
 18  30 CUINET Aurore  FRA   4:22.71  
 19  9 GENUIN Magda  ITA   4:23.16  
 20  10 MORODER Karin  ITA   4:23.73  
 21  38 ROTCHEVA Olga  RUS   4:23.88  
 22  29 NATSUMI Madoka  JPN   4:24.40  
 23  19 FABJAN Vesna  SLO   4:24.53  
 24  45 JATSKAJA Oxana  KAZ   4:24.57  
 25  8 BOEHLER Stefanie  GER   4:24.61  
 26  52 STRANDBERG Kristina  SWE   4:24.78  
 27  42 SCHUCHKINA Olga  RUS   4:24.79  
 28  1 GJEITNES Kari Vikhagen  NOR   4:25.11  
 29  26 KRISTOFFERSEN Marthe  NOR   4:25.58  
 30  47 TRACHSEL Doris  SUI   4:26.73  
 31  27 CHUIKOVA Ekaterina  RUS   4:26.74  
 32  40 ZELLER Katrin  GER   4:26.88  
 33  32 BROCARD Elisa  ITA   4:27.23  
 34  41 TYLDUM Ingri Aunet  NOR   4:27.76  
 35  28 SACHENBACHER -STEHLE Evi  GER   4:27.91  
 36  61 ANTONOVA Elena  KAZ   4:28.06  
 37  37 RENNER Sara  CAN   4:28.33  
 38  20 RANDALL Kikkan  USA   4:29.87  
 39  3 TURYSHEVA Elena  RUS   4:31.08  
 40  34 SIRGE Kaili  EST   4:31.66  
 41  35 GRUBER Bettina  SUI   4:33.93  
 42  54 BOURGEOIS PIN Elodie  FRA   4:33.95  
 43  23 PERAELAE Kirsi  FIN   4:34.38  
 44  49 BOTTOMLEY Esther  AUS   4:35.19  
 45  48 VINA Emilie  FRA   4:35.24  
 46  17 VISNAR Katja  SLO   4:35.67  
 47  46 JASKOWIEC Sylwia  POL   4:35.69  
 48  50 MIKHAILOVA Olga  RUS   4:35.88  
 49  22 NYSTAD Claudia  GER   4:38.46  
 50  33 MISCHOL Seraina  SUI   4:38.92  
 51  55 BENEDICIC Maja  SLO   4:42.71  
 52  53 JAKIMCHUK Vita  UKR   4:44.68  
 53  60 NESTERENKO Lada  UKR   4:45.07  
 54  57 MAREK Kornelia  POL   4:47.24  
 55  43 CRAWFORD Chandra  CAN   4:47.57  
 56  56 CEBASEK Alenka  SLO   4:51.07  
 57  62 JOHANSEN Katarina  SVK   4:53.35  
 58  51 MALETS LISOGOR Marina  UKR   4:55.29  
 59  59 GARAJOVA Katarina  SVK   4:58.74  
 60  39 LOCATELLI Manon  FRA   5:03.32  
 61  63 MACIUSZEK Paulina  POL   5:04.89  
Did not start
   58 RUPIL Silvia  ITA     
   11 FALK Hanna  SWE 
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut